Stresi ft. Albresha - Me fal (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 χρόνια

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:40

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Artist booking: booking@acromax.de
  Video by MAX Production
  Music: Elgit Doda HighProduction

Mary T
Mary T

To fala krejt, perveç dashnisë që mdha Nona! Gjuha Geg veriut thotë shumë dhe eshte më e bukur se Tosk

Πριν 12 ημέρες
Roland Hoxha
Roland Hoxha

Super stresi ,mbas 5 viteve te ktit hiti prap ndej nostalgji ✨✨🥰

Πριν 12 ημέρες
Deny Deny
Deny Deny

Stresi 😍 i omel krejt konga super ✌👌

Πριν 13 ημέρες
Daniela Nazeraj
Daniela Nazeraj

2020

Πριν 19 ημέρες
Hellboiz offical
Hellboiz offical

2020 ka bb4life

Πριν 19 ημέρες
Nelo Driza
Nelo Driza

Super❤❤❤

Πριν μήνα
Marios Mp95
Marios Mp95

Summer 2015 memories in my country Albania 🇦🇱 missing too much ELBASAN team

Πριν μήνα
kida kidaa
kida kidaa

2020?? Stres boj ndonje nga keto lloj kengesh 😘😘😘😘😍😍

Πριν μήνα
Viljam Morina
Viljam Morina

🙌🙌🙌🙌🙌✌✌✌

Πριν μήνα
Edy Gin
Edy Gin

2020

Πριν μήνα
Mirela Lamaj
Mirela Lamaj

Πριν 2 μήνες
KlausModzz
KlausModzz

2020? Aka ndonje?

Πριν 2 μήνες
Dajena Dane
Dajena Dane

2020 dhe akoma dgjohet

Πριν 2 μήνες
rraxha vlorr
rraxha vlorr

4 maj 2020 like kush po e degjon 🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 2 μήνες
Markos Markou
Markos Markou

Keng e pa vdekshme 2/05/2020 ❤️

Πριν 2 μήνες
Roxhers Kuqo
Roxhers Kuqo

2020 ktu ❤️

Πριν 2 μήνες
Ledion Pupuleku
Ledion Pupuleku

2020 !! Akoma se ke ndegju .

Πριν 2 μήνες
Big Bossi
Big Bossi

30.04.2020 👑👑

Πριν 2 μήνες
lyrics videos
lyrics videos

2020?

Πριν 2 μήνες
Elivjo Shahinaj
Elivjo Shahinaj

2020?

Πριν 2 μήνες
WebTv online
WebTv online

A ka ndo nje nga na 2020 ne ket kohe t veshtir korona virus??

Πριν 2 μήνες
Imer Cani
Imer Cani

Kush e degjon akoma 2020 🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️😍😍😍💣🔥🔥

Πριν 2 μήνες
Russi 02
Russi 02

2020 kush e ngjo akoma 🚨

Πριν 2 μήνες
Vilson Qarri
Vilson Qarri

2020 here 🙌🏻

Πριν 2 μήνες
Denis Kallmi
Denis Kallmi

1.prill .2020

Πριν 3 μήνες
Eazy NWA
Eazy NWA

2020 stresinjo

Πριν 3 μήνες
Arber & S
Arber & S

Kush po e degjon ne 2020? ❤

Πριν 3 μήνες
Eri Hasanaj
Eri Hasanaj

A ka ndonje nga 2020

Πριν 3 μήνες
Zikri Beqaj
Zikri Beqaj

2020??

Πριν 3 μήνες
anna spahiu
anna spahiu

kenga me super 😍😍

Πριν 3 μήνες
Eva Ev
Eva Ev

2020 😍😍❤️❤️

Πριν 3 μήνες
Elezi Omer
Elezi Omer

2020🔥😍

Πριν 3 μήνες
ALPHA
ALPHA

11,3,2020 a ka ndonje qe ende i degjon kto rreshta te ktij teksti fantastik 😍

Πριν 3 μήνες
Qamil Hysa
Qamil Hysa

2 0 2 0 Like kushe e degjone 🙏🙏🙏

Πριν 4 μήνες
Genti Genti
Genti Genti

2020ktu

Πριν 4 μήνες
Niko Media
Niko Media

2020

Πριν 4 μήνες
Igli iii
Igli iii

2020?💥👑👑

Πριν 4 μήνες
Ronaldo Muci
Ronaldo Muci

16 Shkurt 2020 kush e degjon akoma ?

Πριν 4 μήνες
Tayna Fan
Tayna Fan

Esht kush 2020 ktu

Πριν 4 μήνες
Ari Ariu
Ari Ariu

2020 st3si degjohet pa mas

Πριν 4 μήνες
Gamer albania GAMER
Gamer albania GAMER

Kush e degjon 2020 like

Πριν 4 μήνες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

Asnj skm dash si puna jote😍😍

Πριν 4 μήνες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

2020?

Πριν 4 μήνες
Anisa Anna
Anisa Anna

A e degjon dikush 2020???

Πριν 4 μήνες
Shqipron Osmanaj
Shqipron Osmanaj

Kingg🙏🙏

Πριν 5 μήνες
Raimonda Tukiqi
Raimonda Tukiqi

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱2020

Πριν 5 μήνες
Emiljano Cjapi
Emiljano Cjapi

Se di a esht vidjoklipi ma i bukur apo fjalet qe thu 👑🔥🔥🔥

Πριν 5 μήνες
Ermelinda Cimo
Ermelinda Cimo

2020?

Πριν 5 μήνες
Albertino Veliu
Albertino Veliu

Stresi je ma imiri👑👑👑👑👑👑👑❤️

Πριν 5 μήνες
Templare 0
Templare 0

2020 dhe hala ndegjohet

Πριν 5 μήνες
Adrian London
Adrian London

Keng e pavdekshme rrespekte nga Vlora to London live. 02.02 2020 time 20:20 🇦🇱😎

Πριν 5 μήνες
Esa Shima
Esa Shima

Super 2020

Πριν 5 μήνες
akid Poroj Tetov
akid Poroj Tetov

02.02.2020 ala tingllon bukur kto fjal se ka disa fjal per familjen e jo vec per dashurin ndaj 1 femres

Πριν 5 μήνες
gioanna gioanna
gioanna gioanna

02/02/2020 kush e degjon akomaaaaa🥰🥰🥰🥰👉❤️

Πριν 5 μήνες
Leta Marjeta
Leta Marjeta

Pershendetje a ka ndonje qe e degjonnn 2020🇦🇱🇦🇱🥰🥰

Πριν 5 μήνες
Dayson Jefri
Dayson Jefri

from Morocco 🇲🇦🇦🇱

Πριν 5 μήνες
florian jolla
florian jolla

2020

Πριν 5 μήνες
Eri Hasanaj
Eri Hasanaj

2020

Πριν 5 μήνες
19 98
19 98

2020 ku jeni shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 5 μήνες
Bujar Aliu
Bujar Aliu

A ka ndonjë nga 2020 ?

Πριν 5 μήνες
agrinio hooligans
agrinio hooligans

Edhe 2020 un kty prap !!

Πριν 5 μήνες
lela stafuka
lela stafuka

Lov this song

Πριν 5 μήνες
A.B. HAMAR
A.B. HAMAR

2020 kusht osht ktu?

Πριν 5 μήνες
Stop Injorances
Stop Injorances

The only from Stresi!

Πριν 5 μήνες
Tirona Fanatics
Tirona Fanatics

A ka naj nji qe po e nigjo akoma ket hit 2020 🐺💥

Πριν 6 μήνες
Jolanda Vogli
Jolanda Vogli

2020.Super kenge

Πριν 6 μήνες
Dua Lippa
Dua Lippa

2020??

Πριν 6 μήνες
Odiseo Sharka
Odiseo Sharka

A e degjon nga nje ne 2020

Πριν 6 μήνες
esmeralda SL
esmeralda SL

Kenga me e bukur qe kam degjuar teks I bukur kenge prekse bravo stresi bravo bravo bravo

Πριν 6 μήνες
Muzik Tpa publikume
Muzik Tpa publikume

Rrespekte Nga planeti mars vlla trujt zoti

Πριν 6 μήνες
Izabela Bella
Izabela Bella

28 12 2019 the best

Πριν 6 μήνες
Edison Alsula
Edison Alsula

Super akoma e degjoj ket super hit 26.12.2019❣️

Πριν 6 μήνες
alban trebicka
alban trebicka

As njo s'kom dasht si puna jote "jou" i rash anë e mban ksaj bote ''jou'' boll ma me rrena thuj çka ki mrena stresi i stresum men, i fol zemra ''jou'' çka po thu? hala ëndrrat ska ndryshu unë e ti prapë bashk duhet me perfundu t'fala dashurin se deshta e s'pres qe ti t'ma kthesh ska rendsi kur gabum ajo mbetet mes nesh ata qe vdesin t'dashurum ata krejt jan deshmor un e ti jem hala un e ti e kem n'dorë parashikime pa limite i bone i bona ti fala krejt çka pata perveç dashnis qe m'dha nana stresi stresinjo shpejt ka me ardh ka shum sene mrrena zemres se malli e ka marr ska rendsi se çka ke bo apo ku je kon dje me rendsi qe je me mu ''yeah yeah'' ALBRESHA: REF.: Nuk e di pse fal ndjenjat qe kaq shumë dua ti ndal nuk e di pse fal fjalët qe mi thua si me parë vetëm ti e dije e dije pse te doja perseri une e di me fal dhe një herë të t'tkem ty pranë Stresi: çdo lotë qe ti ki derdh t'premtoj ka me u numru çdo ënderr e harrume ka mu realizu ata qe na braktisen shpejt do t'lendohen çdo ditë me ëndrrat tona ata krejt do te zgjohen e kom ni zemër shum t'lendume një plag t'pa sherume plot me histori kujtime t'pa harrume çka t'jetë e shkrume dhe buzëqeshja adhurohet dikur bota ka mu ndal për ty një ditë do rrotullohet zemra jem ska problem nese t'thirri midis krejtve nuk ma nin ma mu prej njerzve kam dalim une prej tjerve gangsta sa dush por me dashnin nuk e boj vajtoj se s'kom afer dashurin qe kerkoj çka po lyp çka po don ndoshta miliona unë s'kom e kom shpirtin e pastër qe kurrë nuk mohon lind arsyeja ma e fortë për të cilen jetoj dhe të ciles jom i detyrum ta luftoj REF. 2x: Nuk e di pse fal ndjenjat qe kaq shum dua ti ndal nuk e di pse fal fjalët qe mi thua si me parë vetëm ti e dije e dije vetem pse të doja perseri un e di me fal dhe një herë të t'kem ty pranë Albresha: Sa pak kohë duhet te donim ne të me thoje te kam si të ishim dje ti e dije e dije...e dije qe do vije me thuaj pse kam frik...me thuaj pse kam frik...''yeah'' REF.: Nuk e di pse fal ndjenjat qe kaq shum dua ti ndal nuk e di pse fal fjalët qe mi thua si me par vetëm ti e dije e dije pse të doja perseri un e di me fal dhe një herë të t'kem ty pranë...

Πριν 6 μήνες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

Love this songg🤩🥰

Πριν 6 μήνες
Izaura Kanani
Izaura Kanani

❤️❤️❤️

Πριν 6 μήνες
Jolanda Vogli
Jolanda Vogli

Nje nga tekstet me te bukura .super interpretimi

Πριν 6 μήνες
Kristi Alushi
Kristi Alushi

E dëgjon nd1 në 2019 ?,❤️🧡💛💚💙💜🖤

Πριν 7 μήνες
5ti9ine Offical
5ti9ine Offical

like ai qe e degjon kte kengen ne vitin 2019

Πριν 9 μήνες
O Mret
O Mret

10 SHTATOR 2019 kush e ngjon??? 🇦🇱

Πριν 10 μήνες
xhestin official
xhestin official

Ok 2019 🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 10 μήνες

Επόμενο

Eni Koci ft Noizy "Je gjithçka "

04:14

Eni Koci ft Noizy "Je gjithçka "

United Records

προβολές 9M

Stresi - Mos ma luni  gocen (Kenga Magjike 2015)

03:34

Stresi - Mos ma luni gocen (Kenga Magjike 2015)

StresiOfficial

προβολές 4,3M

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 3 Trailer 1

1:08

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 3 Trailer 1

Mr. Wrong - Bay Yanlis

προβολές 394K

Dhurata Dora - Ferrari

3:05

Dhurata Dora - Ferrari

Dhurata Dora

προβολές 6M

Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)

03:20

Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)

BABASTARSchannel

προβολές 80M

Elita 5 - Me fal (Official Video)

05:51

Elita 5 - Me fal (Official Video)

Elita 5

προβολές 12M

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

07:15

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

προβολές 11M

Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka (Official Video HD)

03:12

2Pac, Eminem, Nipsey Hussle & T.I. - That's All She Wrote (2019)

06:32

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

04:28

Noizy - Big Body Benzo (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

προβολές 30M

Stresi - Loco (Official Video HD)

02:57

Stresi - Loco (Official Video HD)

StresiOfficial

προβολές 8M

Sergio - Without U (Official Video HD)

03:44

Sergio - Without U (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 89M

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 3 Trailer 1

1:08

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 3 Trailer 1

Mr. Wrong - Bay Yanlis

προβολές 394K

Dhurata Dora - Ferrari

3:05

Dhurata Dora - Ferrari

Dhurata Dora

προβολές 6M

SIDEMEN REUNITED MUKBANG

1:2:02

SIDEMEN REUNITED MUKBANG

Sidemen

προβολές 9M

ΒΡΗΚΕ ΦΕΤΟΣ ΓΚΟΜΕΝΑ?! *ΣΟΚ*

12:43

EGGlovismenes_Episode 21

16:26

EGGlovismenes_Episode 21

EGGlovismenes

προβολές 21K

tati westbrook just CANCELED jeffree star & shane dawson...

10:11

IGNORING LEXI FOR 24 HOURS PRANK!

10:02

IGNORING LEXI FOR 24 HOURS PRANK!

Ben Azelart

προβολές 2,4M