Butrint Imeri - Si përpara

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 ημέρες

  AVD DigitalAVD Digital

  διάρκεια: 02:55

  Stream or Download „Si përpara“ by BUTRINT IMERI here 🎧
  avd.lnk.to/SiPerpara 🎧
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics by Butrint Imeri, BigBang & Nuk
  Directed by Valon Aziri
  Video by CINEGR8
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  BUTRINT IMERI on Instagram: Butrint_Official
  96 on Instagram: 96mgmt
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

dren bujupaj dren bujupaj
dren bujupaj dren bujupaj

kanga ma e mir e 2020

Πριν 2 ώρες
Berbuce Iseni
Berbuce Iseni

Urine ditelindjen ishalla 180 vjeq

Πριν 12 ώρες
ina ina
ina ina

💙🥺

Πριν 12 ώρες
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

Edukata shoqerore.!’ 🕯💳

Πριν 12 ώρες
olta germenji
olta germenji

♥️

Πριν 12 ώρες
Luan shakur
Luan shakur

👎

Πριν 14 ώρες
Mike Saraft
Mike Saraft

♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*

Πριν 14 ώρες
Durim Hoxha
Durim Hoxha

❤❤❤❤❤

Πριν 19 ώρες
okow tina
okow tina

#dreamgirl2

Πριν 13 ώρες
Albina Pjeteri
Albina Pjeteri

🌹🌹🌹🌹📬🎂🎂🎂🎂🎂🎁🎁🎁🎀🎀🎀🎊🎈🎈🎈💓💓💓

Πριν 19 ώρες
okow tina
okow tina

#dreamgirl

Πριν 13 ώρες
Selena Selena
Selena Selena

Love it❤️🌹

Πριν 20 ώρες
Krasniqi Imrane
Krasniqi Imrane

Bravo trinti

Πριν 22 ώρες
Qendresa Maloku
Qendresa Maloku

♡♡♡♥♥♥☆☆☆★★★

Πριν 23 ώρες
flutura dokollari
flutura dokollari

Jan ndar me te vertet

Πριν 23 ώρες
je ma
je ma

brauch ne pause von dem lied habs zu oft gehört...

Πριν ημέρα
Aulona rrustemi
Aulona rrustemi

❤❤❤❤❤❤❤

Πριν ημέρα
Donarta Hoti
Donarta Hoti

Butrint je me i miri per typo me noj hej Momo

Πριν ημέρα
GOLDENBOY 05
GOLDENBOY 05

BUTRINT IMERI NE LIDHJE ME ...😍😍😍😍😍 https://youtu.be/PN2aTD1tKrY

Πριν ημέρα
GOLDENBOY 05
GOLDENBOY 05

BUTRINTI NE LIDHJE ME E..... https://youtu.be/PN2aTD1tKrY

Πριν ημέρα
Seriale Turke
Seriale Turke

Pershendetje.. serialet me te reja do ti gjeni ne kanalin tone

Πριν ημέρα
Opinin Bii
Opinin Bii

Cila po ju pelqa shum: Geti&Majk😻Zhytm Dafina&lumi&Ledri😜aman Kida&Mozzik❤PP or Madona Dhurata 🙌ferrari Butrinti👅si perpara

Πριν ημέρα
Bleona Todaj
Bleona Todaj

Krejt kan te miren e vet

Πριν 2 ώρες
ina ina
ina ina

Butrint 💥💣

Πριν ημέρα
Trintesa 1996
Trintesa 1996

Bebi😍

Πριν ημέρα
Aida Morina
Aida Morina

💋💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤

Πριν ημέρα
HELLNO
HELLNO

KLIKO KTU👉https://youtu.be/wnvyhxWUQ70

Πριν ημέρα
DR IP
DR IP

#dreamgirl

Πριν ημέρα
DR IP
DR IP

#dreamgirl2

Πριν ημέρα
DR IP
DR IP

#dreamgirl2

Πριν ημέρα
DR IP
DR IP

#dreamgirl2

Πριν ημέρα
DR IP
DR IP

#dreamgirl2

Πριν ημέρα
DR IP
DR IP

#dreamgirl2

Πριν ημέρα
DR IP
DR IP

#dreamgirl2

Πριν ημέρα
DR IP
DR IP

#dreamgirl3

Πριν ημέρα
Domi Laura
Domi Laura

🔥🔥🔥

Πριν ημέρα
Shqip Channel
Shqip Channel

At nan kurv ta qifsha more peder

Πριν ημέρα
Olivia Fetai
Olivia Fetai

Dashuria Ime tiiiiiii 🤗🍫🍫❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘❤️❤️😘😘

Πριν ημέρα
besa kmn
besa kmn

Like kush e don BUTRINTIN

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

3M

Πριν ημέρα
Ola Ola
Ola Ola

3 millyyyyy😃😃😘

Πριν ημέρα
zejnep islami m
zejnep islami m

Love yoo💓💓💓💓💓💓

Πριν ημέρα
Gjyk Bajri
Gjyk Bajri

Degjoni 1 here grupin me Te famshem ne vote Blackpink

Πριν ημέρα
Mexhid Mustafi
Mexhid Mustafi

urime ditlindjen trinti edhe 100 tjera tlumtura❤💙🖤

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

Kush osht gati për duo?? 🤫🤐🔥 It's coming😜🤪

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

@Bělļã_ Bûțříñţ Imêří nuk e di por di që është se shpejti tha trintiii🤪

Πριν ημέρα
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří

Whatt kur po vdes kur aman.me thuj o ina.♥?????????????????

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

💥🔥

Πριν ημέρα
Klea Koka
Klea Koka

Cfar ju ke bere flokeve keshtu trinti?😣 Ti ke qene kengetari im i preferuar

Πριν ημέρα
ina ina
ina ina

Si mund t'a kesh të preferuar 1kengtar vec se ka flok e bukur Tani po thu se nuk më plq se ka ly flok🤦‍♀️ sa palidhje 🙄 flisni😒

Πριν ημέρα
Klea Koka
Klea Koka

Edhe 100 vite te lumtura 💋💗

Πριν ημέρα
Leo Zharri
Leo Zharri

😍😘😘😍😍

Πριν 2 ημέρες
Aisela Shkreli
Aisela Shkreli

Super hit 😍🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
Kristianqq1qdre5 Cenalia
Kristianqq1qdre5 Cenalia

🥵🥵🥵

Πριν 2 ημέρες
Luciano Shermadhi
Luciano Shermadhi

Kenge super sepse e kendon dikush me talent ❤❤💋

Πριν 2 ημέρες
alida flus
alida flus

n'andrra? (haaah) Love you so much😍😍😍 Plz like❤️

Πριν 2 ημέρες
Esmeraldito Prishka
Esmeraldito Prishka

💡🇮🇩

Πριν 2 ημέρες
Milot FN
Milot FN

😇😇😍💓💓💓💝💝💝💝💝2020🔥🔥🔥🔥🔥👍👈

Πριν 2 ημέρες
ina ina
ina ina

😍

Πριν 2 ημέρες
alida flus
alida flus

Une e urrej butrintin(mendimi im ☺) por kji kenge me plq vertet💕

Πριν 2 ημέρες
TEKSTE KËNGËSH
TEKSTE KËNGËSH

Spoti is👌👌💋💋❤❤💓💓💓💓💓😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří

E di,eshte pak vone per te te uruar pasi eshte ora 23:50.Po me mire vone se sa kurre.Uroj qe kjo dite te kete qene dita jote me e lumtur.Pasi ti meriton te jesh i lumtur gjithe jeten.Ndodhite e fundit nuk duhet ti permendim.Por ja qe ti kalosh te gjitha veshtrisite eshte teper e lodhshme.Forca mund te gjindet shume lehte tek ty.Ka pra tek ty jam mbeshtetur dhe une qe te gjej force per cdo gje.Pasi ti je forca e gjithe butriorsave.Te uroj te behesh edhe 10000000 vjec e t'ia kalosh sa me bukur ne mbremjen e sotme.Ti them keto fjale pasi ti ke nje mrekulli.Ti je nje engjell i rene nga qielli i vili sot ka 24 vite qe gjendet midis nesh dhe qe do vazhdoj te jete prane nesh pergjithmone.Te dua mrekulli!♥♥♥♥♥

Πριν 2 ημέρες
ina ina
ina ina

Aty ku esht komenti yt jan 3pika : shtypi dhe do dal edit* dhe rregullon nëse ke shkuj ndonjë fjalë gabim😝

Πριν 2 ημέρες
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří
Bělļã_ Bûțříñţ Imêří

Ja * Je* Cili* Me falni per gabimet

Πριν 2 ημέρες
Liridona Kelmendi
Liridona Kelmendi

Po shum mir

Πριν 2 ημέρες
Liridona Kelmendi
Liridona Kelmendi

Po po mir

Πριν 2 ημέρες
Servis Albania
Servis Albania

URIME DITELINDJEN TRINTI 😍💖 ❤I LOVE YOU 🎊🎉💯💯💯💯

Πριν 2 ημέρες
Merlina Lacaj
Merlina Lacaj

Butrint te uroj nga zemra gezuar ditelindjen 🎂🎉🎂. Te vesh edhe 💯vjec dhe sa me shume gezim ne jeten tende 💖💋. Love you 💖💘

Πριν 2 ημέρες
nikol Gani
nikol Gani

Sa keng e bukur❤️❤️❤️ku eshte ky vend

Πριν 2 ημέρες
Semir Ramoviq
Semir Ramoviq

Njejt si cdo natë bajat! 😌🤪

Πριν 2 ημέρες
Afrim Sylaj
Afrim Sylaj

Edhe 100 vjeç gezuar ditelindjen Ilove you

Πριν 2 ημέρες
Afrim Sylaj
Afrim Sylaj

O butrint bani flokt e zeza prap se nuk te shkojn te verdha bravo hit 💋💋hit❤❤❤

Πριν 2 ημέρες
Ermira Mehmeti
Ermira Mehmeti

["Si përpara"] ❤👇❤ A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena mu dasht na dy veç n'andrra? .... {Verse 1} Kurrë pa mu ti s'ke nejt Une pa t'thirri ti s'ki flejt Tash e dim qut je ti se so njejt' A thu,a thu, a vjen? A thu a vjen ti apet? A thu a vjen ti apet? A thu a m'vjen ti apet?(Ha-ah) Se une une me ty Shume sende s'i kena kry Shume sene i kena n'kry Veq me t'pa n'sy e me t'pyt [Chorus] A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na dy si përpara? A kena mu dasht na dy veç n'andrra? .... [Verse 2] Me ti çdo nate Telefoni po po s'vlen asnjona Për ty po menoj all night,all night Hajde bohna krejt alright, alright,ha-ah Me ti cdo nate bajat se ti sje kthy prap Per ty po menoj all night ,all night Hajde bohna alright, alright,ha-ah Hey mama,hey mama, Ti hajt falma,hajt falma ti Hey mama,lej tana ti Se te une krejt i ki Hey mama, hajt falma ti Se s'bon ma tu t'thirr çdo ditë Hey mama,lej tana ti ... [Chorus] A kena mu dasht na t'dy si përpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na dy si përpara? A kena mu dasht na dy veç n'andrra ? ❤❤❤🔥🔥🔥

Πριν 2 ημέρες
Ja Moin
Ja Moin

Flm💥

Πριν 8 ώρες
Aneza Sulejmani
Aneza Sulejmani

Trintii jam ba sot 1 vjet butriorse te dua shumm urime ditelindjen te uroj edhe 100000000te tjera me kete sukses madheshtor qe ke te uroj fat gjat jetes tende karrieres tende dhe gjat gjdo hap qe Ben te du Trintiii

Πριν 2 ημέρες
Adelina Hasa
Adelina Hasa

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👍💞💞💖

Πριν 2 ημέρες
Anna Lusha
Anna Lusha

Une e urrej butrintin(mendimi im ☺) por kji kenge me plq vertet💕

Πριν 2 ημέρες
Laura Sadiki
Laura Sadiki

i Love you❤💋😍💕💋💋💋💋💋💋

Πριν 2 ημέρες
Ola Ola
Ola Ola

03.07.2020....😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💯💯💯💯💯💯💯💯💯

Πριν 2 ημέρες
Arseda Dobrozi
Arseda Dobrozi

Edhee 100 vite o ylli i botesssss😍😍🤩🎉💖💖💖💖💖💖💋💋💋💋

Πριν 2 ημέρες
Arseda Dobrozi
Arseda Dobrozi

Edhe kengen hajt hajt edhe kyt e ka nis tu kenduar me telefon

Πριν 2 ημέρες
Filan Fisteki
Filan Fisteki

Kush po ti shkrun tekstet!? Pash ropt thuj te pakten me pas pak kuptim!

Πριν 2 ημέρες
Arta Tocilla
Arta Tocilla

Edhe 100 zemra ime trinti

Πριν 2 ημέρες
Mirsade Ibraimi
Mirsade Ibraimi

King

Πριν 2 ημέρες
Mirsade Ibraimi
Mirsade Ibraimi

Shum bukur 👍👍👍👏👏❤❤❤❤💋👄💋👄

Πριν 2 ημέρες
Albina Jashari
Albina Jashari

Sod ēshtē njē ditë shummm e mirr për trintin.Është datëlindja e tij sod mbushi 24 vjet të shum sukseshme në jeten dhe në veprat e tij.BUTRINTI ēshtë njeri nga më të preferuarit e mi është një kengetar shum i talentuar dhe qē bēn shum këngë të mira dhee shum të pëlqyera nga fanset e tij dhe miqet gjithashtu nga familja.Trint❤ unē dhe tē gjithë #butriosat të urojmë edhe shummmmm vite tjera të lumtura me shummmmm sukses dhe me shëndet të mir shpresoj që një dit do të takoi dhee ta shikoi atë fytyr aqë cuteee.Dhe një her urime datëlindja TrinT të duaaaaaa shummm 😍😍😍😍💜❤❤❤❤💕😔🎂💯🎤

Πριν 2 ημέρες
Kristianqq1qdre5 Cenalia
Kristianqq1qdre5 Cenalia

😭

Πριν 2 ημέρες
Butrioorse forever
Butrioorse forever

❤️❤️❤️

Πριν 2 ημέρες
Salo Gerneci
Salo Gerneci

Edhe 100 vjec Trinti .Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote. Te dua shume.💋❤💋❤🥳🥳❣🎉🎊🎂🎂

Πριν 2 ημέρες
Albejsa Kadriu
Albejsa Kadriu

Urime o yll ditlindjen edhe 💯 o zemra ime ❤️❤️❤️🥰😘😘

Πριν 2 ημέρες
KLEMENTINA GJINI
KLEMENTINA GJINI

Gezuar ditelindjen Butrint. U befsh 10000 vjeq. He nje engjell. Ja kalofsh mir ❤❤❤❤❤😇😇😇😇😇🎂🎂🎂🎂🎂 I love you ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 ημέρες
KLEMENTINA GJINI
KLEMENTINA GJINI

A mendoni si Un 😍🎂🎂

Πριν ημέρα

Επόμενο

Butrint Imeri - Prita (Acoustic)

02:30

Butrint Imeri - Prita (Acoustic)

Butrint Imeri

προβολές 4M

Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)

03:14

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

1:55:13

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

Mr. Wrong - Bay Yanlis

προβολές 805K

solmeister: Κενό Αέρος [OFFICIAL VIDEO] | #CKND

4:07

solmeister: Κενό Αέρος [OFFICIAL VIDEO] | #CKND

Wednesday Night Cypher

προβολές 71K

dPans x Marseaux - ΑΝΑΘΕΜΑ! | #WNCfam

3:56

dPans x Marseaux - ΑΝΑΘΕΜΑ! | #WNCfam

Wednesday Night Cypher

προβολές 104K

Butrint feat. Real & Blunt - Ki me lyp

04:19

Butrint feat. Real & Blunt - Ki me lyp

Butrint Imeri

προβολές 11M

Yll Limani - I kom kall

03:30

Yll Limani - I kom kall

ONIMA

προβολές 4,7M

Dafina Zeqiri - Hate you, Love you

04:01

Dafina Zeqiri - Hate you, Love you

Dafina Zeqiri

προβολές 963K

Dhurata Dora - Qikat e mia (Prod. by A-Boom)

03:10

Dhurata Dora - Qikat e mia (Prod. by A-Boom)

MaxProductionAL

προβολές 12M

Venera Lumani, Lind Islami - Ma shumë (Official Video)

03:11

Venera Lumani, Lind Islami - Ma shumë (Official Video)

Venera&Lind Official

προβολές 885K

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

04:15

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

Dafina Zeqiri

προβολές 8M

Butrint Imeri - Alea

02:48

Butrint Imeri - Alea

AVD Digital

προβολές 32M

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

1:55:13

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

Mr. Wrong - Bay Yanlis

προβολές 805K

solmeister: Κενό Αέρος [OFFICIAL VIDEO] | #CKND

4:07

solmeister: Κενό Αέρος [OFFICIAL VIDEO] | #CKND

Wednesday Night Cypher

προβολές 71K

dPans x Marseaux - ΑΝΑΘΕΜΑ! | #WNCfam

3:56

dPans x Marseaux - ΑΝΑΘΕΜΑ! | #WNCfam

Wednesday Night Cypher

προβολές 104K

Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)

3:14

eMMa - Million (Official Music Video)

2:40

eMMa - Million (Official Music Video)

theofficialEMMAVEVO

προβολές 1,2M

Tones and I - Dance Monkey (Lyrics)

3:30

Tones and I - Dance Monkey (Lyrics)

Royal Music

προβολές 12M

Novel 729 ~ Απόδραση

3:52

Novel 729 ~ Απόδραση

Novel 729 Official

προβολές 147K

Stay Gold

4:04

Stay Gold

BTS - Topic

προβολές 11M