Gena ft. Olsi Bylyku - Bella Senorita (Official Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 22 ημέρες

  GENA

  διάρκεια: 03:02

  Subscribe to Gena's channel :
  ► www.smarturl.it/SubscribeGena
  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fole.fanlink.to/BellaSenoritaON

  -

  Gena ft. Olsi Bylyku - Bella Senorita (Official Video)
  __________________________________

  Bookings 📞 : 00355684675397

  Fole Publishing - www.smarturl.it/FolePublishing

  _______________
  Connect with GENA:
  Instagram ► bit.ly/2HeI1Bv
  Fanpage ► bit.ly/2VUQjrz
  Connect with OLSI BYLYKU:
  Instagram ► olsibylyku1
  Connect with GENT MYFTARAJ:
  Instagram ► gent_myftaraj
  Connect with ENDRIT MUMAJESI (MUMA):
  Instagram ► mumaofficial

  Connect with FOLE PUBLISHING:
  Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
  _______________
  Music:Gena & Gent Myftaraj
  Lyrics: Endrit Mumajesi "Muma" & Olsi Bylyku
  Produced by: Gent Myftaraj
  D.O.P: Lorenc Pelushaj
  Video Editing: Kreshnik Marku

  Published by : Folé Publishing
  _______________
  TEKSTI
  Nese asnje here nuk fal do mbetesh vetem
  une akoma sot jam gabimi i saj
  ndoshta prap e dua dashurine e vjeter
  ne nje tjeter jete akoma jemi bashke
  ish nje kohe kur ti prisje shume nga mua
  ish nje kohe kur cdo nate na gjente bashke
  zemra ime zemra ime e hutuar
  kur u zgjova afer meje nuk te pash
  ref:
  Bella bella dolce vita
  si me ike nuk e prita
  bella bella senorita
  aj ja jaaa...
  bella bella bella
  aj ja jaa..
  My princes mia bella
  kur po t'shoh po m'prek n'tela
  ti je e embel si nutella
  Sonte du me t'prek e du me nejt me ty non stop
  trupi flet o sa perfekt e di sa po m'pelqen ti sot
  nuk e di sa kam enderru per ty
  afer meje sy me sy
  qe prej dites se par qe t'kam pa hala tkam n'kry
  deti dhe ti si panorma krejt magjike sikur zana
  ma e forte se peruana une simbol e ti purana
  ti po m'djeg si flaka une po te ndjeki ty si hana
  sa po du qe sonte mos te mbaroje kjo nata
  ref:
  Bella bella dolce vita
  si me ike nuk e prita
  bella bella senorita
  aj ja jaaa...
  bella bella bella
  aj ja jaa..
  My princes mia bella
  kur po t'shoh po m'prek n'tela
  ti je e embel si nutella
  _______________
  ℗ & © GENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
  #GenaOlsiBylyku #BellaSenorita #Fole

Aliko B
Aliko B

Bravo Gena the best as always without even trying hard

Πριν 4 ώρες
Ina Ina
Ina Ina

Super hit dhe vidioklipi super esht bere ne plazhin e divjakes ne vendin tim 😘🥰🥰

Πριν 8 ώρες
Julius Madrow
Julius Madrow

♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Bazuar në dashuri vetëm. Perëndia dërgoi Birin e Tij, Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Ditën e tretë u rrit prej së vdekurish.* *Tani, edhe pse vetëm Jezu Krishtit. Perëndia na ka dhënë dhuratën e jetës së përjetshme. Ai do të shpëtojë dhe shëruar ju, në qoftë se ju t'i kërkoni.*

Πριν 13 ώρες
Angela Bucaioni
Angela Bucaioni

È possibile sapere la traduzione in italiano?

Πριν 15 ώρες
Altin Dushku
Altin Dushku

Normale qe super

Πριν ημέρα
Ptao Tom
Ptao Tom

Super Lied😍😍👍

Πριν 13 ώρες
Genzi Ks
Genzi Ks

Dikur beheshin audicioni kishte juri qe vlersonte vokalin e nje kengetari ndersa sot ka ardh terezia qe e nis me portokalli e bitis me klanifornia edhe i fut nje ose disa keng qe tjesh brenda me te gjitha ju lutem shum ..Byrzylyku...Enca...etj. si ju ,ua lini vendin atyre qe vertet kan talent pa perdorur shal e b*th neper klipe!

Πριν 2 ημέρες
Ptao Tom
Ptao Tom

Super olsi

Πριν 13 ώρες
Morena Pirra
Morena Pirra

Like kush mendon se kjo kenge do behet hit ♥♥!

Πριν 2 ημέρες
Raju arora
Raju arora

Beautiful song love from India 🇮🇳❤️🇦🇱

Πριν 2 ημέρες
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

Wooowwww super bashkepunim , Gena i papare! 😍😍💫 Kenge e pamerzitshme 😍✨

Πριν 2 ημέρες
Lesh Me Tresh
Lesh Me Tresh

Ku e kane bere videoklipin?

Πριν 3 ημέρες
DjAba mix
DjAba mix

Bravo

Πριν 3 ημέρες
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide

OI has p

Πριν 2 ημέρες
Kresilda Jakupi
Kresilda Jakupi

Superrrrr

Πριν 3 ημέρες
keli bossi
keli bossi

olsi e ka zanin 🤩

Πριν 3 ημέρες
Ramiz Shala
Ramiz Shala

Òh

Πριν 3 ημέρες
Argest Velaj
Argest Velaj

summer hitttt 2020

Πριν 3 ημέρες
hen ko
hen ko

Shum keng e bukur bravo 👏👏👏👏🏅🏅🏅

Πριν 3 ημέρες
lupo Manaro
lupo Manaro

Super super Gena sigjithmon numer 1111111 super klip shum bukur

Πριν 3 ημέρες
hen ko
hen ko

Gena i math

Πριν 3 ημέρες
armanda dule
armanda dule

Je njesh genaaaaaaa

Πριν 4 ημέρες
Je Ton
Je Ton

I tranova kroatet ne plazhin e Splitit me ket keng 😀😀😀 veq po kqyrin 😀😀

Πριν 4 ημέρες
Edea Edea
Edea Edea

Super kenge

Πριν 4 ημέρες
hen ko
hen ko

Gena je kengetar ipapar qdo keng ejotja vjen me shum risi je ivaqant si nga muzik a poashtu ne dukje vazhdo keshtu 👍🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
soinu foig
soinu foig

Eshte shume e bukur

Πριν 4 ημέρες
Luis Belshaku
Luis Belshaku

Super olsi

Πριν 5 ημέρες
soinu foig
soinu foig

super keng

Πριν 4 ημέρες
Bianka Schultz
Bianka Schultz

Super Lied😍😍👍

Πριν 5 ημέρες
hen ko
hen ko

Si ty nuk ka olsi je kengetari me i mir

Πριν 5 ημέρες
Llukaj Xhevdet
Llukaj Xhevdet

I madh je gene

Πριν 5 ημέρες
Jonida Sotiri
Jonida Sotiri

ma princes mia bela 😁😁💃💃💃💃💃🕺🕺🕺👏👏👏👏

Πριν 6 ημέρες
bofooit gojo
bofooit gojo

Super 🙈❤❤

Πριν 6 ημέρες
Erlind Mucaj
Erlind Mucaj

OI has p

Πριν 6 ημέρες
Sam Mora
Sam Mora

I love it! Me encanta 🥰

Πριν 6 ημέρες
bofooit gojo
bofooit gojo

Kengetar i madh

Πριν 6 ημέρες
Edvaldo Cacaj
Edvaldo Cacaj

Jeni shum te mir

Πριν 6 ημέρες
Exhilda Kamberi
Exhilda Kamberi

Zeri jot I mbrekullushem I madhi Gena ❤

Πριν 6 ημέρες
Baci Alibeaj
Baci Alibeaj

Gena i math

Πριν 7 ημέρες
klisman xibrraku
klisman xibrraku

Shum keng e bukur bravo 👏👏👏👏🏅🏅🏅

Πριν 7 ημέρες
Ermand Kaloti
Ermand Kaloti

o bylyku dil nga fotokopja vlla se na shpife

Πριν 8 ημέρες
Rita Casia
Rita Casia

♥️❤

Πριν 8 ημέρες
Lorina Bellovoda
Lorina Bellovoda

Gena's voice

Πριν 8 ημέρες
Ptao Tom
Ptao Tom

Olthi bylyku

Πριν 7 ημέρες
O K
O K

Bella Bella Bella 💎👍

Πριν 8 ημέρες
O K
O K

@Ptao Tom 🤔

Πριν 2 ημέρες
Ptao Tom
Ptao Tom

🙁

Πριν 7 ημέρες
Mario Hasi
Mario Hasi

super keng

Πριν 8 ημέρες
bodoti qwiu
bodoti qwiu

Olthi bylyku

Πριν 8 ημέρες
Faredin Rexhbeqaj
Faredin Rexhbeqaj

Eshte shume e bukur

Πριν 8 ημέρες
Eri Arapi
Eri Arapi

Si ty nuk ka olsi je kengetari me i mir

Πριν 8 ημέρες
American Girls Twerk
American Girls Twerk

Me qafshi mu ca jan kto keng. Gjys shqip gjys sapnjisht

Πριν 9 ημέρες
Chris di
Chris di

Gena super

Πριν 9 ημέρες
hen ko
hen ko

😍😍❤ keng super!!!!!!

Πριν 9 ημέρες
hen ko
hen ko

Kombinim i bukur por teksti le per te deshiruar...

Πριν 9 ημέρες
Frida Jacelli
Frida Jacelli

Kengetar i madh

Πριν 9 ημέρες
Fatjon Metani
Fatjon Metani

bravo shum bukur

Πριν 9 ημέρες
Raul Izquierdo
Raul Izquierdo

awsome song thank you for the birthday gift june 14

Πριν 10 ημέρες
Áya Ash
Áya Ash

🇭🇹🇭🇹🇭🇹

Πριν 10 ημέρες
Madalena. H
Madalena. H

Olsi king👑💙💙

Πριν 10 ημέρες
Rinalda Mollaj
Rinalda Mollaj

👌👌🤩👌👌

Πριν 10 ημέρες
Adelina Balan
Adelina Balan

Πριν 10 ημέρες
Adriatik Veli
Adriatik Veli

🙁

Πριν 10 ημέρες
AaFabian Lilo
AaFabian Lilo

Olthi bylyku

Πριν 10 ημέρες
home made
home made

hit

Πριν 10 ημέρες
Endri Shkambaj
Endri Shkambaj

O kjo kang me ka pelqyer shum jeni gjiganda 🦁❤

Πριν 10 ημέρες
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj

Perfekt suksese 🙋🏻‍♀️😍👌✌️👏👏

Πριν 10 ημέρες
andreea martin
andreea martin

My home country is Romania 🇹🇩 but I greet you from here in Norway🇳🇴! I really like the music is for the summer season!

Πριν 10 ημέρες
elina fejzulla
elina fejzulla

Sa e mir e kentoni belen Ju cuna ju dua shum zemrat e mia

Πριν 10 ημέρες
soinu foig
soinu foig

Pelushaj Video Editing: Kreshnik Marku

Πριν 11 ημέρες
soinu foig
soinu foig

👌👌👌👌😍

Πριν 11 ημέρες
Конкордий Пузаков
Конкордий Пузаков

hit

Πριν 11 ημέρες
Ridvana Sina
Ridvana Sina

Kombinim i bukur por teksti le per te deshiruar...

Πριν 11 ημέρες
Dany Sochor
Dany Sochor

Want hear this song LIFE! So perfect 🙏🏻 FALEMINDERIT SHUME ...💋

Πριν 11 ημέρες
Sem Pixi
Sem Pixi

O gena asi her nuk ke gabur edhe kur ishim ne greqi kur hashim samite 😂 bravo vllacko nga America

Πριν 11 ημέρες
amarildo kushova
amarildo kushova

.🤩🤩🤩🤩shum bukur

Πριν 11 ημέρες
Alea Bela
Alea Bela

Butrint Imeri - bella Kidda-bella Olsi Bylyku - bella seniorta Kush eshte eshte kenga me e bukur thoni? 😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

Πριν 11 ημέρες
Alea Bela
Alea Bela

@Scorpions ka shume kenge me titullin bella por une thashe ato qe me erdhen nder mend

Πριν 11 ημέρες
Scorpions
Scorpions

Eni koci bella

Πριν 11 ημέρες
Ginuta Ginuta
Ginuta Ginuta

Bella canzone complimenti

Πριν 11 ημέρες
Andrea Rivera
Andrea Rivera

Escuché peruana jajaja gracias por el dicho

Πριν 11 ημέρες
da Alda
da Alda

Cfr kng .. Gena ze super Olsi akkma dhe m bukur . Nj bashkepunim per qetesin e shpirtit ♥️

Πριν 11 ημέρες
Eldison Muca
Eldison Muca

Olsi bravo je njish me kthe pergjigje te luteeeem

Πριν 11 ημέρες
valentina S
valentina S

❤️❤️❤️Stupenda

Πριν 12 ημέρες
Abraham Lincoln
Abraham Lincoln

O rrizle super per zotin

Πριν 12 ημέρες
Joanna
Joanna

Aman po ky olsi kur i hyri muzikes? 🤦‍♀️ nejseee.. love u Gena 🥰❤

Πριν 12 ημέρες
Joanna
Joanna

Gena je me i miri

Πριν 12 ημέρες
Toka Jone Toka Jone
Toka Jone Toka Jone

Ëé MUSIC latince 👏👍🎬🧿🔮🎸🎹⭐⭐⭐⭐⭐💘🥂👌✌️🤞👍 Kimikati AND GENA SUKSESE

Πριν 12 ημέρες
Paro Vejzati
Paro Vejzati

😂😀

Πριν 12 ημέρες
Vedat Rexhepi
Vedat Rexhepi

👍 super kang

Πριν 12 ημέρες
Alketa Hoxholli
Alketa Hoxholli

👌👌👌👌😍

Πριν 12 ημέρες
Renata Shtavica
Renata Shtavica

🥰😍

Πριν 12 ημέρες
iuly iuli
iuly iuli

Bravooo

Πριν 12 ημέρες
Ergi Hoxha
Ergi Hoxha

Gena je super kengetare.

Πριν 12 ημέρες
Hadis Hoxha
Hadis Hoxha

Te lutem bej me shum muzik me pelqen shum muzika dhe zeri yt GENA🔥

Πριν 12 ημέρες
Arben Hyska
Arben Hyska

Nje kenge super dhe nje kombinim fantastik . Bravo ! Music:Gena & Gent Myftaraj Lyrics: Endrit Mumajesi "Muma" & Olsi Bylyku Produced by: Gent Myftaraj D.O.P: Lorenc Pelushaj Video Editing: Kreshnik Marku

Πριν 12 ημέρες
Durres Durres
Durres Durres

Gena je me i miri

Πριν 13 ημέρες
Durres Durres
Durres Durres

Bravo

Πριν 13 ημέρες

Επόμενο

ERANDA LIBOHOVA & GENA - THUAM' PO ( Official Video )

03:16

ERANDA LIBOHOVA & GENA - THUAM' PO ( Official Video )

Eranda Libohova

προβολές 1,2M

Gena - Dimër (Official Video 4K)

03:26

Gena - Dimër (Official Video 4K)

GENA

προβολές 2,6M

Butrint Imeri - Si përpara

2:55

Butrint Imeri - Si përpara

AVD Digital

προβολές 3,3M

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime (Official Video HD)

02:50

Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)

03:14

Venera Lumani, Lind Islami - Ma shumë (Official Video)

03:11

Venera Lumani, Lind Islami - Ma shumë (Official Video)

Venera&Lind Official

προβολές 884K

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

03:26

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

Gold AG

προβολές 2,4M

Butrint Imeri - Si përpara

2:55

Butrint Imeri - Si përpara

AVD Digital

προβολές 3,3M

B2N & Megan - Marsida

2:50

B2N & Megan - Marsida

B2N Beatz

προβολές 1,1M

Camila Cabello - First Man (Official Music Video)

4:02

Camila Cabello - First Man (Official Music Video)

CamilaCabelloVEVO

προβολές 1,3M

Stay Gold

4:04

Stay Gold

BTS - Topic

προβολές 11M