Anton Jaha
Anton Jaha

Pse ska respekt biseda te gjith lehin si qenet me dhemb koka ti degjoj

Πριν 8 ώρες
Miri Miri
Miri Miri

Me kte skopec qe ka berati mortja kryetarin

Πριν 8 ώρες
Violeta Seiti
Violeta Seiti

Mjere mjere o vendi I’m per kete president po gje te budallenj te vine pas parade e tua te lumtur tu!

Πριν 8 ώρες
Erjon Vdsl
Erjon Vdsl

Kam ikur nga shqiperia jeton ne Europe Jam i punesur pastrus qyteti fitoj 1800 euro nusja punon pastruse ne spital fiton 1700 euro ne muaj kemi pushimet e pagume muajin e 13 dhe kemi blere shtepin me kredi dhe 2 makina jetojme shum Mir. Kemi ikur nga shqiperia para 8 viitesh nga mjerimi dhe varferia dhe kemi njoftur urin skamjen.

Πριν 8 ώρες
Nicol Dominic
Nicol Dominic

Shum flisni po pak behet dy llaf kom shqiptaret e largohen vetem per arsye ekonomike vin e punojn edhe ne te zeze 3 muaj ne vite e kthen me 7 milion sigoroj famiglien per tre vite kurse ne shqipri puno 1 muaj per 300 mij lek per tu ushqyer 10 dite me cmimet qe jane

Πριν 8 ώρες
Renato Gjepali
Renato Gjepali

I corientoji gazeraret..Kjo lala Hiku fare...spo di mo as ku esoterico

Πριν 8 ώρες
Cali Pachanguero
Cali Pachanguero

Tani te behet burr ndo nje prind i vajzave qe kan ber abuzim e ta vrasi kte pleren

Πριν 8 ώρες
Klevis Koka
Klevis Koka

Car esht ky trap

Πριν 8 ώρες
ITellTheTruth
ITellTheTruth

Jam i interesuar për historin e Pallteve Shallvare. Ka ndonjëri informacione të sakta? Ju falemderit

Πριν 8 ώρες
andrey sheva
andrey sheva

Problemi i par esht ekonomia.problemi i dyt perspektiva .problemi i tret .rrogat me te ulta ne rajon e qmimet me te larta .e katerta diferenca marramense ekonomike ne mes te politilanve dhe popullit

Πριν 8 ώρες
flok dredhura
flok dredhura

Kjo eshte njesoj si mua ...me pelqen shume buzkuqi....perdor Matte 24 orshe ....mund te kem 100 buzkuq dhe nw farmaci i blej ....dhe cdo dit buzkuq ne buze nuk me mungon kurr ....bravi pet kete teme kulturore ....te mesojne te gjitha grate ...bravo Iris respekt per ju ❤❤😘😘🌷🌷

Πριν 8 ώρες
arjan prenga
arjan prenga

Fatmir Haklaj nuk e meriton te quhet bandit. nuk e besoj se krahasohen kto tjert me Fatmirin sepse Fatmiri te gjitha vrasjet qe i ka ber te gjitha i ka vra ball per ball dhe te gjitha vrasjet i ka pas per burreri dhe nuk ka lidhje me banda.

Πριν 8 ώρες
Marius Celikja
Marius Celikja

Dhe 007 e ka nje fund se nuk mund te zjasi me 20 seri

Πριν 8 ώρες
Arif Bala
Arif Bala

U be 007 si serjalet turke kushedi se kur do perfundoj qe e vraft zoti me gjith ate tjetrin qe ka numrin 99 . Vdekshin ishalla

Πριν 8 ώρες
THE TRUTH
THE TRUTH

Edi ramoviqi nuk asht burr shteti po eshte kurv shteti.

Πριν 8 ώρες
666
666

Shqiptaret ikin jashte punojne si qener ne Shqiperi rrin ne kafe edhe ne shtepi.Rrac budallenjshe qe te huajve u lepihen edhe u kane besim edhe i rrespektojne sado qe ata i shtypin edhe jane rracista me ta ndersa Shqiptaret me njeri tjetrin kane zili,vriten edhe kerkojne leke nga qeveria duke ndenjur ne shtepi.Cfare kerkoni te shpiegoni gjerat jane te thjeshta.Duhet te investohet ne arsim qe Shqiptaret te vejne 2 pare mend edhe te ndryshojne mentalitet

Πριν 9 ώρες
Illyrian Bloodline
Illyrian Bloodline

Nga gjith njerzit qe takoj akoma s kam takuar dike qe do t kthehet

Πριν 9 ώρες
Arif Bala
Arif Bala

Po ky avokati a ka femij vet qe flet kshu . Pupupupupupu o 007 si the mor dreq agroni paska kaluar 10001 aty zoooooot zoooooot ca behet ca behet i paska ecur avokatit 👌👌

Πριν 9 ώρες
Gjoka Raul
Gjoka Raul

Kjo klodi ta Shpif fare🥴🙄

Πριν 9 ώρες
billis s
billis s

Shikon punet e qeverie o kukumjacke

Πριν 9 ώρες
billis s
billis s

Kjo eshte gruaja e skenderbeut apo dashnorja

Πριν 9 ώρες
Astrit Ahmati
Astrit Ahmati

Ma vk ska mo

Πριν 9 ώρες
The Human
The Human

Bravoooo gazetar I zgjuar vetem ti kur ta gjejsh ronaten te lutem ndihmoni kete nen gjyna ka 5 vite qe po vuan gjyna e ka rritur jetim zoti beft mrekulli

Πριν 9 ώρες
Arif Bala
Arif Bala

Shqiperin e mori lumi 😭😭😭

Πριν 9 ώρες
Luna Pupun
Luna Pupun

jemi 7 pjestarë të familjes vetëm babi punon fiton 240 euro ne muaj . pagujm qeran 120 euro ne muaj gaz dhe drita 50 euro nuk na mjafton per te jetuar per te ushqyer per te shkuar ne shkollë. e vetmja shpresë për ne kalamajt është emigracioni ne gjeneratat e reja skemi asnjë te ardhur a po shpres per te mbijetuar ne Shqipëri

Πριν 9 ώρες
Stella Sole
Stella Sole

Ta kesh djalin me jete te gjate 😍😍 e shiko jeten tende bashke me djalin. Se nuk ke nevoje per burre e per babà te tille per djalin! Edhe ke gjith boten se ke djalin tend si drita... je e forte vazje mirditore 🙂 gjithe te mirar te uroj

Πριν 9 ώρες
Ermira Jasa
Ermira Jasa

Nuk eshte fjala cfar do bej aty. Pronen si Transe nuk na e dhane jepet prone me20%. Je lind e rrit ne Tirane ke mbi krye picturat e Goya. Pensionistat kane free ngrohjen kurimin medikamentet!!!!ne USA ne qoftese kualifikohesh. te emigrosh 52 vjec te besh college te gjesh pune dhe te punosh sa te duash!!!Te jesh e respektuar!!

Πριν 9 ώρες
anamarija habulan
anamarija habulan

Jel se na svakom videu morate svađati i sramotiti se? Kakve, pobogu, ovo ima veze sa Srbima, Hrvatima i Bosancima?

Πριν 9 ώρες
Anila Tahiri
Anila Tahiri

Kur nuk ka shtet ishtu ahkojne punet Haa peshku qelbet nga koka jo bishti

Πριν 9 ώρες
GD Kaci
GD Kaci

Bohu gati me u pallu ne burg,profesor Agroni.

Πριν 9 ώρες
Anna Stone
Anna Stone

Pse ikin shqiptaret ?? Po Qfar te bejn atje ?? Qfar shkollash keni atje ?? Katastrof shkolla e pedagog turpsira !!! Pun jo siguri jo spital jo !! Qfar do bejn njerzit Atje !!! Nothing!!Dhe 4 prindrit tane qe kan jetuar ne 🇦🇱75 vjet nuk rrin me Shume se 1-2 muaj ne vere dhe me vrap ktu !! Se skan asgje Atje as Nje aspirin se pin dot!! Qdo gje e skaduar e mbaruar!! Mua me vjen Shume keq per 🇦🇱time e dua shume e kam ne ❤️!! Por ja 3 breza jemi ktu !!! Shume e dhimshme Por Ky eshte raliteti!!

Πριν 9 ώρες
Flamur Havziu
Flamur Havziu

Shqiperia, vendi I rebelve, , bandit e, kriminelve, narkotikve, korupsionit.... Zoti na rrujat nga shqiptare e shqiperise...

Πριν 9 ώρες
Anila Tahiri
Anila Tahiri

Hajde se 3 muaj burg dhe myllet kjo histori. Ndonji mesues tash ik jashte shteti sa kalojn kjo turbulli e vjen prape

Πριν 9 ώρες
ALLAH the BEST of FRIENDS SubhanALLAH
ALLAH the BEST of FRIENDS SubhanALLAH

Shkoni deri ne fund nese nuk ben gje shteti degjenerojini ne medja. Mos i leni te shpetojn pa u lagur. Si flet rrufe ne kohen e enver hoxhes. Degjenerim bejini se ndryshe nuk marrin vesh. Vec zoti ju vjen hakut ketyre. Shoqeria te ndergjegjesohet. Beni mire qe e mbroni kete vajzen nuk e nxirrni ne medja se do ja shqetesojn familjen do e nxjerrin te semure mendore. Keta plehra e mendojn veten mbi ligjin

Πριν 9 ώρες
Violet Uldedaj
Violet Uldedaj

@Stop, a mund te kerkoni se ku e paska ba shkollen ky 007, qe do te varros te verteten. Sa turp per profesorin dhe avokatin qe jane aq poshte, madje aq poshte saqe kafshet po te dinin te flisnin do talleshin me ta. O avokat, e verteta nuk varroset, vetem se shtyhet, paci faqen e zeze me gjithe profesorat rrugace e te pabese ne ate shkolle apo kudo.

Πριν 9 ώρες
TheEmirates990
TheEmirates990

o julian je bish

Πριν 9 ώρες
Skenda 1234
Skenda 1234

Rama .Batoni Hashimi kan tentu me shit Trepqen dhe Ujmanin te pa fej

Πριν 9 ώρες
Funny Video Funny
Funny Video Funny

Ka momente qe edhe femija ta sjell ngusht prinderit na kan rrafur ufffffmaaaa edhe ne shkoll e kopesht e qe kshu ti falet zdo ishte keq 🤷‍♂️

Πριν 10 ώρες
Jetmir Gjeta
Jetmir Gjeta

Vetem litari u ban hall ktyne

Πριν 10 ώρες
Astrit Ahmetaj
Astrit Ahmetaj

Gamim mesuesit e tjere qe kane hesht Atij kurvarit vendin burg e ka Ta shkerdhejne atje by

Πριν 10 ώρες
Shqipetar Lugine
Shqipetar Lugine

Pse o Blend tulla nuk sillesh keshtu me Ramen...?

Πριν 10 ώρες
Skerdi Braka
Skerdi Braka

I shkreti ky . O saimir po denoncoi per manipulim provash m ca prisni . Ca jan kta plera more . Ky e thot vet jepini mo kazmen tvej te toka se per at pun qenka ky .

Πριν 10 ώρες
Sha rk
Sha rk

E kuptova Pse dalin ashtu kengtaret shqiptare

Πριν 10 ώρες
Keli Dervishi
Keli Dervishi

Spiropordha je femra me katastrof qe mund te egzistoj

Πριν 10 ώρες
Keli Dervishi
Keli Dervishi

Por me ty nk derdellisin dot ata..po si nk ka turp ajo debile Spiroleshi qe nxjer nga goja vetem mashtrime

Πριν 10 ώρες
Funny Video Funny
Funny Video Funny

Kot e hoqen edhe ligjin me varje se ky dhe shum si ky do meritonin litarin 👊

Πριν 10 ώρες
Keli Dervishi
Keli Dervishi

O curr ti flet sinqeritetin por ata legenat si puna spiropalit etj,jan si ato gjinkallat qe derdellisin gjith kohen qe ti mbushet mendja popullit se ata po bejn gjithcka per te kap "karinminelet"sikur se di populli qe kariminelet jan ata vet.

Πριν 10 ώρες
Mario Milan
Mario Milan

Qenka dhe kengetar ky Agroni, paska ber kenge 😳(moj fierake)

Πριν 10 ώρες
Labi London
Labi London

Turp I madh cfar maskarenjsh dhe ky avokati shum ropqir , po ska shtet shqiperia jo te kalbin keta pedofilat ne burg po denojne cuna qe i kapin me 1 - 2 kg bar me nga 8 e 10 vite kurse kta ropqirat pedofila e by... livadhisin si duan , pushkatim per kta palo burra

Πριν 10 ώρες
Robert Bogdani
Robert Bogdani

Po perse o zoti subashi hodhe kaq metro kobe beton ne gjanice keta plera perse nuk i gropose te gjalle cfar behet ne fier city

Πριν 10 ώρες
the albanian king
the albanian king

Shum humor vari Karin ,,, 2xl po

Πριν 10 ώρες
the albanian king
the albanian king

O marina ta hengsha pillin

Πριν 10 ώρες
Kosovo1235 Kosova
Kosovo1235 Kosova

Jeni më të mirët ju lumt brravooooo

Πριν 10 ώρες
Parents Tablet
Parents Tablet

Shqiperi e mjera shqiperi sa kaq qe udhehiqen NBA nje drogaxhi ......po normal kur I Mahdi I zoti shtepi eshte drogaxhi dhe pjestaret we normal jan zyrtare e tija do jen si cnjerzori she pedofili nxitoni te nxirni lignin me varje ne mes te qytetit ku kryhet krimi

Πριν 10 ώρες
Besi Qupi
Besi Qupi

Po ka u bot ju mor morracak sikur skeni hanger fasule ju dy ropqira

Πριν 10 ώρες
the albanian king
the albanian king

Humor vari karin kot fare ishin mir ne 2xl ose duplex.

Πριν 10 ώρες
Klajdi vlore
Klajdi vlore

O luli uuuu per ty e qysh e bere pd si syt e tu te dalcin 🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 10 ώρες
PETRIT GEGA
PETRIT GEGA

Po pse more Juve si Gazetar sfida per nje makine blindata pse mos ta kete Krye Ministeri nuk po kuptoi pse jep llogari Krye Ministeri per keto gjana populli ka hallet tjera

Πριν 10 ώρες
Bleona Lona
Bleona Lona

Mjer shqiperia shkrete

Πριν 10 ώρες
Parents Tablet
Parents Tablet

O stopi jeni te falenderuar sa per kete ceshtje vlen sa 1000 ceshtje qe keni zgjidhur ju I keni ndihmuar mira dhe mijra prinder si te kujdesen per femijet e tyre pun te mbar stop ne misjonin we keni mare

Πριν 10 ώρες
Ernest Ernest
Ernest Ernest

Kush eka cu ate prostituten aty esht gjen e shemtuar qe SDI te flas

Πριν 11 ώρες
Klajdi vlore
Klajdi vlore

O ilir shpi qiri ik mor te shkerdhefsha ropt te ngrihet populli te ckerdhej ty ropt.

Πριν 11 ώρες
Juli Juli
Juli Juli

💀💀💀💀💀💀🖐️

Πριν 11 ώρες
Andi G
Andi G

Duhet ta pershendesim profesorin me nje film, qe eshte tamam si ky rasti ketij avokatit qe mbron palaco si Agroni: Law Abiding Citizen, eshte ne GRmemory i plote.

Πριν 11 ώρες
Artin Arti
Artin Arti

Ky avokati se harroka zanatin e vjeter ate te kazmes...tashti shit mercedesin. Blij i dum dum. Nja dy kazma te mira ...se avokatin harroje....kthehu ne fis prap.....AVOKAT I PLEPAVE....

Πριν 11 ώρες
Marsi Dina
Marsi Dina

Shume te mire te dy,vecanerisht ENI,,

Πριν 11 ώρες
the albanian king
the albanian king

O ropt e motrat car pilli kjo marina ja hengsha pillin

Πριν 11 ώρες
Kosovo1235 Kosova
Kosovo1235 Kosova

Saimir lus zotin të te ruaj dhe ti ruan familjen tënde nga gjdo e keqe se je duke bër atë që shteti nuk e bën ,zoti të dhasht jet të gjat

Πριν 11 ώρες
Klajdi vlore
Klajdi vlore

Bravo bravo sajmir respekte per te dy

Πριν 11 ώρες
Avdil Jakupi
Avdil Jakupi

Ju Qe shani Edi Ramen po te.mos ishte rama Ju ende ne kazinoo do ishitt Duke qendru Para Aparateve Ikni pirdhuniii

Πριν 11 ώρες
Klajdi vlore
Klajdi vlore

Dhe gjykatsit ashtu jan pedofila

Πριν 11 ώρες
Klajdi vlore
Klajdi vlore

Keta avukater jan me keq se keta presor

Πριν 11 ώρες
Eart Shima
Eart Shima

Si qenka rritja e cmimit te shtepive pjes e zhvillimit? Asht gjaja e fundit qe duhet mu rrit.. asht rritja e ekonomis pjes e zhvillimit , me kto cmime qe po flitni ju ktu blerja e nje shtepie mduket e pamundur per shtresen mesatare te shqiperis.. Sinqerisht nuk dini se cfar flitni .INJORANC🤬

Πριν 11 ώρες
Artin Arti
Artin Arti

VEZHGONI MIRE.SE AJO SHKOLLA KA DHE SHUM AGRONA TE TJERE...AJO SHKOLLE DUHET TI SHKRIHET STAFI....

Πριν 11 ώρες
Elvis Doci
Elvis Doci

sa u majta po bo koment kto seri mer jahu ... ku jau qiva ropt ktyne nuk i kap sistemi mo shpejt po ça eshte ky maskerllik kshu ? ikem e lam Shqipnin se nuk lam dot hashashin po tashi ju aq pak sa keni ngel nuk e gjeni dot nj tj ...??? RESPEKT TE GJITHEVE JU STOP.

Πριν 11 ώρες
Besa Besa
Besa Besa

Ato duhet te zhduken krejt nga i madhi ke i vogli njerez pa shkolle pa edukate i kane marre shkollat me lek ti heqesh nga puna qe te zejne men .ajo perparuse ajo te merrka para si buldazer .

Πριν 11 ώρες
Drilon Qejvani
Drilon Qejvani

O kty pendofilit duhet pushkatim be vende

Πριν 11 ώρες
El Padrino01
El Padrino01

Na cat trapin me ket profesorin me jepni 10 mije € ta heq qafe ket😂

Πριν 11 ώρες
Arif Bala
Arif Bala

Esh gjynaf te turperosh lekun per ate pler te ndyr

Πριν 8 ώρες
Antalya Sophia
Antalya Sophia

Ju lumte Stopi nje Bravooo te madhe ,Sajmir dhe Gentian 👏👏👏👏 !!

Πριν 11 ώρες
Jam Nga Mallakastra
Jam Nga Mallakastra

Imagjinoje si mut avokati kur e ka pa veten tek stopi

Πριν 11 ώρες
Alenna usa
Alenna usa

Merrni keta monsters ti tregojn edhe ata te tjeret gjith se ka shum gjona plot ende te pa zbuluara aty mos ta vuajn me jet vajzat tona perdhunimin nga pedofila .

Πριν 11 ώρες
love only love
love only love

ju mafioza shqiptar mos u vrini me njeri tjetrin sepse njeri nga ju ne dhe e tjetri ne burg...kurse po te vrini kta mostrat nuk ju prek njeri me dor.....punoni me llogjik cuna,hiqini qafe kta edhe do ju bejn-m legjenda qe ndihmoni njerzit e pamundur [si pablo eskobar}

Πριν 11 ώρες
Sasa Mpekio
Sasa Mpekio

Me falni po keto qe po degjoj te ngjethet mishi po vetem mesuset ne shqiperi i bejn keto jo te ven ne burg po ti varin plehrat

Πριν 11 ώρες
Antalya Sophia
Antalya Sophia

Kape hunden mire o avokat,se e tregove veten cfare avokati je,mer kamzen e puno,germo thelle 😂😂 !!

Πριν 11 ώρες
Roshi Roshi
Roshi Roshi

Hajde emisioni me I ndjek politik ne shqipri ca niveli 🥴🥴🥴 kater or masi ka maru konferenca nuk e kan mor vesh qe Franca ka dhon vetem 1 milion dhurat. Gjermania shkret qe dha 11 nuk e permenen fare gjith emisionin se ju dukte pak para Frances 🤪 kjo maska thot I ka ngel menja francezve ke shqipria pranej kan dhuru 100 milion hahahahaha 🤪🥴🤪

Πριν 11 ώρες
Neki Toshksi
Neki Toshksi

Qe kur Ike nga portokallia je katandisur qe ti kerkosh vet duartrokitjet

Πριν 11 ώρες
Meri Cifliku
Meri Cifliku

Po ndihem kaq krenare per nxenesit e kesaj shkolle.. bravo per guximin po beni ate qe as stafi vet i ksaj shkolle nuk paten guximin BRAVO

Πριν 11 ώρες
Mr Ekipa
Mr Ekipa

Legend

Πριν 11 ώρες
Video Funny
Video Funny

Shqiperise nuk I mungon nje drase I mungon e gjith qyshemeja 😂😂

Πριν 11 ώρες
Algert Corbaxhi
Algert Corbaxhi

007 ne lule te ballit

Πριν 12 ώρες
Good Father
Good Father

Po ju lutem o rama bej dicka te mir vetem per femijet te pakten ver nje burgim Per jet per ata manjak qe meren me femij si ky bur bythqir qe do e pallojn ne burg

Πριν 12 ώρες
Aldo Kasimi
Aldo Kasimi

Ajka e gazetarise.

Πριν 12 ώρες
Algert Corbaxhi
Algert Corbaxhi

Cuditerish avokati paska te njejtin mbiemer. Zhdukini keta plehra nga faqja e dheut

Πριν 12 ώρες
Xhuliana Hoti
Xhuliana Hoti

Avokat stronso ,a keni femije vete mo qe ju vrafte zoti. Burra pa karakter burra maskarenj .

Πριν 12 ώρες
Moira spahija
Moira spahija

Marina je super

Πριν 12 ώρες
Berti Bertinew
Berti Bertinew

Me varje zhigolone kurse 007 ta zhveshin lakuriq edhe tja rrahin bythen me garuzhde ushtrie

Πριν 12 ώρες
Εύη τρ
Εύη τρ

Sic themi ne fshat 😂😂 kace na xeso💩💩 😂😂😂

Πριν 12 ώρες
Castriot1
Castriot1

Diva e vetme shqiptare.

Πριν 12 ώρες
lydhrab inojg
lydhrab inojg

vajza me pelqeka shune! refkekton optimizem, dhe natyrisht i ben reklame punes se saj. Cmimet jane te shtrenjta po i blejne emigrantet pasi nje pjese e jona po arrin moshen e pensionit dhe ska kuptim me emigracioni. Tiranen si dhe gjithe Shqiperine e Sakatoi karagjozi Sali Berisha, nje person shume i ulet moralisht , mafioz nga dna. Tirana dhe gjithe Shqiperia jane per tu jetuar nga halli, se nuk plotesojne kriteret e nje qyteti te Europes.( pa uje, pa ngrohje, pa rruge, pa parqe, me shkolla rrumpalle.

Πριν 12 ώρες
Nardi Frasheri
Nardi Frasheri

E po car nuk pret ne kete vend merini mo varini keta legena po mos mori masa shteti babai i saj duhet te beje nje gje .mjer ne qe na ra per ise qe te jetojme ne kete vend te qelbur

Πριν 12 ώρες
Stelina Nester
Stelina Nester

CFARE ESHTE KY AVOKAT MO MU SI RUGAC TAMAM SI HORE... PIS KRIMINEL MASKARA I PA SHPIRT TE VI TURP... APO NUK KE FEMI VET IDIOT....SI NUK KE TURP NJEHER TAKON NXENESIN TAMAM SI HOR TAMAM SI NJE KRIMINEL ME CELSAT E BENCIT NE DORE KAFSHE

Πριν 12 ώρες