andrra janushi
andrra janushi

Edhe 100 vite te lumtura Trinti 03:07:2020😍😍💖💖💙💖💖

Πριν 14 ώρες
Alesia 09
Alesia 09

Edhe njeqind butrint e para we te kam uruar💝💝💝

Πριν 15 ώρες
GRIOLDA 96
GRIOLDA 96

Edhe 100!!!💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

Πριν 15 ώρες
Ambra A
Ambra A

Edhe 💯 vjec Butrint ❤️ Love you❤️💋🎉🎊

Πριν 15 ώρες
Pro.lyrics lyrics.by_me_
Pro.lyrics lyrics.by_me_

Kurr ska me pas kengtar ma tmir si ti😙❤

Πριν 15 ώρες
ina ina
ina ina

A jeni tu prit ditlindjen e trintit oo njerz🔥

Πριν 15 ώρες
Paola Papa
Paola Papa

♥️♥️♥️

Πριν 15 ώρες
Valintin Mamli
Valintin Mamli

😚😚😚😚😍😍😍😍

Πριν 16 ώρες
Li-Af Ban
Li-Af Ban

I vetmi kengtar qe sjell vetem hite😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Πριν 16 ώρες
Li-Af Ban
Li-Af Ban

Kengtari im i preferuar

Πριν 16 ώρες
ina ina
ina ina

😍❤️

Πριν 16 ώρες
wshchvfxplfgxx 0lrwgduhdt3p123456789
wshchvfxplfgxx 0lrwgduhdt3p123456789

Ai Lovju

Πριν 17 ώρες
ATE . Allkanjari
ATE . Allkanjari

BRAVO SHUPER KEGE SUKSESE ♥♡♥

Πριν 17 ώρες
Gazmen Amati
Gazmen Amati

Aha kjo muzika shum ekeq shtë aha

Πριν 17 ώρες
besart sopa
besart sopa

Je shum i kull bravo

Πριν 17 ώρες
Gazmen Amati
Gazmen Amati

Kjo muzika shtë shum vjet qek qiti asmneshe meqit një muzik tjetr ahah hi komet butrit budall

Πριν 17 ώρες
Gazmen Amati
Gazmen Amati

Ah kjo muzika palithe aha butrni budall ahah hihi koj shtë pr Të qeshe

Πριν 17 ώρες
Miralem Osmani
Miralem Osmani

Ti jebem sfee

Πριν 18 ώρες
Selinna Rama
Selinna Rama

Kush mendon qe qikjo o kanga ma e mira!I love this song🤩🤩

Πριν 18 ώρες
capo mdf
capo mdf

tphuuu tqifsha pederrin e nones.

Πριν 18 ώρες
Sinan Kurtalani
Sinan Kurtalani

Ma i miri❤❤❤❤🔥🔥😰

Πριν 18 ώρες
Bledi Mukaj
Bledi Mukaj

Super kng

Πριν 18 ώρες
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

🇬🇷onomazetai h pio xhdaia gynaika ston kosmo.’

Πριν 19 ώρες
Xhyla Vrajolli
Xhyla Vrajolli

të dua❤️❤️❤️❤️🌹❤️loqk te kam

Πριν 20 ώρες
Enisa Morina
Enisa Morina

Te lunt bravo

Πριν 20 ώρες
Orkidea Marku
Orkidea Marku

O jet sa i miri je te kam shummmmm fiksim i love you ❤️❤️

Πριν 21 ώρα
Vlera Slivova
Vlera Slivova

❤❤

Πριν 21 ώρα
Khaled Nadro
Khaled Nadro

Un grand respect from Algeria 🇩🇿 🇦🇱

Πριν 21 ώρα
Marek Baszyński
Marek Baszyński

4️⃣

Πριν 22 ώρες
Dorina Shabani
Dorina Shabani

I love it best song

Πριν 22 ώρες
naim kodrolli
naim kodrolli

M

Πριν 22 ώρες
Linaa Hasani
Linaa Hasani

A mund të bësh një bashkpunim me dhurata doren të lutem

Πριν 23 ώρες
Alessia Veliaj
Alessia Veliaj

😍😍😍😍😍😍

Πριν 23 ώρες
Bela Dervishi
Bela Dervishi

T vdessss fareeee unë per tyy😭😘 dashuria e jetes timeeeee tiiiii ❤️♥️😘😘😘

Πριν 23 ώρες
Alessia Veliaj
Alessia Veliaj

Scum bukur 😍😍😍💋💋💘💞💘

Πριν 23 ώρες
Idea super
Idea super

Kush eshte ma i mire: Mozzik😘 Butrinti😊

Πριν 23 ώρες
Idea super
Idea super

@GRIOLDA 96 trinti qesh o sa embel

Πριν 16 ώρες
ina ina
ina ina

Trinti ofc😍

Πριν 16 ώρες
GRIOLDA 96
GRIOLDA 96

Cesht kjo pytje😂😂Butrinti❤️

Πριν 18 ώρες
Albejsa Kadriu
Albejsa Kadriu

Butrinti

Πριν 23 ώρες
Zoja Gashi
Zoja Gashi

💋💋💋❤️💖💖

Πριν 23 ώρες
Ela ela
Ela ela

Beautiful song,I love

Πριν 23 ώρες
Agnesa bullatovci
Agnesa bullatovci

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 23 ώρες
Xhesion Meci
Xhesion Meci

Butrind je me i miri ne bote lysm❤❤❤❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Xhoni Herceku
Xhoni Herceku

🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Enesa Mahmuti
Enesa Mahmuti

Shum tmir e ki qit kangen

Πριν ημέρα
Luisa Gjonaj
Luisa Gjonaj

Shumm shummm shummmm mir nje superrrr hitt

Πριν ημέρα
Samir Ahmed
Samir Ahmed

Je bo si femen me vjen keq por ti ke qen kengetari im i preferuar . Por kur ke qen ne shiko kush luan e ke bo ni gjest si tfemnes edhe mke dal prej qejfi . Ti je femen

Πριν ημέρα
Artion Izvira
Artion Izvira

O mut kr

Πριν ημέρα
Luiz Rama
Luiz Rama

Shume kenge e bukur 😘😘

Πριν ημέρα
Anastasija Petrovic
Anastasija Petrovic

I love albanian song,im serbian❤

Πριν ημέρα
Valona Haxhiu
Valona Haxhiu

🥰🥰

Πριν ημέρα
Valmir Murtezi VR
Valmir Murtezi VR

Bravo

Πριν ημέρα
Arianit Imeri
Arianit Imeri

331426364663378283

Πριν ημέρα
Isra trinti
Isra trinti

O yll🤩😍

Πριν ημέρα
Rovi Rovi
Rovi Rovi

❤😍😘

Πριν ημέρα
Adelina Bega
Adelina Bega

💖💝💖💖🥰🥰😍💞💕💗💓💖💋💜💟

Πριν ημέρα
Melisa Gashi
Melisa Gashi

Te dua shum

Πριν ημέρα
Albina Pjeteri
Albina Pjeteri

💟💟💟💟💟💟💟💟💝💝💚💚💚

Πριν ημέρα
Albina Pjeteri
Albina Pjeteri

💞💞💞💞💞💞💓

Πριν ημέρα
sHeM sHeM
sHeM sHeM

2020?

Πριν ημέρα
Erblin Palushi
Erblin Palushi

Biti i vjedht

Πριν ημέρα
Alba Rosa
Alba Rosa

Super kenge

Πριν ημέρα
Eduart Rrahmani
Eduart Rrahmani

2020 koment

Πριν ημέρα
Minavere Shala
Minavere Shala

Einer der besten sommerhits

Πριν ημέρα
Beni Strellc
Beni Strellc

Kja Frizur edhe stili musikes nuk put pershtat sry

Πριν ημέρα
Linaa Hasani
Linaa Hasani

Bravo super këng veq vazhdo

Πριν ημέρα
Linaa Hasani
Linaa Hasani

Të dëshiroj gjith të mirat e ksaj bote suksese këngët e Tua jan fantastike

Πριν ημέρα
Linaa Hasani
Linaa Hasani

Vëllau im është 2 Vjen Dhe i ngon gjdo dit këngt e tua Bravo super këng

Πριν ημέρα
arton morina
arton morina

butrinti esht djalimi ka diqka se un e kam vrejtur tek butrinti dallim me kengtaret etjer si mos prmendi emra je me i miri

Πριν ημέρα
Altin Meraj
Altin Meraj

Super kenge 👏🥰😘

Πριν ημέρα
ΦΙΛ 21
ΦΙΛ 21

🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸

Πριν ημέρα
Adel lalbanaise
Adel lalbanaise

[Teksti i "Buzet me ishin thare"] [Chorus: Eranda Libohova, Sparksi] Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty (Yeah yeah) [Verse 1: Sparksi] Ti u bone hit en jeten tem Ty t'kom dasht sa jeten tem Ama ti dole problem, ti dole problem E si plumi po m'dhemb hej ej ej Ka me t'vra ty loti jem hej ej ej Hajde ti tash ti meno qe t'kom harru Po une ty t'du hala Shume fjale mbeten pa u thonë Amo baby une ty s'kom me ti thonë Se se se sa ka vajtu, sa ka vajtu Se kjo zemer ka vajtu prej se je shku [Chorus: Eranda Libohova] Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty[Verse 2: Sparksi] A e mban mend mend? A e mban mend mend? Pervec teje ne boten tem nuk ka pas sen sen A e mban mend mend? A e mban mend mend? Do kam vujt e kam cujt prej zemres tem Ti ma jolie, ma jolie, shumë kam ndi për ty Ma jolie, ma jolie, a je ti tu m'ni? Ma jolie, ma jolie, shumë kam pi per ty Me raki me raki veten sun pe ngi Se sa ka vajtu, sa ka vajtu Se kjo zemër ka vajtu prej se je shku [Bridge: Sparksi] Ike edhe m'le Sytë mo nuk ti pashë Sytë mo nuk ti pashë Se ti ike edhe m'le Sytë mo nuk ti pashë Sytë mo nuk ti pashë [Chorus: Eranda Libohova] Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty

Πριν ημέρα
Olga Pesto
Olga Pesto

Thank"s for new summer hit!Love you so much from Moscow 💗💗💗💗💖💖💖❤️❤️

Πριν ημέρα
Milot FN
Milot FN

2022😈👍👌🔥🔥🔥🔥

Πριν ημέρα
Erisa Robi
Erisa Robi

GcsncNackCJsjgZhafNahcNdvxJxzifJcjacsjvJGhCansvhsjsvsh bc jzcH

Πριν ημέρα
Astrit Janova
Astrit Janova

A

Πριν ημέρα
Smart Tvbox
Smart Tvbox

Jeni mat mirt

Πριν ημέρα
Erviola Fida
Erviola Fida

❤❤❤

Πριν ημέρα
Mami ,Toni ,Lenti.
Mami ,Toni ,Lenti.

💞

Πριν ημέρα
Tona Hima
Tona Hima

🥺💙❤🖤

Πριν ημέρα
Butrint Lova
Butrint Lova

Si perpara -Butrint Imeri hiti veror qe do na shoqeroj gjithmooooooooooon .A jeni butriorsa si un ?????

Πριν ημέρα
vinasu maaj
vinasu maaj

Butrinti nuk eshte SI PERPARA. eshte nivel tjeter

Πριν ημέρα
Jeny Jeny
Jeny Jeny

Normale trinti nuk krahasohet me te tjeret🎑🎑

Πριν ημέρα
Zena .X
Zena .X

Ilove you

Πριν 2 ημέρες
Faruk Llapatinca
Faruk Llapatinca

O ma I miri ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋💋💋💋

Πριν 2 ημέρες
Aruha Aruha
Aruha Aruha

Love from Pakistan 🇵🇰 ♥

Πριν 2 ημέρες
Krenare Ajeti
Krenare Ajeti

👏🏼👏🏼👏🏼

Πριν 2 ημέρες
Kejsi Lula
Kejsi Lula

Kenge super Butrint Imeri😘😘

Πριν 2 ημέρες
vinasu maaj
vinasu maaj

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν ημέρα
Mihrije Statovci
Mihrije Statovci

Nofollow-Attribut

Πριν 2 ημέρες
Mihrije Statovci
Mihrije Statovci

Bodoll

Πριν 2 ημέρες
Faruk Llapatinca
Faruk Llapatinca

Mammit pi kontarve o bosi❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🔥🔥🔥👍👍👍👍👍👍✊🙏🙏💅👨👨👨👨

Πριν 2 ημέρες