Ylli Baka - Je ilac per te semure (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  ArkivaShqip

  διάρκεια: 04:03

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Deezer: www.deezer.com/en/album/112405632
  Spotify: open.spotify.com/album/67Cf9gw1VzsGuutCzMqz3h
  iTunes: music.apple.com/us/album/je-ilac-per-te-semure-single/1481208400
  Muzika: Ylli Baka
  Orkestracioni: Shkelqim Dule & Ervis Saushi
  Teksti: Arben Duka & Jorgo Papingji
  Klarinet: Renato Lici
  Violine: Eraldo Feto
  Kitare: Shkelqim Dule
  Video: Max Production

Iljazi Edona
Iljazi Edona

🇦🇱👌

Πριν 10 ημέρες
Kaci Soni
Kaci Soni

Ti je Perla emuzikes te dua shum ma kenaqe shpirti ylli baka 💋💋🥰🥰❤️❤️❤️🥰🥰💋❤️💋💋💋💋 Te pershendes 5 08 2020 nga santorini🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 14 ημέρες
Elmira Shehu
Elmira Shehu

Je ilac per te semur ❤️

Πριν 15 ημέρες
Zamir Cela
Zamir Cela

Tè lumt goja ylli baka 💓💗💖💥

Πριν 17 ημέρες
Risaa
Risaa

Rrofsh sa malet o ylli se je njeri shume i mire dhe prindrit i pac me jet se te kemi nga fisiii 👑👑👑👑

Πριν 19 ημέρες
Ariol Arioli
Ariol Arioli

Te lumte goja o Gjigande o Legjende e Shqiptarve je 1sh i muzikes🇦🇱🇦🇱🇬🇧🇬🇧

Πριν 22 ημέρες
Ramiz Gerdani
Ramiz Gerdani

Shum e Bukur. Kenga ydhi baka Je njish. Ja vlen ta degjosh

Πριν 22 ημέρες
Lali Lali
Lali Lali

Ete kendofte zemra

Πριν μήνα
Kinder Hilfe
Kinder Hilfe

cësht ky njeri kaq i mir i gatuar me mjaltë blete me atë zë kaq të ëmbël je i pa zevendësuar mor ylli kush nënë ësht ajo nënë që ka rritur këtë bilbil jugu ky të len pa fjal me atë zë mbrilantë të këndoft ajo zemër mor ylli je si emri që ke

Πριν μήνα
Αλκέτ Μπράκα
Αλκέτ Μπράκα

Te lumte bravo

Πριν μήνα
Erop Kondillari
Erop Kondillari

o ylli o flori je ilaci i shqiperise dhe i gjithe rinse shiptare zoti te bekofte

Πριν μήνα
edison soni
edison soni

Mbreti i kenges popullore.respekte per Ylli Baken.

Πριν μήνα
Majlinda Rizaj
Majlinda Rizaj

Idhulli im

Πριν μήνα
Noel Evans
Noel Evans

BRAVO

Πριν μήνα
Lavdimir Hidri
Lavdimir Hidri

Zemra te kendofte

Πριν μήνα
boko hatam
boko hatam

i am from Kalash Valley Pakistan and i don't know why i love this music so mush so that i listen to it every day . By the way all my love to the people of Albania and Cosovo

Πριν μήνα
alket mersinaj
alket mersinaj

Si munde ti besh dislik kesaj kenge o u thafte dora o rrace💩💩

Πριν μήνα
Soni Asllani
Soni Asllani

O ilaci im ti je , edhe sikur te jem i semur shum rend, kenget e tua degjoj e nuk vdes kurrrrrrrrr

Πριν μήνα
Ferdinan Sharka
Ferdinan Sharka

Shume bulgur ylli

Πριν 2 μήνες
xhorda salla
xhorda salla

shum bukur

Πριν 2 μήνες
Sokol Lika
Sokol Lika

Je me I mire ne bote Yilli por kur degjoi kenge tende qe i kendoi te me keq 👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Petref Shaholli
Petref Shaholli

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👍

Πριν 2 μήνες
luli luli
luli luli

YLLI BAKA JE ILAÇ PER TE SËMUR

Πριν 2 μήνες
Ger Tr
Ger Tr

Je i pazevendesueshem

Πριν 2 μήνες
Merita Djellaj
Merita Djellaj

Bravoooooo Ylli ze brilant

Πριν 2 μήνες
Vasilika Dima
Vasilika Dima

Yll sic ke dhe emrin,gjithmone me i miri,suksese gjigand!!!

Πριν 2 μήνες
Vendim Vlore
Vendim Vlore

Prsh gjigand Respekte

Πριν 2 μήνες
Skenderie Hoxha
Skenderie Hoxha

Bravo ylli te kendofte zemra

Πριν 2 μήνες
lazaj edlin
lazaj edlin

Te lumt goja shum bukur

Πριν 2 μήνες
Granit Troka
Granit Troka

Je I pazevendesushem

Πριν 2 μήνες
Ger Tr
Ger Tr

Si shpirt je o yll bote

Πριν 2 μήνες
Elpida Stefa
Elpida Stefa

Je i mdh Ylli je ilac per te semur

Πριν 2 μήνες
safigje mesiti
safigje mesiti

👏👍

Πριν 2 μήνες
Ramiz Gerdani
Ramiz Gerdani

Bukur. Ylli Baka. Normale Qe do kendojme per dashurin

Πριν 3 μήνες
altin sinani
altin sinani

Bravo ylli

Πριν 3 μήνες
Marjola Cili
Marjola Cili

Bravo shume bukur

Πριν 3 μήνες
Marjola Cili
Marjola Cili

💟💞💞💕💕💞

Πριν 3 μήνες
Suela Zani
Suela Zani

♥️

Πριν 3 μήνες
Alda Cepele
Alda Cepele

Ti je bilbili I shqipris

Πριν 3 μήνες
gjolek xhaferi
gjolek xhaferi

I paharritshem zeri yt.Bravo

Πριν 3 μήνες
Luli Luljeta
Luli Luljeta

🔥🔥👍👏👌☺

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

Rovena Ibrahimi ft Petrit Lulo - Nema Zemren

03:47

Rovena Ibrahimi ft Petrit Lulo - Nema Zemren

Rovena Ibrahimi Official

προβολές 8M

Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Ylvi Bakeri dhe Ylli Baka

09:12

Vojsava Alia - Dola Nje Dite Nga Mali

03:13

Vojsava Alia - Dola Nje Dite Nga Mali

Vojsava Alia

προβολές 943K

VASKE CURRI & LAVER BARIU  TE PRITA MOJ MIKE

05:01

VASKE CURRI & LAVER BARIU TE PRITA MOJ MIKE

STVPLAY FOLK

προβολές 2,6M

Ervis Behari - Bej shaka (Official Video HD)

04:23

Ervis Behari - Bej shaka (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 4,2M

Era Rusi & Ylli Baka - Dasma ime

03:53

Era Rusi & Ylli Baka - Dasma ime

Era Rusi

προβολές 19M

Lindita Mahmutaj - Nena eshte diamant i rralle ( Official video 4k )

05:10

Lindita Mahmutaj - Nena eshte diamant i rralle ( Official video 4k )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 4,2M

Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

03:46