Stresi -Un Jom Real (2010)

Albania Music
Albania Music

Ka qen i vogel stresi ktu kur ka bere kte kengen mbasi e kuptoj qe mbreti i rrepit ishte UNIKKATIL eshte penduar qe e ka bere kte

Πριν 2 μήνες
l. Krass
l. Krass

2020

Πριν 3 μήνες
Marvi Zyrakja
Marvi Zyrakja

2019

Πριν 5 μήνες
letifromhell
letifromhell

i vetmi qe ka pas bole me i bo diss unikkatilit drejt per drejt

Πριν 9 μήνες
Joe Shkreli
Joe Shkreli

2010 Stresi i bon diss TBA 2015 e qet Video te ndegju katilin 2019 bon feat me Don Phenom TBA Prap si prap o stresi ma real si tan nket biz💪💪💪

Πριν 10 μήνες
Show Biz INFO
Show Biz INFO

e dhe pse jam fanc i yti ti skrasohesh e unin

Πριν χρόνο
fansi unikkatilit
fansi unikkatilit

Je shume i mire po je VK 🖕🏻

Πριν χρόνο
KlausModzz
KlausModzz

fansi unikkatilit respect vlla

Πριν χρόνο
fansi unikkatilit
fansi unikkatilit

Klaus MoDzZ mu personalisht me pelqen se si dikur ka ba rap Po nuk me pelqen fakti se a me 2 ftyra Prandaj i thash se a VK RESPECT BRO

Πριν χρόνο
KlausModzz
KlausModzz

fansi unikkatilit ndaje mendjen o vlla Po stresi ka qen kalama ktu pastaj Eka pas me dmc Dhe Eshte vet fans I katilit

Πριν χρόνο
CONOR MCGREGOR
CONOR MCGREGOR

gangsteri me gangstera pederasti me pedera kurvat kollaj dallohen se shkojn nga fryn era CITT :DMC

Πριν χρόνο
Banditat Official.03
Banditat Official.03

Hiqe ket kong o barbon o mizerje e keqe o coftin po mos e shaj patriotin tond mor rrac muti

Πριν χρόνο
Elidon Haxhi
Elidon Haxhi

Stresi dissing t'madhit???🤧🤦🏻‍♂️

Πριν χρόνο
David Stangunas
David Stangunas

2018

Πριν χρόνο
ᴘᴀʙʟᴏ ᴇsᴄᴏʙᴀʀ
ᴘᴀʙʟᴏ ᴇsᴄᴏʙᴀʀ

ropt ti qifsha bashk me noizyn

Πριν 2 χρόνια
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous

Pse se fshi qikte kong kari?

Πριν 2 χρόνια
K R I S S
K R I S S

qr diss per Unikkatilin ahahaha

Πριν 2 χρόνια
eglissy _
eglissy _

fans I unikkatilit e di qe qitu e ka diss per unikkatilin ama shume I fort si diss 2010 si ka pas Kto men stresi

Πριν 2 χρόνια
3on3 Mino
3on3 Mino

po tu je fans i unikkatilit i kar hahaha

Πριν 2 χρόνια
BigHomieIllyrianChopper
BigHomieIllyrianChopper

N2010ten diss unikkatilit, n2015ten video ninstagram tu e ngu Unikkatil - Fjalt e pavdekshme, me description "King", prap n2015 intervist thot osht ma i madhi nrep per unikkatilin. Unikkatili se ka pas gabim kur ka than "Edhe ai qe mshan thell nzemer madhuron"

Πριν 4 χρόνια
Blow Productions
Blow Productions

06/02/2016

Πριν 4 χρόνια
Amarildo Sterkaj
Amarildo Sterkaj

stresinjo

Πριν 4 χρόνια
Arjan Beka
Arjan Beka

fuck tba duck otr stresi nr 1

Πριν 4 χρόνια
Laziano Sotir
Laziano Sotir

FUCK UNIKKARI & DMC ,,, T qifsha The Blody Kari

Πριν 4 χρόνια
cimi Fz fierak me zemer
cimi Fz fierak me zemer

Hahahahahahahaha

Πριν 5 χρόνια
Fjhgfsjgfjhgjg Jfsdfgsgjhfgsj
Fjhgfsjgfjhgjg Jfsdfgsgjhfgsj

Ota qifsha gllupin ku karrin guxon me i qitt Diss Unikkatil

Πριν 5 χρόνια
Artur Lleshi
Artur Lleshi

Vk vlla sduhet me sha kto qe i kena nhise po mir qpo jua qr krejtve qe ta kan inatin

Πριν 5 χρόνια
Sadik Xhaferi
Sadik Xhaferi

Bravo stresinjo bilee tiii nk e shan ZOTIN as ti as Noizy por aii Unikkatil karii shan edhe ZOTIN atine ja qisha listen e dasmes  

Πριν 5 χρόνια
KlausModzz
KlausModzz

Sadik Xhaferi ik er robqir Te qifsha nojzin se se ka sha kur zotin katili

Πριν χρόνο
No Name
No Name

Sadik Xhaferi mos u keqkupto se nuk e ka sha zotin mi jep me prova po deshe

Πριν 2 χρόνια
Liminjo Vevo
Liminjo Vevo

Eh Mar Kar Nuk e Shan Unikkatili Zoti

Πριν 5 χρόνια
Edonis Xhaferaj
Edonis Xhaferaj

HaHaHa dis katilit a ?

Πριν 6 χρόνια
TrashTV
TrashTV

@Besnik Kurtishi stresi ska qen ne OTR

Πριν 8 ημέρες
Besnik Kurtishi
Besnik Kurtishi

i ka bo diss kur ka qen me otr 

Πριν 6 χρόνια
Stroonger Tba
Stroonger Tba

PFFFFF QFAR DISI KUKU PO LEJ MASI I KO DO KANG TE FORTA SE KURR PER JET SE KISHA NGU STRESIN TBA KATIL DERI NE DHE

Πριν 6 χρόνια
fuckiluminati
fuckiluminati

ja qi ropt unikatilit

Πριν 6 χρόνια
b0r1 rec0rds
b0r1 rec0rds

jo e paska  tepru

Πριν 6 χρόνια
kosova albania
kosova albania

o dost edhe qata pak fansa qi i ki i hup kur i qet diss unikatilit mos u kap per unikkatilit as s t njeh po kapu per atynev otikarav edhe qija me mamastarsat po ma me katilin ma mos ja prish vetit emrin met sha njerzija  thumbp up 

Πριν 6 χρόνια
CR!PS Alboz
CR!PS Alboz

TBA for Life fuck bbss fuck otr 

Πριν 6 χρόνια
Luann Brahimi
Luann Brahimi

eu more kuller  D.M.C  ta  ka  dhon  famen e di  kishe po i qet  diss  nncncncncnncnc marre .

Πριν 6 χρόνια
Bajram Ukshini
Bajram Ukshini

Stevie Joe - the streets me beat te vjedht o bulash a ? 

Πριν 6 χρόνια
Flamur Mustafi
Flamur Mustafi

Phuuu motrat n'bark more plesht ! Ty ki mbet mi bo Diss LEGJENDES t'Repit ! Hup se po ti qi dekmit n'vorr !

Πριν 6 χρόνια
Blendard Kerqeli
Blendard Kerqeli

#RESPECT BS & STRESI

Πριν 6 χρόνια
Adam Lincoln
Adam Lincoln

ju me kon te mir se kishi tradhtu LEDRIN marree duhet me ju ardh bre ropt ngoj jau qifssha po far kar GRUPI ini ju

Πριν 6 χρόνια
Adam Lincoln
Adam Lincoln

pse si dul ne prishtin kur dleke UNIKKATILI vet me shetit po fjal kini ju se trima nuk ini hiq po lene bre se potjau qi krejt e tradhtut LEDRIN marreee

Πριν 6 χρόνια
Adam Lincoln
Adam Lincoln

ropt jau qifshim krejtttt granimin

Πριν 6 χρόνια
Adam Lincoln
Adam Lincoln

BUJA ZINXHIRT:::Prishtine New York - New York Prishtine BLOODY ALBOZ n'ket qim none pe qojna pesh kejt Shqiptarin, Se na ka ra ni far flame jena ba kogja t'smut, E kena marr nje far guximi spo dina qa osht mu tut, Pra merre veten me t'mir sun shtyhesh me ZINXHIR, Me dostin jom i pergjakt per havera n'ball ta boj biren Nese do ferrk me BUEJN pershendeti baben e nonen 6 milion mnyra t'vdekjes at'her zgidhe njanen,,,,ju e tradhtut ledrin e fool ktu ropt jau qifsha BABApussys rrespekt ismeti me djem

Πριν 6 χρόνια
BadMan Prod
BadMan Prod

FUCK OTR FUCK BBS NA JENA TBA !!

Πριν 6 χρόνια
Mela Meli
Mela Meli

ndonje keng te re more djaldi !!!

Πριν 7 χρόνια
taulant neziri
taulant neziri

Un Iom BaRcA HaHaHAhaHAh

Πριν 7 χρόνια
Drake Berg
Drake Berg

super song

Πριν 7 χρόνια
danieli sula
danieli sula

Fuck inat-G BaBa Stars

Πριν 7 χρόνια
Andi BS
Andi BS

A HAN KAR TI ?

Πριν 7 χρόνια
Andi BS
Andi BS

motrat npidh otr edhe tba #BABASTARS #STRESI

Πριν 7 χρόνια
ali isufi
ali isufi

bravo stresiiiiiiiiiiii fuck T B GEYYYYYYYYYYYYY dhe BABASTASRSSSSSSSSSSSSS dhe ska ma ktu

Πριν 7 χρόνια
Official deutschrap
Official deutschrap

fuck tba

Πριν 7 χρόνια
Stresi Offiziel
Stresi Offiziel

fuck tba fuck otr BABASTARS THE BEST !!!

Πριν 7 χρόνια
HaHa HaHa
HaHa HaHa

shum mir

Πριν 7 χρόνια
BabaStarsFan
BabaStarsFan

HAHAHA UNIKKATILI HYSENIN E SHAJTI ERDH UNIKKATILI NKOSOV HYSENI I KERKON STREETFIGHT NDASH ME RREGULLA NDASH PA RREGULLA UNIKKATILI BAHET KISHE SE SHEH

Πριν 7 χρόνια
Ammar Gorani
Ammar Gorani

ma hanksh karin je bo ti pidh some mi bo diss REBELIT edhe DMC a je qaj pidhi nones qe i thu qeto sene perpara ti qin rropt tvrajn TBA#1

Πριν 7 χρόνια

Επόμενο

Stresi - Bad Boy 4Life (Official Music 2014)

03:49

Stresi - Bad Boy 4Life (Official Music 2014)

StresiOfficial

προβολές 2,1M

Agust D '대취타' MV

4:29

Agust D '대취타' MV

Big Hit Labels

προβολές 71M

Stresi - Qe ku Jom (2014)

03:44

Stresi - Qe ku Jom (2014)

StresiOfficial

προβολές 2,1M

StReSi - Mfal Oj Nane [DeDikim] AnoRit ReCords 2010

03:36

StReSi - Mfal Oj Nane [DeDikim] AnoRit ReCords 2010

anoritrecords

προβολές 473K

Mos Harro Se Ekzistoj

03:48

Mos Harro Se Ekzistoj

DMC aka Babloki - Topic

προβολές 696

Stresi-ft-Pa-Kufijt,-Lazy-Tidra  "Ke-Ni-Per-Mu"

03:09

Stresi-ft-Pa-Kufijt,-Lazy-Tidra "Ke-Ni-Per-Mu"

StresiOfficial

προβολές 30K

#მასტერშეფი ხინკლის ტური

1:24:10

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )

03:39

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )

StresiOfficial

προβολές 2,7M

Stresi ft Enea, Aka,PaPi,Lazy,MaliG,Jena -  " N'kom"

03:43

Stresi ft Enea, Aka,PaPi,Lazy,MaliG,Jena - " N'kom"

StresiOfficial

προβολές 96K

IN da Hood 18022016 - I ftuar Stresi

23:45

IN da Hood 18022016 - I ftuar Stresi

In Tv Albania

προβολές 83K

Building An IGLOO FORT Out Of ICE! *CHALLENGE*

20:11

Building An IGLOO FORT Out Of ICE! *CHALLENGE*

Unspeakable

προβολές 1,6M

Playmobil ταινία Τρελές πτήσεις - οικογένειας Οικονόμου

7:26

Τα σκουλαρίκια

11:38

Τα σκουλαρίκια

The Hahaha Channel

προβολές 37K