Samsung A9
Samsung A9

Super keng bravo

Πριν 15 ώρες
Albano Spaho
Albano Spaho

Ju kendoft zemra o bossa

Πριν 16 ώρες
Yuga Gothmog
Yuga Gothmog

Eldira , idi kod zubara , podhitno , tako lepa žena , a zubi ....

Πριν 17 ώρες
Bali Stari
Bali Stari

Super kenge

Πριν 17 ώρες
Inter Inter
Inter Inter

Vetem nje I pa shpirt I Ben kesaj kenge dis like ata qe nuk duan veten e tyre pastsj te tjeret

Πριν 18 ώρες
euklit haderi
euklit haderi

superrrrrrrrrrrrrrrrrrr per klarentistin lencin

Πριν 20 ώρες
Ice-Vlogs Life is one
Ice-Vlogs Life is one

Dona osman o ene bukura ne ket video me falni te githa dona je bukuroshe Masallah.

Πριν 21 ώρα
Rubi Karaj
Rubi Karaj

Shume bukur suksese

Πριν 21 ώρα
Erdis Hoxha
Erdis Hoxha

Me pelqen shum jam erdisi

Πριν ημέρα
Erdis Hoxha
Erdis Hoxha

W

Πριν ημέρα
xhuliano manxharaj
xhuliano manxharaj

motivim

Πριν ημέρα
Farije Kavaja
Farije Kavaja

Per menimin tim je shum fantazi shkurte i love you Shkurta Selumi per ket keng kaq magjeose dhe kaq fantastine me ke ba qe qdo dit ,qdo or, qdo munut , qdi sekond , më bën qe ta degjoj . Je fantastike zemer 😍😍je ne kulm te suksesit

Πριν ημέρα
Aleksandra Ocelli
Aleksandra Ocelli

😍😍😍😍

Πριν ημέρα
Aleksandra Ocelli
Aleksandra Ocelli

👑💘💕

Πριν ημέρα
Βαγγελης Παλαιολογος
Βαγγελης Παλαιολογος

Je rob zoti Ilia Basho

Πριν ημέρα
Kostas Ploumas
Kostas Ploumas

Hallall ta befte Zoti gjithmone na befason

Πριν ημέρα
Adi c63
Adi c63

Bravo sinan

Πριν ημέρα
Sonita Krasniqi93
Sonita Krasniqi93

😍

Πριν ημέρα
Roland Çullhaj
Roland Çullhaj

Hala gjalle eshte kjo banda ase nje her ne me unal te gjithe me mbushe cantat

Πριν ημέρα
MALCI Franko
MALCI Franko

kush ne 2020

Πριν ημέρα
Behare Mazreku
Behare Mazreku

Ty qifte te mrekulluzhum

Πριν ημέρα
ΔΜ NEOTEX
ΔΜ NEOTEX

Komplimente Ilia kengetar i komletuar

Πριν ημέρα
Vasilis Zotos
Vasilis Zotos

Gjigant Ilia

Πριν ημέρα
ΔΜ NEOTEX
ΔΜ NEOTEX

Bravo Ilia

Πριν ημέρα
Bessa Bessë
Bessa Bessë

O kar thankshin qemt

Πριν ημέρα
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon

Frajers all over oh plsss✨💃😁

Πριν ημέρα
Joel Gjata
Joel Gjata

BB4L migo💎💎

Πριν ημέρα
Arsen Barjami
Arsen Barjami

Mire shum

Πριν ημέρα
Silvana Tafa
Silvana Tafa

💖💖❤❤💖💖❤❤

Πριν ημέρα
kljajic Dj
kljajic Dj

Harika

Πριν ημέρα
Zirap Beqiri 602288
Zirap Beqiri 602288

Shum bukur

Πριν ημέρα
Beats World
Beats World

Ja dhe nje kenge shume e bukur per baban 😍❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Shpresa Ismaljanji
Shpresa Ismaljanji

Me kete kenge i prek te gjitha zemrat e nenave.Te kendofte zemra gjithmone.Te rrosh edhe 100 vjet te tjera

Πριν ημέρα
Kindle Apapa
Kindle Apapa

O zot cfare kenge by uroj shendet gjithe nenave!

Πριν ημέρα
medit azione
medit azione

no ma giusto per capirci... volevo dirti che ti amo... 🤪

Πριν ημέρα
sibjan xhaferaj
sibjan xhaferaj

Respekt per ato qe e ngjojn ket keng

Πριν ημέρα
Roland Çullhaj
Roland Çullhaj

Kushe e deshiro nje bashpunim me stresi unikkatil .. do jete rrep me bole

Πριν ημέρα
medit azione
medit azione

zemër... italia ❤️❤️❤️❤️

Πριν ημέρα
naser sherifi
naser sherifi

I MADHI I VETMI NE TREVA SHQIPTARE SINAN VLLASALIU

Πριν ημέρα
ದೆವ್ವದ Death tornadoಆತ್ಮ
ದೆವ್ವದ Death tornadoಆತ್ಮ

سئ للغايا *ّّ-*ّّ هذه وجهة نظري

Πριν ημέρα
Alexander Birbili
Alexander Birbili

Poli ora

Πριν ημέρα
Irena Begaj
Irena Begaj

Super

Πριν ημέρα
Bashkim Karamuca
Bashkim Karamuca

Nandat nga prindit Ouvraft zoti

Πριν ημέρα
Mix Music
Mix Music

Like kush e ngjo akm 2020💞💞

Πριν 2 ημέρες
Anula Anula
Anula Anula

❤️❤️👍

Πριν 2 ημέρες
RealtyCompany
RealtyCompany

From italia🙏❤️❤️❤️🙏

Πριν 2 ημέρες
Albania Tv
Albania Tv

Shikoni videot e mia🙏🙏🙏

Πριν 2 ημέρες
Albania Tv
Albania Tv

Shikoni videot e mia

Πριν 2 ημέρες
Ibo Berat
Ibo Berat

Zjarrr geni 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
Μιχαλης Νταναι
Μιχαλης Νταναι

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Rigers Rapce
Rigers Rapce

Rigersersi

Πριν 2 ημέρες
Murat Murati
Murat Murati

9

Πριν 2 ημέρες
Renato K
Renato K

Si ka mundesi qe ska shum like

Πριν 2 ημέρες
Dee dee
Dee dee

Secila ma e mirë se tjetra, Mashalla ♥️

Πριν 2 ημέρες
tiron alili
tiron alili

Shum bukur <3

Πριν 2 ημέρες
Θοδωρής Ρουση
Θοδωρής Ρουση

Sdi cte theme e cte flase kure degjoje kete kenge 😭😭😭😭😢😢😢 thone qe burri nuke qane pore kure degjone te tille kenge gjunjezoheshe sado I forte te jeshe se si nena nuke ka dhe kure ika per here te fundit me tha hajde te na shikoshe 4 pese here maximoumi spo me dalin nga mendja ato fjale dhe sa here degjoje kengen 😭😭😭😭😭😢😢😢

Πριν 2 ημέρες
Persona non grata
Persona non grata

shum keng e mir

Πριν 2 ημέρες
Melisa Hazizaj
Melisa Hazizaj

Hg zu

Πριν 2 ημέρες
Kevi TheOneAndOnly
Kevi TheOneAndOnly

ja nisem nga toka man HB...We out here Stealth: neper cepa t'rruges un u rrita sa her jam kon n'errsire kerkoja drita nuk ka dashni[4x] kurr se sgjata doren por u ngjita kurr se ula veten dhe kur skisha nuk ka dashni[4x] erdhem nga balta sa her na zuni jashta n'mesnata gishtin e mezit per t'zinjt si dojna na prangat nuk kena koment skena koment ku osht avokatja se jap asnji fjal (fjal) memec per gjykatsa erdhem nga lagjet e varfra ku jeni ju gangsta We about that coke life kto shqipe jan fanta kokat e londres for sure, erdhem nga mali na u desht me shit bor i vuna maskat pervesha mangat midis europe na desh me thy doors dallget i cajm na ndizet motorri si skafi i vlores six hundred power thirrem kalores taking it over nuk jena colombos na jena real shqipet e londres na jena luana n'midisin e xhungles na jena, jena cka thojn jena lojtaret ma tmir per ket loj bjere ekipin se na ta sfidojm gishti osht gati, gju.. your metet me gishta en goj neper cepa t'rruges un u rrita sa her jam kon n'errsire kerkoja drita nuk ka dashni[4x] kurr se sgjata doren por u ngjita kurr se ula veten dhe kur skisha nuk ka dashni[4x] Vinz: Errët o rruga ftyrat buzqeshen mbas shpine po gjukan forda focusa Dajat parku paparacet po trukan levizjet e ulta dihet e keqe osht zhurma prap kur vjen puna per lufta tan e din se na hunen se ulna shqipe e ndrrona na stilin nivelet e lojes i rrisim qe prej fillimi muziken e bojna per qef prap we killin it squad the bitchez are feelin it rrijm neper rrug prej fillimi xhepi dikur ishte bosh now my shqipez mbretresha Is feelin it ska meshir per armikun ram ndashni me rrezikun mbretnesha printume te pinku na ka permrapa si macja me miun shume veta verdall po na vin po per asnjonin nuk ka dashnin When we was bummy nuk kishim money tash u bo sunny e afer na rrin neper cepa t'rruges un u rrita sa her jam kon n'errsire kerkoja drita nuk ka dashni[4x] kurr se sgjata doren por u ngjita kurr se ula veten dhe kur skisha nuk ka dashni[4x]

Πριν 2 ημέρες
HİCRAN cografya
HİCRAN cografya

Güzel şarkı 🇹🇷😘👍🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Ervin Gjini
Ervin Gjini

I knoft zemra

Πριν 2 ημέρες
Refki Behrami
Refki Behrami

💛💜💙

Πριν 2 ημέρες
Nini Beshello
Nini Beshello

Njesh jebravo

Πριν 2 ημέρες
Altin Kokonozi
Altin Kokonozi

Kush e degjon 2020 ora 19 : 54 like 😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Arti Sinani
Arti Sinani

nje kenge sa per 1000 fjal ,,,,,,te kendoft zemra artist 👌👌❤️❤️

Πριν 2 ημέρες
Lize Qoku
Lize Qoku

Shum e bukur pershendes mesen time e do halla shum

Πριν 2 ημέρες
Sanije Geri
Sanije Geri

Eke bere shume bukur oyll! ❤️🌸

Πριν 2 ημέρες
Secret C.D
Secret C.D

e ke kill o plak hallall

Πριν 2 ημέρες
Rakib Riad
Rakib Riad

Bravo Albania 🇦🇱😍🇧🇩

Πριν 2 ημέρες
Maggane Ribeiro
Maggane Ribeiro

Aaa plazhi vjeter vlor lagje gango🇦🇱💪💪💪

Πριν 3 ημέρες
Dhionis Rapo
Dhionis Rapo

Like kush e degjon akoma ne 2020

Πριν 3 ημέρες
Isa Mitro
Isa Mitro

Mai forti

Πριν 3 ημέρες
Isa Mitro
Isa Mitro

Stresi

Πριν 3 ημέρες
Irfan Osmani
Irfan Osmani

Te lumtt i nderuar 👌

Πριν 3 ημέρες
Eneida Iljazi Fuqi
Eneida Iljazi Fuqi

👏👏👍🔝🔝

Πριν 3 ημέρες
samuel karaj
samuel karaj

TE DUA SHUMMMMMMMMMM me rob

Πριν 3 ημέρες
denis barahoxha7
denis barahoxha7

hallall jua boft zoti kong shum e bukur

Πριν 3 ημέρες
Elvis Hidaj
Elvis Hidaj

Shqiptaria e shqiptarve esht respekti nga jugu ne veri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 3 ημέρες
Adhurim Balla
Adhurim Balla

Xxx

Πριν 3 ημέρες
OlaAaron Kingu
OlaAaron Kingu

Ishalla na e bejne hallall mallin qe ju dogji zemrat, nenave tona fisnike!😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 3 ημέρες
Rexhep Luma
Rexhep Luma

Ju pergzoj per ket duet te bukur. Hiti I veres 2020. Ju pershendes nga kaqaniku Kosov/ Norvegjia

Πριν 3 ημέρες
Lida Aliaj
Lida Aliaj

Te dyja jeni kengtare te mira 💞💞

Πριν 3 ημέρες
Englantina Toska
Englantina Toska

Ju kendofte zemra ⭐️⭐️😍😍👏👏👏👏Super 👍👍

Πριν 3 ημέρες
albania alb
albania alb

👏👏

Πριν 3 ημέρες
Donatelo Dodaj
Donatelo Dodaj

Te jesh Mirditor esht fat Te behesh nuk ke shanc Para Mirdita, ZOTI ju rujt 🙏✝️

Πριν 3 ημέρες
kljajic Dj
kljajic Dj

Aferin

Πριν ημέρα
Claudio Sula
Claudio Sula

Anila si gjith mon N 1 i mizikes shqiptare

Πριν 3 ημέρες
Erjon Loshi
Erjon Loshi

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
Eva Vathaj
Eva Vathaj

❤️🙈❤️

Πριν 3 ημέρες
Fiqirete Hoxha
Fiqirete Hoxha

Ju lumte goja!!

Πριν 3 ημέρες
Accord Accord
Accord Accord

Si gjithemone me stil

Πριν 3 ημέρες
Alfion Gjetja
Alfion Gjetja

Ju knoft zemra

Πριν 3 ημέρες
Roxana Joitz
Roxana Joitz

🥰🥰🥰

Πριν 3 ημέρες
Deshir Gjetja
Deshir Gjetja

Perfekt si gjithmone Te kendofte zemra o bylbyli i mirdites

Πριν 3 ημέρες
Negan’s Protégé
Negan’s Protégé

A more legjend. Ke qene, je dhe do mbetesh kengtari im i preferuar. “Artistet” e sotit as sa thoni yt nuk jan.

Πριν 3 ημέρες
Gerti Buzi
Gerti Buzi

Kenga ime e preferuar

Πριν 3 ημέρες
Ded Kajtazi
Ded Kajtazi

Mrekuli zemra po dridhet kristala jeni te dy

Πριν 3 ημέρες
Edi TR
Edi TR

Ju lumte e ju kendofte zemra👏👏 krijmtari e bukur dhe e vecante👏👏

Πριν 3 ημέρες
Ardit Nikolli
Ardit Nikolli

😍😍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Mhamed Twaiha
Mhamed Twaiha

Nice👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😍😍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Kola Merdita
Kola Merdita

Shum bukur julumt goja ☺️😊😉😍🙏🏻🙏🏻

Πριν 3 ημέρες
Keta Caushi
Keta Caushi

Super kenge

Πριν 3 ημέρες