house music
house music

Sa pjes fiksuse esht kjo eleizabeta🤟🤟🤟

Πριν 8 λεπτά
Ilva Skura
Ilva Skura

Finemi esht me i miri

Πριν ώρα
Ilva Skura
Ilva Skura

Boni like te gjith

Πριν ώρα
Perparim Gjoka
Perparim Gjoka

finem

Πριν 2 ώρες
Florjan Nikolli
Florjan Nikolli

Nish finemi super muzik trujt zoti

Πριν 15 ώρες
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B

Super kenge o Finem bravo te lumte o Solo Super Kange e mire Arlenn ? SUPER KANGE ELIZABETA BRAVO SUPER REP BRO....?!!??!

Πριν 16 ώρες
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B

Super kenge o Finem bravo te lumte Super Kange e mire BENZI je Nje Kengetare o Solo Super Reeeep Aerlenn Ju Lumte Quna bravo Super Repppp

Πριν 17 ώρες
Lubjana Myzeqari
Lubjana Myzeqari

He njish

Πριν 17 ώρες
ALB'FabiiiB13 KURTAJ
ALB'FabiiiB13 KURTAJ

E paske myt aaaa hallall tkjoft Trujt Zoti 🙏🙏

Πριν 17 ώρες
Geyd Udueur
Geyd Udueur

❤❤

Πριν 18 ώρες
Ledio salla
Ledio salla

BOSSI

Πριν 19 ώρες
Adi Fier
Adi Fier

❤👌👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤👌❤

Πριν ημέρα
Marjo Dajko
Marjo Dajko

Finem fendi😂😂😂😂😂😂😂😂

Πριν ημέρα
Anita Sinani
Anita Sinani

kpt

Πριν ημέρα
HAXHI MATA
HAXHI MATA

Finem kaka

Πριν ημέρα
Eliza _YT
Eliza _YT

Shumë bukur

Πριν ημέρα
Ersian Miraka
Ersian Miraka

Sa varikarin esht finemi

Πριν ημέρα
Mandi Daci
Mandi Daci

Pse sdel i her papa me kanatjere me cant gucci me lambo me gjujt elizabeten e anglis me kangen e finemit nsfond

Πριν ημέρα
Ad Pirla
Ad Pirla

Te merkuren super hit Finem Stresi Gjithcka eshte gati 👍👍👍👍👍👍

Πριν ημέρα
gold bars 123
gold bars 123

cringj

Πριν ημέρα
Elisa Topi
Elisa Topi

Gati me kcy tango me tanga 😷🤣👊

Πριν ημέρα
Alma Sollaku
Alma Sollaku

Elizabeta ❤❤❤❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Elizabeta Eli
Elizabeta Eli

Elizabeta eli elizabeta

Πριν ημέρα
ALVIN 69latrik
ALVIN 69latrik

00:42 benzin e zi ❤️👊🏼💪🏼🇦🇱👐🏼. 👇🏼. ❤️

Πριν ημέρα
Ff noter
Ff noter

Finem munohu se kushe I beohesh si noizy ❤️❤️❤️❤️❤️🏆🏆🏆

Πριν ημέρα
Matilda Ahmeti
Matilda Ahmeti

Love finem dhe solo😘😘🥰🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😘😘😘🥰🥰🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏😘😘😘😘🥰🥰🥰

Πριν 2 ημέρες
emanuel xheleshi
emanuel xheleshi

💏💏💏💏💏👏👏👏👏👙👙👙👙🙌🙌😊😊❤❤💗💗💟💟🙋🙋

Πριν 2 ημέρες
Nikolas Sarako
Nikolas Sarako

Yje jeni

Πριν 2 ημέρες
Tiku Greca
Tiku Greca

Jrjuut

Πριν 2 ημέρες
Emanuela Mahmuti
Emanuela Mahmuti

Beni lojke kesaj vidjo se ja vlenp

Πριν 2 ημέρες
Roberto Betti
Roberto Betti

Shum e bukur bravoooooooo 👑👑👑👑😘😘⭐⭐♥️🌟🌟💥💥💥💥🔥🔥🔥🔥😜🔥😜🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
kevin DANCE
kevin DANCE

🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
Albin Pernoka
Albin Pernoka

Look like peaky blinders🎭

Πριν 3 ημέρες
Vasilis Papadogeorgos
Vasilis Papadogeorgos

What language is this .I don't understand the lyrics but the song is dope

Πριν 3 ημέρες
Illyrian Bloodline
Illyrian Bloodline

It‘s albanian 🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Marko Daja
Marko Daja

T9f

Πριν 3 ημέρες
Marko Daja
Marko Daja

I aue Rkrigjeo

Πριν 3 ημέρες
Lata Gani
Lata Gani

Kenga me e bukur si ka finemi

Πριν 3 ημέρες
Eliza Beta
Eliza Beta

Ja ku jam 😅

Πριν 3 ημέρες
LeandroGamingTv
LeandroGamingTv

grmemory.info/video/s7u3krKZboO8ZKk/b-nteo.html

Πριν 3 ημέρες
Beni Leter
Beni Leter

Finem 4

Πριν 3 ημέρες
E 18
E 18

Ajo pi pi dhe pastaj mami finemit nuk nalet vetem qihet

Πριν 3 ημέρες
E 18
E 18

Ju tkatrorit ta hani me dhom

Πριν 3 ημέρες
Gazmir Allushi
Gazmir Allushi

BOSS me i miri

Πριν 4 ημέρες
goca K.P.T
goca K.P.T

ropt e motres mka hum komenti 🤦‍♀️😂❤

Πριν 4 ημέρες
lyrixc AXH
lyrixc AXH

solo finem bravo

Πριν 4 ημέρες
lyrixc AXH
lyrixc AXH

like nese ju ka pelqyer

Πριν 4 ημέρες
Vincenzo
Vincenzo

O finem na bon naj beatbox

Πριν 4 ημέρες
Erjon Gjergji
Erjon Gjergji

Μέχρι και Έλληνες το ξέρουν αυτό το τραγούδι είναι γαμάτο 🤩

Πριν 4 ημέρες
Klaidio Muhaj
Klaidio Muhaj

Walmart Peaky Blinders

Πριν 4 ημέρες
MaradonaLines
MaradonaLines

Mom: We got peaky blinders at home! Peaky blinders at home...🥴

Πριν 4 ημέρες
james west
james west

Coment krdjt ju vajza qe e keni emrin elzabeta 😉😉

Πριν 4 ημέρες
Ela Sefa
Ela Sefa

Respekte KPT😎😎🎉😎😎😎😎❤❤❤❤👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
Lorenc Muca
Lorenc Muca

Bravo solo dhe finem

Πριν 4 ημέρες
PouToKsers
PouToKsers

ELIZABETAAAAAAAA

Πριν 4 ημέρες
Maliqy66ykjjjiilķķ Begu
Maliqy66ykjjjiilķķ Begu

💏💑❤💘💋💕💖👙

Πριν 4 ημέρες
Eduart Alliaj
Eduart Alliaj

Qhokollata

Πριν 4 ημέρες
humor dhe lot fany
humor dhe lot fany

shkojm per 3k komente

Πριν 4 ημέρες
AFI A
AFI A

Oo klejdo sa ke ndrryshu je rrit ..ene katrorin alliasin na e bone akoma mo t famshem..t pershendes nga milano

Πριν 4 ημέρες
Esia Cajka
Esia Cajka

O finem po e bene ni keng me emrin amelja do tjap 25 thas me kokain

Πριν 5 ημέρες
Dorgamer 123
Dorgamer 123

Ska ci do pinemi m mir jepi 25 thas me çizi

Πριν 2 ημέρες
finems girl
finems girl

ncnc ta boj me emrin bris lod lod

Πριν 3 ημέρες
Geri Anxhela
Geri Anxhela

benzi benzi

Πριν 5 ημέρες
Fatmir Hoxhalli
Fatmir Hoxhalli

F

Πριν 5 ημέρες
Osman Osmani
Osman Osmani

Fienm

Πριν 5 ημέρες
Joni Arizi
Joni Arizi

D JOREL ARIZI

Πριν 5 ημέρες
Arber Cena
Arber Cena

Bravo finem kendo prap kshtu si kjo muzika

Πριν 5 ημέρες
Ai Cuni
Ai Cuni

Si bojn pinemsat e vegjel ,iu duket vetja si Peaky Blinders 🤣🤣

Πριν 5 ημέρες
R-su. S
R-su. S

Ky finemi me mir te kendoj tallava te lagja vet

Πριν 5 ημέρες
Anid shala
Anid shala

Alo bos

Πριν 5 ημέρες
Ali Bajraktari
Ali Bajraktari

Thanks for all

Πριν 5 ημέρες
ᴀᴘᴘ ᴘꜱʏᴄʜᴏ
ᴀᴘᴘ ᴘꜱʏᴄʜᴏ

Sub me sub kush esht??

Πριν 5 ημέρες
Faim Demiri
Faim Demiri

👌👌👌

Πριν 5 ημέρες
Elwira Ibishi
Elwira Ibishi

kush ma ben sub zoti jav pletsoft deshirat te gjithve ?? hajdi krejt sub boma do jav kthej te gjithve 💖😘

Πριν 5 ημέρες
Show Biz INFO
Show Biz INFO

Me pelqen shum veshja serjoze bravo shembull per tu ndjekur keshtu ju ka hije burrave jo si kucka

Πριν 5 ημέρες
PpS Gamer
PpS Gamer

Superrrr

Πριν 6 ημέρες
PpS Gamer
PpS Gamer

Hittt

Πριν 6 ημέρες
benny blanco
benny blanco

Krejt mir po mjekra hiq spot shkon heke ma mir

Πριν 6 ημέρες
erjon meta
erjon meta

gmcg

Πριν 6 ημέρες
Albert Hoxha
Albert Hoxha

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 6 ημέρες
Ana Ruci
Ana Ruci

Bravo😍😍

Πριν 6 ημέρες
Shpresa Lika
Shpresa Lika

Ku ke lek ti mut

Πριν 6 ημέρες
Marjel Budi
Marjel Budi

♥️❤

Πριν 6 ημέρες