Shkurta Selimi - A e din se (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν χρόνο

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 02:42

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Lyrics: Ghulo
  Music: 2Ton
  Beat: Genc Avdyli
  Violine: Mentor Sylejmani
  Style by: Vlora & Kaltrina
  Make up: Fjolla

Maryam ekhtyari
Maryam ekhtyari

😀🤩😍

Πριν μήνα
Arben Ajvazi
Arben Ajvazi

🤩😍

Πριν μήνα
Mus Mar
Mus Mar

I fell in love with you you are my beauty😙😚💋💋💋❤❤❤💖💖💖

Πριν 2 μήνες
eranajusufl Jusufi
eranajusufl Jusufi

Bravos❤❤

Πριν 2 μήνες
Nita Nita
Nita Nita

shpresoj do besh keng tjera se me pelqen Zeri yt dhe deri tani dhe kenget qe ke

Πριν 2 μήνες
Vlora Selimi
Vlora Selimi

Te dua shum, 💕💕💕💕

Πριν 2 μήνες
Vlora Selimi
Vlora Selimi

Shpirti jem je ti, 🌹❤️🙏

Πριν 2 μήνες
Vlora Selimi
Vlora Selimi

Dashuria jem te dua🥰💕💕

Πριν 2 μήνες
Nexhmije Kamberi
Nexhmije Kamberi

Shum e vertete por jeta vazhdon 🙏🤔

Πριν 3 μήνες
Elmeddin Babayev
Elmeddin Babayev

💞🧜‍♀️⚘⚘⚘🤗🥰😘😘👏👏👏👍👍👍👍👌👌🖐🖐

Πριν 3 μήνες
Rita Berisha
Rita Berisha

Kush po e degjon edhe ne 2020 ne karantine

Πριν 3 μήνες
Dita Visi
Dita Visi

Ma e bukra botes😊😊😊😊😊

Πριν 3 μήνες
Shefqet W
Shefqet W

KËNGA KLIPI DHE KËNGËTARJA PËRFEKTE ÇDO GJË PËRFEKT.

Πριν 3 μήνες
Shcemsi Dzel
Shcemsi Dzel

Shumë Seksi po Dukeni Shkurte

Πριν 3 μήνες
Artyom Grigoryan
Artyom Grigoryan

💋👍

Πριν 4 μήνες
shkodra shkodra
shkodra shkodra

💃💃💃🌹

Πριν 4 μήνες
Hisnija Mazreku
Hisnija Mazreku

💋🤞🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️🥰

Πριν 4 μήνες
Seldijana Gashi
Seldijana Gashi

Shum bukur te lumt ❤️

Πριν 4 μήνες
Boni Durres
Boni Durres

Shum Bukur

Πριν 4 μήνες
Andrijos Andri
Andrijos Andri

Superrrrrrrrrrr ☆☆☆☆☆☆

Πριν 4 μήνες
Vera Morina
Vera Morina

😍😍😍😍😍😍

Πριν 4 μήνες
Vera Morina
Vera Morina

❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 4 μήνες
Berat AL Boss
Berat AL Boss

Super hit 2020🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 4 μήνες
ARCIVNER ARTSAKH
ARCIVNER ARTSAKH

You bomba

Πριν 4 μήνες
Algel Ivanov
Algel Ivanov

Múzika pop bravo

Πριν 4 μήνες
Dyrajete Rexhepi
Dyrajete Rexhepi

Shkurte je si yll i botes

Πριν 5 μήνες
Mide Koltraka
Mide Koltraka

25 . 2 . 2020💕

Πριν 5 μήνες
Lola.12 Lola.12
Lola.12 Lola.12

Bukuroshe 👍❤️

Πριν 5 μήνες
Ida Bari
Ida Bari

Po

Πριν 5 μήνες
tringa zyhrani
tringa zyhrani

Shumë e mirë kjo kënga👌👏💖

Πριν 6 μήνες
Karen Arutunyn
Karen Arutunyn

SUPER 💗🇦🇲🇦🇲🇦🇲

Πριν 6 μήνες
ELSAN Zadeh
ELSAN Zadeh

İ love you ALBANIA

Πριν 6 μήνες
SALAH SALAH
SALAH SALAH

very good. please translate it into English

Πριν 6 μήνες
RAJENDRA PRASAD JAT
RAJENDRA PRASAD JAT

I love you

Πριν 6 μήνες
Amarildo Bana
Amarildo Bana

👏👏👏👍👍👍💖💖💖💖🙋🙋🙋😘😘☺️☺️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 6 μήνες
jhon farker
jhon farker

No word's To Destiny that brilliant voice..!!!!!

Πριν 6 μήνες
Flora Imeri
Flora Imeri

Kush e don kit qiken

Πριν 6 μήνες
Flora Imeri
Flora Imeri

😍😍

Πριν 6 μήνες
Rasime Jakupi
Rasime Jakupi

Te lumt shkurta te dua shum çit hala keng per dashni

Πριν 7 μήνες
Rasime Jakupi
Rasime Jakupi

Te lumt se valla kjo keng koka bash per mua hala edhe une e kam nja ne zemer e dua shum ate djal quhet shkrinja e par esht H

Πριν 7 μήνες
BOKHTARI MUSIC
BOKHTARI MUSIC

like from TAJIKISTAN

Πριν 7 μήνες
RUSLAN AZMIR
RUSLAN AZMIR

👍👍👍GREETINGS FROM AZERBAYCAN 🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🎧

Πριν 7 μήνες
Sema Serdar
Sema Serdar

🇧🇦

Πριν 7 μήνες
Gabriele Pentax
Gabriele Pentax

🇮🇹🇦🇱❤️

Πριν 7 μήνες
Zazzza Tv
Zazzza Tv

Hje nje yll zemer vazhdo

Πριν 7 μήνες
Blerime Blerta
Blerime Blerta

Te dua shum yll je shkurte 🥰🤗⭐️⭐️👍🏻

Πριν 7 μήνες
Alketa Lala
Alketa Lala

shum bukur

Πριν 7 μήνες
Andrei Stratu
Andrei Stratu

Superrr piesaaaaaa. 👉👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🕳️🕳️💋

Πριν 7 μήνες
ermal ramilli
ermal ramilli

A e din se, a e din se shum e bukur ti je 😊😊😊🤣

Πριν 7 μήνες
Jahja Ramadani
Jahja Ramadani

👍🤗😍

Πριν 10 μήνες
صّـدِوَفَـــ الُلُيَـالُـيَ
صّـدِوَفَـــ الُلُيَـالُـيَ

. ♥♥ §❥❥❥❥❥❥❥❥§

Πριν 10 μήνες
Houcine Moufakir
Houcine Moufakir

Bravo bravo

Πριν 11 μήνες
Ariona Grande
Ariona Grande

Shum bukur!!!💋❤Të dua!☺️

Πριν 11 μήνες
ishu raj
ishu raj

Supperrrrrrrrrr 🎶 🎶 🎶 ✌👍💗💓

Πριν 11 μήνες
Blinishta Miraa
Blinishta Miraa

Mka mar malli met pa e me ta ni at za

Πριν 11 μήνες
yllzon Krasniqi
yllzon Krasniqi

😍😍😍😍

Πριν 11 μήνες
Egzon R.
Egzon R.

Nuk po din me mu bo bajat beee 😍😍❤

Πριν 11 μήνες
Medina Hebibi
Medina Hebibi

Sae mir Mosika ❤❤❤❤❤❤❤💐

Πριν 11 μήνες
Miftar Avelli
Miftar Avelli

Shkurta asnjeher nuk tè zhgenjen .

Πριν 11 μήνες
Elmira
Elmira

Super 💖🌟

Πριν 11 μήνες

Επόμενο

Shkurta Selimi - Pike mu bone (Official Video HD)

02:47

Vjollca Haxhiu - Fans (Official Video HD)

02:55

Vjollca Haxhiu - Fans (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 425K

Shkurta Selimi - Malli

03:00

Shkurta Selimi - Malli

ZzapnChriss Onrecords

προβολές 707K

Arta Kabashi - A m'don? (Official Video HD)

03:33

Arta Kabashi - A m'don? (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 780K

IMRI MURATI - HAJDE O SHERBET {Official Video HD}

03:18

IMRI MURATI - HAJDE O SHERBET {Official Video HD}

JehonaProduction

προβολές 1,7M

Albana Azizi - SA MIRE TA BONA 🔥

03:27

Albana Azizi - SA MIRE TA BONA 🔥

ProduksioniARBONI

προβολές 3,5M

Mimoza Shkodra - Fol Fol ( Gezuar 2020 ) Eurolindi & Etc

03:26

Merita Latifi - Qa me bo (Cover Aziz Murati Live)

02:51

SKERDI ft. MIMOZA SHKODRA - T’LUTEM

03:22

SKERDI ft. MIMOZA SHKODRA - T’LUTEM

SKERDI

προβολές 9M

Sabiani ft. Marseli - Pa ty Dashni (Official Video HD)

04:18

Sidorela Roli - Ska Rrena (Official Video HD)

03:40

Sidorela Roli - Ska Rrena (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 1,6M