paolo3319
paolo3319

Amon jeni ba. Si.me.ju kalu ne fotokopje tan njisoj si kinez a.nuk.duket se knon stonatur nga fillimi deri ne fun

Πριν 2 ώρες
liridona hoxha
liridona hoxha

flak flak 🔥😻

Πριν 2 ώρες
Youtube Edits
Youtube Edits

1shii🔥

Πριν 3 ώρες
Youtube Edits
Youtube Edits

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 3 ώρες
Gadiola Shkrela
Gadiola Shkrela

Super kengtar 💥💥

Πριν 5 ώρες
Bleona Pllana
Bleona Pllana

Film 🔥🔥

Πριν 6 ώρες
Baka kristaq
Baka kristaq

Ylli si e ke emrin ashtu e kexjere dhe kengen dhe nena shume bukur e lot suksese te metejshme respekte

Πριν 6 ώρες
Miranda Teta
Miranda Teta

Super kenge !

Πριν 6 ώρες
Caxik Ovakyan
Caxik Ovakyan

Super

Πριν 7 ώρες
Shawki Boukef
Shawki Boukef

I love Albanian 🙏☺️🇩🇿

Πριν 7 ώρες
Dinore Bunjaku
Dinore Bunjaku

Shumë mirë barvoo👏 veq vazhdo😁

Πριν 8 ώρες
Eduart Bello
Eduart Bello

Q

Πριν 8 ώρες
Klara Doraci
Klara Doraci

Keng e bukur ..Po nuk kuptoj pse e ka prishur me te treguar oren dhe kepucet..

Πριν 8 ώρες
Mimoza Prifti
Mimoza Prifti

Cudi me ne shqiptaret😂😂😂 Shijo kengen e dashur se eshte e bukur💃💃💃💃

Πριν 7 ώρες
ardit rama
ardit rama

flak flak 🔥🔥🔥

Πριν 8 ώρες
Gulshan singh
Gulshan singh

You know BinodBinodBinod

Πριν 9 ώρες
Gulshan singh
Gulshan singh

This song is very nice

Πριν 9 ώρες
Faton Krasniqi
Faton Krasniqi

Bravo suksese kang e bukur👍👍

Πριν 9 ώρες
Gesti Cela
Gesti Cela

Super hite 🔥

Πριν 9 ώρες
Besi Xhuli
Besi Xhuli

🔥✨💥💙💚💛🧡❤️💜🖤🤍🤎💗💓💞💕❣️💖💘💝💟☪️♥️🇦🇱

Πριν 10 ώρες
honey hona.
honey hona.

❤👌

Πριν 10 ώρες
Durucemre KIZILBOĞA
Durucemre KIZILBOĞA

😍😍😍

Πριν 10 ώρες
Erionezzz P
Erionezzz P

Super kang🔥 suksese

Πριν 10 ώρες
Arian Gashi
Arian Gashi

Film kanga🔥🔥

Πριν 10 ώρες
Driton Uka
Driton Uka

Shum e mir bravo🔥🔥🔥❤

Πριν 10 ώρες
Premton Pllana
Premton Pllana

E ke myttt🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 10 ώρες
Walid Zemër
Walid Zemër

Mmm Good ♥

Πριν 10 ώρες
Mahya shahri
Mahya shahri

❤❤

Πριν 10 ώρες
Walid Zemër
Walid Zemër

Aboone Moi

Πριν 10 ώρες
Desi Myrteza
Desi Myrteza

Like kush o Albanian 💞

Πριν 10 ώρες
Walid Zemër
Walid Zemër

Aboone Moi

Πριν 10 ώρες
Andrea Stella
Andrea Stella

I pari qe komentoj

Πριν 10 ώρες
Andrea Stella
Andrea Stella

@Walid Zemër e cfare do nga un?

Πριν 9 ώρες
Walid Zemër
Walid Zemër

@Andrea Stella Kanali im përmban opera sapun dhe këngë.

Πριν 10 ώρες
Andrea Stella
Andrea Stella

@Walid Zemër cfare ke

Πριν 10 ώρες
Walid Zemër
Walid Zemër

Aboone Moi

Πριν 10 ώρες
Sagn Gni
Sagn Gni

Shiprija Kosova 🦅🦅🦅. serbi 🐤🐤

Πριν 11 ώρες
Amire Nuredini
Amire Nuredini

Amire

Πριν 11 ώρες
Naile Alushaj
Naile Alushaj

Kafexhi

Πριν 11 ώρες
Nela Nela
Nela Nela

Shum ze te bukur ke mariglen suksese me kenge te tjera 🙏👍👏😘

Πριν 12 ώρες
Vətənim TOVUZ
Vətənim TOVUZ

İlk like benden

Πριν 13 ώρες
erjona zhara
erjona zhara

First coment like pliz

Πριν 13 ώρες
Fejzulla Feiz
Fejzulla Feiz

Uau 👏👏👏

Πριν 14 ώρες
Kristi Rehovari
Kristi Rehovari

Babi es jani rehovari

Πριν 15 ώρες
Kristi Rehovari
Kristi Rehovari

Kristi jam

Πριν 15 ώρες
Kristi Rehovari
Kristi Rehovari

O ervis

Πριν 15 ώρες
majmuni al
majmuni al

Njj

Πριν 15 ώρες
majmuni al
majmuni al

Hhh

Πριν 15 ώρες
mimi sinani
mimi sinani

Cfare zeri ❤👏Si zonje e veshur,e thjeshte ne gjeste.Kenges i duhet zeri e melodia e ti Fahrije i percove me se miri!Brava!!

Πριν 16 ώρες
Ardi Arditi
Ardi Arditi

😓😓😓😢😢😢👑💜

Πριν 16 ώρες
KAPITENI TORTUGA
KAPITENI TORTUGA

Ky eskobari nuk ban hiq as per roje

Πριν 17 ώρες
Altin Kumrija
Altin Kumrija

Shum e bukur

Πριν 18 ώρες
genci lata
genci lata

Me i miri je

Πριν 18 ώρες
genci lata
genci lata

Jasha

Πριν 18 ώρες
genci lata
genci lata

Jadhq

Πριν 18 ώρες
Vvcc Vvcvb
Vvcc Vvcvb

Shkelqyeshem ema 😇😇

Πριν ημέρα
Leonard Pjetri
Leonard Pjetri

Zemra u kendofte bukur shum!!!!

Πριν ημέρα
Loal 22
Loal 22

Te kendofte zemra Kleandro😍🤗😘

Πριν ημέρα
Loal 22
Loal 22

Po kjo çi ka keta floke paruke apo ekstejshen !!!?????🤔Naprishi kenaqesin e kenges 😯

Πριν ημέρα
Kavaja Amrush
Kavaja Amrush

Respekt për ty shum keng e qëlluar ska si vendlindja na kalli gurbeti hajdi like kush e ndeqon ket kang te bukur 👍👍👍👍😥😥😥😥😭😭😭

Πριν ημέρα
Tonin Qarkai
Tonin Qarkai

Shum bukur suksese te metejshme

Πριν ημέρα
xxx xxc
xxx xxc

ME.FALNI SE.KOM.DESHT.ME.SHKRU REXHEP.QOSJA EDHE ALI.HADRI ISUF.GERVALLA IDRIZ.AJETI SHQIPJA.KA.SHKRIMTAR SA.KA.UJ.DETI SHYQYR.ZOTIT

Πριν ημέρα
xxx xxc
xxx xxc

BRAVO..BUKUROSHE LUM.SHIPNIJA LUM.KOSOVA LUM.PRESHEVA.BUJANOVCI LUM.TETOVA EDHE.KUMANOVA ULQINI.OHRI DIBRA.QAMERIJA QET. KA PO MIER.E KENDOVE KET KONG

Πριν ημέρα
Omer Zuka
Omer Zuka

Pse ja ke marr këngën e Hysi Hasanit "Ty Medvegjë"

Πριν ημέρα
Nderim Hashani
Nderim Hashani

Krejt e knoj ket kang

Πριν ημέρα
Lumturi MORINA
Lumturi MORINA

Shum je e bukur yll barby teksti kenga dhe zeri yt prefekt ❤👍👍👍

Πριν ημέρα
Albanian London
Albanian London

E meriton 👍🇦🇱

Πριν ημέρα
anna p
anna p

😪😪😪

Πριν ημέρα
Albanian Management
Albanian Management

Vendi im 🇽🇰🇦🇱 🙏.

Πριν ημέρα
Kulaima A7med
Kulaima A7med

Wooooow❤😍

Πριν ημέρα
Val Bon
Val Bon

Bravo duhesh nje keng per Dajot suksese .

Πριν ημέρα
Tila Tila
Tila Tila

👌👌❤❤❤❤🙇

Πριν ημέρα
Hassan Khan Hkk
Hassan Khan Hkk

💓💓💓💓

Πριν ημέρα
Hassan Khan Hkk
Hassan Khan Hkk

first comment from Pakistan❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Nedim Şener
Nedim Şener

Şuan şarkını dinliyorum

Πριν ημέρα
Sagn Gni
Sagn Gni

Like poqese je shqiptar ose kosovar like

Πριν ημέρα
Sagn Gni
Sagn Gni

Ku i kemi shipet 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν ημέρα
Loal 22
Loal 22

👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👏🏿👍👌🥰

Πριν ημέρα
Klodi topllari Klodi
Klodi topllari Klodi

O zottttt pse me le pa kete krijese te brishte qe quhet Nene 😭😭😭😭😭💔💘 🙏🙏 sa me mungonnnn ne parajse ajo jeton

Πριν ημέρα
Sagn Gni
Sagn Gni

Kosova shipri 🇦🇱🇦🇱

Πριν ημέρα
Sagn Gni
Sagn Gni

Like shipet 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν ημέρα
DENILDA GJOKA
DENILDA GJOKA

Lezha❤🥳

Πριν ημέρα
Kinder Hilfe
Kinder Hilfe

këngë shum e bukur dhe na prek neve emigrantët në shpirt kur e dëgjojmë këtë këngë të lumt goja o ylli të këndoft ajo zemër je i math ylli lum shqipërija që të ka

Πριν ημέρα
Pranvera Bejaj
Pranvera Bejaj

Kuvidi bamp e Kenga nga inati vuuuu te lumt goja ore dial mallakastrioti

Πριν ημέρα
Geni Said
Geni Said

Po syzezen do e ndani ne tre pjese? 😂

Πριν 2 ημέρες
Adi Civuli
Adi Civuli

Bravo bravo bravo pak jan shok sot respekt per ju 👍👍👍

Πριν 2 ημέρες
Marjusi Elbasan
Marjusi Elbasan

Shum bukur kusho

Πριν 2 ημέρες
Xhuli Kovaci
Xhuli Kovaci

Je i madh ylli baka 👌👌👏👏👏👏

Πριν 2 ημέρες