MatoLale - FAVELA (prod. by Sivi)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 μήνες

  MATOLALE

  διάρκεια: 02:53

  Spotify: open.spotify.com/album/4To2bya2DJmv4T0D28XbPt
  Deezer: www.deezer.com/en/album/136376192
  iTunes: music.apple.com/us/album/favela-single/1502855783?ls=1
  Follow Mato on instagram: matolale
  Mix by: Sivi & Cohen Yusha
  Mastered by: Cohen Yusha
  Video by: Cinematic Albania & Ndfilmpro
  Official clothes by: Sinnerswear
  #mato #favela #album2027

alia klodian
alia klodian

Ttttu

Πριν 43 λεπτά
Luois YT
Luois YT

O qerri lagjes mos ba si koka po shko laj makinen e tjerve

Πριν 6 ώρες
reee reee
reee reee

Mw2 flashbacks

Πριν 23 ώρες
《 GiveupmeGcubes 》
《 GiveupmeGcubes 》

Give 3000000E

Πριν 4 ημέρες
Efe dinç
Efe dinç

Albanian brothers Turkey is always with you 🇹🇷🇦🇱

Πριν 4 ημέρες
corona virus boss
corona virus boss

Legjenda Matolale

Πριν 4 ημέρες
valentina seferaj
valentina seferaj

Aman o bos

Πριν 5 ημέρες
valentina seferaj
valentina seferaj

A mund te futem te grupi jot te lutem

Πριν 5 ημέρες
valentina seferaj
valentina seferaj

Je njishi i bos

Πριν 5 ημέρες
Traba
Traba

🇮🇹🤝🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
daniel hysa
daniel hysa

Ma vk se ty ska e nona famosa leku kari jeni

Πριν 5 ημέρες
Mondi Vlore
Mondi Vlore

Super vk

Πριν 6 ημέρες
Nevina Deep
Nevina Deep

👑👑👑👑

Πριν 9 ημέρες
Leo Arapi
Leo Arapi

kenke shume e mire

Πριν 10 ημέρες
Bledi Mejdani
Bledi Mejdani

Favela nga selita ahhahahaah super matolale

Πριν 12 ημέρες
klidi domi
klidi domi

Jevgjit

Πριν 13 ημέρες
albanian mafia
albanian mafia

FAVELA🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥

Πριν 13 ημέρες
sonila sh007
sonila sh007

lagjja jon shmm bukur muzika bravo💋💋❤😍😘😗😗😚😙

Πριν 14 ημέρες
shqip 25
shqip 25

Bravo shqipe respect nga 🇮🇹

Πριν 15 ημέρες
Frederik Henaj
Frederik Henaj

Suksese shume kenge e bukur

Πριν 16 ημέρες
MATEO_ BANDID
MATEO_ BANDID

KING MATO👑👑👑FROM THE BEGIN TO END

Πριν 16 ημέρες
fation memeti
fation memeti

Una jam nga selita atje ri

Πριν 17 ημέρες
Isusov Poslanik
Isusov Poslanik

Respect from Bosnia💙

Πριν 18 ημέρες
xXAndyTheGamer FoxXx
xXAndyTheGamer FoxXx

Respect Brother! 🇧🇦👑🇦🇱👑🇽🇰

Πριν 15 ημέρες
albion yt
albion yt

je kengetari me i mir

Πριν 19 ημέρες
Leben 26
Leben 26

This is the REAL Albany!!!!!

Πριν 20 ημέρες
Insta gram
Insta gram

O kok pithrop te qift stresi my ne byth fisqir

Πριν 21 ημέρα
Violeta Hoxha
Violeta Hoxha

Respekt

Πριν 21 ημέρα
Roman Reings
Roman Reings

bomb fare ..vetem te kishte vazhdu dhe 40 sekonda ky ritmi ne fund

Πριν 21 ημέρα
Fatjon Vlore
Fatjon Vlore

TlupT💪💪💪💪

Πριν 26 ημέρες
ßerísha Edward
ßerísha Edward

The song Is awesome...one question...what is FAVELA?

Πριν 26 ημέρες
xhoi96 roy
xhoi96 roy

@Jonny Jonny poor neighborhood

Πριν 15 ημέρες
Jonny Jonny
Jonny Jonny

Lagjet e Brazilit

Πριν 25 ημέρες
le auto
le auto

Per lojra me makina te bukra dhe me kualitet, mund te beni subscribe plz, flm shum.

Πριν 26 ημέρες
Genevive
Genevive

hahah favela e gabelve hhahaha

Πριν 26 ημέρες
evisa hasmadhi
evisa hasmadhi

teksti: Nlagje tona si favela Mezi pres qe tvij e djela Pare tndryshme pare tshpeshta Sukses kam se sukses desha Se di pse tka ik buzqeshja Fute nluft sic futem nrreshta Ju po tregoni vec vjersha E kuptova sa vlen heshtja nuk mora bronkoplomoni Jom G deri nmonotoni Per kto tip kshu ska asnji Pi deri sa per vit t'ri Tu bo gara MOTO GP Coca bari dhe shpirtin zi Vi me nji golf GT Un jom G jo nuk je ti Tani mthoni se ca boni Kur tvi me nji stil Tomsoni Skeni asgje smeritoni E din tgjith kush esht kampioni Mu ka djeg dhe mikrofoni Ja kom kerku dhipit si Tamponi Ajo i tu mpa mu nga ballkoni E din mir se kush esht Doni Haaa REF: Shqipe sa xhiron se sa Mduket si Dajti like nKanada Marim pagesat dhe ca Lajket jon tomla bakllava Im a hoodstar o la Im a hoodstar o la rratatata Im a big men o la Im a hoodmen o la FAVELA uhh jee FAVELA uhh jee FAVELA uhh jee FAVELA BRRRRR FAVELA uhh jee FAVELA uhh jee FAVELA uhh jee FAVELA Nlagjet tona FAVELA Tash Im on the road Mati Vetem jom se vet i sati Dukem si iluminati Jo sje pjes e ktij debati Thyhet banka t'hec sahati 8 dhipa nshampanj i lagi Kuptohet qe mka ardh vakti Nuk po mze mo as krevati Tutu tu pahonger me pankardi Me nji jam veti i disati Kom synimin qe se pati Asnji nga juve mo daki Nrrug na kishe tu bo parti Njejt na ke vec ka ndrru kati Cunat po mthojn o Xhon Gati Nrealitet jom mo i qarti Okejj lali shkojm avanti Ktynve deri dje u ka skadu mandati Gati per luft sikur jam nga Bangdati Nese ka lek ather ky esht debati Ky esht problemi i japim zgjidhje Nga askushi dikushi me lidhje Ti nuk je me tipa qe meren me kille Fuck whatever you feel jeehh REF: Shqipe sa xhiron se sa Mduket si Dajti like nKanada Marim pagesat dhe ca Lajket jon tomla bakllava Im a hoodstar o la Im a hoodstar o la rratatata Im a big men o la Im a hoodmen o la FAVELA uhh jee FAVELA uhh jee FAVELA uhh jee FAVELA BRRRRR FAVELA uhh jee FAVELA uhh jee FAVELA uhh jee FAVELA Nlagjet tona FAVELA

Πριν 27 ημέρες
erika murrja
erika murrja

1% SHQIP 1%ANGLISHT 98%MATOLALSHE

Πριν 27 ημέρες
Albania GamingTv
Albania GamingTv

PSE KUPJON ÇUKURIN!!!!!!!!

Πριν 28 ημέρες
Getuart Berisha
Getuart Berisha

Matolale 💪💪💪💪💪

Πριν 29 ημέρες
Daniela Hoxhaj
Daniela Hoxhaj

Yes matolalo

Πριν 29 ημέρες
Anonymous holigan R21
Anonymous holigan R21

FAVELA STRESI 😉

Πριν μήνα
Alkeon Seitaj
Alkeon Seitaj

Matolale super

Πριν μήνα
Peter Johnssen
Peter Johnssen

MatoLale , dua te theksoj dicka , mos u ndiko nga sherret dhe debatet , vazhdo te besh keshtu lloj muzikesh , je ne drejtimin e duhur , pavaresisht sherreve dhe debateve , just keep going bro ! Je rreper i shkelqyer . Big respect prom 🇩🇰

Πριν μήνα
Ai Cuni
Ai Cuni

Tu pa ondrrlla me bakarrlldi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν μήνα
xhesi xhesi
xhesi xhesi

👎👎👎👎👎👎 Matolale👎👎👎 👍👍👍👍👍👍 Stresi👍👍👍

Πριν μήνα
snakedoc104
snakedoc104

Ropqir

Πριν μήνα
Alessandro Rubino
Alessandro Rubino

KING LALE 🇮🇹

Πριν μήνα
Kela Ozuni
Kela Ozuni

Më është bërë fiksim. ..Uhh Yea Favela 😀😀😀

Πριν μήνα
Cimi Kanaci
Cimi Kanaci

Jeni super

Πριν μήνα
tsenre 28
tsenre 28

Njesoi si filmi City of God

Πριν μήνα
Nostalgia
Nostalgia

Tkishin rrah ti kishin qi ropt😂😂😂 e mqet kang rrugsh

Πριν μήνα
Edison Cenuka
Edison Cenuka

Ne lagjen tuaj si favela Hani dajak nga e hena te e diela

Πριν μήνα
Eron Briski
Eron Briski

Ik or varikarist tkan rraf cfar favele ti pussy boy😆

Πριν μήνα
Mesues Kakashi
Mesues Kakashi

Lagjet tona si favela ham dru nga shtuna deri ne e djela.

Πριν μήνα
Halili Design
Halili Design

Hahahah

Πριν μήνα
f ballçaj
f ballçaj

Huahahhahaha

Πριν μήνα
7IXE NZEMER
7IXE NZEMER

GG - MATO LALE

Πριν μήνα
Red Bull
Red Bull

subriske 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️❤️🇦🇱❤️❤️🇦🇱

Πριν μήνα
Mil Misini
Mil Misini

sa i bleve klikimet tqifsha robt

Πριν μήνα
Tar Tanzan
Tar Tanzan

Hahaha, çdo herë kur shikoj video të tilla me vjen të qesh! Gangsterat e vërtetë nuk janë këta lavire por ata që nuk kanë nevojë të hiqen nëpër video si gangstera! Ata që kur vjen puna, paguajnë vrasës sepse nuk kanë nevojë të bëjnë duart e veta pis. Ata që kontrollojnë drogën në Shqipëri dhe në Europë, ata që merren me prostitucion, me trafikim njerëzish, me trafikim armesh, ata që merren me vrasje dhe që i thonë qeverisë shqiptare dhe çdo qeverie tjetër të mbyll gojën! Por mbi të gjitha, nuk kuptova kurrë përse të jesh gangster qenka diçka për t'u krenuar?! Kur na u bë gangsteri një person i ndërshëm?!

Πριν μήνα
Nardu Hoxha
Nardu Hoxha

Une di se kush mban veten per gangster del e tregon trimerine. Po ti thuaj kush ka qen ai trim qe eshte marre me prostitucion dhe ka treguar trimeri,ose me thuaj nje qe ka dale rasti i pare se eshte marre me prostitucion e trafikim qeniesh njerzore dhe nuk e ka ngrene te semes nga shteti. Une mendoj se shteti sado i dobet te jet ia fik deren gjithkujt fare gangsteri Dhe sa per keta qe bejne keto video kta po bejne biznes dhe as muzik e as trimeri se trimi vepron kur duhet e nuk kendon per trimeri

Πριν μήνα
DanielPro Gaming
DanielPro Gaming

Lycris: Lagjet tona si favela, Mezi pres tvij e diela.... Matolale si rrufeja ,

Πριν μήνα
High Shqip
High Shqip

n'Favela nuk shkojn me denoncu npolici kur t'hajn dajak 😅

Πριν μήνα
EldiS
EldiS

Pse e ke denencu stresin mer kikirik 😂

Πριν μήνα
gioanna gioanna
gioanna gioanna

Kush esht ktu mbas vidjos të stresit hahaahah

Πριν μήνα
vasilis Loma
vasilis Loma

No racist comments ! we all have one last home(2x2) ! Nice work! / Όχι ρατσιστικά σχόλιά ! Όλοι έχουμε μια τελευταία κατοικία (2χ2) ! By 🇬🇷

Πριν μήνα
Pablo Escobar
Pablo Escobar

@vasilis Loma I thought you speak Albanian bro sorry

Πριν μήνα
vasilis Loma
vasilis Loma

@Pablo Escobar sorry but..international language is English

Πριν μήνα
Pablo Escobar
Pablo Escobar

Ma hangsh Karin loqko

Πριν μήνα
Diki Kikeriki
Diki Kikeriki

Respekt from Berlin.

Πριν μήνα
Gimi Cehu
Gimi Cehu

Super mato

Πριν μήνα
Ildi Hysa
Ildi Hysa

Ore mduket mu apo ka probleme me shkronjen 'R' ky?🙄

Πριν μήνα
Gjergji Shuke
Gjergji Shuke

GEAN😉😉😉😉😃😃😎😎😎

Πριν μήνα
IDRI-G - BEATZ PROD MELODY
IDRI-G - BEATZ PROD MELODY

Niceee

Πριν μήνα
Amir Cubi
Amir Cubi

🥶🥶🥶🥶

Πριν μήνα
LSD BROKEN
LSD BROKEN

BIG MAFIA❤️

Πριν μήνα
Leonard Lama
Leonard Lama

Eshte shume e bukur juvlumt

Πριν μήνα
Jude Maceda
Jude Maceda

Cfare the ti? Un thash qe ty ta ve po sta nxe se ti je nje rp

Πριν μήνα
Syrrhas
Syrrhas

cka lyp ki KATUNARRRRRR

Πριν μήνα
Em Di
Em Di

Respect from Sicily 💪🏼

Πριν μήνα
Davide Muntoni
Davide Muntoni

Allora non sono l'unico che ha cercato rap albanese a caso

Πριν μήνα
Traba
Traba

Compa

Πριν μήνα
THE DIABLO
THE DIABLO

grazie mbare

Πριν μήνα
Erion Bytyqi
Erion Bytyqi

Bella cumpaà

Πριν μήνα
SKIPPER_FaZeYT
SKIPPER_FaZeYT

Compa

Πριν μήνα
elton V
elton V

Og🔥

Πριν μήνα
MATO LALE
MATO LALE

Je kengetari me i more ne bote👍.kenga qe me fikson eshte Tirona të lutem me kthe pergjigjje,👍😊

Πριν μήνα
Vinicius Santos Peres
Vinicius Santos Peres

Respect from Brazil

Πριν μήνα
Brawl Game
Brawl Game

Kush e ka degju kete kege likeee

Πριν μήνα
Hdhshss Shhshdhd
Hdhshss Shhshdhd

Eeeee

Πριν μήνα
Hdhshss Shhshdhd
Hdhshss Shhshdhd

JE super po he kishe no ne V.B do ishte 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥super super super je me I mori Mato qi ropt fine it Mir se n.a. ka qa karin 👊👊 futi karin dhe e shef ai

Πριν μήνα
pjeter lleshi
pjeter lleshi

Veq me at pulen i keni qr se kenga eshte super !!!

Πριν μήνα
Endi Xhafa
Endi Xhafa

o Mato o kokcorap

Πριν μήνα
Ergi Mazrreku
Ergi Mazrreku

😂😂😂😂

Πριν μήνα

Επόμενο

MatoLale - Tirona (Prod. by 23Z)

03:01

MatoLale - Tirona (Prod. by 23Z)

MATOLALE

προβολές 4,1M

Vinz - Freestyle

02:11

Vinz - Freestyle

HELLBANIANZ

προβολές 3,1M

Josephine - Εγώ - Official Music Video

2:59

Josephine - Εγώ - Official Music Video

PanikRecordsTube

προβολές 796K

DJ Stephan x Ripen x Nore - Fire (OFFICIAL VIDEO)

3:11

DJ Stephan x Ripen x Nore - Fire (OFFICIAL VIDEO)

Mad House Records

προβολές 55K

ΟΦΗ - ΠΑΟΚ: 2-2

1:16

ΟΦΗ - ΠΑΟΚ: 2-2

Novasports.gr

προβολές 82K

DON XHONI - BABY

03:09

DON XHONI - BABY

DON XHONI

προβολές 769K

SINGI feat. BUTA - DRIP (Official Video)

04:17

SINGI feat. BUTA - DRIP (Official Video)

Ham Skwad Global

προβολές 2,7M

Rony X Grido - Si Familje (Official Music Video)

03:18

Rony X Grido - Si Familje (Official Music Video)

OfficialGrido

προβολές 2,9M

Stealth - Non Stop (official 4K video)

03:01

Stealth - Non Stop (official 4K video)

HELLBANIANZ

προβολές 10M

SOLO - HAJVANA (prod. ARLENN)

02:44

SOLO - HAJVANA (prod. ARLENN)

SOLO

προβολές 4,4M

MatoLale - Kapo (Produced by 23Z beats)

03:40

MatoLale - Kapo (Produced by 23Z beats)

MATOLALE

προβολές 3M

Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)

03:35

Noizy - Rapstar ( Prod. by Elgit Doda)

thisisnoizy

προβολές 8M

MatoLale "Dybala" (Prod. 23Z)

02:45

MatoLale "Dybala" (Prod. 23Z)

MATOLALE

προβολές 4,8M

Josephine - Εγώ - Official Music Video

2:59

Josephine - Εγώ - Official Music Video

PanikRecordsTube

προβολές 796K

DJ Stephan x Ripen x Nore - Fire (OFFICIAL VIDEO)

3:11

DJ Stephan x Ripen x Nore - Fire (OFFICIAL VIDEO)

Mad House Records

προβολές 55K

ΟΦΗ - ΠΑΟΚ: 2-2

1:16

ΟΦΗ - ΠΑΟΚ: 2-2

Novasports.gr

προβολές 82K

ΕΚΑΝΑ POOL PARTY ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ

10:21

ΕΚΑΝΑ POOL PARTY ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ

Eponimos Alkoolikos

προβολές 81K

Nevermind

6:02

Nevermind

Thomas Petrou

προβολές 2,3M

ΒΡΗΚΕ ΦΕΤΟΣ ΓΚΟΜΕΝΑ?! *ΣΟΚ*

12:43

Doğduğun Ev Kaderindir | 12. Bölüm (Sezon Finali)

2:6:30

Doğduğun Ev Kaderindir | 12. Bölüm (Sezon Finali)

Doğduğun Ev Kaderindir

προβολές 3,2M

Tfue's Ego is Out of Control

8:06

Tfue's Ego is Out of Control

Philion

προβολές 428K