Syla ati
Syla ati

Serbet jane si fuqi Ballkanike duke vdekur deri ne ndamjen edhe nje here

Πριν 8 ώρες
Syla ati
Syla ati

Pyes pse Albini gaboj aq shum me amerikanet a thue e mundoj msyeshi ( syri keq ) a shka pati

Πριν 8 ώρες
Syla ati
Syla ati

Termat gjitheperfshirese esht term i ri mediumi dhe as gje tjeter

Πριν 8 ώρες
Syla ati
Syla ati

Jo ndarje te kosoves nuk ka me pas as se si por do te ket ndarje te serbise

Πριν 8 ώρες
Syla ati
Syla ati

Jo me njohjen e p kosoves nuk ka me pas qetesi aresyeja esht se serbin amerikanet dojn me e pru nen embargo dhe kjo embargo ka shum koh me zgjat

Πριν 8 ώρες
OJ Gig
OJ Gig

Kush qesh me keta? Kujtojne se dijne te bejne shaka keta?

Πριν 8 ώρες
Ardian
Ardian

Hahaha Bejto me rote marku se ty nuk ka, humor i gjalle 😁😁😁

Πριν 9 ώρες
fatmir kuco
fatmir kuco

O VELIU VENDIN ESHTE I DJEGUR DHE I ZHUZHITUR PÈR 75 VJETE RRJESHTE. MOS MBRO PS SE NJESOJ JANE ME PD LSI O VELIU MOS MBAJ KRAHUN E AS NJE PARTIE JANE TE ZHYTUR NE LLUME TE TREJA OK

Πριν 9 ώρες
fatmir kuco
fatmir kuco

C'FARE RREGULLA TE ZBATOJNE ATA MOJ MOTER .ATA SI DINE LIGJET PÈR VETE..ATA KUN TOJNE SE J ANE NJE KAPELE DHE PISTOLETA DHE KUJTOJNE SE JANE TE FORTET E BOTES DHE MUNDE TE BEJNE C'TE DUAN ME JETEN TONE TE NDESHKOHEN

Πριν 9 ώρες
andi bregu
andi bregu

Cako sei grande

Πριν 10 ώρες
Palma Gjigante
Palma Gjigante

Lajmeroni ta lidhin kete Bejten, sa ka roitur nga trute e kokes. Cfar ka ky qe uleret si i cmendur!

Πριν 10 ώρες
k o r ç a r i
k o r ç a r i

Emision kari

Πριν 10 ώρες
fatmir kuco
fatmir kuco

KUR VEPRON KÈSHTU KREU I POLICIS.PO NGA TE TJERET C'FARE TE PRESIM.META NJEREZ NUK KANE GUXIM TE KERKOJNE FALIE OSE NUK DINE SE C'FARE KUPTIMI KA FALJA .Z ZHEJI TE HEQIM PS PO KE TE VEME NE QEVERI MOS VADHE OD APO LSI KÈ ???.

Πριν 10 ώρες
Moijsi Guri
Moijsi Guri

Kushtetuta e Shqiperise i jepe ministrise se arsimit qe te punoi mbi tekset shkollore per pervetesimin e edukates seksuale ,ku femijet te mesoin mbi organet seksuale ku aty do kaloin brezat qe do vine ,kjo eshte nje arritje e madhe per popullin tone besnik e patriotik shqiptare nen udheheqen e udheheqsve tane te partive ps,pd e lsi.

Πριν 11 ώρες
Moijsi Guri
Moijsi Guri

Nuk quhen votime ato ku ka pashaporta fallco e karta identiteti,pastai kur deshira e nje populli eshte e mbytur nga maskaralliqet nuk quhen votime ne demokraci ,po quhet duhen ca te dreitoin ku me te fortet nen gryken e armeve fitoin ye dreiten e dreitimit me perkrarje popullore nga padituria dhe nga idete ateiste komuniste,dy rruge nuk ka ,nje rruge e veshtire eshte ajo e familjes ku feja e besimi ne zote jane ndimse,rruga ku ju ka futur ajo kushtetute eshte thyrje qave me deshire patriotike .

Πριν 11 ώρες
Rudina Leka
Rudina Leka

O Zhei te lutem me gjithe respktin qe kame per emmisjonin tende mos e mere me kete zonjen Kurti se TE theme te drejten ja ofendone intiligjencen femtavr si Rudina Hajdaro ne parlamente

Πριν 11 ώρες
Eric
Eric

Dretori policis e ka dite se, nana e femis ka pistolet. Perse nuk e ka arrestu, qfare dretorit ështe ky. ky ështe vetem nji mashtrim i ti, turpe te kete.

Πριν 11 ώρες
Benjamin Iseni
Benjamin Iseni

Cako 👍👍👍

Πριν 12 ώρες
Besard Llupi
Besard Llupi

Ca Jan keto budalliqe ,jeniceret ishin te detyruar te luftonin,shqiptaret luftonin otomanet,nuk luftonin njeri tjetrin

Πριν 12 ώρες
altin aliraj
altin aliraj

Te lumte moje gazetare je mira bere sote edhe shume mire me intervista sgjedhjet kodit sgjedhore amerikani to coje ligjin ne shqiperi bere poltitikanet prokurorit te korroptuar bere ty bravo nuke ka rendesi me ke je ti majte djathte ka drejtesia viet ne vende do populli te drejten ti bravo 🤗🤗🤗🤗😊😊😊 👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 12 ώρες
Andrea Kola
Andrea Kola

Bejto asht shum funny

Πριν 13 ώρες
Sotir Misha
Sotir Misha

Çako je i madh!!

Πριν 13 ώρες
Durim Cani
Durim Cani

Kohen e enverit te rrifnin mrena pollici po kto sot te rrafin dhe mesi rruges enverista comunista bastard

Πριν 14 ώρες
Superman 91
Superman 91

Ky Laerti eshte be qesharak. Absurd fare , u rraf 15 vjecari se Lulzim Basha ka ndjeg mandantet o zot cfar karlepires i rendomt. Por Zhej ben mir qe e fton qe ta shofim deri ne cfar absurdi arrin ky pushtet , tenton te mbroj dhe te pambrojtshmen. U bet Bajat me ket llogjiken qe fajn e ka Luli pse eshte robqir Rama.

Πριν 14 ώρες
Durim Cani
Durim Cani

O zhei PSE se pranoni qe esht kthy koha e enverit sigurimsat hetusit po ty ska problem se ne pjanec komunist legen

Πριν 14 ώρες
Bjabja100
Bjabja100

Ndoqa vetëm fundin e emisionit sepse z. Cako nuk duhet humbur!!!

Πριν 14 ώρες
Happy sq
Happy sq

Edhe un 😂😂

Πριν 11 ώρες
Kuksi alb
Kuksi alb

o ropqima degjojenibmir ket se jan fjale te verteta

Πριν 14 ώρες
Home Wood
Home Wood

Motren pidh ty

Πριν 11 ώρες
edonis edonis
edonis edonis

tqifsha motren un ty

Πριν 14 ώρες
John Clayton
John Clayton

Sherbetor i Sorosit!

Πριν 14 ώρες
arjan frani
arjan frani

Te lumt ajo goj

Πριν 14 ώρες
arjan frani
arjan frani

Prz te premtoj voten

Πριν 14 ώρες
arjan frani
arjan frani

Prandaj askush nuk ngrihet ne protest sepse eshte vertet qe jan ber kta politikanet surrata dhe hajduter.hajde murrizi ta provojm me ty.

Πριν 14 ώρες
arjan frani
arjan frani

Ta baft zoti hallall.nga un ke voten prz direkt

Πριν 14 ώρες
altin aliraj
altin aliraj

Edvin rama kuje qe ndodhin gjera te tilla po ca kemi ne kemi shtet kemi qeveri kryeministeri vendit mose ike te fitoshe miliarda me para ato nuke ha qeni po shiko po ndodhin me fenijet me 15 vjecaren mose shiko ca bejet qeveri derqi ajo nuke ka faje ai maskarai te var te sheshi i tiranes aty sy te popullit rama nuke ka sy ne balle se po bejet aty interesojne parat keti te qeverise kdhe koken pase ca po bejet ne shqiperi mose merre me duke folure origjinen greke shiko femijet rane viktima

Πριν 15 ώρες
Klodian Dedja
Klodian Dedja

Mos na e nxir me ket plakun debil injorant se nuk shikohet me ky emision o z. Zhei

Πριν 15 ώρες
ardjan dushi
ardjan dushi

Zoti Zhei e degenerove emisionin me ate plakun e keq leri te tjeret te mbarojne mendimin se sdo zgjasi shume do te leme edhe ne.

Πριν 15 ώρες
altin aliraj
altin aliraj

Moje gazetare ma 15 vjecaren plaku dyre pse nuke vajti ne polici ta denoconte qeni te poshter bere nje vidio ra viktime turpi madhe qe bane shqiperia shume keqe ndhoin keto gjera edhe gjuna familjes saje ka maskarenjte nuke haet dheun historia eshte hidhure bere prinderit te saje me keqe nuke ka ku te shkoje plakushi do djekure me bezine kafsha pyllit te kopshtit zologjike gjera te tilla ka ndodhure plote zagari ai do litarin semure mendore na trute mose te dali me na burgu

Πριν 15 ώρες
Gerald Gerti
Gerald Gerti

O Alfred bej durim se zoti do te shperbleje..jemi me ty per pak kohe do zgjohen edhe ata qe jane ne gjume..Zoti te ruajt nga cdo armik..lutjet tona jane per ty..

Πριν 15 ώρες
Fatmir Gorreja
Fatmir Gorreja

TALLI KA.....IN VASILI ME JU TÈ PANELIT QE JENI ATY . TÈ VIEN PER TÈ QESHUR ME INJORANCEN QE KENI E BUDALLIQET QE THONI .

Πριν 15 ώρες
Love Trance
Love Trance

po fiks ajo kurva (vec vaksina vaksina thot)ne detyre per propagande shteterore(intelektuale e madhe ajo) fton tan bethet e qiara nga serbi per lek e dalin na tregojn si duhet me shkatrru kyt vend jo me ndertu. si nuk e ka fol 1 fjal per zonjen Kurti ajo!? ku nuk ka then 1 her te vetme dhuna policore po thot veprimi i policise

Πριν 13 ώρες
100%shqiptar me dy krena
100%shqiptar me dy krena

Policet pse folin shqip beni ju si te fort se te flasin gjuh te huaj i hanii shpulla e shkelma edhe sju ndihet zeri jeni te padrejt o analista kari me vjen keq per minorenin mirpo edhe te ofendosh policin sben

Πριν 15 ώρες
dezhavy zhezhavu
dezhavy zhezhavu

E shef qe e ke dashnor shefin e komisariatit po nuk di se ca numri spo e gjej dot

Πριν 15 ώρες
Mira
Mira

Iiiii sa turp polici shtetit

Πριν 15 ώρες
Forza Juventus
Forza Juventus

O plake ik o plake si llapaqene , mos tmor bythlepirsen 12 vjec t lsi, qr kush do me na udheheq mrapa,fmit e betum t humin nderin per monen

Πριν 15 ώρες
krisi ela
krisi ela

Ajo " are you ready" na shkriu fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 15 ώρες
germany europe
germany europe

Z.Artur esht shum e vertet cfare i nderuari Alfred Cako thot. Un jetoj ne leipzig gjermani me preku covid dhe e kam kaluar shum leht me nje medikament te vetem sme shtruan as spital asgje esht grip i thjesht ke 3 dit temperatur kaq nuk esht e vertet ve vdes nga ky grip genjejn njerzit

Πριν 15 ώρες
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar

Po kur Karin u emancipuat kaq shpejt ju mor sa qe nuk duroni as tju prek polici po ku keni lindur ju mor ne paris.po ket liri per tu ber qeshtje kombtare nje shput nga nji polic edi Rama jua solli mor lapera po harruat kohen e atyre qe po ju sherbeni ju sot qe ju qite tan ropt ne pill ne dajak i vriste njerzit para syt e botes ju thet kryt e hunden kot per teka te ati qe po i sherbeni ju sot se shifet qart qe kto Jan emisione propagande te pd phuuu u qifsha motren ne pill o moter qira oooooo zot ishalla vjen sala prap ne pushtet se aj ju qite motrat ju para syve se edi zdin me ju qi motrat Mir ju

Πριν 16 ώρες
Forza Juventus
Forza Juventus

@Arjanit Shqipetar shoku militanti si ky komenti siper teje e kto bythqimat e studios, nuk hajn pyk,,, i duket sala lule se kan bo pall ariu, kan leviz me arm nbrez e hashash ndor nkohen e sales..rrumpall dun..foli sa dush ti, po t ishin zgjut s ishte shqipria si ty e un jasht..ne nrradh par kena ik prej njerzve kara pastaj x jet ma tmir

Πριν 14 ώρες
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar

Forza Juventus jan msu ne qthurje mor shoku jem kto mendojn se lirija e demokracia esht te qesesh bythen jasht.nuk kan ken kurr ma te lir se sot prandaj bajn kshu e keqperdorojn lirin e mendojn se kajn gjdo drejt . Policit nuk i kthehet dora kurr edhe nese e ka gabim polici po duhet me ken policia amerikane ktu .kto flasin sikur ne ishim ne liri te madh te pasur e erdhi edi Rama e kthej diktatur ba vrferoj . Po kto njerz ishim ku sala u fuste plumbat ne kry njerzve e plus sa ka zhduk qe as kocat nuk ju gjinden ma e dilte thote jemi vendi i dyt mbas gjermanis prandaj them un sa shpejt harruan un kam 1000 kritika per ramen ee po per mu asht e keqja ma e vogel tani per tani nga kto politikan qe kemi shpresoj te dalin brezza te ri e politikan te ri e te vin ne pushtet por me ardh pd prap me ato ftyra mos e dhasht zoti

Πριν 14 ώρες
Forza Juventus
Forza Juventus

@Arjanit Shqipetar ke fol si burrat se tek her me fol per kto analistat e karit , tpagum me e bo shqiprin sikur na qeka diktatur komplet , na bojn me ramen dhe pse sna rruhet x gjo

Πριν 14 ώρες
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar

Mikel Hoxha O ti shpirti i lir e demokratik se nuk po ta shaj motren se sme ka faj ajo e shkreta un e kisha me televiziont e me kto programet qe po kthejn ne qeshtje kombtare edhe nje shput te nje femis kto gazetar e analista qe u sherbejn partive politieke e qe duhen me ken te pavarura e bejn po mos u ban mistrec me shajt neper tele se per ate gruan aty Jan ber 5 emisjone veq se e kan shoqeru der ne komisarjat po ne koh te sals i zhduknin njerzit ku kishte burr nanet me e kundershtu ose me ju afru afer e le e gjujt me vez siq gjuajten edin ku kishte gazetar e analist qe e provokonte salen ose e shante ne emisjon siq bejn sot edhe kur i benin ndonje program u pergatieshin 2 muj pra se Qa me e pyt un kam 21 vjet qe kam ik nga shqiperia e nuk jam me asnje parti po nga kto qe Jan ne treg tani edi Rama esht e keqja ma e vogel mos e dhant zoti me u kthy sala prap pra ok e kujdes me fjal her tjera se njerzit nuk priton emunden me ta gjet edhe shpin e me ta ba naj vizit te pa kendshme

Πριν 14 ώρες
Mikel Hoxha
Mikel Hoxha

Yyy t qifsha motren ty dhe edi rames, mos na ka dhen dhe jeten edi ropqiri or moter qir?

Πριν 15 ώρες
Fatmir Gorreja
Fatmir Gorreja

SA INJORAC QE PASKA PANELI .

Πριν 16 ώρες
Tori Freeman
Tori Freeman

Ik mo ta qifsha motren o gomar o idiot o kar or dru or pall kari o a ka emer gja vej ktij idioti qe gerthet si gomar o motren mu ne pidh mo idiot

Πριν 16 ώρες
ליאונרדו פרנס ליאונרדו פרנס
ליאונרדו פרנס ליאונרדו פרנס

Dy Shoqe njera me grop se tjetra.

Πριν 16 ώρες
krisi ela
krisi ela

Kjo muzika shume degjohet ne sfond.. spo perqendrohemi tek ajo qe thone te ftuarit

Πριν 16 ώρες
Renato Kaloshi
Renato Kaloshi

Mir ke pse noizy kjo qrka vk

Πριν 16 ώρες
Burim Bunjaku
Burim Bunjaku

Ministrja e arsim jo vetem KY Rast 4 apo 5 raste vetem te stopi nuk ka reagu kurr po esht veqse ni cop kurv sikur te gjitha te tjerat

Πριν 16 ώρες
biljana lotrijan
biljana lotrijan

Jane per burg kjo ministria kosovare e shartuar serbe. policia Drejtor shkolle mesues te gjithe dhe psikologia meeee burggggg

Πριν 16 ώρες
Loredana Lifestyle
Loredana Lifestyle

Kjo xhesika ka se por per figure eshte cop

Πριν 16 ώρες
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj

Jepi z hajdari krijo perti te re se do fitosh shum vota edhe dreqitme ja japim dhe 3 partive jo gjiknuri del tuke u zgerdhi bane prap ti vidhni duni ju sduni un do bej shtet ka then rama por nje mut beri ka me ardhur koha qe populli ka me ju terhek zvarr te gjidhve njelloj jeni

Πριν 16 ώρες
Luck Ion
Luck Ion

Oj kare gomri nuk calo nga dhembet the apo jo- po ku shkojn me e ble nji gomar nga dhembet e shikojn se esh plak apo jo

Πριν 17 ώρες
Luck Ion
Luck Ion

Oj kare gomri nuk calo nga dhembet the apo jo- po ku shkojn me e ble nji gomar nga dhembet e shikojn se esh plak apo jo

Πριν 17 ώρες
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj

Po ik ore kok lop nuk asht pazar po qfar esht na murt frymen luani domino 3 partit se ju kujtoni se populli nuk e ka kutuar idiota pse nuk flisni per lista te hapura se ja merr pertit e reja qe do vin mor pisa

Πριν 17 ώρες
justiniani i madh
justiniani i madh

Çuditërisht edhe në vendet tjera ku janë bërë këto eksperimente, në secilin rast janë përzgjedhur njerëz që nuk u dihet babai , pra kopila. Mund ta vërtetoni në të dhënat e tyre në internet.

Πριν 17 ώρες
Hasan Hasan
Hasan Hasan

CAR VAJZ JE TI MI TIVJE GRU E MESME DHE DUKESH SI GRU JO SI GOC

Πριν 17 ώρες
Soni Pepa
Soni Pepa

he po kur

Πριν 18 ώρες
Gjulian Toshi
Gjulian Toshi

kush largohet sa ma pare nga shqiperia.

Πριν 18 ώρες
Gulliano Salvatore
Gulliano Salvatore

Z. NDRENIKA TE LUMET PAC JET TE MBARE ZOTI KOFET ME TY , JENI NJI ANALIST REAL, JU LUTEM PUNONI MA SHUM QE TE RIMEGAMBET SHQIPETARIJA , KEM SHUM ANALISTE SI JU, Z. NGJELA, Z. DHESHUM POLITIKAJ, Z, MURRIZI, ZONJA. GRIDA DUMA, ZONJA. VJOSA OSMANI, Z. KURTI. JU PSE NUK BASHKEPUNONI NGUSHT MES VETI PER TE MIREN E KOMBIT. KOHA PO SHKON, NE SHIPTERET NJI HAP PARA TRE HAPA MRAPA.

Πριν 19 ώρες
Gjulian Toshi
Gjulian Toshi

ku esht.Edvin kari

Πριν 19 ώρες
Foad Doda
Foad Doda

PO KU KA MARJE MASASH NGA POLICIJA MOJ ZONJE CFAR PRET NGA POLICIJA KUR DREJTORI I POLICISE ESHTE I KORRUPTUAR. LIGJI FUNKSIONON VETEM PER PROTESTA, POR PERSA I PERKET KRIMEVE ATO MBYLLIN GOJEN.

Πριν 19 ώρες
Alketa Keta
Alketa Keta

kto dyja me duken llapaqene karamurva

Πριν 19 ώρες
tani laci
tani laci

Ketyre ju lumte si tregojn te verten lepirsat e politikes per nje rrog bejn keto komente si ti

Πριν 16 ώρες
buti vezA
buti vezA

Dhapa qjeni me mire eshte ai që thotë të vërtetën

Πριν 18 ώρες
Leggera15 Leggera
Leggera15 Leggera

Sa fallco...brezi vjeter i kan lujt ven e tani bojn moralizen rinis Ahahhah

Πριν 19 ώρες
Ilirfier
Ilirfier

Kaci jo vetem Erion veliaj Po neve jemi te gjithe te deshtuar nga I pari deri tek I fundit ja kemi marre dores duke shitur bythen biles e shesim edhe lire kjo eshte historia jone prandaj nuk jemi bere asnjehere si komb . Per njerzit e pa ngopur ne themi e ka lepurin ne bark Po me duket se ne shqiptaret nuk kemi lepur si te tjeret ne me duket se kemi kuceder ne bark se nuk ka mundesi qe te jemi kaq te pa bese , kaq te peshtire , kaq Injorant , kaq te paskrupull per njeri tjetri , per njerzit tane dhe shpine dhe vendin tone

Πριν 19 ώρες
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala

GJERGJ KASTRIOTI MBROI VENDIN E VET QE ISHTE I KRISHTER NE ATE KOHE !!!

Πριν 19 ώρες
Dritan Krasniqi
Dritan Krasniqi

Po kta jane mafija shiptrare

Πριν 19 ώρες
Ben Pacino
Ben Pacino

Brave te koft albin kurti

Πριν 19 ώρες
Dritan Krasniqi
Dritan Krasniqi

Po leje ruj leket se nuk fiton ma kriminel je te gjith

Πριν 19 ώρες
FADIL SHABANI
FADIL SHABANI

Ky nuk eshte baba per vajzen duhet ti dergoj keta kater persona ne hale te gomerve

Πριν 20 ώρες
FADIL SHABANI
FADIL SHABANI

Duhet te pushkatohet ky legen dhe tre kopilat nga 30 vjet burge

Πριν 20 ώρες
IamThatGuy
IamThatGuy

Te dyja ato gocat qe nuk i pushonte Llapa 1 sek...Jane thjesht te bukura dhe Llafazane nuk kan asnje cilesi tjeter . Duhet tja thote njeri se po lejn nam.Po sja tha njeri do i duket vetja te dyjave se jane te zgjuara .

Πριν 20 ώρες
Alban gashi
Alban gashi

Ikni opopel samashpet Leni hanat vet Detknaqen

Πριν 20 ώρες
Alban gashi
Alban gashi

Jon Bo Bashk Hanat ska rug qjeter veq medal pikosoves skamet rug qjeter veq azil samashpet 20 vjet nashkatrun kta trima Ikni Ikni sa sa mashpet

Πριν 20 ώρες
Ildi Hysa
Ildi Hysa

Ti nuk je moderatore nuk je prezantuse je i cop baxhelle icop vari karin qe se ka shoqen.. phu tqr femer llume shko laj gojen se tmante era mut!

Πριν 20 ώρες
Banana User
Banana User

LINDA REI ❤️❤️❤️

Πριν 20 ώρες
Phonex Phonex
Phonex Phonex

Gabrieli me i miri ,you was born on stage,Je fryma dhe zemra ime...❤❤

Πριν 20 ώρες
Sokol doraci
Sokol doraci

O kume o je idjot o ben vet fole drejt o shejtan nuk behet ase dhe nje gje me rilindasit e rames,dhe mos i pergjithso te gjith partit.

Πριν 21 ώρα
Roman
Roman

*Ora News Emisione* Nice!! video

Πριν 21 ώρα
Marinela Braja
Marinela Braja

Angjeli drite😍

Πριν 21 ώρα
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj

Eshte e vertet qe diskuton keto Banda ne dojne me vu rreformen zjedhore keta Jan isisis rusjane hajna qe Kan vjedh popullin per tridhet vjet

Πριν 21 ώρα
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce

O me ke flet ti o murris ata jan me salin po skan ca tete bejn ty po ata jan qembushin xhepat o edi un cado ti buz bythabravo murris respekt

Πριν 21 ώρα
Biba Fatjon
Biba Fatjon

Ja u shkerdhefsha rracen ju allahut e islamit tuj ju qifsha robt mu ne pidh tja u qin rracen ka 50 vjet tju denojn rob qira rrac e flliqt,tpuuuuu islamin e allahun e robve ju shkerdhefsha

Πριν 21 ώρα
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce

O murris ata qe flet ti jan me salin dhe me dy fytyr bravo murris bravvo murris nuk jan si ti ata buz bytha o murris je ne gojn e uqerve po ti je zotni ata jan injorant jan hajdutet e saliut ti murris nuk je hajdut

Πριν 21 ώρα
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras

Kane te njejten nene

Πριν 21 ώρα
Nad Nas
Nad Nas

O ngjela vllenjt nuk jan rumun oi ditur

Πριν 22 ώρες
Bipolar Bitch
Bipolar Bitch

Qenka shume tip I lezetshem kjo xhesika

Πριν 22 ώρες
Harrilla Gjini
Harrilla Gjini

Kan.varin

Πριν 22 ώρες
Bipolar Bitch
Bipolar Bitch

Aleks je super. Roza Te eshte fryre shum barku. Dhe Te duket njolla e djerses na e shpife

Πριν 22 ώρες
Ilir Cela
Ilir Cela

Mendoj se shqiptaret dhe greket jan e njejta monedh qe disa e shikojn nga nje an dhe disa e shikojn nga ana tjeter.

Πριν 22 ώρες
Alban gashi
Alban gashi

Ubonen Hanat Bashk me kolicon me partijen serbe bashk me jamar vv

Πριν 22 ώρες
klenti tare
klenti tare

votojn t dy

Πριν 23 ώρες
Viral Video
Viral Video

perdorni emrin e noizyt per klikime ju qifsha grat

Πριν 23 ώρες
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj

Bandat e rames ilirit sales manila e Kan vjedh popullin per tridhet vjet

Πριν 23 ώρες
Olget Musallari
Olget Musallari

Oo me renato se ke hellsi i boshe si bos tani i berte Roni i pshto shurra ne breke

Πριν 23 ώρες
Doni Liri
Doni Liri

Ik mor barbon gazetar kurve je ti edhe I pyteni qytetaret edhe mundoheni te talleni me to ju qifsha tan ropt e shpis juve edhe atyreve te televisionit 🖕🖕🖕

Πριν 23 ώρες