Elsi Otr
Elsi Otr

Ropt te vdekurit jua qifsha ata qe shajne otr fuck mamastars

Πριν ημέρα
Valbona Asllanaj
Valbona Asllanaj

Je e madhe 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Πριν ημέρα
Marjan semema
Marjan semema

O zot prioriteti tij..nshqipni tritoli pri nfun e kry tshqipnis bammmm kallashi nmes shesheve njerzit tu vdek per buk

Πριν ημέρα
Sasha Capri
Sasha Capri

Urime per emisionin! Na kenaqet!

Πριν ημέρα
Kapaj Sanije
Kapaj Sanije

😂😂😂😂 e rendesishme eshte qe jan te dyja vende Europiane...😂

Πριν ημέρα
beqa kosova
beqa kosova

Thaqi papa ska ma bile bile a mir me dhan dorheqje se u msu me kan shef tash sa e merr naj smundje te ran a mir me ik naj kun ne brazil te shokt e vet

Πριν ημέρα
Bali Ajet
Bali Ajet

😂😂😂😂

Πριν ημέρα
LAVDIMIR GJATA
LAVDIMIR GJATA

Hec perpara pono vetem per shqiperin

Πριν ημέρα
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

🔥 1:01 🔥💃 👇👇👇👇💕

Πριν ημέρα
Valentina Begu
Valentina Begu

😏😏😏

Πριν ημέρα
Rahman Racci
Rahman Racci

Urime zotri Kurti jemi te gjith shqiptar krenar per ty 👍 taksat nuk ban mi hek kurr zotri kurti pa e pranu ks si shtet Serbia edhe pa I pagu 30 euro per kosove. ju lutem mos I ndegjoni europinat se ata jan me shki kujdes kosova dohet mi shiqu interesun e vet

Πριν ημέρα
Newyork Newyork
Newyork Newyork

Ky asht nje thesar ky asht nje pasuri kombtare . Zoti i thaft nje jet te gjat dhe suksese ne detyren e re si kryeminister !!!!!!

Πριν ημέρα
AGRON DUKAQOTI
AGRON DUKAQOTI

Mir ikethon

Πριν ημέρα
Besnik Myrta
Besnik Myrta

ISAKTE, INTELIGJEND BURRNORE I MATUR SIMPATIK, DESHIROJ NJE LIDER TE KOMBIT SHQIPTARE besoj se po vjen dita , Puno per te Drejten e kombit e Frike mos Ke se ke popullin me Vete.

Πριν ημέρα
Jimmy Hasani
Jimmy Hasani

Murizi nje njeri patriot

Πριν ημέρα
Artjola dobra
Artjola dobra

Gjynaj u shua familja Merita qe esht ne spital qe esht jasht rrezikut per jeten Zoti te dhasht forc se bashku me babin viktimat qofshin te gjenetit 😥

Πριν ημέρα
Valentina Begu
Valentina Begu

🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 hahahahaha

Πριν ημέρα
Teouta Skontrani
Teouta Skontrani

Humori eshte i bukur por dhe i eger ..sigurisht pasqyron familjen shqiptare mungesen e edukates...dhe kjo Aktorja ka Ze te cjerre dhe te eger..ajo e shperfyturon Humorin..

Πριν ημέρα
albi tr
albi tr

Un te kam votuar per te luftu kriminelet e elbasanit qe jan capjat,,kurse ti legen iken del ne foto me ardian capjen..kisha besim ke ty..po tani sme rruhet me per as njeri..as per PS edhe per as nje parti...jeni te gjith nje soj..

Πριν ημέρα
Denis B.
Denis B.

Lidhja me titullin?

Πριν ημέρα
Ledjo Alushaj
Ledjo Alushaj

Shume per te qeshur

Πριν ημέρα
edi ed
edi ed

Pa u qerruar ky monster nga PD nuk ka hair PD ja.

Πριν ημέρα
Majnora Veseli
Majnora Veseli

👏👏👏👏👏👏😂😂😂🤣🤣🤣😂

Πριν ημέρα
Shpetime Kadillari
Shpetime Kadillari

si gjithmon shpirt 😀😀

Πριν ημέρα
amarildo xhelaj
amarildo xhelaj

😀😀

Πριν ημέρα
Milaim Koca
Milaim Koca

Velika albania do nish je nasa zemlja serbi nek bezi u rusiju

Πριν ημέρα
marko
marko

edi rama ne mynih ka shku mei ra byths

Πριν ημέρα
Pcnap Pcnap
Pcnap Pcnap

ikeni pasur laboratoret dhe formulat qe ne kohen e xhaxhit pse i prishet

Πριν ημέρα
RK SOUTIEN
RK SOUTIEN

Erdhi i flamosuri😂😂😂

Πριν ημέρα
RK SOUTIEN
RK SOUTIEN

Erdhi i flamosuri😂😂😂

Πριν ημέρα
Lazaj Lazaj
Lazaj Lazaj

Maaaaalakas

Πριν ημέρα
Josh Isking
Josh Isking

🤣🤣🤣🤣

Πριν ημέρα
First Last
First Last

Ropt ku ti keni o ropqira. Sidomos ty o pandeli majko te qifsha ropt se e shitet vendin .kaq mir ju nuk pritet shqiptaret e kosoves dhe prisni keta palacot e iranit

Πριν ημέρα
Lek Toma
Lek Toma

Serbia duhet kthej te huburit nga gjencidi serb qe nanat shqypetare presin Djmte è vajzat e tyr te madakruar nga ushtri a kriminsle serbe

Πριν ημέρα
Lek Toma
Lek Toma

Albin kurti kujdes Adriatik un vlen ma shum se gjithe Europa me serbi

Πριν ημέρα
Edison Nothorius
Edison Nothorius

Sa bukur tamam

Πριν ημέρα
Daniela Daniela Pana
Daniela Daniela Pana

Bukur

Πριν ημέρα
Rafet Syla
Rafet Syla

O Albin o kae me lu Serbia me ty si maca me mij o nuk e kie trupin per ket karrik ni hashim asht ne ks po lene let vazhdon

Πριν ημέρα
Edison Nothorius
Edison Nothorius

Sa e forte 😂😂😂😂😂😂⭐👌🌹❤️🇦🇱

Πριν ημέρα
Eliona Ismaili
Eliona Ismaili

Permballe policise dhe ne mes te dites

Πριν ημέρα
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar

Ate se ka gjetur Kina do e Gjeni ju

Πριν ημέρα
Diego Shuli
Diego Shuli

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ju raft e mira😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

TA MBYLL KOMENTET PER GJITHNJE TE PASHE TEK KLUBI NATES QE PUNON NUK ME PELQEU VESHJA JUAJ DUHET TE KUPTOSH RENDESINE E VESHJES TE KLUBIT NATES TE SKENABE ETJ NUK E DI SHQIPERINE DI KULTUREN MUNDET ESHT KULTURA POR KLUBI NATES DO VESHJE TJETER QE NUK I TREGOJ DOT KETU

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

NE AMERIKE NJEREZIT JAN ME SHUME TE DITUR SE NE BOTE DHE KUPTOJNE SHUME MIRE TE SHKRUARIN OSE TE FOLUREN E CDO NJERIU NE AMERIK DHE KURI DJEG PRAPANICA BEHEN KEQBERES SEPSE KAN BESIM TE FORTE PER QENIEN TUAJ TE BESH SARKAZEM ETJ ESHT GUXIM ZGJUARESI AZGJE TJETER

Πριν ημέρα
enkeleida. fejzo
enkeleida. fejzo

Realitet kjo pjesa!

Πριν ημέρα
Edison Nothorius
Edison Nothorius

Humore i bukur keshtu bejne ne Shqipëri 🤣⭐❤️🇦🇱🇦🇱👌🖐️

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

NE STUDJOJM JO VETEM ARTIN POR DHE BIZNEZ QE TE KUPTOJM BIZNEZIN E ARTIT FITIMET ETJ KY ESHT BIZNEZI I ARTIT CFAR ESHT ART NE PERGJITHSI KINEMATOGRAFIE MUZIK ETJ ETJ HIC MOS U MENDO SHUM SHKROVA SHUME ME DUHEN DITE NATE VITE TE SHKRUAJ RRETH BIZNEZIT TE ARTIT QE NUK GJEJ KOHE

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

MENYRA KOMUNIKIMIT SIDOQETEJETE E SHQIPTARVET ECEN NE SHQIPERI NUK PRISH PUNE POR NE BOTE NUK ECEN FARE NUK BEJ KOMENTE RRETH KOMUNIKIMIT TE SHQIPTARVET UNE KOMUNIKOJ SI TE DONI JUVE PO PO PELQEJ TE BEJ HUMOR JAM SHUM SHUME HUMORISTE ME TE SHKRUARIN JO ME TE FOLURIN KOMUNIKIMIT IM ESHT SHUME SHUME SHUME NDRYSHE NGA E TE SHKRUARIT KOMUNIKIMIT TIM TE SHKRUAR. QE QESH QESH E BEJ PER SARKAZEM QORTUES PE LEXUSIT

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

KUJDES GJITHASHTU ME MENYREN E KOMUNIKIMIT KAQ TE KESHILLOJ PERMIRESOJE EDHE NQS DI MIRE QE ESHT KULTURA E SHQIPERISE KOMUNIKONI TE GJITH NJESOJ SE NE PSIKOLOGET SHKENCTARET BESOJM FORTE VJEN NGA RRETHANAT QE JENI RRITUR KULTURA.

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

TE KAME SHKRUAR SHUME NATYRISHT JANE DHE FAKTORA TE TJERE QE NDIHMOJN NE FAMEN QE NUK DUHET TI HARROSH. MAKJAZHI VESHJA QE PERSERI NEVOJITET LEKU DUHET TE PAGUSH NJE PERSON TE TALENTUAR QE UNE BESOJ ESHT VESHTIR TI GJESH NE SHQIPERI ITALI EUROPE ETJ UNE NUK THEM QE NE KETU NE AMERIKE JEMI TE ARESIMUAR STUDJUAR NA KAN DAL TRUT PER KETO GJERA. POR DUA TE MESOSH NGA UNE

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

QARTE QARTE HIC MOS U MENDO SHUME KY ESHT PROFESIONI I ARTIT NE PERGJITHESI DUHET TE PAGUSH LEKUN OSE TE QIHESH ME PERSONIN HIC MOS U MENDO SHUME KY ESHT PROFESIONI YT KE LEKUN BLEN PRODHIM TE MIRE FITON SHUME SHUME SHUME SKE LEKUN BOHU PROSTITUTE TE FITOSH HIC MOS U MENDO SHUME KY ESHT MENYRA SI TE KUJDESESH PER PROFESIONIN FAMEN VETEN TENDE TE MESOVA SHUME FAT TE MIRE

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

E NJEJTA GJE NDODH KUDO NE BOTE NARYRISHT BUKURIA ESHT NJE AVANTAZH TJETER POR POR NUK ECEN PA TE QIMEN QIMEN NUK TA DUN BUKURINE NQS NUK QIHESH ME PERSONIN QE DESHIRONI TE BEJ FAMOZE TE JAPI LEKUN TY DHE TE BEJ FITIMET E VETA AI AI AI NGA TY GJITHASHTU. MESO BIZNEZIN. I NDANI GJITHNJE FITIMET TE DY TE DY PO NUK U QIVE STE BO FAMOZE SHEF PER BUKURI TJETER

Πριν ημέρα
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

KTO JAN DY MENYRAT E KUJDESIT PROFESIONIT NQS NQS NQS DO TE JETOSH E SHENDETSHME NGA TRUTE SHENDETIN FINANCA FAMILJA PERNDRYSHE MERU ME GJE TJETER SHTEPIAKE MERU ME BURR FMI QE TE SJELLI LEKUN USHQIMIN CDO DITE KE TAVOLINA DHE LER PROFESIONIN

Πριν 2 ημέρες
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

KETO GJERA DUHET TI MBASH NE TRU MOS BESO CTE THONE CFAR DEGJON ESHT SI TE MESOJ UNE SOT KUR DUA TE BOTOSH NJE LIBER NE NA DUHET TE FINANCOJME PAGUAJM AGJENTAT TA PUBLIKOJNE ETJ DMTH PAGOJME KESHTU ESHT DHE ME MUZIKEN PAGUASH OSE QIHESH

Πριν 2 ημέρες
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

DMTH LEKU OSE E QIMJA JU BO ME FAME NUK KA SOT ZE I BUKUR ZE I MIRE ME BESO MUA SOT JETOJM KOHEN MODERNE TE BOJN FAMOZE KE ZERI MUZIKA KENGA SOT NUK ESHT NEVOJA ZERI. HUMANET TE RINJT JAN LINDUR ME SY VESH HUNDE GOJE ZERIN ZERIN JU TRAJNOJNE JO TE ULERISNI SE ESHT E DEMSHME NGA ANA PSIKOLOGJIKE DHE SHENDETSORE ULERIMAT HARROJINI NUK JAN TE DOMOSDOSHME SOT JANE FJALET MUZIKA DHE TRAJNIMI MENYRA SI TA KRIJOSH ZERIN TA KENDOSH PA ULURITUR TE BEHESH KENGETARE E MIRE FAMOZE NUK ESHT E NEVOJSHME FARE ULURIMAT DHE BUKURIA POR ZERI MENYRA SI TA FORMOSH KRIJOSH JANE FJALET DHE MUZIKA DUHET TI MBASH NE VESH KETO QE UNE TE THEM HARROJE KONKURIMIN NE BOTE NUK FITONI KURRE SEPSE BOTA ESHT POLITIKE NUK KUPTONI CFAR BEHET NDODH ME BOTEN PO PO FITON SIMPATINE E PUBLIKUT PER CFAR I JEP POR POR TE KAPESH QIELLIN ME DORE ESHT TE JESH MBRETI QIELLIT

Πριν 2 ημέρες
ARDIANA XHAFA KHEDIVE
ARDIANA XHAFA KHEDIVE

XHILIOLA KE ZGJEDHUR NJE KARIERE TE MIRE QE TE MBAN LARG DEPRESIONEVE TE CDO RRETHANE KOHE POLITIKE SIC ESHT MUZIKA NE PERGJITHESE POR DUHET TE KESH PARASYSH TE DISH SI TE KUJDESESH PER PROFESIONIN TEND SEPSE PO NUK U KUJDESE MOS ME HARRO KURRE POR ME KUJTO MUA KUR TE SEMURESH NGA DEPRESIONI SE NUK TE ECEN PROFESIONI DMTH. DUHET TE DISH DY GJERA. KUJDESU PER PROFESIONIN QE BEN TE THOTE 1. DUHET TE PAGUASH TE JAPESH LEKUN TEK PERSONI QE TI BESON ESHT I AFTE TE KRIJOJE SHKRUAJ KENGEN DHE PERSONI QE ESHT I AFTE TE KOMPOZOJE MUZIKE TE MIRE TE TE BEJE FAMOZE TE PASUR ETJ ANA TJETER ESHT DUHET TE GJESH BURRIN QE MERET ME KOMPOZIM OSE SHKRIME. DUHET TA KESH BURRE. SE NUK TE BEJN NDERE. DUN ME TE QI TE QI TE QI PA INTERES NUK TA SHKRUJN KONGEN MUZIKEN E BUKUR TI JE NE ITALI DHE E PATE RAFAELEN SI E QIU PERDORI XHIANI BONKOMPANJI DASHNORI. DHE KUR RAFAELA ERDHI NE MOSHEN QE NUK DUHEJ ME E BRAKTISI KSHU BEJNE KOMPOZITORET ME VAJZAT E REJA TE BUKURA I MARIN SE NXJERRIN FITIMET. I BEJN FAMOZE VETEM NQS ATO I FUTEN KE KREVATI PERNDRYSHE I HEDHIN NE RRUGE KA BALERINA TJERA QE I BOJN ME KERCY KENDU QE TE LEJN NAME NE BOTE

Πριν 2 ημέρες
Alfred hoxha
Alfred hoxha

SHUME E FORTE AHAHHHHAHHAHAHHA

Πριν 2 ημέρες
adnand ahmeti
adnand ahmeti

Talent

Πριν 2 ημέρες
adnand ahmeti
adnand ahmeti

Loli Gjigandi

Πριν 2 ημέρες
adnand ahmeti
adnand ahmeti

Loli Loka Artist i vertet

Πριν 2 ημέρες
Ergest Fezaj
Ergest Fezaj

Y te qifsha rracen moter qim halabak 30 vjet tu vjell e masakru popullin tani shkon si gabel rrugeve rop qir kryeminister gabel

Πριν 2 ημέρες
NIKOLIN DEUTSCHE
NIKOLIN DEUTSCHE

Nuk jan merita, pro plane të miratuara nga R.Alia! SHQIPTARET è hengren sapunin per djath, këtë ë tregon më se miri manovrat e politikanve dhe qetesia e Nanos në jeten e tijë personale

Πριν 2 ημέρες
Anxhela Xhela
Anxhela Xhela

Haha 😂😂

Πριν 2 ημέρες
Albora Paci
Albora Paci

JU LUMT👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👍🌹🌹🌹

Πριν 2 ημέρες
Moli Cyrbja
Moli Cyrbja

Shum robi mir u dukerka

Πριν 2 ημέρες
Engjellush Hoxha
Engjellush Hoxha

😉😉😉😉😁😁😁

Πριν 2 ημέρες
Re ni
Re ni

🤣🤣🤣🤣

Πριν 2 ημέρες
Drita Kristo
Drita Kristo

respekt per inteligjencen e profesorit.

Πριν 2 ημέρες
Re ni
Re ni

👎👎👎mentalità e humbur né shqiperi

Πριν 2 ημέρες
Alotta
Alotta

perfiton ky olsi moterqiri qe ka ra ndjenja patrotizmit nshqipri se ti duhet tshporresh nga ktu mor moterqir guxo ajo ftyr jevgu me na dhon men per skenderbeun ju qifsha ato motra nxirreni jasht shqiprie ate moterqir

Πριν 2 ημέρες
Angjelo Vlora
Angjelo Vlora

Arditit i trokisnin publiku ty xhintet😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂xhintetlottttttt

Πριν 2 ημέρες
Josh Isking
Josh Isking

🤣🤣🤣🤣

Πριν 2 ημέρες
Kristina Mehalla
Kristina Mehalla

O zot na ruajt injorant jeni ju 😂😂😂😂😂😂

Πριν 2 ημέρες
Kristina Mehalla
Kristina Mehalla

Me perpara kemi kete m**** ketu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν 2 ημέρες
Michael Willard
Michael Willard

😂😂😂😂😂tadhen me popullin

Πριν 2 ημέρες
Emiliano Gkogka
Emiliano Gkogka

Brovo qe mbani gjadh traditat e shqiperis respekt pa fund 🙏🙏

Πριν 2 ημέρες
Emiliano Gkogka
Emiliano Gkogka

Ju lumt goja shum bukur 🙏👏

Πριν 2 ημέρες
Josh Isking
Josh Isking

🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 2 ημέρες
Fieir Fieri
Fieir Fieri

Sa vk kock e lekur i berri al pazar bark derra kta vllezrit

Πριν 2 ημέρες
Besiona Dushkaja
Besiona Dushkaja

Albin hic Mos e hek,le ta pranojn Kosoven.vucici le ta q..nonen d vet psihopati

Πριν 2 ημέρες
Perandim Parisi
Perandim Parisi

Shume bukur qe the nje fjale te sinqerte o Peeeeeerrrr Leshi por do ishte akoma me bukur kur te thoshe qe ate qe ishe ti MUT te thoshe dhe per karagjozin e shekullit Gonken ose Konken...

Πριν 2 ημέρες
Mateo Tanka
Mateo Tanka

bravo🤣😂😂😂😂

Πριν 2 ημέρες
Simir Saimiri
Simir Saimiri

Zonja Kuko , shume respekt per ju. Njerzit qe ' duan te genjehen' me thashethemet ndaj jush kane mbetur si korba te nje kohe te hershme ( mbi 35 vjet me pare) qe presin tu hidhet kotherja e rradhes . Jane te njejtet persona , me te njejtin shpirt te zi, me te njejten menyre te intriguari qe akoma nuk jane shkeputur nga zanati i tyre qe kishin ne diktature. Tani quhen ' gazetare' , ' analiste' , ' publicista' , ' politikane' , por jane po ata elemente te ish sigurimit qe jane thjesht gure shahu ne duart e bajlozeve te politikes sone qe fatkeqsisht jane vazhdimi i ish-sigurimit te diktatures.

Πριν 2 ημέρες
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe

Sa asht shnosh ky luli

Πριν 2 ημέρες
Thai Verrückt
Thai Verrückt

Hahahaha fuck off

Πριν 2 ημέρες
Rionit Hasani
Rionit Hasani

Mas pari duhrn te arrestohen edi rama e sander llshaj keta dy jan kriminel droge ne shqipri

Πριν 2 ημέρες
Ndue Kabali
Ndue Kabali

ABC...Zhurma e dauleve tè opozitese jashteqitese tè parlamentit ashte sa absurde aqe edhe mosbindese. I vetmi person qe ka kapur pushtetin e postkomunizmit ashte zt.Sali Berisha. Ndersa zt.E.Rames pushtetin ia ka dhene dhurate Ajo opozite e cila ashte frymezuar nga ideali anti politike per tè krijuare nje qeveri monopolitike.Por kete formule Europa nuk e kaperdiu dhe opozita humbi roli real tè opozitese politike ,duke u perdhosur né nje opozite pa konstrukt politike.FLM.

Πριν 2 ημέρες
Orlando Llanaj
Orlando Llanaj

Hahahahaha avash o kusho se me kto viedhiet e bancabe na terbove

Πριν 2 ημέρες
Bastrije Muharemi
Bastrije Muharemi

Haaa vdiqa bre cfar fotosh 😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Alexandea pons
Alexandea pons

Bravo I pa pare 👏👏👏

Πριν 2 ημέρες
Alexandea pons
Alexandea pons

E shikon po te blen aipqd

Πριν 2 ημέρες
Alexandea pons
Alexandea pons

Leri e ka ne terezi

Πριν 2 ημέρες
Fotis Andreas
Fotis Andreas

Kjo eshte per te prishur e vonuar drejtesin per te shpetuar vet ata politika qe kane patur akuza dhe abuzime me pushtetin.

Πριν 2 ημέρες
Etleva Meti
Etleva Meti

NUK VDES AI QË I NDALON PULSI POR AI QË NUK LEN DITURI.

Πριν 2 ημέρες
Viktor Bushi
Viktor Bushi

sjdhrhsir

Πριν 2 ημέρες
Elvira Trimi
Elvira Trimi

ahahahab ta puq te gusha 😂😂 😂😂😂

Πριν 2 ημέρες
Moisi Guri
Moisi Guri

Jo me qene.

Πριν 2 ημέρες
Saide Hoxha
Saide Hoxha

hahahaha. Agron. 😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Saide Hoxha
Saide Hoxha

agron👏👏😂

Πριν 2 ημέρες