vinasu maaj
vinasu maaj

O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

Πριν 8 ώρες
Dorina Fejzolli
Dorina Fejzolli

Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

Πριν 10 ώρες
Zefkiser Krasniqi
Zefkiser Krasniqi

Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

Πριν 14 ώρες
Lume Aliu
Lume Aliu

😍👍👌

Πριν 15 ώρες
vinasu maaj
vinasu maaj

lol

Πριν 8 ώρες
Sanije Goga
Sanije Goga

Ygurfjd

Πριν 17 ώρες
Alfa Muldakaji98
Alfa Muldakaji98

Si gjithmon hite beni cuna bravo 😍😍😍

Πριν 18 ώρες
B King
B King

Kai regelt...

Πριν 19 ώρες
Sajmir Bici
Sajmir Bici

Urime super hit suksese

Πριν 21 ώρα
Delvina Elektronik
Delvina Elektronik

Yje qe te tre zera te mrekullueshem

Πριν ημέρα
Arben Ciciri
Arben Ciciri

Geng e bukur. Kontiki apartments. Ulqini

Πριν ημέρα
Vllaznim Berisha
Vllaznim Berisha

Pa.Muzika.Magjupve ska Sen 😋

Πριν ημέρα
Tirana Gaming
Tirana Gaming

🇦🇱🇦🇱❣❣🎉🎊😍😘

Πριν ημέρα
M A R I A
M A R I A

BRAVOOOOOOOOOO SHUM BUKURRRRRRRRRRRRRRRRRR

Πριν ημέρα
Helena Melko
Helena Melko

Te lumte Klajdi!👏👏👏🧿🧿

Πριν ημέρα
Ledi Muhameti
Ledi Muhameti

Super video grmemory.info/video/ycCVen64aYOndq0/binteo.html

Πριν ημέρα
Zani Hysa
Zani Hysa

Shum keng e bukur suksese klajdi

Πριν 2 ημέρες
foopyu nooui
foopyu nooui

🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

Πριν ημέρα
llapushniku Drenica
llapushniku Drenica

Te lumt❤️❤️

Πριν 2 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

Πριν ημέρα
ari ari
ari ari

nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

Πριν 2 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

🖤♥️

Πριν ημέρα
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Vetem sot e kam degjuar 7 here eshte shume e bukur urime

Πριν 2 ημέρες
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

Πριν 2 ημέρες
roouit patan
roouit patan

🤗👏👏👏👏✍

Πριν 2 ημέρες
Mimoza Bodini
Mimoza Bodini

Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

Πριν 3 ημέρες
beedsj roiue
beedsj roiue

Super kenge like kush mendon keshtu

Πριν 2 ημέρες
lona drilona
lona drilona

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻super👍👍👍👍

Πριν 3 ημέρες
Ermira Goskova
Ermira Goskova

Sa bukur 💖

Πριν 3 ημέρες
Djemos Kurtesi
Djemos Kurtesi

Andrea 🎤👌🔥

Πριν 3 ημέρες
Lule Berisha
Lule Berisha

Të lumt shum bukur 😍😘

Πριν 3 ημέρες
emanuel xheleshi
emanuel xheleshi

Keni ber kenge te bukur ju lumte

Πριν 3 ημέρες
ALIDA Guzina
ALIDA Guzina

Super kenge🥰🥰 Me pelqen shume 👍😍

Πριν 3 ημέρες
Reza Mohammadi
Reza Mohammadi

Very nice music❤️❤️ from Afghanistan 🇦🇫

Πριν 3 ημέρες
Ana Jorgji
Ana Jorgji

Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

Πριν 3 ημέρες
Omer Nesimi
Omer Nesimi

❤️❤️❤️

Πριν 3 ημέρες
Juli Z
Juli Z

16.02.2020

Πριν 3 ημέρες
elle ka
elle ka

❤️❤️❤️❤️

Πριν 4 ημέρες
Zgjimi Shpirteror
Zgjimi Shpirteror

Hidhini nje sy kanalit tim , dicka shum e re per shqiptaret . Flm nese me mbeshtesni me 1 subscribe 🙏

Πριν 4 ημέρες
Yeda C.
Yeda C.

Ooo Klajdi na knaqe me keto perlat e tua ta bukura

Πριν 4 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

❤️Congrats Albania❤️

Πριν 4 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

Πριν 3 ημέρες
Amze Hamza
Amze Hamza

Dila 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😘😘😘😘😘

Πριν 4 ημέρες
Xxx360NoScoperxxX
Xxx360NoScoperxxX

lol

Πριν 4 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

Πριν 4 ημέρες
Ilarja Lila
Ilarja Lila

😍😍😍😍💟💟

Πριν 5 ημέρες
GuilleCC
GuilleCC

Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

Πριν 5 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Bellissima 😍

Πριν 3 ημέρες
bssni touir
bssni touir

Sa i ambël je, Klajdi! Zëni yt dhe tekstet e Florit janë kominimi më i bukur. Ju adhuroj! ❤️

Πριν 5 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

Sa e bukur💚

Πριν 4 ημέρες
Yeda C.
Yeda C.

Oooo Klaudia je i papar te lumt shum jom adhuruse e teksteve te jua me bruno🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏❤️❤️❤️👍👍👍🔥🔥🔥

Πριν 5 ημέρες
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi

🙏🙏🌟🌟

Πριν 5 ημέρες
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

Πριν 5 ημέρες
Lilli Mi
Lilli Mi

🖤♥️

Πριν 5 ημέρες
bssni touir
bssni touir

Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

Πριν 5 ημέρες
G3rtY TV
G3rtY TV

Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

Πριν 5 ημέρες
Franco Kabilo
Franco Kabilo

Bravo e keni bere shume bukure kete keng ju lumt👌👌👌👌👌❤

Πριν 5 ημέρες
Melina Eleonora
Melina Eleonora

🤗👏👏👏👏✍

Πριν 5 ημέρες
Milky Way Galaxy
Milky Way Galaxy

Super kenge like kush mendon keshtu

Πριν 5 ημέρες
Besnik Pacarizi
Besnik Pacarizi

Shum kenge ebukur brravo 💪

Πριν 5 ημέρες
Jo Ana
Jo Ana

Adhurim ne cdo fjale...🥰

Πριν 5 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏

Πριν 5 ημέρες
Yeda C.
Yeda C.

Bravo Shum tekst i bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

Πριν 5 ημέρες
Αθηνα Κωτση
Αθηνα Κωτση

Η μεγάλες αγάπες ποτέ δεν καταλήγουν μαζί.....ένα υπέροχο τραγούδι....!!!

Πριν 5 ημέρες
N. N.
N. N.

Oooo sa bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
Rudina Cmeri
Rudina Cmeri

Ze shum te embel mahnites

Πριν 5 ημέρες
Mira Kani
Mira Kani

Bellissima 😍

Πριν 5 ημέρες
AL Entertainment
AL Entertainment

Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

Πριν 5 ημέρες
Eljesa Aliu
Eljesa Aliu

Shum jeni të mir ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 5 ημέρες
Stupid seagle
Stupid seagle

Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

Πριν 5 ημέρες
Ori Ajdini
Ori Ajdini

Sa e bukur💚

Πριν 5 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

Πριν 5 ημέρες
Igballe Makiqi
Igballe Makiqi

Shummm e mirë kënga i Bukur je dhe ke një zë shummmmmmmmmmmmë të këndshēm Yll i pazavendsushëm ❤💋

Πριν 5 ημέρες
Sadet Avdllari
Sadet Avdllari

🤩🤩🤩😘😘❤💔💔💔💔💔💔💔💔

Πριν 5 ημέρες
Sadet Avdllari
Sadet Avdllari

Oadrejapo ojeta

Πριν 5 ημέρες
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala

Kenge shume e bukur!!!

Πριν 6 ημέρες
LEXX TALIONIS
LEXX TALIONIS

Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

Πριν 6 ημέρες
Albana Sulejmani
Albana Sulejmani

😍😍😍😍😍😍

Πριν 6 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Kenge qe ta knaq shpirtin 😍❤❤ Like nese ju pelqen edhe juve ❤

Πριν 5 ημέρες
seeriu ciihy
seeriu ciihy

O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

Πριν 6 ημέρες
Armi Selimaj
Armi Selimaj

Superrrrrrrrr.Kenge shpirti 😍😘😗😙😙😚💓💓

Πριν 6 ημέρες
rori Laz
rori Laz

💜

Πριν 6 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

Πριν 6 ημέρες
laci julia
laci julia

Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏

Πριν 6 ημέρες
seeriu ciihy
seeriu ciihy

Bravooooooo Klajdi te uroj gjith te mirat ne art dhe ne jet

Πριν 6 ημέρες
Blerina 2020
Blerina 2020

E pa par

Πριν 6 ημέρες
Aida Behari
Aida Behari

Gjysma e rinis shqiptare nuk pushojn dot se qari me kete keng👌👌

Πριν 6 ημέρες
Onna Tare
Onna Tare

Ti je me te vertet nje yll bravoooooo klajdiiii

Πριν 7 ημέρες
mersi vockel
mersi vockel

Bravo bukur keshtu vazhdo

Πριν 7 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

SUPER KENGE...DHE TI NJE KENGETAR YLL...

Πριν 6 ημέρες
J D
J D

Flori😍

Πριν 7 ημέρες
eri erushi
eri erushi

Digje klajdi

Πριν 7 ημέρες
Artan 4u
Artan 4u

grmemory.info/video/uNWXjprap4HOinc/binteo.html

Πριν 7 ημέρες
eri erushi
eri erushi

Te lumt te goja

Πριν 7 ημέρες
Cris
Cris

Nuk te dua dot me pak (English translation) Artist: Klajdi Haruni Song: Nuk te dua dot me pak 2 translations Play "Nuk te dua dot me…" on Amazon Music Unlimited (ad) English A A I can not love you less You commotion my heart, You don't have a bit mercy, I felt in love You know And you burned my spirit. Because I can't meet you Every time that I miss you. How can I live now, We spilt for lively. ( we split while both of us are alive) I can not love you less... I can not love you less .. You are my life, my blood I can not love you less. No matter how far we are, To live every day, I will never change, Even that years will go. Maybe I have gone crazy, That I didn't forgot you. Love doesn't have horns, You have taught me. I can not love you less... I can not love you less .. You are my life, my blood I can not love you less.

Πριν 7 ημέρες
Nata Fiori
Nata Fiori

Bravissime !!! Molto bello voce !!!

Πριν 7 ημέρες
Kristina Nikaj
Kristina Nikaj

Superr kengggg

Πριν 7 ημέρες
Sabina Ndoj
Sabina Ndoj

Klajdi ur da best congratiolation dhe suksese te metejshme zemer je shum I mire dhe ke nje ze shume te bukur <3 <3

Πριν 7 ημέρες
alisuo toko
alisuo toko

Super 👌Një zë rrenqethes bravo yllo suksese 👏👏👏👏

Πριν 7 ημέρες
Kkkd Kfk
Kkkd Kfk

Super kenge

Πριν 7 ημέρες
neejoy sola
neejoy sola

Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

Πριν 7 ημέρες
silvana meci
silvana meci

⭐⭐

Πριν 7 ημέρες
rrichna
rrichna

A jom vet qe i lexoj komentet?

Πριν 7 ημέρες
Atnan Sinani
Atnan Sinani

Kenge qe ta knaq shpirtin 😍❤❤ Like nese ju pelqen edhe juve ❤

Πριν 7 ημέρες
neejoy sola
neejoy sola

Superbă melodie

Πριν 7 ημέρες
mikea hiooi
mikea hiooi

Like kush mendon se kjo kenge eshte nje perle ashtu sic vetem threedots-at dine te bejne😁❤

Πριν 7 ημέρες
Kkkd Kfk
Kkkd Kfk

O sa kenge e bukur

Πριν 7 ημέρες
Comedy Man
Comedy Man

like nese te qeteson kjo kenge kur e degjon

Πριν 7 ημέρες
arxhena alku
arxhena alku

Yll yll yll ....super hit! 👏👏🌟

Πριν 7 ημέρες
Watch Me
Watch Me

Çfar zëri ka ky njeri , te qeteson sa e degjon

Πριν 7 ημέρες
mikea hiooi
mikea hiooi

😓😓😓

Πριν 7 ημέρες
Flora Kovaci
Flora Kovaci

Bravooooooo Klajdi te uroj gjith te mirat ne art dhe ne jet

Πριν 7 ημέρες
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

🔥🔥🔥🔥 1:39 ❣💜💝 👇 👇 👇 👇🔥

Πριν 7 ημέρες
Laureta Buna
Laureta Buna

SUPER KENGE...DHE TI NJE KENGETAR YLL...

Πριν 8 ημέρες
Romina pajaj
Romina pajaj

Po vertet si zeri mumajesit ....

Πριν 8 ημέρες
alida flus
alida flus

Un Ja Fal Cdo Gabim Vec Te Jetë Me Mua, Un Vdes Për Atë Veç Të Jet Me Mua Dhe Njëherë... 😢

Πριν 8 ημέρες
Ronilakacorri Aleandro
Ronilakacorri Aleandro

Super 👌Një zë rrenqethes bravo yllo suksese 👏👏👏👏

Πριν 8 ημέρες
TradeR i7
TradeR i7

grmemory.info/video/rarFhJu1qaOXdWY/binteo.html << Subscribers >> 🌍🌎🌏 Please Shqipe

Πριν 8 ημέρες
alisuo toko
alisuo toko

Kenga me e bukur 2020 bravo ke nje ze te mrekullushem

Πριν 8 ημέρες