Gesti Murollari
Gesti Murollari

Bravo

Πριν 19 ώρες
Denas Power HEC
Denas Power HEC

Nuk ngjan pak si e vjedhur nga Pedro Capo, Farruko - Calma ? grmemory.info/video/lcXeoIOzd6O3Yo8/b-nteo.html

Πριν 19 ώρες
Edmond Hoxhaj
Edmond Hoxhaj

🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅

Πριν 20 ώρες
Rose Zo
Rose Zo

Dedicated to my one and only love Kl .. I love you forever

Πριν 20 ώρες
Edmond Kamperai
Edmond Kamperai

♥️👍👍♥️♥️💛💕💕💕💕

Πριν 22 ώρες
Ledi Gashi
Ledi Gashi

Shum e bukur 😎😎

Πριν 23 ώρες
8087 Minka
8087 Minka

Kjo eshte kenge jo ajo e Mozaikut 🙈🙈

Πριν 23 ώρες
Jetmira Halili
Jetmira Halili

Çfar zeri ka 2:7 2020

Πριν ημέρα
bouytt guyt
bouytt guyt

thank you for the gorgeous music you keep providing throughout the years, giving joy to millions ...what a beautiful soul

Πριν ημέρα
Jemin Oka
Jemin Oka

Keni bere nje muzik shummmm tee bukur ju falenderoj

Πριν ημέρα
Aleksander Prifti
Aleksander Prifti

Keng vari kar o kari

Πριν ημέρα
bouytt guyt
bouytt guyt

Me i miri ne shqiperi

Πριν ημέρα
Nexhmie Sinani
Nexhmie Sinani

Nje kenge sh e bukur

Πριν ημέρα
Kejsa Kejsa
Kejsa Kejsa

Like kush mendon se tek kjo kenga jane te gjitha llojet e kercimeve (hahah 😂😂) Gjithsesi I love ittt 🤤💘

Πριν ημέρα
Ori ori
Ori ori

Me ngjall shum kujtime verore 😭😭 miss Albania ❤

Πριν ημέρα
Enkelejda Hysi
Enkelejda Hysi

❤❤❤❤💋💋💋💋

Πριν ημέρα
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

🇬🇲lagje e frances

Πριν ημέρα
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

Ilacet cdo budallce russe per fam

Πριν ημέρα
M.I.L.I P.etros
M.I.L.I P.etros

Spr keng bravo giti albani love you

Πριν ημέρα
M.I.L.I P.etros
M.I.L.I P.etros

Sa spr kenge elgit dhe alban I love you sow much

Πριν ημέρα
Anisa Trs
Anisa Trs

The awkward moment kur babin e quan Lea 😅

Πριν ημέρα
nazmi curri
nazmi curri

E pelqej shume kete keng ❤❤

Πριν ημέρα
Leven Kapllani
Leven Kapllani

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💋💋👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋♥️💋💋♥️🙏🌹🌹🌹🌹🌹🌹💟💟💟💟💟💋💋💋💋💋💋

Πριν ημέρα
Anerisa Vishe
Anerisa Vishe

2020 ????

Πριν ημέρα
Ermira Nazo
Ermira Nazo

❤❤❤😘😘😘

Πριν ημέρα
Ermira Nazo
Ermira Nazo

Sh kenge e bkr 😘

Πριν ημέρα
Fatos Myftiu
Fatos Myftiu

Nje..nder kengetaret me kenget me te mira te Tij qe une i pelqej shume.. ..👌👑✋

Πριν ημέρα
Endrit Gold
Endrit Gold

So ein geiles Lied!!!!! Weiter so

Πριν 2 ημέρες
Armando Musaj
Armando Musaj

Fhfnfb gtfgdbffgtttyu7hd7

Πριν 2 ημέρες
Armando Musaj
Armando Musaj

Fhsjfkfkfjffgdfdhdieheh vhdvzvcmbwjfkffjfjfjff123r😀😀😀😀😘🤩

Πριν 2 ημέρες
Aneida Bani
Aneida Bani

D

Πριν 2 ημέρες
FF MARKEL
FF MARKEL

💗💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💖💖💖💖💖💖

Πριν 2 ημέρες
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

Nai here m’ddel shkum pe gojes.!’ Prin apo 2wres.,

Πριν 2 ημέρες
Anjeza Kuci
Anjeza Kuci

🔊🎶🎶🎶

Πριν 2 ημέρες
Kreshnik Salihu
Kreshnik Salihu

Kenge verore po na mungojne keto vlera

Πριν 2 ημέρες
Erion Mema
Erion Mema

NUMRUNO1

Πριν 2 ημέρες
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

Esmeraldito Prishka •prin apo 4 lepta!’

Πριν 2 ημέρες
Erion Mema
Erion Mema

😍😍😍😍😘😘

Πριν 2 ημέρες
Enilda Tafxhafa
Enilda Tafxhafa

Bravo Alban dhe Miriam keni kenduar nje kenge mjaft te mrekullushme dhe te bukur per femijen tuaj .ishte nje kenge per te qare

Πριν 2 ημέρες
ladi cekuri
ladi cekuri

Kjo keng permbledh te gjithe dashurin vetem e nje fjal dhurat

Πριν 2 ημέρες
Sonja Bushi
Sonja Bushi

Πριν 2 ημέρες
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

Franc 🇷🇺

Πριν 2 ημέρες
brikena kosturi
brikena kosturi

😘😘😘

Πριν 2 ημέρες
KROLO TV
KROLO TV

☕🪑🌞

Πριν 2 ημέρες
Jovana Antić
Jovana Antić

I'm so in love with this song😻 Greetings from Serbia! 🇷🇸❤️🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
MEDAURIN god of war
MEDAURIN god of war

Russia and albania are enemy's. Serbia are good poeple. .at list the most.greetings from albania

Πριν ημέρα
oiuet souiu
oiuet souiu

Girls names plzzzz any one

Πριν 2 ημέρες
Minushe Balla
Minushe Balla

Shum e bukur🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
oiuet souiu
oiuet souiu

shume kenge e bukur😘😘😘😘

Πριν 2 ημέρες
Orjana Sina
Orjana Sina

Me i miri ne shqiperi

Πριν 2 ημέρες
Gani Kryy
Gani Kryy

Shumm i mirr jee 😍😍 elgit doda

Πριν 2 ημέρες
Orgesa Lita
Orgesa Lita

Un tani jam e madhe kur kam qene e vogel kengtari im i preferuar ka qene alban skenderaj edhe tani qe jam rrit alban eshte njeshi

Πριν 2 ημέρες
denarb memo
denarb memo

Prakash

Πριν 2 ημέρες
luli luli
luli luli

SA QEJF E KAM KETË KËNG

Πριν 2 ημέρες
Gentian Oshafi
Gentian Oshafi

E keni ber për ditëlindjen e kushëririt e lumturuarta

Πριν 2 ημέρες
Vina London
Vina London

Super kenge si gjithmone Alban godet fuqishem, dhe ska si te jete ndryshe nga nje Super Artist si ty. Dhe Elgidi ka shkelqyer si asnjehere me kete bashkepunim.

Πριν 2 ημέρες
Vjosa Al
Vjosa Al

Edhe vajzat i ka gjetur te bukura , natyrale, bukuri shqipetare. Jo silikone te fryra me buze si derr

Πριν 2 ημέρες
Xhemal Popa
Xhemal Popa

Braviii

Πριν 2 ημέρες
orion kardhashi
orion kardhashi

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 2 ημέρες
orion kardhashi
orion kardhashi

Bravooooooooooo a Albania skenderaj

Πριν 3 ημέρες
ble fez
ble fez

👍👍👍

Πριν 3 ημέρες
Μάνος Αγάπη
Μάνος Αγάπη

albani dhe mirjami cifti shembull i show biz-it shqiptar 💕

Πριν 3 ημέρες
Eliyah
Eliyah

2022 I’m still here

Πριν 3 ημέρες
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Trop bien ta video comme tjrs

Πριν 2 ημέρες
Asera Memlika
Asera Memlika

I lumte Albanit Elgidit.Genge super

Πριν 3 ημέρες
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Sei grande

Πριν 2 ημέρες
Ortus Myrto
Ortus Myrto

shume kenge e bukur😘😘😘😘

Πριν 3 ημέρες
BROKEN HEART
BROKEN HEART

Girls names plzzzz any one

Πριν 3 ημέρες
BROKEN HEART
BROKEN HEART

@FatherFreud O really than i want to be your friend

Πριν 2 ημέρες
FatherFreud
FatherFreud

Albanian girls! 😅 We all look like that.

Πριν 2 ημέρες
Bukurie Buklu
Bukurie Buklu

Konga me e mir mbot

Πριν 3 ημέρες
Keli Cela
Keli Cela

Keng shun e bukur 😘😘😇😇😇

Πριν 3 ημέρες
Numi basha
Numi basha

Vazhoni vetem ne ket menyre stili, kjo esht shqipria me dialekt i pershtatshem..

Πριν 3 ημέρες
KEJSI FRATI
KEJSI FRATI

Kenga me e bukur nga te gjitha te falenderoj ❤

Πριν 3 ημέρες
Jack Jack
Jack Jack

Summerhits 2020

Πριν 3 ημέρες
Kasem Golemi
Kasem Golemi

Shume shume shume bukur❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
Kasem Golemi
Kasem Golemi

Shume bukur❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
Ermin Abdulahi
Ermin Abdulahi

Ne cilin vend asht i bere videoklipi kush ma tregon!!!!!?

Πριν 3 ημέρες
joni kejani
joni kejani

Ermin Abdulahi dhermi

Πριν 3 ημέρες
Ermin Abdulahi
Ermin Abdulahi

Bash me sakt cili vend nese mundet!?

Πριν 3 ημέρες
joni kejani
joni kejani

Jugu I Shqiperise

Πριν 3 ημέρες
Radiola RISKA
Radiola RISKA

Super kenga bravo cuna

Πριν 3 ημέρες
Al Nane
Al Nane

Shume bukure vella

Πριν 3 ημέρες
Super Sports
Super Sports

Si jonxhë Pé pim 🌿 me ket konge ! Fak dhê korona , najs soëng!!!

Πριν 3 ημέρες
Aurora Metaj
Aurora Metaj

Sei grande

Πριν 3 ημέρες
Aryuna Elmazi
Aryuna Elmazi

Adhurim 🥰

Πριν 3 ημέρες
sara nsyhjtj
sara nsyhjtj

Si quhen keto dy vajza qe gjithmon I filmonte kamera? Ngjajne shume

Πριν 3 ημέρες
MEDAURIN god of war
MEDAURIN god of war

albania releases the best songs of the world but the country is not strong and it's poppulation is small.even thought there are 25 million Albanians allover the world.many are very smart who have made many schools and if we all go to albania we can all help to get albania better with our nolage

Πριν 3 ημέρες
kelina dema
kelina dema

kenget e tua jane frymezim per jeten ❤️🌟

Πριν 3 ημέρες
Csaba EBER
Csaba EBER

Patrick Brunner😂Teresa..Teresa..😂😂

Πριν 3 ημέρες
Lindita Buzuku
Lindita Buzuku

Keng e bukur

Πριν 3 ημέρες
Rock girl
Rock girl

Albani, Elgiti dhe jugu i Shqiperis? Epo 2020 fillove te me pelqesh 😁

Πριν 3 ημέρες
GENTJAN KOSTANDINI
GENTJAN KOSTANDINI

Super....

Πριν 3 ημέρες
vangja gjika
vangja gjika

Brravo

Πριν 4 ημέρες
Elvanagjata Kleaprushi
Elvanagjata Kleaprushi

👏👏👑👑

Πριν 4 ημέρες
xhoi S
xhoi S

Bravo super keng kjo😍😍😍 Like kush e plq👍

Πριν 4 ημέρες
Rock girl
Rock girl

E skishte si te mos ishte hit me keto dy super artist❤😍😍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Rado Alb
Rado Alb

Greetings from Maldives🇲🇻 Respect to all albians

Πριν 4 ημέρες
Gravity Force
Gravity Force

Aren't you albanian?🤣😉

Πριν 4 ημέρες
AnaMaria Porozaj
AnaMaria Porozaj

Weewuyugiu🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν 4 ημέρες
Morena Xhyliu
Morena Xhyliu

Kenga me e bukur qe kam degjuar per dedikim te femijes....bravo....dhe uroj ata qe sjan akoma prinder te behen sa me shpejt...ska dhurat me te bukur ne jet se nje femij.....

Πριν 4 ημέρες
Samanta Lloha
Samanta Lloha

❤❤❤❤

Πριν 4 ημέρες
Natura Shqip
Natura Shqip

SommerHit 2020 jetzt ist UrlaubsZeit!

Πριν 4 ημέρες
Xharije Islami
Xharije Islami

Samira ispllll

Πριν 4 ημέρες
Erald Beri
Erald Beri

Tijesizemernrtivertemua

Πριν 4 ημέρες
Eddy Fusco
Eddy Fusco

O alban shuuum bukur shkelqen 👌👌👌

Πριν 4 ημέρες
itsjonis 007
itsjonis 007

Bravo jeni gjigant

Πριν 4 ημέρες
oiuet souiu
oiuet souiu

Italia ama Albania 🇮🇹❤🇦🇱 Ciao fratelli e sorelle ❤👋

Πριν 4 ημέρες
leandra lamcaj
leandra lamcaj

Ju beft dita 1000 na shplodhni 😍😍😍

Πριν 4 ημέρες
Luis The Fly Boy 8
Luis The Fly Boy 8

Subscribe to me please

Πριν 4 ημέρες
Εdi Nuxai
Εdi Nuxai

Shume kenge e bukur kenge qe vetem degjuar 2020 dhe duhet te kercejme

Πριν 4 ημέρες
B u Bhutan
B u Bhutan

Motivim ,relax, e mrekullushme

Πριν 4 ημέρες
Louie Doda
Louie Doda

💯

Πριν 4 ημέρες