STRESI " Si me lek',Si pa lek"

Dionis Geshteja
Dionis Geshteja

👑❌👑

Πριν 5 ημέρες
ervin hassnaj
ervin hassnaj

Like nqs e degjon ne 2020 ne pandemi

Πριν 10 ημέρες
Don Perandori
Don Perandori

2020 👌

Πριν 12 ημέρες
Ihoo Eeehaaa
Ihoo Eeehaaa

2020

Πριν 18 ημέρες
Baba Totorino
Baba Totorino

2020

Πριν μήνα
Jack Daniel
Jack Daniel

2020 A ka naj qim nane qe ngon ket super hit🔥

Πριν μήνα
alban trebicka
alban trebicka

kur je me mu zemer nuk ki kualitet kur je me mu shpirt osht lezet kur je me mu zemer ty te ka hije kur je me mu shpirt je plot shije ik mengjesit me pi kafe me femnat skom qejf me me ik dita se fillojn e me rrejt zemra secila vjen ne tavolin vec per interes ma boni pytje a je ai qe bon suksess lej ato folje cik mos bon hajgare e di se me don per konton teme bankare kqyr dikond tjeter se mos e fut ne xhep as vet se di qysh mi mori me la pa lek ne xhep dal midis rruge per me bo autostop afrohet 1 makin me muzik hip-hop hap xhamin me thot ku po shkon more djal kqyrini kryet how meta pa fjal i filloj i shpjegoj se qysh kom met ne kete situat hajdeme mamin se shum mir ki me u pershtat i thom me fal po une cka du me ty shhhhhh more voglush se gjithcka sonte ka me u kryy refreni: e si me lek si pa lek jom i njejt e si me fam si pa fam jom i shtrenjt nuk po ma ni se ca je ka menon un e di qe ti sum harron e si me lek si pa lek jom i njejt e si me fam si pa fam jom i shtrenjt nuk po ma ni se ca je ka menon un e di qe ti sum harron hyj ne club me shok un V.I.P i thom njones hejj ca do me pi me provokon edhe ma bon me sy i afroena pak me ngat a ban me ty me kcy hajde hajde knej zemer se je okej zoni jem deporton e di qe ty te pelqej thirri tona shoqet e te vijn me festu sjom tu dit vec meta tuj pagu dolem jasht me thot ku e ki kerrin i thash e kom lon se e luj shum pokerin jom i thjesht qysh je ka me sheh hapi syt qysh the ja boni hehehe mos harro se emri jem shum shpejt ka me shit stres ka me kon shum von jo mo nuk ke me mgjet m'telefono nqs ke nevoj ti per mu po mos harro se muj edhe me te refuzu refreni:1 e si me lek si pa lek jom i njejt e si me fam si pa fam jom i shtrenjt nuk po ma ni se ca je ka menon un e di qe ti sum harron e si me lek si pa lek jom i njejt e si me fam si pa fam jom i shtrenjt nuk po ma ni se ca je ka menon un e di qe ti sum harron e si me lek si pa lek jom i njejt e si me fam si pa fam jom i shtrenjt nuk po ma ni se ca je ka menon un e di qe ti sum harron refreni:2 e si me lek si pa lek jom i njejt e si me fam si pa fam jom i shtrenjt nuk po ma ni se ca je ka menon un e di qe ti sum harron e si me lek si pa lek jom i njejt e si me fam si pa fam jom i shtrenjt nuk po ma ni se ca je ka menon un e di qe ti sum harron kur je me mu zemer nuk ki kualitet kur je me mu shpirt osht lezet kur je me mu zemer ty te ka hije kur je me mu shpirt je plot shije

Πριν 3 μήνες
Football Gang
Football Gang

2020?

Πριν 3 μήνες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

2020?

Πριν 4 μήνες
Boxer Champ
Boxer Champ

2019

Πριν χρόνο
toli aluku
toli aluku

2019🔥

Πριν χρόνο
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

2020🇦🇱

Πριν χρόνο
Miklovan Nikolli
Miklovan Nikolli

28.9.2018

Πριν χρόνο
Xhuljan Shyti
Xhuljan Shyti

September 2018 👑👌

Πριν χρόνο
Football Gang
Football Gang

2018

Πριν χρόνο
Asgje Dhe Gjithcka
Asgje Dhe Gjithcka

2018

Πριν χρόνο
SKËNDERBEU SKANDERBEG
SKËNDERBEU SKANDERBEG

2018 si me lek si pa lek

Πριν 2 χρόνια
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

2020🔝🇦🇱

Πριν χρόνο
SKËNDERBEU SKANDERBEG
SKËNDERBEU SKANDERBEG

Si me lek si pa lek une Jom i njejti 😎

Πριν 2 χρόνια
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous

Ku eshte videoclipi i qisaj

Πριν 2 χρόνια
K R I S S
K R I S S

ku o klipi? sepse kjo video ka pas klip.

Πριν 2 χρόνια
Lionel Messi
Lionel Messi

19/10/2017

Πριν 2 χρόνια
Lionel Messi
Lionel Messi

⭐⭐⭐⭐

Πριν 2 χρόνια
Coke Boy
Coke Boy

Shtator 2017

Πριν 2 χρόνια
Daniel Jahelezi
Daniel Jahelezi

akoma 2017 ngohet

Πριν 2 χρόνια
Marjan Marku
Marjan Marku

12.07.2017

Πριν 2 χρόνια
aurela sallaku
aurela sallaku

si me lek si pa lek suksese stres

Πριν 3 χρόνια
magic magic
magic magic

ku asht videoklipi

Πριν 3 χρόνια
Jurii Alb
Jurii Alb

Legjend......

Πριν 3 χρόνια
Erjon Hysaj
Erjon Hysaj

DjaLe TrOpoje AkOmA. ngjOheț 2016

Πριν 4 χρόνια
ShqiptaR xXx
ShqiptaR xXx

Stresi Number 1 ;)

Πριν 4 χρόνια
Amarildo Sterkaj
Amarildo Sterkaj

bosi

Πριν 4 χρόνια
rossella rosy
rossella rosy

13.10.2015

Πριν 4 χρόνια
Merita Morina
Merita Morina

✌✌✌

Πριν 4 χρόνια
HmF gladiatoR
HmF gladiatoR

2015

Πριν 4 χρόνια
koli bajraktari
koli bajraktari

2015 akoma degjohet

Πριν 5 χρόνια
Adela Stresi
Adela Stresi

Ke ngatrru Adres ;) ... Shko Vdis

Πριν 6 χρόνια
Eleni Xristina
Eleni Xristina

VRIT VETEN

Πριν 6 χρόνια
mili milioneri
mili milioneri

dal midis ruge per me boe autostop afrohet ni makin me muzik hip hop hap xhamin thot ku po shkon more gjal kshyri ni grue wow meta pa fjal .i filloj i spiegoj cish kom met ne ket situat hajde me mamin se shum mir ki me u pershtat i thom mfal po une cka du me ti shit more voglush sonde gjithqka ka mu kri --- i madhi stresiiii

Πριν 6 χρόνια
Mimini Miminii
Mimini Miminii

STRESI #1 Ma I Madhi N'Shqipni

Πριν 7 χρόνια
Valentino Je si shpirtë te Dua shume
Valentino Je si shpirtë te Dua shume

shpirte imë te duâ shume

Πριν 3 χρόνια

Επόμενο

Stresi Ft. Spinxak - Bar Me Kile "Remake"

03:36

Stresi Ft. Spinxak - Bar Me Kile "Remake"

StresiOfficial

προβολές 241K

Alba G Ft Stresi dhe Antrax

03:06

Alba G Ft Stresi dhe Antrax

paqariziii

προβολές 111K

Brando x Εκ των Έσω - GANGSTA | #WNCfam #MavriTetarti

4:08

Brando x Εκ των Έσω - GANGSTA | #WNCfam #MavriTetarti

Wednesday Night Cypher

προβολές 38K

Gio Melody - POP ft  Moose | Official Video Clip

2:24

Gio Melody - POP ft Moose | Official Video Clip

Jungle Juice

προβολές 37K

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )

03:39

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )

StresiOfficial

προβολές 2,7M

T'Sqarona

03:42

T'Sqarona

Noizy - Topic

προβολές 48K

Vinz ft Baseman - Corleone (Remix - 4k Official Video)

03:14

Stresi ft. One T  - Shokun se Lo (Official Video HD)

03:34

Stresi - Qe ku Jom (2014)

03:44

Stresi - Qe ku Jom (2014)

StresiOfficial

προβολές 2,1M

Stresi  "BONJOUR-MADAME"  Piiip -  Zone e Lire

04:17

Stresi "BONJOUR-MADAME" Piiip - Zone e Lire

StresiOfficial

προβολές 246K

EGGlovismenes_Episode 15

19:36

EGGlovismenes_Episode 15

EGGlovismenes

προβολές 26K

"Αγαπημένες" διαφημίσεις

15:08

"Αγαπημένες" διαφημίσεις

LegitGamingGR

προβολές 94K