Selina - Zemër

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 9 μήνες

  ZzapnChriss Onrecords

  διάρκεια: 02:43

  Prod. by: ZzapnChriss

  ZzapnChriss on Instagram: zzapnchriss
  ZzapnChriss on Facebook: zzapnchriss
  ZzapnChriss on Twitter: zzapnchriss

  Booking manager: +37744184460

  AMP on Instagram
  albamusicpublishing
  AMP on Facebook
  Albamusicpublishing
  AMP website
  www.albamusicpublishing.com

  For licence, cover or remix: contact@albamusicpublishing.com


  © & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

couple r.n
couple r.n

Ku met qekjo bee se shum zo te mir kaaa bonja ni keng edhe qesaj ani ni bashkpunim me eanden qka kish shku flak🔥

Πριν 3 μήνες
Fernando - GAMING
Fernando - GAMING

Ti që po shikon ktë koment dhe më bën Subscribe ZOTI te bekofte Familjdn. ❤ Ju lutem më beni te gjith sub te bej 1k subscribers 🙏 Faleminderit 😍😍😍

Πριν 5 μήνες
Tebcz Tebcz
Tebcz Tebcz

Si. Dul Rina fero kida mozik getinjo sen skan kta like kush mendon si une

Πριν 5 μήνες
Barbi
Barbi

Sounds so similar( Afro B- Drogba)

Πριν 5 μήνες
Trapman Tv. Nocopyrightmusic
Trapman Tv. Nocopyrightmusic

I thought I was the only one who noticed copy rights might be violated here 😂

Πριν 2 μήνες
Koca Konak
Koca Konak

sa pom dhimet kts artistat e rij t onrecordsave pale me sa shpresa hyn a se din per gjuna qe onrecords u ba histori mo ska gja aty mem ngu mu mu mum ngu kshyrni rrug tjera se ska mo buk ktu

Πριν 6 μήνες
L B
L B

Shum artiste e mir. Veq perpara se kret qka folin ekaj se nuk kajn me qka mirren kta ❤️❤️😘😘👍🏼🔥🔥

Πριν 7 μήνες
Basti Digga
Basti Digga

spotify?

Πριν 7 μήνες
6ix9ine G
6ix9ine G

keni pshurr nta kejt ata shka ja kan jap famen juve jan kan fero rina kida getinjo moziki tash me ka ni kengtar me 30k shikimi bile edhe ato tbleme a kta per 2 or i bajshin 200k views shka ja ke ba vetit ja ke ba

Πριν 7 μήνες
albion Abdiji
albion Abdiji

keni lajt lesh krejt ... 🤣🤣🤣

Πριν 7 μήνες
Endrit Gaming
Endrit Gaming

kush hini veq per disslike

Πριν 7 μήνες
myrto mc
myrto mc

Greek Lyrics please?

Πριν 7 μήνες
Era
Era

Un menoj qe on record veq po i shfrytzon talentat

Πριν 7 μήνες
ON / Off
ON / Off

Po te Kida ft Xhensila “uh baby” pse keni heq komentet esht keng gjigande kushedi sa komente do kishte mar

Πριν 7 μήνες
Fenix *
Fenix *

views:fake Comments:fake Likes:fake Mdhimen artistat e kompanis juve ku 70% te fitimeve te tyre I shtini nxhep tjuvin

Πριν 8 μήνες
Barbi
Barbi

unknown * afro B-drogba

Πριν 5 μήνες
5 minute craft
5 minute craft

Ma e mir se Rina

Πριν 8 μήνες
Tebcz Tebcz
Tebcz Tebcz

I paska ra fama on records edhe views

Πριν 8 μήνες
Spajsi Tutorials
Spajsi Tutorials

hahahahahahahaha prej qe jon shku mozziki getinjo jeni shku per lesh on records..... po merni artiste tforta mi dhez si nfore e me perfitu amo spo muni..... as lek per me ble klikime spo keni mo....

Πριν 8 μήνες
Beta Here
Beta Here

Kja vajz ka talent , osht cop femen qet talent eka

Πριν 9 μήνες
Love
Love

me piache questo😘😍

Πριν 9 μήνες
Young Booy88
Young Booy88

Amelia shkruj mir te pakten italisht o katunare. Shkon ne Itali rrin 1 muj dhe komentont italisht gjasme esht italiane pa dit me shkrujt qr

Πριν 8 μήνες
ILIRIA SHQIPERIA
ILIRIA SHQIPERIA

Zanin e paske teper tmir🖤😁 ama diqysh pom doket sipaske shku diqysh ren🙄

Πριν 9 μήνες
ILIRIA SHQIPERIA
ILIRIA SHQIPERIA

@L B Jo meba memet ndor teme e bllokoj youtuben qaq katastrof qe jom 😂😂😂

Πριν 8 μήνες
L B
L B

Dardania Albania hajt ti kendo mase po dike ma mir 😂😂

Πριν 8 μήνες
Linda
Linda

Vec po shtohen kengetaret qe dy lidhje nuk i kane per muzike se pe shohin qe qetu jane paret ma te mdhaja!!! 🤣😫😫😫💔

Πριν 9 μήνες
Fernando - GAMING
Fernando - GAMING

kjo keng esht pothuajse e kopjuar nga JOANA AFRO B

Πριν 9 μήνες
Digital Printing Sp
Digital Printing Sp

pak e kopjume prej JOANA AFRO B

Πριν 9 μήνες
Digital Printing Sp
Digital Printing Sp

pak si shum

Πριν 9 μήνες
podo Music
podo Music

Nice one ☝️ Great song 👌👌👌 Best regards from NEW YORK CITY 🌃

Πριν 9 μήνες
L B
L B

Brravo ⭐️je ❤️ 🔥🔥

Πριν 9 μήνες
Xhuliano Berberi
Xhuliano Berberi

Perse aq shum dislikes?

Πριν 9 μήνες
Barbi
Barbi

Xhuliano Berberi se osht copy i afro b-drogba

Πριν 5 μήνες
M4E
M4E

Hey dua të bëj 1k subscribe ju lutem më ndihmoni të gjith asgjë nuk ju kushton një sub 🙏 Faleminderit

Πριν 9 μήνες
Edlira Shotaj
Edlira Shotaj

M4E ta bera nji subscribe 😊

Πριν 3 μήνες
Sokol Rapaj
Sokol Rapaj

Shum e lezecme💖

Πριν 9 μήνες
Abdalla Elmekkawy
Abdalla Elmekkawy

❤❤❤bellissimo 😘😘

Πριν 9 μήνες
Albanais Kosova
Albanais Kosova

Qikjo si, me kan prej amerikes 😂😂😂😂

Πριν 9 μήνες
XXL
XXL

jo Prizrenase eshte 🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 9 μήνες
Kieen Animations
Kieen Animations

Per krejt ata qe thon rina 2 Kjo nuk esht rina 2 Kjo esht selina 1

Πριν 9 μήνες
leta leta
leta leta

super 😍😍❤❤

Πριν 9 μήνες
Xhemile Jashari
Xhemile Jashari

ACXAJJKDJFNFNHJCNNCMNMNNV

Πριν 9 μήνες
Bora Krasniqi
Bora Krasniqi

Bestt jeee

Πριν 9 μήνες
XXL
XXL

Mir e ke kjo eshte bestt shum e talentume duhet me perkrah ma shum ket talente

Πριν 9 μήνες
Bora Krasniqi
Bora Krasniqi

Inaa ilyy iamm @wantediina

Πριν 9 μήνες
Daniela Shkurti
Daniela Shkurti

Kjo vajz ka talent ❤

Πριν 9 μήνες
12345 123456
12345 123456

Edhe un ashtu mendoj

Πριν 5 μήνες
【 Beatzz 】
【 Beatzz 】

Kot

Πριν 7 μήνες
Tebcz Tebcz
Tebcz Tebcz

Po qfarti a spe she sa i ka ra fama aa

Πριν 8 μήνες
Love
Love

I like 😍

Πριν 9 μήνες
ΖΗΝΑ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΖΗΝΑ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

Laik plz WOW

Πριν 9 μήνες
Aurela Morina
Aurela Morina

Kur doli kjo tash pe shoh😍

Πριν 9 μήνες
Blacksmith 03
Blacksmith 03

Para 15 or 😉😉

Πριν 9 μήνες
Savage Team
Savage Team

Qfare loqke 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜👌

Πριν 9 μήνες
Armando italy
Armando italy

Jo shum artiste mira ka sjedh meti en kompani

Πριν 9 μήνες
ibo beraj
ibo beraj

🙏👍

Πριν 9 μήνες
12345 123456
12345 123456

Spoti i veqant veq me foto se zerin perfekt 👌

Πριν 9 μήνες
O Mret
O Mret

On records vec Talenta🇦🇱✅♠

Πριν 9 μήνες
shtekeri 06
shtekeri 06

Uuuuu 💣

Πριν 9 μήνες
covera _shqip
covera _shqip

Si kenge par mir ❤ kjo kompani ka rritur shum kengetar qe tanii mund te vazhdojn dhe vet se famen e moren ktu dhe skan pse te rrin me ktu kte e them per ju qe thoni o iku fero o iku kida rina e tjer ata ikin se moren fam jo se esht kompania e keqee un kshu mendoje se thon ca qe kjo kompani esht me e keqja kjo esht me e miraa SUKSESE TY ❤ DHE KOMPANIS ☺️☺️☺️☺️☺️☺️

Πριν 9 μήνες
covera _shqip
covera _shqip

@Rinators forever 😂😂😂😂

Πριν 9 μήνες
Rinators forever
Rinators forever

@covera _shqip ishalla e mer prap .Po ajo do e marri ose do hapi tjeter Rina sja ka nevojn kompasines se saj se ajo esht MAMI

Πριν 9 μήνες
covera _shqip
covera _shqip

@Rinators forever 👏👏❤❤

Πριν 9 μήνες
covera _shqip
covera _shqip

@Rinators forever se besoj ta mari prap ☺️❤

Πριν 9 μήνες
XXL
XXL

mir e ke ashtu eshte kta ju ndihmojn qdo talenti si kengtar te mir mi boe masandej normal qe pas kontrates shkojn qdo kush rruges se vet edhe ksaj ❤️shum suksese Bravo🔥🔥

Πριν 9 μήνες
L B
L B

👍🏼👍🏼❤️❤️

Πριν 9 μήνες
Rinor Alshiqi
Rinor Alshiqi

Πριν 9 μήνες
Florian Kastrati
Florian Kastrati

Komentoni pak mekultur o shiptar

Πριν 9 μήνες
Vanesa
Vanesa

Florian Kastrati 👏🏼👏🏼

Πριν 9 μήνες
Blerina
Blerina

Dul rina 2

Πριν 9 μήνες
XXL
XXL

kjo eshte ina 1 wow🔥🔥🔥🔥qfar zoni te mir edhe si loqk shum simpatike e bukur (Normale)

Πριν 9 μήνες
Blerina
Blerina

Wrost gaming aty veq mendimi yt osht😂

Πριν 9 μήνες
Kieen Animations
Kieen Animations

Un them kida 2

Πριν 9 μήνες
Medina Bajramovic
Medina Bajramovic

Top👌🔥🎶

Πριν 9 μήνες
RITA
RITA

She is soo amazing..DIVA!

Πριν 9 μήνες
XXL
XXL

Onecords jeni ma te mirt gjithmon sillni artiste te reja dhe muzik te freskt👍👍👍

Πριν 9 μήνες
L B
L B

💪🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️😘

Πριν 9 μήνες
Bun Hacks
Bun Hacks

Krejt mir qeky editim e paska prish

Πριν 9 μήνες
Florian Kastrati
Florian Kastrati

Das Lied ist voll schön 😍😍🤩🤩❤❤

Πριν 9 μήνες
XXL
XXL

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Bravo ❤️

Πριν 9 μήνες
the eme s
the eme s

ca vetie keni vec me nxjerr vrer ,juve ju intereson muzika e mir apo meti? thoni ca t doni un mendoj se kta si kompani sollen rrym ndryshe ,sollen artista t mir ,e muzik tmir

Πριν 9 μήνες
Prince Falex Vihan
Prince Falex Vihan

I love it

Πριν 9 μήνες
Anxhelaaa Ela Anxhi
Anxhelaaa Ela Anxhi

Super 😍😍

Πριν 9 μήνες
Jeenaaa Ndryysheee
Jeenaaa Ndryysheee

Valla boll palidhje

Πριν 9 μήνες

Επόμενο

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

03:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

προβολές 479M

SELINA - SI TI

03:29

SELINA - SI TI

ZzapnChriss Onrecords

προβολές 86K

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

03:40

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

REDBOX Entertainment

προβολές 35M

Diona Fona ft. EAZ - Ti je

03:21

Diona Fona ft. EAZ - Ti je

Diona Fona

προβολές 6M

Kida - Malli

02:45

Kida - Malli

KIDA

προβολές 8M

Kida - Ti

03:54

Kida - Ti

ZzapnChriss Onrecords

προβολές 21M

Rina ft Sin boy - Gigi

03:37

Rina ft Sin boy - Gigi

ZzapnChriss Onrecords

προβολές 72M

Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

03:09

Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

MOZZIK

προβολές 26M