Free Mc's - Ju lumte goja (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 16 ημέρες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:13

  Instagram: arkivashqip
  Facebook: ArkivaShqip
  Muzika: Gentian Llanaj
  Teksti: Romir Llanaj
  Orkestrimi: Bledi Telha
  Klarinetë: Bardhi Naka
  Video: Cinefocus GT
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/ju-lumte-goja-single/1514655423?ls=1
  Spotify: open.spotify.com/album/3if5Hz9lBJ7L2QS6GU3OS0
  Deezer: www.deezer.com/en/album/149789762

  Teksti:
  Genti (refren):
  E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
  përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
  E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
  përjetë do t' gëzojë kush i hodhi vallet!
  Romiri:
  Këngët edhe vallet nëpër shekuj mbetën,
  të largojnë hallet e të na shtojnë jetën!
  Kush e bëri këngën i bekuar qoftë,
  e kush këndoi, zemra i këndoftë!
  Genti:
  Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi,
  këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi!
  Anisi:
  Historinë e shkruan këngët,
  me këngë djepi u rrita,
  se në këngë i kemi rrënjët,
  aty ku jeton tradita.
  Genti( refren x2)
  E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
  përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
  E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
  përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!
  Romiri:
  Se na çelet zemra si çel trëndafili,
  e ta marrim këngën ku ia thotë bilbili.
  Malet të gjëmojnë, fushat e livadhet,
  e ta hedhim vallen ku lozin sorkadhet.
  Genti:
  Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi,
  Këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi!
  Anisi:
  Ashtu si mjalti në hoje,
  janë vallet edhe këngët,
  kush këndon i lumtë goja,
  kush kërcen i lumshin këmbët!
  Genti( refren x2)
  E ju lumtë goja dhe si goja zemrën,
  përjetë do të rrojë kush e bëri këngën!
  E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet,
  përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!

Charis Koletsis
Charis Koletsis

Super ju lumte goja bravo shume bukur ekeni Ber me plqen shume

Πριν 2 ημέρες
Novruz Dulaj
Novruz Dulaj

SHUMË BUKUR BRAVOOO

Πριν 2 ημέρες
Bardhyl Hazizaj
Bardhyl Hazizaj

Shumer bukur!

Πριν 2 ημέρες
Niko Prasta
Niko Prasta

Jeni shum te papar me ket keng

Πριν 2 ημέρες
Elios Tora
Elios Tora

O ju lumt goja na kenaqet 👏👏🔥👏

Πριν 3 ημέρες
Kadri Beqaj
Kadri Beqaj

❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
Bezat Hoxha
Bezat Hoxha

Bravo

Πριν 9 ημέρες
Kledis Vaja
Kledis Vaja

😍😍😍😍😍

Πριν 9 ημέρες
Skerdi Se
Skerdi Se

Zjarr fjeri si gjithmon respekte pr kta bosa

Πριν 9 ημέρες
Aulona Murataj
Aulona Murataj

E ju lumtë goja,e rrofshi sa malet. Juve na kënaqni,e na hiqni hallet.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 9 ημέρες
Mozi Kucove
Mozi Kucove

Bravo bukur 😀

Πριν 9 ημέρες
Sandri Azizaj
Sandri Azizaj

Super keng bravo free mc

Πριν 9 ημέρες
stone-st official
stone-st official

Ti u këtë Zoti mirë na kënaq shpirti

Πριν 10 ημέρες
Sjj Jsie
Sjj Jsie

👏👏👏👏👏👏

Πριν 10 ημέρες
Nertila Prifti
Nertila Prifti

Bravoo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 10 ημέρες
Xhezo Eml
Xhezo Eml

Bravo sukse ne kenge e tjera

Πριν 10 ημέρες
Toni Suli
Toni Suli

Pershenetje

Πριν 10 ημέρες
irisa S . H
irisa S . H

Eshte super kenge dhe eshte e vertet kenga cfare do kenge te qetsine shpirtin edhe te largon nga hallet ato pak min urime

Πριν 10 ημέρες
Rafaela A19
Rafaela A19

Ku eshte bere videoklipi??

Πριν 10 ημέρες
Zyra Shira
Zyra Shira

Ju kendofte zemra

Πριν 10 ημέρες
Orgito Cela
Orgito Cela

Ju kendofte Zemra keshtu vazhdoni jeni te pazevendesueshem 😍😍😍😘

Πριν 10 ημέρες
Miranda Kopaci
Miranda Kopaci

shum e bkr

Πριν 10 ημέρες
Ilir Hilaj
Ilir Hilaj

Bravo çuna jeni më të mirë.💙💜♥️💖💗

Πριν 10 ημέρες
Elios Roci
Elios Roci

Bravooooooooooooooo

Πριν 10 ημέρες
Eri Mana
Eri Mana

suksese cuna

Πριν 10 ημέρες
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo

Gjithmon yje çunat tanë fierakë

Πριν 11 ημέρες
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo

Eh ju lumshit zemrat e rofshit sa malet

Πριν 11 ημέρες
Lulzim Maksuti
Lulzim Maksuti

👍

Πριν 11 ημέρες
Arsonel Kreku
Arsonel Kreku

Rikthimi me i fuqishem, edhe gbani dhe 2die4 u kthyen por jo me kaq buje sa free ms

Πριν 11 ημέρες
Jonela Halilaj
Jonela Halilaj

Bravoooo👏🏻🥰🥰💃🕺

Πριν 11 ημέρες
elvi elvi
elvi elvi

super keng suksese

Πριν 11 ημέρες
Ana Hamitaj
Ana Hamitaj

Shum bukur kenga klipi po ashtu... Livadhja grecee

Πριν 11 ημέρες
αλεσια Μπουλλα
αλεσια Μπουλλα

ju lumte goja juve .. shum bukur kendoni ☺☺👏👏❤

Πριν 11 ημέρες
Anastas Boci
Anastas Boci

Ju lumtë goja

Πριν 11 ημέρες
Besmira Velika
Besmira Velika

E JU LUMTE GOJA DHE JU QE PERSERI NA SOLLET NJE KENGE TE MREKULLUESHME BRAVO!🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌈🌈🌈🌈

Πριν 11 ημέρες
Elvanqhssgj Xhelili
Elvanqhssgj Xhelili

Ju lumte goja bravooo 👏👏👏

Πριν 11 ημέρες
Ardit Qypi chef
Ardit Qypi chef

Bravo cuna

Πριν 11 ημέρες
Vasili Kameri
Vasili Kameri

Bravo re Djema

Πριν 11 ημέρες
Albjona Kadillari
Albjona Kadillari

Ju duam pa fund ....

Πριν 11 ημέρες
Krenar Sulaj
Krenar Sulaj

Kjo keng te ndezi boten

Πριν 11 ημέρες
Cimi Vlore
Cimi Vlore

Sh keng e bukur

Πριν 12 ημέρες
Vlora Red
Vlora Red

😐😐

Πριν 12 ημέρες
Elsa Mane
Elsa Mane

Bravoooooo🙏🙏🙏

Πριν 12 ημέρες
Elsa Mane
Elsa Mane

❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏

Πριν 12 ημέρες
Gerion Zhuri
Gerion Zhuri

🙏🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Πριν 12 ημέρες
Adri Pajo
Adri Pajo

Si gjithmone jeni te mbrekullueshem. Cdo kenge e juaja te sherone zemren kur e degjone

Πριν 12 ημέρες
Saimir Hoxhaj
Saimir Hoxhaj

Ju lumt goja respekte suksese

Πριν 12 ημέρες
Majlida Bejaj
Majlida Bejaj

👏👏👏👏👏👏👏👏👏opaaaaaaaaaaaaà

Πριν 12 ημέρες
Mexhite Tahiri
Mexhite Tahiri

Uau shume bukur!

Πριν 12 ημέρες
Luan Seitu
Luan Seitu

Hallall.ju.kendoft.zemra.djema.respekte

Πριν 12 ημέρες
Bukuroshe Kaziai
Bukuroshe Kaziai

Pershendetje nga Livadhjaja

Πριν 12 ημέρες
Ada Skenderaj
Ada Skenderaj

Bravoooo 👏👏👏 ,Jeni me te miret.

Πριν 12 ημέρες
Lenci Bylykbashi
Lenci Bylykbashi

👏👏👏👏👏

Πριν 12 ημέρες
Εμιλιανα Αλινι
Εμιλιανα Αλινι

Bravoooo 👏👏👏👏👏

Πριν 12 ημέρες
esmeraldo halimllari
esmeraldo halimllari

Ku eshte bere video klipi...ne livadhia..?????

Πριν 12 ημέρες
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj

Jeni te pa papar

Πριν 12 ημέρες
Jona Manaj
Jona Manaj

Bravo nje super kenge 🔥🔥👏👏👌👌suksese 🔥🌟🌟

Πριν 13 ημέρες
Amelia Silvia
Amelia Silvia

Bravo jeni me te mire

Πριν 13 ημέρες
Azem Kamberaj
Azem Kamberaj

Ju lumet goja dhe ju kendofet zemra...jeni te mbrekullushem...complimenti

Πριν 13 ημέρες
Mel Melisa
Mel Melisa

E ju lumte goja 🌟⭐⭐🌟🌟

Πριν 13 ημέρες
gladiola myrtaj
gladiola myrtaj

Ju lumte goja cuna

Πριν 13 ημέρες
Odise Papa
Odise Papa

Urime cuna,suksese!!!!

Πριν 13 ημέρες
Andrea Ajasllari
Andrea Ajasllari

Ju lumt goja na kenaqet

Πριν 13 ημέρες
deejay gesti
deejay gesti

Klipi ne livadhia te piges

Πριν 13 ημέρες
Donika Balilaj
Donika Balilaj

Shum e bukur bravo ju lumte goja

Πριν 13 ημέρες
perparim shenaj
perparim shenaj

💥💥💥💯

Πριν 13 ημέρες
LOLA YMERAJ
LOLA YMERAJ

👏👏👏👏

Πριν 13 ημέρες
Ermal myrtaj
Ermal myrtaj

Shume e bukure kenga u kendofte zemra e çuna sukesese te metejshme

Πριν 13 ημέρες
Yzedin Behari
Yzedin Behari

Shume bukr ju lumt goja respekt Bardhi Naka

Πριν 13 ημέρες
kledi kledi
kledi kledi

Bravo cuna..ku ndodhet ky vend i klipit.shume vend i bukur.

Πριν 13 ημέρες
Mynevere Cela
Mynevere Cela

Ju lumte goja 🔥🔥🔥🔥jeni flak fare

Πριν 13 ημέρες
Albania Ilirian
Albania Ilirian

Rrofte kombi shqipetar nga presheva deri ne cameri . bashkim kombetar do ishte krenaria me e madhe e 10 milion shqipetarve ne keto troje.🇦🇱💪

Πριν 13 ημέρες
Aferdita jazaj
Aferdita jazaj

Me kete keng persh gjithbmiqet e mi te shtrejt me fb resp

Πριν 13 ημέρες
Matilda shehu
Matilda shehu

👏🏻👏🏻

Πριν 13 ημέρες
Manjola Braho
Manjola Braho

Suksese

Πριν 13 ημέρες
Fato Veliu
Fato Veliu

Ju lumt goja o artista qe na kenaqet me keto kenge te bukura

Πριν 13 ημέρες
Vasileios Kakosaios
Vasileios Kakosaios

Livadia e bukur

Πριν 13 ημέρες
Frederik Henaj
Frederik Henaj

Ju lumte goja

Πριν 13 ημέρες
Nevila Kapo
Nevila Kapo

Bravo free ce

Πριν 13 ημέρες
nela dinoshi
nela dinoshi

Suksese te metejshme ju uroje 🇦🇱👏👏

Πριν 13 ημέρες

Επόμενο

Free Mc's - Kafexhiu (Official Video 4K)

03:26

Free Mc's - Kafexhiu (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 3,3M

Escobar launched a new phone - DON’T buy it.

9:37

Escobar launched a new phone - DON’T buy it.

Mrwhosetheboss

προβολές 3M

How THIS wallpaper kills your phone.

10:25

How THIS wallpaper kills your phone.

Mrwhosetheboss

προβολές 1,8M

Vojsava Alia - Dola Nje Dite Nga Mali

03:13

Vojsava Alia - Dola Nje Dite Nga Mali

Vojsava Alia

προβολές 677K

Alternative - Vellai im (Official Video 4K)

03:09

Alternative - Vellai im (Official Video 4K)

Alternative Official

προβολές 143K

Gramoz Sulkaj - Luaj sorkadhe luaj ( Official Video 4k )

05:46

Gramoz Sulkaj - Luaj sorkadhe luaj ( Official Video 4k )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 511K

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

03:31

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 14M

Free Mc's - Dy lule te bardha (Official Video 4K)

03:30

Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)

02:54

Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)

FIFI OFFICIAL

προβολές 1,4M

Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

06:42

Free Mc's - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

ArkivaShqip

προβολές 1,8M

Josh and Jaden left the Sway House

5:50

Josh and Jaden left the Sway House

Bryce Hall

προβολές 1,1M

Gormiti | Επεισόδιο 29 - Ο Πρώτος Φάρος

11:18

Gormiti | Επεισόδιο 29 - Ο Πρώτος Φάρος

Gormiti - Επίσημο Κανάλι

προβολές 70K

MasterChef 4 - trailer Δευτέρα 8.6.2020

0:50

MasterChef 4 - trailer Δευτέρα 8.6.2020

MasterChef Greece

προβολές 60K

these fortnite tik toks need to be banned...

14:34