STRESI feat SKIVI (BABASTARS) - Freestyle

Festim
Festim

07.01.2017🔥👑

Πριν 3 χρόνια
Dashnim Ostergllava
Dashnim Ostergllava

BABA STARS

Πριν 8 χρόνια
Skeezy
Skeezy

subscribe to as Baba's Fans respect

Πριν 8 χρόνια
Better then you
Better then you

Stresi is sexi

Πριν 8 χρόνια
QuranTV
QuranTV

fam kan bo..? amo a po ju jep buk me hanger qajo fam ? AUHAHUHUHUAHUAHAHUAHUHUA haj mazamakeq

Πριν 8 χρόνια
Southeast Pogradec
Southeast Pogradec

@NewLyriicsHQ ne shqipri dhe po te jet kenga 3 vjet e vjetr e ve ne pc esh freestyle..po kujt i thua pa, aha

Πριν 8 χρόνια
albanian
albanian

ec aty cunaaaaaaaaaaaaaa..... rrespekte gjithveeee

Πριν 8 χρόνια
Eni Dakaj
Eni Dakaj

me knu kangen e vet nuk osht freestyle..sen kunder stresit..

Πριν 8 χρόνια
12kumanova13
12kumanova13

Ik o ropqir se Noizy ta qihh motrennnn

Πριν 8 χρόνια
RygerMusic
RygerMusic

jo me cubase pidh po me fl studio

Πριν 8 χρόνια
Fatbardh Jahelezi
Fatbardh Jahelezi

best ,bukur ,shum mire, very nise,muy bien, e sa per kurvat inaxhore....qijuni muta.. se vec inatitin qe e kini te trashegum ne gjak kini me mbajt.. plasni plasni vdekshi krejt.. stresi is the best

Πριν 8 χρόνια
Ed Tropoja
Ed Tropoja

@thisisarroganto fuck himmmmmmmmmmmmmmmmm

Πριν 8 χρόνια
Idrizi pajtim
Idrizi pajtim

hahah juve ju rxon Lyric Master & ETNA e lej ma me foL per TBA zoNa .. kqyrni bre far kualiteti t`lodht sjellni per fansa o kuku per ju paramendo me 28 nentor 2o11 kur do vi UNIKKATIL-I midis prishtines ta festoj pavarsin e shqipersi de dridhet e gjith kosova e lei kta pidhuca Qe dedikojn Lancime t`lodhet per fansa ... Ani Kishe pidha po qesin n`video .. hahaha qata pidha qe i keni ju na n`second e ndrojm ket far nejrzore .. aiiT ishallah ndryshoni styl se kshtu as 100 shikime sun i arini !

Πριν 8 χρόνια

Επόμενο

NrTTironci - Ndrysho personazhin

03:27

NrTTironci - Ndrysho personazhin

Nidrit Tironci

προβολές 6K

Stresi - Loco (Official Video HD)

02:57

Stresi - Loco (Official Video HD)

StresiOfficial

προβολές 7M

Harry Styles - Watermelon Sugar (Official Video)

3:09

Harry Styles - Watermelon Sugar (Official Video)

HarryStylesVEVO

προβολές 33M

Saske , Baghdad  - GOGO (Official Music Video)

2:15

Saske , Baghdad - GOGO (Official Music Video)

OffBeat Records

προβολές 74K

Stresi ft  EmilianoPaKufijt & Kulayde   Now Am Ballin

04:20

Stresi ft EmilianoPaKufijt & Kulayde Now Am Ballin

BABASTARSchannel

προβολές 1,3M

Stresi - My Love, 9 Mars 2010 - Top Fest 7

03:25

Stresi - My Love, 9 Mars 2010 - Top Fest 7

TCH Top Fest - Arkiva

προβολές 125K

Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K)

02:44

2DIE4 - Më pëlqen (official video clip)

04:28

2DIE4 - Më pëlqen (official video clip)

2DIE4 N.J.N.V Official

προβολές 594K

Stresi - M'KA MARR MALLI (Dedikim H.D)

03:31

Stresi - M'KA MARR MALLI (Dedikim H.D)

StresiOfficial

προβολές 1,1M

Pa-KuFiJT - Hajde Me Ne

04:08

Pa-KuFiJT - Hajde Me Ne

BL00DYALB0

προβολές 115K

SI NISI HIPHOP-I PER BABA STARS DHE P.I.N.T ?!

07:35

"Αγαπημένες" διαφημίσεις

15:08

"Αγαπημένες" διαφημίσεις

LegitGamingGR

προβολές 94K

Τα σκουλαρίκια

11:38

Τα σκουλαρίκια

The Hahaha Channel

προβολές 37K

I Spent 50 Hours In Solitary Confinement

15:52

I Spent 50 Hours In Solitary Confinement

MrBeast

προβολές 22M

BIG TALK LIVE #18

51:41

BIG TALK LIVE #18

Lambros Fisfis

προβολές 31K