Klajdi Haruni - Jetë

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 20 ημέρες

  KlajdiHaruniOfficial

  διάρκεια: 3:17

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Music by - Flori Mumajesi
  Lyrics by- Flori Mumajesi
  Video by - Alexander & Imagine Films
  Production by - Threedots

adelina adelinaal
adelina adelinaal

👏👏👏👏👏👏👏

Πριν ημέρα
Fredi Hyseni
Fredi Hyseni

Ja vlen ta degjosh zeni yll fare félisitasion

Πριν ημέρα
Ardit Berisha
Ardit Berisha

Ik sa mëpar...se e bon tjejtin gabim, je msusr kshtu... por edi që thirr kur duna😅 ebon tnjejtin gabim tek ej ku je🤣🤣🤣

Πριν 2 ημέρες
Blerina selmani
Blerina selmani

Cfar zeri 😍😍

Πριν 2 ημέρες
Gentjan Hysa
Gentjan Hysa

Bravo klajdi haruni 👌

Πριν 3 ημέρες
Teuta Mullalli
Teuta Mullalli

😯

Πριν 3 ημέρες
INA
INA

Klajdiiiiiiiii 😍😍😍😍😍

Πριν 4 ημέρες
Besjana Thaqi
Besjana Thaqi

A t’Jep nona n’Katun bee🤣❤️🤩

Πριν 4 ημέρες
Durres Durres
Durres Durres

Kto konge dashnie te sotme osht si puna e te vdekurit me i thone cohu nga vorri dhe filloje jeten prape nga femijeria. Rrespekte:Shijaksi_Momluk.

Πριν 4 ημέρες
Durres Durres
Durres Durres

😎😎😎😎

Πριν 4 ημέρες
Hazir Abazi
Hazir Abazi

bukur

Πριν 4 ημέρες
bilisha coli
bilisha coli

Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

Πριν 4 ημέρες
FLLET
FLLET

Flori Pa jete Lyrics shijojeni ne faqen time ..

Πριν 5 ημέρες
bilisha coli
bilisha coli

Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

Πριν 4 ημέρες
Daniele Gjoci
Daniele Gjoci

✋✋😭😭😭💔💔💔💔

Πριν 5 ημέρες
Hajrije Osmani
Hajrije Osmani

Traurige musik echte 💜💋

Πριν 5 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Shum keng e bukur suksese klajdi

Πριν 4 ημέρες
Ajsela Nela
Ajsela Nela

Ah ti je yll 🥰🌟🌟🌟🌟🌟

Πριν 6 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Super video https://youtu.be/eZ1AFW4RDDw

Πριν 4 ημέρες
Ίνα Τοτάι
Ίνα Τοτάι

bravo klajdi

Πριν 6 ημέρες
bilisha coli
bilisha coli

Te lumt❤️❤️

Πριν 5 ημέρες
ceerw buty
ceerw buty

Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

Πριν 6 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

Πριν 5 ημέρες
Liljana Harka
Liljana Harka

O zot sa bukur!!!

Πριν 6 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

Πριν 5 ημέρες
Luljeta Zeqiraj
Luljeta Zeqiraj

❤❤❤❤❤👍

Πριν 6 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

Πριν 5 ημέρες
Samsung Apps
Samsung Apps

Super ♥️♥️👑

Πριν 7 ημέρες
ceerw buty
ceerw buty

Sa bukur 💖

Πριν 6 ημέρες
Edvina Celiku
Edvina Celiku

❤👌

Πριν 8 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

Πριν 5 ημέρες
dueeh nyyu
dueeh nyyu

Cunat e paskan kapur keq me baladat😂😂 Apo dale sa te vi vera se pastaj do degjojme ndonje kenge jo-damarprerese

Πριν 8 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

Πριν 8 ημέρες
roouit patan
roouit patan

Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

Πριν 7 ημέρες
vinasu maaj
vinasu maaj

O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

Πριν 9 ημέρες
dueeh nyyu
dueeh nyyu

❤️Congrats Albania❤️

Πριν 7 ημέρες
Dorina Fejzolli
Dorina Fejzolli

Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

Πριν 9 ημέρες
dueeh nyyu
dueeh nyyu

❤️Congrats Albania❤️

Πριν 8 ημέρες
Zefkiser Krasniqi
Zefkiser Krasniqi

Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

Πριν 9 ημέρες
gtoss chddy
gtoss chddy

lol

Πριν 8 ημέρες
Lume Aliu
Lume Aliu

😍👍👌

Πριν 9 ημέρες
vinasu maaj
vinasu maaj

lol

Πριν 9 ημέρες
Helena Melko
Helena Melko

Te lumte Klajdi!👏👏👏🧿🧿

Πριν 10 ημέρες
seeriu ciihy
seeriu ciihy

lol

Πριν 9 ημέρες
Ledi Muhameti
Ledi Muhameti

Super video https://youtu.be/eZ1AFW4RDDw

Πριν 10 ημέρες
dueeh nyyu
dueeh nyyu

❤️❤️❤️

Πριν 7 ημέρες
Zani Hysa
Zani Hysa

Shum keng e bukur suksese klajdi

Πριν 11 ημέρες
foopyu nooui
foopyu nooui

🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

Πριν 10 ημέρες
llapushniku Drenica
llapushniku Drenica

Te lumt❤️❤️

Πριν 11 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

Πριν 10 ημέρες
ari ari
ari ari

nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

Πριν 12 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

🖤♥️

Πριν 10 ημέρες
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

Πριν 12 ημέρες
roouit patan
roouit patan

🤗👏👏👏👏✍

Πριν 11 ημέρες
Mimoza Bodini
Mimoza Bodini

Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

Πριν 12 ημέρες
beedsj roiue
beedsj roiue

Super kenge like kush mendon keshtu

Πριν 11 ημέρες
Ermira Goskova
Ermira Goskova

Sa bukur 💖

Πριν 12 ημέρες
Lule Berisha
Lule Berisha

Të lumt shum bukur 😍😘

Πριν 12 ημέρες
ALIDA Guzina
ALIDA Guzina

Super kenge🥰🥰 Me pelqen shume 👍😍

Πριν 12 ημέρες
Ana Jorgji
Ana Jorgji

Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

Πριν 12 ημέρες
Omer Nesimi
Omer Nesimi

❤️❤️❤️

Πριν 13 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

❤️Congrats Albania❤️

Πριν 13 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

Πριν 12 ημέρες
Xxx360NoScoperxxX
Xxx360NoScoperxxX

lol

Πριν 14 ημέρες
huttio srreu
huttio srreu

Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

Πριν 13 ημέρες
GuilleCC
GuilleCC

Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: https://www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

Πριν 14 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Bellissima 😍

Πριν 12 ημέρες
bssni touir
bssni touir

Sa i ambël je, Klajdi! Zëni yt dhe tekstet e Florit janë kominimi më i bukur. Ju adhuroj! ❤️

Πριν 14 ημέρες
sotuur aeei
sotuur aeei

Sa e bukur💚

Πριν 13 ημέρες
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi

🙏🙏🌟🌟

Πριν 14 ημέρες
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

Πριν 14 ημέρες
Lilli Mi
Lilli Mi

🖤♥️

Πριν 14 ημέρες
bssni touir
bssni touir

Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

Πριν 14 ημέρες
G3rtY TV
G3rtY TV

Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

Πριν 14 ημέρες
Melina Eleonora
Melina Eleonora

🤗👏👏👏👏✍

Πριν 14 ημέρες
Milky Way Galaxy
Milky Way Galaxy

Super kenge like kush mendon keshtu

Πριν 14 ημέρες
Jo Ana
Jo Ana

Adhurim ne cdo fjale...🥰

Πριν 14 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏

Πριν 14 ημέρες
Yeda C.
Yeda C.

Bravo Shum tekst i bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 14 ημέρες
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

Πριν 14 ημέρες
Αθηνα Κωτση
Αθηνα Κωτση

Η μεγάλες αγάπες ποτέ δεν καταλήγουν μαζί.....ένα υπέροχο τραγούδι....!!!

Πριν 14 ημέρες
N. N.
N. N.

Oooo sa bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 14 ημέρες
Rudina Cmeri
Rudina Cmeri

Ze shum te embel mahnites

Πριν 14 ημέρες
Mira Kani
Mira Kani

Bellissima 😍

Πριν 14 ημέρες
AL Entertainment
AL Entertainment

Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

Πριν 14 ημέρες
Stupid seagle
Stupid seagle

Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

Πριν 14 ημέρες
Ori Ajdini
Ori Ajdini

Sa e bukur💚

Πριν 14 ημέρες
yaliso gioouy
yaliso gioouy

O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

Πριν 15 ημέρες
Igballe Makiqi
Igballe Makiqi

Shummm e mirë kënga i Bukur je dhe ke një zë shummmmmmmmmmmmë të këndshēm Yll i pazavendsushëm ❤💋

Πριν 15 ημέρες

Επόμενο

Flori Mumajesi - Thjesht te du

3:18

Flori Mumajesi - Thjesht te du

FloriMumajesiOfficial

προβολές 9

Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

3:05

Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

KlajdiHaruniOfficial

προβολές 6

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

προβολές 42

Flori Mumajesi - Gjithe Jeten (Remix)

2:20

Flori Mumajesi - Gjithe Jeten (Remix)

Pendohem Music

προβολές 14

Flori Mumajesi - Cun Tirone

3:06

Flori Mumajesi - Cun Tirone

FloriMumajesiOfficial

προβολές 6

Flori Mumajesi - Beautiful ft. Ledri Vula (Official Video)

3:41

Flori Mumajesi - Karma ft. Bruno, Klajdi, Dj Vicky

3:24

Flori Mumajesi - Karma ft. Bruno, Klajdi, Dj Vicky

FloriMumajesiOfficial

προβολές 82

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

3:06

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 20

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

3:18

Flori Mumajesi - Ku isha une ft. Argjentina

FloriMumajesiVEVO

προβολές 21

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

3:13

Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes

BrunoOfficial

προβολές 25

Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

3:32

Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 14

Flori Mumajesi - Pa jete

4:50

Flori Mumajesi - Pa jete

FloriMumajesiVEVO

προβολές 5

Flori Mumajesi - Nallane 2 ft. Vicky Dj (Official Vidoe)

3:29

Flori Mumajesi - Plas (Instrumentale)

3:07

Flori Mumajesi - Plas (Instrumentale)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 64

Flori ft. Argjentina - Ku isha une

3:18

Flori ft. Argjentina - Ku isha une

FloriMumajesiOfficial

προβολές 2

Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi - Si Dikur (Official Video)

3:54

Shkurte Gashi ft Flori Mumajesi - Si Dikur (Official Video)

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 33

Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me raki

3:20

Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me raki

BABASTARSchannel

προβολές 52