Gertjan Kulla
Gertjan Kulla

Super keng

Πριν 5 ώρες
Gjeto Ndoj
Gjeto Ndoj

👍👍👍👍👍👍👍👍

Πριν 8 ώρες
Bledjan Allushi
Bledjan Allushi

U.K. LOKU .AL

Πριν 9 ώρες
Dario Dario
Dario Dario

KENGE SUPER BRAVO JU LUMTE

Πριν 14 ώρες
Dana Ervis
Dana Ervis

Anila super si gjithmon.

Πριν 23 ώρες
Leonora Deshkaj
Leonora Deshkaj

Beliiiiiiiiiììiiiiiiìiiiiiiiii🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν ημέρα
Zyfer Qevani
Zyfer Qevani

Hi

Πριν ημέρα
aferdita gjuta
aferdita gjuta

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν ημέρα
xeni gashi
xeni gashi

D

Πριν ημέρα
Aleksander Cela
Aleksander Cela

Bes fansi jot më i madh

Πριν ημέρα
Aurora Jasharaj
Aurora Jasharaj

Bes Kallaku 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹

Πριν ημέρα
Tila Kortoci
Tila Kortoci

Je shuum e mir na ke munguar anila je e vecant

Πριν ημέρα
orges gamer
orges gamer

Εγώ είμαι Έλληνας

Πριν ημέρα
Alfonso Fonsi
Alfonso Fonsi

Besi je ma i miri .....o zot sa knaqem kur shikoj videot e tua

Πριν ημέρα
BOBI LONDON
BOBI LONDON

Ku arrin talenti te bashkepunoje me amatorin per klikime

Πριν 2 ημέρες
Bruno Bro
Bruno Bro

Je ber si lek plepi le nam

Πριν 2 ημέρες
Juliana Blandon
Juliana Blandon

💛💙 🇨🇴 🇪🇸

Πριν 2 ημέρες
Ninja Girl
Ninja Girl

Hahhahah leket derdhen lume sa te jene shtepiat e barit .Ama priten lokun sa te vije nga londra 🤣🤣🤣🤣

Πριν 2 ημέρες
File Zeqiri
File Zeqiri

Zot ruai CDO shiptar kudo qe ndodhen ...ne kete universo

Πριν 2 ημέρες
Anastas Dhiamandi
Anastas Dhiamandi

A edi se c thot refreni cohu kerceni cohu kerceni Se me mir se ktu s do gjeni e 1 e kemi 1 e kemi cohu kerceni cohu kerceni Kenga ca thot kenga ma do shpirti ma do zemra hajde hajde futu brenda hajt shiko si duket gjendja terre terre shoku dhe me rroku me rreze rroku nji tradit ka,mbajt shqiptari Kush te pa i pari Dale dale babale dale dale babale mamamamale kalle nale kalle nale A e di se cthot refreni cohu kerceni cohu kerceni se me mir se ktu sdo gjeni cohu kerceni cohu kerceni e nji e kemi nji e kemi cohu kerceni cohu kerceni Cohu kerceni cohu kerceni

Πριν 2 ημέρες
Melina Lleshi
Melina Lleshi

Po me xhensilen nuk ke vet Ber ndonje keng

Πριν 2 ημέρες
Tige Sollaku
Tige Sollaku

Soo

Πριν 2 ημέρες
mariela kapllani
mariela kapllani

Fantastike Braviiiii

Πριν 2 ημέρες
Nana Nana
Nana Nana

👏👏👏👏👏

Πριν 3 ημέρες
Yllka Berdufi
Yllka Berdufi

💖Anila💥💕

Πριν 3 ημέρες
Genci Jaupaj
Genci Jaupaj

Bes beavo

Πριν 3 ημέρες
Genci Jaupaj
Genci Jaupaj

Super kenge

Πριν 3 ημέρες
Jtree Sams
Jtree Sams

super kenge bravo suksese

Πριν 3 ημέρες
Roberto Betti
Roberto Betti

Superrrrrrr🔥🔥🔥

Πριν 3 ημέρες
Manjola Muho
Manjola Muho

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Desi Lindia
Desi Lindia

🤩 from indonesia

Πριν 3 ημέρες
Tujamo ALB
Tujamo ALB

GOD BLESS ALBANIA ⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩⁦🇦🇱⁩

Πριν 3 ημέρες
Artjol Grucka
Artjol Grucka

Kjo esht keng e vjeter tani u kujtova esht shtuar pjesa e bes kallakut

Πριν 3 ημέρες
gentian shameti
gentian shameti

Nese ty te duket vetja kengetar ,atehere une jam silvio berlusconi , 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Πριν 3 ημέρες
Vasillaq Dhamai
Vasillaq Dhamai

Maja

Πριν 3 ημέρες
Vasillaq Dhamai
Vasillaq Dhamai

A Maja

Πριν 3 ημέρες
Bledjan Vllahi
Bledjan Vllahi

😍😍

Πριν 3 ημέρες
Whales of fun :3
Whales of fun :3

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😄😄😄😄

Πριν 3 ημέρες
Geno Kamberaj
Geno Kamberaj

Karagjoz

Πριν 3 ημέρες
Andrea Hasa
Andrea Hasa

O

Πριν 4 ημέρες
freedom
freedom

🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮

Πριν 4 ημέρες
faslindi ser
faslindi ser

Finem vs Bes Kallaku vs Stresi

Πριν 4 ημέρες
Sh Gj
Sh Gj

Ija shum simpatike.🤗

Πριν 4 ημέρες
Joker Boss
Joker Boss

Boss je

Πριν 4 ημέρες
Megi Priska
Megi Priska

9lòlòò

Πριν 4 ημέρες
Toni Lapi
Toni Lapi

Bravo per klipin .Jeni njisha

Πριν 4 ημέρες
Elis Cerriku
Elis Cerriku

je i madh beso ❤❤

Πριν 5 ημέρες
Elisa Elisa.
Elisa Elisa.

Po he

Πριν 5 ημέρες
Bardhi Mema
Bardhi Mema

🤣besii

Πριν 5 ημέρες
Shasena Ramaj
Shasena Ramaj

Anila nuk plaket kurre 🥰❤️ si 16 vjece dhe yll bote. Zeri Po i njejti 🥰🥰 Bravo

Πριν 5 ημέρες
e g
e g

Kur nuk ke aftesi per te bere gjera te reja ca ben?Ben kete!

Πριν 5 ημέρες
geile baue tomate
geile baue tomate

1a bESKALLAKU mach so weiter 😁😀(●'◡'●)

Πριν 5 ημέρες
nik 641
nik 641

Anila zeri jot eshte i vecante sidomos ne kengen origjinale💜 Bukur bashkpunimi me bes kallakun. Suksese

Πριν 5 ημέρες
nela nela
nela nela

Vau

Πριν 5 ημέρες
Alfred Fredi
Alfred Fredi

Bravoo 👏👏👍

Πριν 5 ημέρες
Antonjomatishi Antonjo matishi
Antonjomatishi Antonjo matishi

Super kenge

Πριν 5 ημέρες
Lil bizzy
Lil bizzy

Dose aaa mpaftiarhh

Πριν 6 ημέρες
Dhurata Pura
Dhurata Pura

Do e jepni ne televizora apo vetem ne kinema se te lutem jepeni dhe ne televizor te tutem shume 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Πριν 6 ημέρες
Sonila Koni
Sonila Koni

1q

Πριν 6 ημέρες
Petrit Ademi
Petrit Ademi

Super hite

Πριν 6 ημέρες
endi h
endi h

Ahhahha

Πριν 6 ημέρες
Faik Halili
Faik Halili

V

Πριν 6 ημέρες
Hajri Dunga
Hajri Dunga

Xhei

Πριν 6 ημέρες
Mariglen Qypi
Mariglen Qypi

😊😊🤗🤗

Πριν 7 ημέρες
Tony
Tony

Uuaaaaaaa si paska kalu pa e pa 👍👍

Πριν 7 ημέρες
Κώστας Πετρίδης
Κώστας Πετρίδης

🇬🇷🇦🇱 I from greek but i like Albanianmusic

Πριν 7 ημέρες
Arbri Tahiraj
Arbri Tahiraj

$😍😙😚😚😛😛😍😍

Πριν 7 ημέρες
eni bakalli
eni bakalli

nuk i hoqet nje her vellot qe nuk i hoqet

Πριν 7 ημέρες
Maksi Mara
Maksi Mara

Nje korcar e nje skrapali

Πριν 7 ημέρες
Bektash Lika
Bektash Lika

Nona je o Bes Kallaku

Πριν 7 ημέρες
koli alb
koli alb

Azr24xt,w

Πριν 7 ημέρες
Vivian Sallaku
Vivian Sallaku

Sh.kenge e kencme

Πριν 7 ημέρες
500 subscribers with no video sub me
500 subscribers with no video sub me

Vl jan bo tgjith kengtar

Πριν 7 ημέρες
aniana79
aniana79

Anila, zë bilbil 🤩 Besi si gjithmone Besi 😁

Πριν 7 ημέρες
Halit Temaj
Halit Temaj

Shum kenge emir ju lumt

Πριν 7 ημέρες
Armandi Tahaj
Armandi Tahaj

Super Bes

Πριν 8 ημέρες
Gabri G
Gabri G

Kenge shaiptare dhurata dora

Πριν 8 ημέρες
Kurtish Bajrami
Kurtish Bajrami

Baftjar gzuar te keqen vllai🍾🥂

Πριν 8 ημέρες
Murat Kaytan
Murat Kaytan

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 8 ημέρες
Iron TV
Iron TV

Ok

Πριν 8 ημέρες