Dardania Lion
Dardania Lion

Shume e njeriu e kritikon kete si hajn. Per bese secili shqiptar eshte hajn. Veq nuk ju jepet rasti.

Πριν 11 λεπτά
Silvi Silvi
Silvi Silvi

Kjo megi qeka shendosh

Πριν 11 λεπτά
Geri Hajdaraj
Geri Hajdaraj

Lottt 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Πριν 12 λεπτά
Lume Lum
Lume Lum

bravooo

Πριν 12 λεπτά
Diana Naikolli
Diana Naikolli

Manush 🙋🤗🤗🤗🤗❤️❤️

Πριν 14 λεπτά
Halit Aga
Halit Aga

Je vetem nje tellall

Πριν 16 λεπτά
Arian Hodo
Arian Hodo

''

Πριν 17 λεπτά
Orges Pecuke
Orges Pecuke

Ci gjeti belaja medjat po bredhin me mikrofon ne dor ,po lerini te vdesin ngop semes vafshin nga mend e kokes e kan

Πριν 17 λεπτά
Diana Naikolli
Diana Naikolli

Suuuper Koco 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🙏🙏🙏🙏

Πριν 18 λεπτά
Arian Hodo
Arian Hodo

Frrok Cari

Πριν 18 λεπτά
Keli Keli
Keli Keli

I fole edones fiks sic e meritonte bravo david

Πριν 19 λεπτά
Nasret Memishi
Nasret Memishi

Duhet burgë për Kriminelet e Shkatërrimin së Ekonomisë Shqiptare Duhet Hapur Dosjet për Politikanët

Πριν 19 λεπτά
Xiaomi User
Xiaomi User

Bravi Mikel

Πριν 23 λεπτά
Sanie Haskocelaj
Sanie Haskocelaj

Musa si je ,jam sanua ,degjova interbisten per punen qe ben ,me behet qejfi largesia na ndahu. Po mali me malin nuk takohet

Πριν 23 λεπτά
Bali musta
Bali musta

shumë bukur

Πριν 26 λεπτά
caush kullafi
caush kullafi

Ne pasqyruam ppuunen tone, por profesionalizmi I gazetares Kristi Gonga na dha mundesine te shprehim lirshem mendimet tona .Flm Top Channel!

Πριν 26 λεπτά
Klodi Xeka
Klodi Xeka

Trejsi sa vetave ja ke marr gojore

Πριν 26 λεπτά
Imt 539
Imt 539

hajde ishalla t'fusin me burgim të përjetshëm

Πριν 28 λεπτά
Valeria Qyli
Valeria Qyli

Bravo blonsh Je e saktë ndiqni rregullat e Korona virusit

Πριν 35 λεπτά
KASTRATI KASTRATI
KASTRATI KASTRATI

Mashallah sa ma shum bereqet ja rebi👍

Πριν 37 λεπτά
emilian gjumsi
emilian gjumsi

Une nuk simpati per asnje nga te dy,..me gjithe serbin tre,po me turkun e kan kot se ja con trupat per dy dite ne athine ,...

Πριν 39 λεπτά
Du My
Du My

Bravo ngjela je i vetmi politikan qe avokat i pregatitur qe flet pa interes politik po flet per te atdhrmen e demokracis shqiptare se e kan ber shqiperin monopol qjith politikanet

Πριν 39 λεπτά
Lavdurim Balliu
Lavdurim Balliu

Artenis je ni loqe ca i lutesh kaq shum edones a se shikon si e mban hunden perpjet si derr

Πριν 42 λεπτά
One Name
One Name

COVID-19 egziston, por ata që e kanë menaxhuar COVID-in janë kriminelë sepse synojnë që të na japin vaksinën me detyrim.

Πριν 44 λεπτά
Saar Land
Saar Land

Ju dhjefsha sektet mor debila.

Πριν 45 λεπτά
Aulona Gashi
Aulona Gashi

zoti🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭🤲😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Πριν 47 λεπτά
Lul Tafani
Lul Tafani

Do hapet buroja kombetare hetimit nuk do i bèhet gjè atyre te ps pd lsi

Πριν 49 λεπτά
Kristiana Perkolaj
Kristiana Perkolaj

Nbbb

Πριν 55 λεπτά
Jon J
Jon J

Mos ja tregoni Bes Kallakut se do ti haj naten. Ose ti fusi nmyth spo di ? Brrahh

Πριν 56 λεπτά
Raimonda Mimani
Raimonda Mimani

Shabani mund te jete i mire , po jo politikan

Πριν 57 λεπτά
Vip_at shqiptare gjate Karantines
Vip_at shqiptare gjate Karantines

#Subscribe plz

Πριν 59 λεπτά
Versace Girl
Versace Girl

Po lerini more mos u merrni fare me kto njerez le te besojne le te vdesin sa me pak injorant ne bote 😄ne te sms shkofshit te gjithe

Πριν ώρα
Ada kaja
Ada kaja

Ky davidi zorrthar mbeti po me kok ne pjat , me shume i ka dhene rendsi pjates vete se sa Edones... Vazhdo ti artemis ulu ne tavoline sqarohu me edonen se un po ha nje her po shijoj ushqimin...🤣🤣🤣🤣🤣 ik ore zorraxhi

Πριν ώρα
Stop yelling at me
Stop yelling at me

Sa shpifsire kkjo luana nese ke ndonje inat shfryje se kshu si sheh dukesh sikur ke shum inat...idiotja...si vjen turp se din qe mund ti lendoje t etjeret

Πριν ώρα
elite 92
elite 92

Me gjithe respektin per pastorin dhe per cdo njeri te zotit por pastori nuk e din qe gjithashtu festimi i pashkes qe lidhet me ringjalljen e krishtit nuk esht mesim biblik e nuk gjendet ne bibel.jezu krishti la amanet vetem perkujtimim pra qe te krishteret ta perkujtojne vdekjen e tij. Ai vet tha qe veq vdekja e tij ishte e rendesishme sepse ishte nje akt shembshurie i zotit per njerzimin dhe ishte flijim per faljen e mekateve dhe per te blere jeten tone te perjetshme. Dhe vdekja e tij ne kuptimin e mirfillt esht nje ngjarje e trisht dhe e dhimshme pavarsisht se nenkupton shpetimin tone. As te krishteret e shekullit te par nuk e festuan kurr pashken qe lidhet me krishtin e as krishtelindjen per faktin e thjesht se jezu krishti nuk e mesoi dicka te till dhe as bibla nuk permend asnje rast. Ajo ka filluar te festohet vetem mbas shekullit te 3-te mbas vdekjes se krishtit.pra esht shpikje e kishes katolike romane sebashku me trinitetin, shpirtin qe ndahet nga trupi, parajsa qiellore dhe ferrin. Te gjitha keto dogma katolike absoltisht te gabuara ku nje bibel e perkthyer sakte dhe brenda kontekstit nuk i shpreh keto asgjekundi.por disa nga keto doktrina u perqafuan nga protestantizmi qe si per ironi kjo fe vete lindi si nje levizje proteste kunder mesimeve te rreme te kishes katolike por qe fatkeqesisht beri edhe vete nje gabim te tille.un kam lexu biblen katolike dhe askund nuk thuhet kjo! Njerez reflektoni dhe hapni syt dhe vini ne pun logjiken se kush esht mashtrusesi i vertet ne kte mes. Kisha katolike e sotme esht po ajo kishe qe ishte ne shekullin e 3-t qe goxoi te vinte dore mbi shkrimet e shenjta e ti manipulonte per interesa pushteti.esht po ajo kishe qe para shume shekujsh kundershtonte hapur perkthimin e bibles ne gjuhen e njerzve te thjeshte dhe perndiqte dhe persekutonte rende cdo person qe perpiqej ta perkthente ate ne gjuhet eurpojane psh.shume studjuesve dhe perkthyesve ju desh te je jetoni ne ilegalitet dhe te fshehur ose ne mergim gjate punes per perkthimin e bibles. Lexoni histori dhe merrni vesh se kush kane qene njerzit qe bene sakrifica per te sjelle ne drite te verteten e pa deformuar te bibles bile kete e bene shpesh here edhe pa qene besimtare te devotshem.kishte edhe nga ata qe ishin katolike nga traditat familjare por prap dyshonin tek kisha dhe ishin te sinqerte dhe kishin deshir tu mundsonin njerzve fjalen e perendis qe kisha ne menyr te turshme e mbante fshehur dhe arriti deri aty sa tu thoshte njerzve se te lexosh vete biblen eshte mje mekat. esht po ajo kishe qe dogji ne zjarr njerzit e shkences te cilet indirekt me provat e tyre shkencore demaskuan mesimet e erreta e injorante te kishes. Esht po ajo kishe qe u priu luftrave e rekrutoi ushtar gjoja per te mbrojt varrin e krishtit, nje shpell guri qe gjithsesi skishte ndonje domethenje ne vetvete(pra nuk esht dicka e shenjte). Esht po ajo kishe qe fshehu emrin e shenjte te perendise me qellim nderkohe qe permendej rreth 7000 here ne bibel. Esht e njejts kishe qe sot si dikur po vazhdon te fshehe "lajmin e mire te ringjalljes tokesore" qe predikoi Krishti dhe apostujt e tij dhe qe po vazhdon ti mbaje njerzit ne injorance totale.po ajo kishe qe per interesa pushteti nuk merr mundimjn asnjeher te ofroje per besimtaret e krishter te saj nje studim biblik qe njerzit te nxjerrin dobi dhe te marrin vesh te veretetaj jetesore. Eshte po ajo kishe qe sot me shume shqetesohet dhe i dhemb per "baziliken e Shen Sofise" qe do kthehet ne xhami(dhe qe ne vetvete sprish asnje pun) sesa per besimtaret e saj qe i ka len pa ushqim frymor prej shekujsh dhe qe vetem ben sikur i intereson zoti pasi ska asnje lidhje me perendin e drejtesise.(nuk dua te paragjykoj ktu ndonje prift ose murgesh qe mund te jene te sinqert dhe mund te jene mashtru dhe qe akoma se kan kuptuar tamam te verteten biblike. Pra o popull i dashur Kisha nuk ka hequr dore nga kto rruge te mbrapshta qe nga ajo kohe. Me besoni.e verteta esht vetem nje hap larg.merreni biblen secili prej ju te krishterve lexojeni dhe mundohuni te kuptoni sa te mundeni dhe mbani shenim pyetje qe ju lindin nga bibla. Shkoni tek ndonje prift dhe pyeteni per shume gjera e jam i sigurt se shum pyetjeve ai thjesht nuk do mundet ose nuk do doje tju pergjigjet. Pyeteni per kurjozitet se cfar nenkupton ne vetvete "triniteti i famshem". Ne fillim do thote qe jane tre perendi ne nje dhe kur ti te hysh me thell dhe te kerkosh detaje se si ka mundesi te jene tre perendi në një dhe te barazvlefshem ne fuqi kur Ati esht krijuesi i cdo gjeje(nder te tjera edhe i birit te tij krishtit) dhe fryma esht mjeti i tij dhe se ska logjik te jen tre perendi nje nje si zotat pagan, atehere ai do filloje te te jape gjysem argumenta ose argumenta boshe deri ne piken qe do te te thote"biri im keto jane punet dhe misteret e zotit qe ti smumd ti kuptosh dot tamam). Nderkoh qe ne bibel nuk gjendet dhe po te gjendej sigurisht qe zoti do donte qe ne ta kuptonim se c eshte. Pra bejeni kte prove e do shifni. Mashtrimi dhe injoranca vazhdon deri ne fundin e ktij sistemi kur te gjithe ne do marrim vesh se kush esht krishterimi i vertet dhe keta profetet e rreme do zhduken nga faqja e dheut.

Πριν ώρα
bukuri behari
bukuri behari

9

Πριν ώρα
AlbozZ036
AlbozZ036

Erjona je shum e mir jo per kompliment po je zhiv na goja i jep lajmet shum mir flet shum qart jo si disa gazetare te tjera jan katastrof nuk din te flasin gjuhen shqipe

Πριν ώρα
Kri Ars
Kri Ars

E shoh pas 7_muajesh kete emision Qe nder kesaj ketu shfaqet shtepia ime 😥 qe ende fillon te jet nje rrenoje 7muaj pa asgje pa asnje njoftim sepse pallatin qe jetoj une e ka deputeti qe ka shume shtepi....!! Edhe nuk ka "nge" te merret me Pallatin qe jetoja une edhe shume te tjeter keqardhje 😥😥 Keqardhje....!!!! Shoh ende shtepin time keshtu e rrenuar prej 7muajesh!!!!...... 😥😥😥

Πριν ώρα
Emer Mbiemer
Emer Mbiemer

Megi 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Πριν ώρα
xheni xheni
xheni xheni

Me qfar histori Po i tregojm botes kush jemi kshtu na njeh bota cdo dit nga nje histori

Πριν ώρα
Kosova asht Shqipni Albanian
Kosova asht Shqipni Albanian

Ç’fare eshte kjo gazetare ropqire more?

Πριν ώρα
jozefi46
jozefi46

Pse nuk e thone hapur: Rama ra dakord tani per listat e hapura per t'ia bere pak qejfin opozites ne kuvend qe t'i japin votat qe i duhen. Vete Rama ne nje emision para marreveshjes ka thene : nuk ka ndonje ndryshim, si me lista te hapura si me te mbyllura, prape une do t'i bej.

Πριν ώρα
Brian Jones
Brian Jones

Me tbo dhe Koqja prej Devolli , futja vetes o Jovan Bregu

Πριν ώρα
Ylber Muqa
Ylber Muqa

Si eshte lyer ermali te gjith ne TV fake 👎👎👎

Πριν ώρα
Fabiola Gjini
Fabiola Gjini

Edona duet te zgjedhi artenisin se esht i vetmi qe ka interes per te ai tjetri tallet sja maj men emrin

Πριν ώρα
roberto ti scopa
roberto ti scopa

ko eshte fara e dreqit, mashtron dreqi qytetaret me fara tani, hani faren e dreqit se po e ndryshon gjenetiken tuaj avash avash, o idiote fermere

Πριν 2 ώρες
SenkaiDezu YT
SenkaiDezu YT

Νuk dua te ofendoj ,o bushat, por nga une ish shqiptari sepse e quaj per ofendim te me udheheqi nje bojaxhi i shitur, vga ana ime mer notten maksimale 10" qe bojaxhiu 4.

Πριν 2 ώρες
Arber Asllani
Arber Asllani

Policia eshte vetem per gjoba?

Πριν 2 ώρες
Milot Demiraj
Milot Demiraj

Miri i vogel

Πριν 2 ώρες
Zoto
Zoto

Ceshtja eshte , cfare shkume do perdorni? Se briskun ju a jep populli qe ti'a ruani Rames !

Πριν 2 ώρες
Krenar Veizi
Krenar Veizi

Nuk ka virus meruni me pun jeni te paguar tv

Πριν 2 ώρες
Krenar Veizi
Krenar Veizi

listat e hapura dhe cdo ge ne regull dhe POPULLI DO VOTOJ ikin matrapazet e neveritshem do votojm per 27 DEPUTETET PIK.....

Πριν 2 ώρες
Hamide Govori
Hamide Govori

Një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën të dyve shumë djalë i bukur bravo ti moje bukuroshe paske dite me gjetë djaline e bukur u trashigofshi Amin 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Πριν 2 ώρες
Lirije Luta
Lirije Luta

O Zot cfar mjeke! Cfar pergjigje!! Nuk e mbaj mend thote! Po leket qe merrni moj injorante i mban mend ti? Ju qofte haram edhe rroga qe merrni! Nuk e keni hak o vrafte Zoti!

Πριν 2 ώρες
Nini Cami
Nini Cami

Me turkun zbeni geg mek ropqima

Πριν 2 ώρες
EpiritPirro
EpiritPirro

Hopa do kemi dhe nje valë tjeter emigrantesh nga turqia drej evropes 😂😂😂

Πριν 2 ώρες
hello world
hello world

Hajde ront juve dhe kush ju ndjek

Πριν 2 ώρες
Mario Reno
Mario Reno

Këto mësuese patriote duhet mbështetur finaziarisht që te vazhdojnë punën e tyre fisnike. Videoja duhet bashkangjitur dhe nje numër llogarie që gjithkush që ka mundësi sadopak të japi ndihme.

Πριν 2 ώρες
franci elbasan
franci elbasan

Ju te parent do e beni vaksinen , mos u merzisni

Πριν 2 ώρες
Arber Asllani
Arber Asllani

Si eshte e mundur qe greqia te jet shume ndjeshme per nje kishe, dhe aspak per ekonomine dhe popullaten? Duan luft?

Πριν 2 ώρες
Donikë
Donikë

🙁

Πριν 2 ώρες
bler
bler

Paska qene nje buce kjo margaret

Πριν 2 ώρες
Athina Nika
Athina Nika

Jan hajduter vajza ime pagoi 2 her lek per pashaporten dhe i than do tia kthejne leket dhe nuk ja kthyen ne ambasad te Athines

Πριν 2 ώρες
Albert Berti
Albert Berti

🙈😂🤣🤣 barbonet 🧻

Πριν 2 ώρες
Afrim Imeri
Afrim Imeri

Covidi egziston Por jo ashtu sic e kanfryer kysht e komunizmit! Shembull: paramendoni sikur nje person te ishte i infektuar ne nje xhami ku prezantojne te pakten ne nje xhami qe per xhuma prezantojn rreth 500 veta! Paramendoje qe do ishte infektuar e gjithe shqiperia. Kjo eshte nje loj e sorosit per te shkatrruar ekonomit botrore, si dhe deryrimin e vaksines vrsese

Πριν 2 ώρες
aert ti
aert ti

Po origina e ktyre vendeve dihet se eshte shqiptare e kte duhet ta mbrojm me forz ne..edhe kto emisione edhe gjithcka qe ka te bej me te miren e historis jo me te degjenerimit ashtu sic eshte ber deri tani .kto mirkuptime i japin nje drejtim per nje zgjidje te ketij mohimi

Πριν 2 ώρες
Mario Reno
Mario Reno

Një sqarim shumë i detajuar se vdiq një person në Rusi nga ngrënia kurse në Shqipëri po vdesin me qindra nga mosngreinia por nuk ka problem se të huajt kanë qenë gjithmonë me të rëndësishëm se shqiptarët. në Rusi apo në vende të tjera nuk u rruhet se vdes një shqiptar apo 100 shqiptare. Këto janë mediat shqiptare në plan të parë lajmet e jashtme dhe po pati kohë ato nga vendi. Me pak fjalë mediat në Shqipëri janë V. K. Me të madhe.

Πριν 2 ώρες
Feta Bislim Kerhanaj
Feta Bislim Kerhanaj

Mediat shqiptare (në këtë rast Top Channel) japin lajme për rajonin, e pastaj edhe për botën. Gazetarët në fjalë në fillim flasin për ngjarjet në vend (Shqipëri, Kosovë) e pastaj për shtetet e jashtme dhe të largëta. Të lutem fol duke menduar!

Πριν ώρα
Kul Kavaja
Kul Kavaja

Je shum imath marim mema

Πριν 2 ώρες
Raimonda Mimani
Raimonda Mimani

Nuk e kuptoj se pse flitet per Rudina Hajdarin ??? Nje 16 vjecar u dhunua nga policia e shtetit padrejtesisht Ky u gjykua neper televizione nga policia e shtetit pse mamaja kishte foto fb me pistolete lodre Po kjo mamaja e Rudines ate pasuri aq te madhe qe ka vene me korrupsion e padrejtesisht , sa e hoqen nga sistemi per ke e do ate pasuri???? Pse nuk paragjykohet ???? Ajo nuk ka perfituar nga kjo pasuri ??? Se gjoja tani me mbrapa nuk dashka nga kjo pasuri Te thote qe mamase t’I merret pasuria e te ndahet ne popull

Πριν 2 ώρες
Ermalvvy V. G v Qiriciyy
Ermalvvy V. G v Qiriciyy

Po luan loj te pist o margaret

Πριν 2 ώρες
Kleivi 2020
Kleivi 2020

Ky Elton Deda nji urith I keq, jemi ne 2020 dhe normal se ndryshon edhe muzika, pastaj kush me zor nuk te ben ta degjosh,

Πριν 2 ώρες
Daniel Wilson
Daniel Wilson

0:49 free-dating18.online

Πριν 2 ώρες
pepkolaj
pepkolaj

Gjithqka ka kuptim, por te prekesh varret jo! Ska kuptim ska kanun as ligj qe shfajson diqka te tille, kjo eshte e pa njerzore.

Πριν 2 ώρες
london city
london city

kjo është teatër i edvin kriminelit se deri tani as nukë ka denuar as nukë ka sekuestruar as te nji pasuri edvin krimineli me të fortit ka frik me fukarejt i burgos pse nukë paguajn dritat dhe ujin i pari duhet edvini të deklaroj miliardat e eurove se ku i mori .

Πριν 2 ώρες
Riku riku
Riku riku

Tani te fala mamit Se ske shans te dalesh me.

Πριν 2 ώρες
Kul Kavaja
Kul Kavaja

Bravo marim mema qe na trego histori shqiptare

Πριν 2 ώρες
Arash S.
Arash S.

Pse I nxirrni tè vdekurit ne rruge qè ti tmerroni tè gjallet? A mos valle deshmoni se ata jane tè vdekur me koronavirus? Keshtu per te na mbushur mendjen se nuk po genjeni po na bindni se jeni gati ti nxirrni nga dheu.......

Πριν 2 ώρες
Ketty Andrei
Ketty Andrei

Aman nuk i kishe duart mi tja thyeje turinjte. Ne grushta te isha un. I kisha bere per spital. Te me preknin nje qime floku. Heren tjeter kur dikush. Te sillet keq me ty. Thyeja turinjte me mire vetem se me shoqeri te keq

Πριν 2 ώρες
Sirjusa Disha
Sirjusa Disha

Lol nusja e shkrete

Πριν 2 ώρες
Lirije Luta
Lirije Luta

Po ku ka shtet oj moter! Edhe vellai im vdiq vetem se i plasi apendesiti e nuk u kujdesen per vellain tim te ri! Nga ora 1 e nates e deri kur erdhen mjeket ne mengjes qendroj me apandesit te plasur! Nqs kishin nderhyre per te bere nje operacion per te pastruar helmin qe kishte kaput te gjithe organet,do te kishte shpetuar vellai im. Lushnja keshtu,doktorret e lushnjes qe vetem doktorra nuk quhen! Priten qe te siguroheshin qe do te merrnin leke per operacionin kur ta benin kur ti tekesh atyre! Doktorra kriminela! Vdekshin ishalla e i dalshin nga hundet leket qe kerkojne nga njerez qe jane te semure ne buze te varrit e ato i mbajne syte nga leket! Ty moter ju forcofte Zoti Ju dhente kurajo per te ecur perpara! Jetojme nje jete te veshtire! Nuk ka drejtesi! Vetem Zoti marrte hak! Kam nje urrejtje qe vetem Zoti e di e me falte qe cfryhem,por me dhemb shpirti! FLAS PER DOKTORRET E LUSHNJES! NUK QUHEN DIKTORRE VETEM KRIMINELA, sidoemos ato qe bene te humbi JETEN VELLAI IM VETEM PER NEGLIZHENC! Pse e lane aq koh qe plasja e apendisitit beri punen e vet 1 te nates deri ne oren 10 te dites! 10 ore ,mos me shume e kur e pane qe ishte ne gjendje te rende e derguan ne Tirane! Pse nuk kishin mundesi te nderhynin? Nuk e pane qe ishte urgjence? Ate nate ato qe ishin nqs nuk ishin ne gjendje te nderhynin pse nuk kerkuan ndihme nga doktorra prefesioniste? Jam me ju , dhe jam gati te deshmoj per vellain tim! Me vjen keq per djalin tuaj qe humb i jeten per faj te tyre,ne moshen me te bukur! Ishalla drejtesia edhe se une kam mbet e zhgenjyer, merr masa per ato KRIMINELA qe e kane mendjen vetem tek leku! Edhe se vellai im me i vogli iku me leke me vete,por nuk u be gje! Vellai im iku per neglizhenc! E me vone ndegjonim fjalet e disa unjoranteve qe thonin(plus dhimbjes qe kishim fjala e tyre ishte;ne se do te kishit dhene leke VELLAI DO TE ISHTE AKOMA NE JETE)! E PESOFSHIN NE FAMLJET TE VETA DOKTORRET KRIMINELA! 😭😭😭😭

Πριν 2 ώρες
Franko sandrian
Franko sandrian

Mire se ne Shqiperi po ia leme politikes,por ne shkalle bote perse jane te bllokuar pothuajse cdo gje.cfare interesi ka shteti te mos punojne urbanet lokalet fabrikat apo cdo biznes,dilni pa problem se kur ta pesoni do e mesoni.nga njerezit qe njoh une 5 kane vdekur ne Shqiperi dhe 13 ne vende te ndryshme te shteteve te tjera veq nga ky mikrob.se mos ta themi covid apo virus .

Πριν 2 ώρες
mariglen balashi
mariglen balashi

Ca gazetari I semure?

Πριν 3 ώρες
Violeta Ismajlisufaj
Violeta Ismajlisufaj

Bravo e suksese 👍🏻

Πριν 3 ώρες
mariglen balashi
mariglen balashi

Me falni Ca gazetari eshte ky qe flet si avokat?

Πριν 3 ώρες
Fatbardha Begollari
Fatbardha Begollari

❤️Ar dance

Πριν 3 ώρες
Aurelio Pasho
Aurelio Pasho

Duhet te drejtohet nga profesionistet Shqiptar archeologjia nuk duhet ne asnje menure te drejtohen nga jasht ministria ta mendoj mire kete te huajt do shkruajn cfare te duan kush i kontrollon kjo eshte shitje e shqiperis mos harro o shqipetare qe tokat ti kane marr te huajt neper vite dhe keto suoer fuqite kane qene dakorte kjo poshtersi duhet te zgjidhet ne gjukate.se bijte tane qe kane studiuar per arkeologji duhet te jene te paret te punojne

Πριν 3 ώρες
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα

Njerzit vdesin per.dit e ma shum e shqiptart.thot ska kovit 19.qa interesi ka.shteti. Me than a nuk i shefni vet gjenjen si po keqesohet perdit ..

Πριν 3 ώρες
Asined denny
Asined denny

Kto t jehovait nje fytyre kane hahahha

Πριν 3 ώρες
Adri Florian
Adri Florian

Shqiperia europjane shqiperia qe duam, ca mut brezi po rritin prindrit pffff

Πριν 3 ώρες
Lupo 89
Lupo 89

O shaban, po ti ke pergjegjsi se nuk mbledh as 100 veta ne shesh e ben gam gam ketu, si kur te jesh ndo nje aktor me rol te madhe ne politik? Po hikni o te mbrauar, se i sherbeni vetem rames, me percarjet qe krijoni.

Πριν 3 ώρες
hahavsjusjk
hahavsjusjk

Krejt politikant shqiptar deri tash ja pin gjakun popullit te vet na poshterun kombin ne bot shum idiota . Ska fjal sa te poshter jan tregu tash ka ardh koha populli duhet te poshterit ti largoj dhe ti denoj .

Πριν 3 ώρες
bler
bler

Sa trap je o brikeno

Πριν 3 ώρες
Enea Bella
Enea Bella

Pse e keni bet 33 sekonda

Πριν 3 ώρες
Paul Balili
Paul Balili

Semiram (Semi) Luzi, dashnorja e Blendi Klosit (minister I turizmit) gruaja qe mbeti me barre nderkohe qe ishte e martuar dhe kish femije tek te 20-tat bashkejeton tani me dildo dhe goxha kopil te zi eshte e bija e Epir Luzit dhe Aferdita Luzit nga lagja “Ali Demi” Tirone. Fisi Luzi nga eshte fisi i degjerimit moral, seksual, dhe mendor. Jane familje qe vuajne nga psikopathia narciste.

Πριν 3 ώρες
ASMR Luna
ASMR Luna

Mendova se ishe Gili o vezire 😂

Πριν 3 ώρες
Arjan Arjan
Arjan Arjan

Se mos ka vdekur nga virusi. O medja vk

Πριν 3 ώρες
barumbadum
barumbadum

Kesaj radhe makina ka pas virus.

Πριν 3 ώρες
FADIL SHABANI
FADIL SHABANI

Juli dhe Anila jeni super gazetare ju lumte

Πριν 3 ώρες
Florian Prenga
Florian Prenga

!#:

Πριν 3 ώρες
LoL Fr3nkl1
LoL Fr3nkl1

kur flasin kto anglisht i vjen edhe mbretreshes se anglis qe ka jetu me shum se ghandalfi te lord of rings edhe asaj i vjen tvrasi veten

Πριν 3 ώρες
denisa suli
denisa suli

Me falni per shprehjen po ‘tdhjefsha luana vjollcen ‘ .. megi zemer shkelqennnn 🥺❤️

Πριν 3 ώρες