Perparim Brati & Avni Metalia - Kenge per termetin (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 μήνες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 04:21

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Video By: Domi Production
  Teksti: Gjovalin Dushaj
  Muzika: Sami Hoxha

shqip servis
shqip servis

Te lumte goja

Πριν 2 μήνες
OG Aurel
OG Aurel

Bravo 🙏🏻🙏🏻😢

Πριν 2 μήνες
S4D1E.M3D1 AHMATI
S4D1E.M3D1 AHMATI

Allahu I meshiroft te vdekurit. Inshallah reagojme nga keto shenja qe po qon Allahu(xh.sh)se njerzi e keqe jem ba. Allahu na meshiroft

Πριν 3 μήνες
Azem Lugu
Azem Lugu

Kange e dhimshme zoti ne xhenet i shperblevt, e juve kangtar zemra ju kendoft gjithmon

Πριν 3 μήνες
kristo jorgo
kristo jorgo

Zemra ju kendoft RESPEKTE 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 3 μήνες
Lulzim Osmanaj
Lulzim Osmanaj

Zemra ju kendofte gjithemon

Πριν 3 μήνες
Urim Brati
Urim Brati

Marshalla bill mire

Πριν 3 μήνες
Hid Rexha
Hid Rexha

Bravo Hasjan 🇦🇱dhe nje lutje per viktimat 🙏🙏

Πριν 3 μήνες
toni metalia
toni metalia

Perparim brati - Avni metalia .. bravo ju qoft bilbilat e hasit .. nje keng . Mjat e dhimshme .. por kurr mos e harrofshim kete situat . Zoti i ndimoft dhe ju dhasht forc atyre qe humben te afermit e tyre .. 😥

Πριν 3 μήνες
Dukagjinasi Strellc
Dukagjinasi Strellc

Ju kendofte zemra gjithemone me kenget e sidomos tekstet e vecanta.Ngushllime familjeve qe kane humbur te dashurit nga termeti.

Πριν 3 μήνες
Besi Durres
Besi Durres

Ju knoft zemra e ju lumt goja bash me qajt na keni bo me ket keng

Πριν 3 μήνες
Nazife Sulollaraj
Nazife Sulollaraj

Zemra ju këndoft 🇦🇱🙏

Πριν 3 μήνες
Ronela Qerkezi
Ronela Qerkezi

Ju kendoft zemra gjithmon

Πριν 3 μήνες
Kreshnik Metalia
Kreshnik Metalia

Krenar per ju Hasjant e zotit...BRAVO

Πριν 3 μήνες
Mevlud Ceka
Mevlud Ceka

Ju kendoft zemra gjithmone 👏👏👏

Πριν 3 μήνες
Ilirjan Tahiraj
Ilirjan Tahiraj

Super këng

Πριν 3 μήνες
Endrit Kuliçi
Endrit Kuliçi

Ju kendoft zemra

Πριν 3 μήνες
Bajram Ademi
Bajram Ademi

👌

Πριν 3 μήνες
Sajmir ibraj
Sajmir ibraj

Artista te medhej ✅ ju pershendes 👋

Πριν 3 μήνες
Ilda Baba
Ilda Baba

Ju knofte Zemra .miresi pacit ne vatrat tuja . Rrespskte 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈

Πριν 3 μήνες
Armando italy
Armando italy

Shum prekëse 😢

Πριν 3 μήνες
Fatmire Paqarizi
Fatmire Paqarizi

🙏

Πριν 3 μήνες
skender sylisufaj
skender sylisufaj

Ju lumt goja bravo

Πριν 3 μήνες
Fiko YT
Fiko YT

Gogogogo

Πριν 3 μήνες
Ailin Bokciu
Ailin Bokciu

Ju kendoft zemra gjithmon..o Allah na i rujt te gjith shqiptar ku do qe jemi 😢😢

Πριν 3 μήνες
hasaniizte man
hasaniizte man

King

Πριν 3 μήνες

Επόμενο

Hamit Kastrati & Nebi Dauti  Termeti

05:56

Hamit Kastrati & Nebi Dauti Termeti

Studio Galaxy

προβολές 12K

Shkumbin Sadiki & Perparim Brati - Kenge Per Sadik Gaxhen

04:56

Kenge per termetin e 26 Nentorit 2019 ne Shqiperi

04:44

Pllum Vatnikaj - O Kelmend ( Official video HD)

04:04

Pllum Vatnikaj - O Kelmend ( Official video HD)

TV Blue S Music

προβολές 100K

AVNI METALIA & MUSA DAUTI

06:54

AVNI METALIA & MUSA DAUTI

bledi46

προβολές 44K