Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 11 ημέρες

  MOZZIK

  διάρκεια: 03:06

  Mozzik - Madonna jetzt überall online ► umg.lnk.to/_Madonna
  Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
  Instagram ► mozzik
  Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
  Lyrics: Mozzik
  Musik & Produktion: Rzon
  Video: Enter Media
  #Mozzik #Madonna

Leila XD
Leila XD

Bin ich die einzige die LOREDANA sucht? Hahahahha

Πριν ώρα
Јосефине αzeмоυις
Јосефине αzeмоυις

Hes voice it's just soo good

Πριν 2 ώρες
Lodi Seferi
Lodi Seferi

super muzik bravo

Πριν 3 ώρες
Svoimi Glazami
Svoimi Glazami

Всем привет 👋

Πριν 3 ώρες
Un Michi
Un Michi

Clave, aguante el duki

Πριν 6 ώρες
Lejdina Xhakoj
Lejdina Xhakoj

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 ώρες
Tony Rossi
Tony Rossi

O Bossi lej madonen se te qiu gruan tjetri mos be' si Pith seme hapsyt

Πριν 7 ώρες
Ava Guurrll
Ava Guurrll

Oh oh wenn Loredana Mozzik mit die Mädels sieht dann joa tschau Mozzik xd ( I know das sie net mehr zsm sind )

Πριν 8 ώρες
leonora Zeneli
leonora Zeneli

10k coments🔥👑👑👑

Πριν 9 ώρες
leonora Zeneli
leonora Zeneli

9.7million🔥🔥🔥🔥

Πριν 10 ώρες
Samanta Tota
Samanta Tota

Kush e ka qejf kete kenge me beni subscribe😎😎😊😊🤗🤗🤗

Πριν 10 ώρες
Hugo Werna
Hugo Werna

Eine Woche 10 Millionen Klicks nicht in den Trends und andere Songs sind mit 600 tausend Klicks am Tag auf der 1

Πριν 10 ώρες
iAli Haidari
iAli Haidari

☺💛💚💙👍👍👍☺ ☺👇👇👇👇👇👇🙏 https://youtu.be/ChgTVExBvEM

Πριν 10 ώρες
Antigona Gashi
Antigona Gashi

oh kit muzik e kish ndalu krejt jan prish gjinja more krejt .

Πριν 10 ώρες
BabaYaga_neTWork
BabaYaga_neTWork

Vari-kars !

Πριν 10 ώρες
Berti Myftari
Berti Myftari

Bravo shum e bukur muzika❤️❤️

Πριν 11 ώρες
Lela Cardhaku
Lela Cardhaku

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤣🤣🤣🤣🤣u ta engsha pi raku e ti ma enkshe katastrof 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱

Πριν 11 ώρες
Momo Alima
Momo Alima

♥️♥️♥️💋💋💋💋👍👍👍😘😘😘👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨

Πριν 11 ώρες
drop out of school I didn't graduate
drop out of school I didn't graduate

lu único que entendí fue "Yo te quiero sólo por dinero" ella tiene 2 telefona ona ona. Yo uso Parallel Space Amigaaaaaa

Πριν 11 ώρες
Erald Ferko
Erald Ferko

Sarha franke

Πριν 11 ώρες
MGKAV YT
MGKAV YT

Nur albanischen Kommentare gibt hier auch nd mal deutsche Kommentare no Front 😂

Πριν 11 ώρες
Kleanthi Draci
Kleanthi Draci

👑🔥🔥🔥🔥🇦🇱

Πριν 11 ώρες
Resa Jakupi
Resa Jakupi

Muzzik mai fortije

Πριν 11 ώρες
Laura Livoreka
Laura Livoreka

100%kenga shqip 100% komente gjermanisht😂😂

Πριν 11 ώρες
Elmonda Daku
Elmonda Daku

https://youtu.be/c0WZLutm0bs

Πριν 11 ώρες
Majune Hasi
Majune Hasi

Mozzik repstar

Πριν 11 ώρες
Elmonda Daku
Elmonda Daku

https://youtu.be/8pNG_-QOMIA Ngone pak se ja vlen Album iri 😉

Πριν 11 ώρες
BOX BOY
BOX BOY

like nqoftese je te e degjuar madonna pas Kenges te kides dhe Mozzik PP

Πριν 12 ώρες
I'm Ben by the way
I'm Ben by the way

Tani ky bon lek me videoklipe duke nxjerr byth ntelevizor dhe shumica nga ju qe ju punon babi ndertim dhe mezi u siguron juve tgjitha ca ju mungon,ju rrini gjith kohes verdall si budallej duke ngju keng kancerogjene te cilat nuk japin ndonje mesazh motivimi per jeten,pervec se pamje nudo te ''balerinave'' te cilat nuk e di a kan moter a vlla a nan e bab,qe dalin ashtu lakuriq si injorante. Shum keng e degjeneruar

Πριν 12 ώρες
Xhoz Shtjefni
Xhoz Shtjefni

U a!!

Πριν 12 ώρες
anxhel anxhel
anxhel anxhel

Pse smundem me e shkarku muziken

Πριν 12 ώρες
leonora Zeneli
leonora Zeneli

9.6 million, goo💿👑👑

Πριν 12 ώρες
Alesia Alesia
Alesia Alesia

Kjo

Πριν 12 ώρες
Alesia Alesia
Alesia Alesia

Aaaaa sak enka pukur

Πριν 12 ώρες
Labinot ***
Labinot ***

Aje norma qka folish aje nomra vallain sje normal ti nccc

Πριν 12 ώρες
SECRET GAMING
SECRET GAMING

Like komentin

Πριν 13 ώρες
Reyhane Habibi
Reyhane Habibi

0, 4r5ila -¢0(7@ Stauner

Πριν 13 ώρες
Jtree Sams
Jtree Sams

o ti na engshe muuuu mumje

Πριν 13 ώρες
KingVali
KingVali

Gehen auf die 10 Mil.zu innerhalb von 1 Woche 💣💣💣

Πριν 13 ώρες
Leandro Hoti
Leandro Hoti

Dislike

Πριν 13 ώρες
Tugce Sen
Tugce Sen

Wo ist der Typ der alles übersetzt wenn man ihn mal braucht hahaha

Πριν 13 ώρες
Mike Saraft
Mike Saraft

♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*

Πριν 13 ώρες
Merita Bajra
Merita Bajra

Ma i forti moziku

Πριν 13 ώρες
Julius Madrow
Julius Madrow

♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.*  *(shikoni lart dhe pyesni TI)*

Πριν 14 ώρες
arti cod
arti cod

Ik e gjej shoket me ket teks te flliqt

Πριν 14 ώρες
Diart Krasniqi Diart Krasniqi
Diart Krasniqi Diart Krasniqi

mozikk madona dona dona ajo pin corona

Πριν 14 ώρες
ikikoko kokoiki
ikikoko kokoiki

Popull dele

Πριν 14 ώρες
kelmendi kosovo
kelmendi kosovo

2:27 kuh pa jeleka njana osht kqyrne mir

Πριν 14 ώρες
Rama F
Rama F

Ja man 🔥🔥🔥

Πριν 15 ώρες
Rama F
Rama F

Geil🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

V

Πριν 15 ώρες
Rama F
Rama F

10000 komentee🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

Ä

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

B

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

Er

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

R

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

B

Πριν 15 ώρες
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

Πριν 15 ώρες
Mari Olimbie
Mari Olimbie

😍😍😍😍

Πριν 15 ώρες
Rambo 008
Rambo 008

Kush mi ban like komentin u martoft me madonen e zemres 😂

Πριν 15 ώρες
Isuf Xhakaj
Isuf Xhakaj

👏👏👏👍

Πριν 15 ώρες
leonora Zeneli
leonora Zeneli

9.5 million🔥🥰

Πριν 15 ώρες
sadet halilaj
sadet halilaj

nuk e di si e lejon yotubi ket ropqim me fut keto shkerdhata keng! qa kulture jep ky laskar! shko laper vdis me ndonji kanal ma mir! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Πριν 15 ώρες
Kristina O.T.R
Kristina O.T.R

Ka lan nam me kyt kang kaq te gjinerume jan dhe femi qe e digjojn dhe mbylllin veshet per mos me e digju kyt katastrof

Πριν 14 ώρες
Mahmud Mustafov
Mahmud Mustafov

🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

Πριν 16 ώρες
Fatmir Dreshaj
Fatmir Dreshaj

habt ihr jetzt loredana gesehen siehst genau aus wie Madonna

Πριν 16 ώρες
Defaultz
Defaultz

10milly ZIKI

Πριν 16 ώρες
GOD TiGeR
GOD TiGeR

🥵

Πριν 16 ώρες
Patriot Baba
Patriot Baba

Nicee

Πριν 16 ώρες
ʟ ᴏ ʀ ɪ
ʟ ᴏ ʀ ɪ

*Loredana left the chat*

Πριν 16 ώρες
Salma
Salma

Kam Madonna jetzt Albanisch hä 🤔

Πριν 17 ώρες
Adil Adili
Adil Adili

Like cm ejj

Πριν 17 ώρες
Fatonics veseli
Fatonics veseli

O morr i pidhit 🤣🖕🏻

Πριν 17 ώρες
S.L Entertainment
S.L Entertainment

Hajt boni kishe kom than diqka shum per me kesh 😂

Πριν 17 ώρες
Rinor Latifi
Rinor Latifi

Ajde 10.000 komente ja bojm😂🔥🔥

Πριν 17 ώρες

Επόμενο

Dhurata Dora - Ferrari

03:05

Dhurata Dora - Ferrari

Dhurata Dora

προβολές 5M

Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

03:09

Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

MOZZIK

προβολές 25M

Butrint Imeri - Si përpara

2:55

Butrint Imeri - Si përpara

AVD Digital

προβολές 3,3M

Unpredictable Trick Shots | Dude Perfect

4:51

Unpredictable Trick Shots | Dude Perfect

Dude Perfect

προβολές 22M

6IX9INE- YAYA (Official Music Video)

2:50

6IX9INE- YAYA (Official Music Video)

Tekashi 6ix9ine

προβολές 36M

Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)

03:14

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

04:15

Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

Dafina Zeqiri

προβολές 8M

Mozzik - Auf Wiedersehen (prod. by Rzon)

05:02

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)

03:27

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)

BABASTARSchannel

προβολές 3,4M

AZET feat. LUCIANO - HAZE (prod. by Exetra Beatz)

03:59

AZET feat. LUCIANO - HAZE (prod. by Exetra Beatz)

Exetra Beatz

προβολές 164K

Stealth x Baseman - Adrenalina

03:36

Stealth x Baseman - Adrenalina

HELLBANIANZ

προβολές 2,4M

Butrint Imeri - Si përpara

2:55

Butrint Imeri - Si përpara

AVD Digital

προβολές 3,3M

Unpredictable Trick Shots | Dude Perfect

4:51

Unpredictable Trick Shots | Dude Perfect

Dude Perfect

προβολές 22M

6IX9INE- YAYA (Official Music Video)

2:50

6IX9INE- YAYA (Official Music Video)

Tekashi 6ix9ine

προβολές 36M

KIDA x MOZZIK - PP

6:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

προβολές 5M

eMMa - Million (Official Music Video)

2:40

eMMa - Million (Official Music Video)

theofficialEMMAVEVO

προβολές 1,2M

Butrint Imeri - Si përpara

2:55

Butrint Imeri - Si përpara

AVD Digital

προβολές 3,3M

G-Eazy - Back To What You Knew (Official Video)

3:28

G-Eazy - Back To What You Knew (Official Video)

GEazyMusicVEVO

προβολές 844K