Noizy - Nuk je bad (4K Video)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  thisisnoizythisisnoizy

  διάρκεια: 03:06

  Une jam si vdekja, nuk vi 2 her.
  Chorus:
  Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
  Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
  Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
  Ti nuk je hustla ti je tip pussy,
  Rap:
  Gucci Gucci Edhe ca
  LV LV Edhe ca
  Philip-plain Fendi Prada kari npidh thash Kujt I ha,
  Ti nuk je certi you man na na moving dirty,
  Konkurenc ju me mu? esht early,
  Jam Rich and 30
  Ti nuk je gang ti je tip flirty,
  Ey Cuna - vi si trauma
  shum I ftot sikur jam ne laguna,
  Una - funksionoj me formula,
  Eci me truna nuk eci me tula,
  Zhula - jeni si fllucka,
  Dilni kamos Por prap jeni zhduksa,
  Fuksa - fshiheni mas lluksa,
  jeta perditshme si zero me xhufka,
  -Ku I con mushka,

  Chorus:
  Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
  Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
  Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
  Ti nuk je hustla ti je tip pussy,

  E Kom 1 uzi ye vi nga durrsi,
  gyal got bang inside the jacuzzi,
  Mfal nese shaj Mka pas thon dhe msusi
  Jam pak banal zemer miskuzi,
  O erdh dita me zi e prita,
  Ata qe sbesun tash Krejt I korita,
  Asta la vista shihna ke pista,
  Mbi 10 Shtete Jam ne top lista,
  It’s zini Krejt e din
  Nuk shum se flet Lamborghini
  Ca dini ca keni lejini llafet Hajde dilni,
  Edhe fuck fuck fuck
  Krejt ata ta ta
  Qe mendojn dojn dojn se na rrezojn,
  Qe Ku ja ja Jam
  ktu na na nalt
  me Krejt ata ta ta qe na dojn,

  Chorus:
  Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
  Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
  Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
  Ti nuk je hustla ti je tip pussy,
  #Noizy #NukJeBad #Album2020

Leons Shytermeja
Leons Shytermeja

O noizi je super je mbret kur do e nxjerresh kengen e re

Πριν 16 ώρες
Arijan Demiri
Arijan Demiri

Kingu

Πριν 16 ώρες
Nimete Kacamaku
Nimete Kacamaku

Po shtyhen jta dy noyzi apo fero per mu eshte ma i mir fero

Πριν 17 ώρες
I30113009N Ermal1983
I30113009N Ermal1983

Hero

Πριν 18 ώρες
Daniel Peshkepia
Daniel Peshkepia

Kush don kengen e Noizyt-black lamborghini tme shkruaj ne dm instagram @deni1_7 ose @otr_noizy_4life

Πριν ημέρα
xhevit mazrreku
xhevit mazrreku

Diss per feron qe ben rolin e gengut

Πριν 2 ημέρες
kenge shqiptare
kenge shqiptare

https://www.youtube.com/watch?v=IoAY0CshM64

Πριν 2 ημέρες
Uilla temsi
Uilla temsi

Je pidhsome me pak fjale 👌👌🎥

Πριν 2 ημέρες
Haxhi Vishkulli
Haxhi Vishkulli

Kingu i Shqipërisë

Πριν 2 ημέρες
Fatjon Alia
Fatjon Alia

Kari n'pidh kuj't i ha

Πριν 2 ημέρες
Tari OTR
Tari OTR

Noizy 👑👑💎

Πριν 2 ημέρες
Elife elife
Elife elife

😚😙😘💋😘👍👍

Πριν 3 ημέρες
Enriko Balla
Enriko Balla

o ropqir

Πριν 3 ημέρες
Djana Klaus
Djana Klaus

Geto kari

Πριν 3 ημέρες
Shkupi 19&89
Shkupi 19&89

🔥🔥🔥

Πριν 4 ημέρες
Shkupi 19&89
Shkupi 19&89

🔥🔥🔥

Πριν 4 ημέρες
seldi corollari
seldi corollari

un jam della se kshu ma do kari po ti sje otr po pall kari

Πριν 5 ημέρες
Zef Marku
Zef Marku

Vip

Πριν 5 ημέρες
gjergj007boos Halili
gjergj007boos Halili

😎😎😎😎😎😎 nojzy je shum i fort

Πριν 5 ημέρες
Gzim Abdurramani
Gzim Abdurramani

Finem panama Rryp gucci ? E ka hanger apo ?

Πριν 5 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 5 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 5 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 5 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 5 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 5 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 5 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Rop qir

Πριν 5 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

O tqift fero nonen

Πριν 5 ημέρες
Altin Palla
Altin Palla

Noizy is number 1 Albania ❤

Πριν 6 ημέρες
Durici G's
Durici G's

Zoti ja rujt familjen kush e ngjo dhe e shar ket muziken time https://youtu.be/BFYANML1AyU 🙏🙏🙏😢

Πριν 6 ημέρες
Durici G's
Durici G's

https://youtu.be/BFYANML1AyU ju ftoj ta boni share ju lutem

Πριν 6 ημέρες
Shade Studio
Shade Studio

Ahhahahaha sa funny qe ke nevoj per tekst tshkruj un veq kallxo

Πριν 6 ημέρες
Altin Zenuni
Altin Zenuni

Sì pederast unikkatili 👑

Πριν 6 ημέρες
FATI0NI TV
FATI0NI TV

Kush e shef ala ne mujin maji

Πριν 6 ημέρες
ANO NIM
ANO NIM

Ik o rrot kari qi motrat mustafA

Πριν 6 ημέρες
limon cuku
limon cuku

Je i pari ne keta kenge

Πριν 6 ημέρες
Servete Murati
Servete Murati

Sa isha duke ngjuar muziken tende nuk je Bed ke mbbbret 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Πριν 6 ημέρες
Servete Murati
Servete Murati

Nojzy. Emri i vertet rigels ke nje mije like👍👑👑💵💴💶💷💸💱🔫💲👑👑👑😀😄😷😎

Πριν 6 ημέρες
Servete Murati
Servete Murati

noizy jam famsi yt me I mall ne bot

Πριν 6 ημέρες
Estrada Shqip
Estrada Shqip

Gjëegjeza qe e hutoj noizyn https://youtu.be/EbIt3ukmdVM

Πριν 7 ημέρες
Gazmend Dedej
Gazmend Dedej

bosi me i madh nbot 👉💪👈🤘 respektohet mreti 🇦🇱🇦🇱🏁

Πριν 7 ημέρες
Carpe Gostivari
Carpe Gostivari

u nusen pick ta cifsha gjinif kush e ngjon ket muzik katatsrof turp

Πριν 7 ημέρες
leandro ouka
leandro ouka

noizyyyyyyyy

Πριν 7 ημέρες
Leo Tafaj
Leo Tafaj

👌👌⭐🌟⚡🥇🥇👑👑👑👑👑

Πριν 7 ημέρες
Xhulio Arifaj
Xhulio Arifaj

jeeeee ti je baba i rrrepit $$$$$$$$$$$$

Πριν 7 ημέρες
JUVENTUS Juventus
JUVENTUS Juventus

Je i papam o vlla rrespekte per ty

Πριν 8 ημέρες
Renis Myrtollari
Renis Myrtollari

Super Nojzi

Πριν 8 ημέρες
The Unique
The Unique

Godet Nijaaaziaaaaa

Πριν 8 ημέρες
roland perkola
roland perkola

Otr

Πριν 8 ημέρες
Brixhilda ejlyl
Brixhilda ejlyl

Noizy OTR.

Πριν 8 ημέρες
CORONA VIRUS
CORONA VIRUS

o njerez ky nuk esht diss kushtuar feros, jan fjal per rreperat fake

Πριν 8 ημέρες
Mimoza Cakaj
Mimoza Cakaj

Kete disib per feron ja ke bere shume mire ai eshte mut

Πριν 9 ημέρες
BS News
BS News

1:08 ktu ngjojeni

Πριν 9 ημέρες
pjeter lleshi
pjeter lleshi

Qa asht ky pill robsh muti qe veq ban kang tu sha tirt pill motre

Πριν 9 ημέρες
Flavio Rakaj
Flavio Rakaj

Bravio

Πριν 9 ημέρες
Orges Çerri
Orges Çerri

Kush eshte nga durrsi te bej like p..sh.. nojzy

Πριν 9 ημέρες
Linditrim Sahiti
Linditrim Sahiti

o rrigels rajkoviqi se ti serb je po blien klikimi ti ske ba pare prej muzike po prej drogs une jom mreti i rrugs edhe ski nevoj me ba##e bishs se ti pysy boj nuk je gankstr i mush hundet drog kur t kish deshir matmi kush e ka banden mat fort thug llife gangsta forevr jom une ti sje krkushi shihum na me 8shtator te skender beu t dhij gojn se moti ty ta kom palu pysyn kur dush meri otrullanat mas vet veq vet ju dal

Πριν 9 ημέρες
Xeni Hasa
Xeni Hasa

👑👑👑👑👑

Πριν 9 ημέρες
hvhsajsh osjsjsnsb
hvhsajsh osjsjsnsb

I hope noizy will never left muzic behind

Πριν 11 ημέρες
hvhsajsh osjsjsnsb
hvhsajsh osjsjsnsb

❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 11 ημέρες
Mano Shkoza
Mano Shkoza

Bkr

Πριν 11 ημέρες
alexander17 tv
alexander17 tv

Kush me ben sub e rujt AMIN

Πριν 11 ημέρες
Aldo Gjata
Aldo Gjata

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💎💎. OTR NOIZY

Πριν 11 ημέρες
Andri The Gamer
Andri The Gamer

Unikkatil mbreti Askush tjeter

Πριν 11 ημέρες
ALBAN STRAKOSHA
ALBAN STRAKOSHA

O ju lepura që prendi feron, mos ma krahasoni at ropqir me Noizyn. Feron e la arbenita e trradhtonte e fero ngeli si i dhim, pastaj fero me Noizyn, është turp kush jua dëgjo! Noizy Mbreti ⭐❤🇦🇱

Πριν 11 ημέρες
Altin Palla
Altin Palla

Ferro zdi me lidh dy fjal

Πριν 6 ημέρες
roland perkola
roland perkola

Otr

Πριν 12 ημέρες
haha of the igloo people
haha of the igloo people

Proper diss track, well done!

Πριν 12 ημέρες
Eltion Shkurtaj
Eltion Shkurtaj

💪💪💪

Πριν 12 ημέρες
almira Miftaraj
almira Miftaraj

super kenge je super rapstar

Πριν 12 ημέρες
Ersi Bixhaku
Ersi Bixhaku

😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

Πριν 12 ημέρες
Fitness Stars
Fitness Stars

hahahaha me ktheni pak pergjigje kush e ka degjuar muziken e stresit KUSH RAKIN JE TI per ata se nuk e kan ngu ngojen the me ktheni pergjgije cila muzike eshte me e mire ose (cili diss shte ma i mire)

Πριν 12 ημέρες
Calvin Tube
Calvin Tube

BEAT Drake-Gylachester

Πριν 12 ημέρες
Johny Korca
Johny Korca

Je shum vk

Πριν 13 ημέρες
Johny Korca
Johny Korca

💩💩💩💩💩💩💩

Πριν 13 ημέρες
limon cuku
limon cuku

Kari ne pidh thash kujti ha i ha stresi

Πριν 13 ημέρες
limon cuku
limon cuku

Ti ke grupin me te mire

Πριν 13 ημέρες
limon cuku
limon cuku

Ti je kengetari me i mire

Πριν 13 ημέρες
limon cuku
limon cuku

Otr

Πριν 13 ημέρες
limon cuku
limon cuku

Ti je me i mire nga kengetaret

Πριν 13 ημέρες
Suela Cane
Suela Cane

o mbret ne jena 👌👌👌👌

Πριν 13 ημέρες

Επόμενο

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

03:27

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

thisisnoizy

προβολές 25M

Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)

03:01

Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)

thisisnoizy

προβολές 10M

GRIZZLE - MONTGOMERY

2:33

GRIZZLE - MONTGOMERY

DOF TWOGEE

προβολές 161K

Styl Mo - Mindblow

1:46

Styl Mo - Mindblow

Style With Ease

προβολές 25K

Lil Pop x Sele - Insta (Official Music Video)

3:19

Lil Pop x Sele - Insta (Official Music Video)

Mad House Records

προβολές 97K

Vinz - Freestyle

02:11

Vinz - Freestyle

HELLBANIANZ

προβολές 2,4M

Stresi - Loco (Official Video HD)

02:57

Stresi - Loco (Official Video HD)

StresiOfficial

προβολές 6M

Young Zerka & Ronela Hajati - Syn i jemi

03:09

Young Zerka & Ronela Hajati - Syn i jemi

REDBOX Entertainment

προβολές 30M

Capital T - FLEX (Prod by.RZon)

03:04

Capital T - FLEX (Prod by.RZon)

Capital T

προβολές 5M

Noizy ft. Varrosi - Who want something

02:47

Noizy ft. Varrosi - Who want something

thisisnoizy

προβολές 1,2M

Capital T - Akull

03:09

Capital T - Akull

Capital T

προβολές 13M

Noizy - Give me Love

03:10

Noizy - Give me Love

thisisnoizy

προβολές 598K

Supermarketi - Tik Tok | NGOP.TV

1:41

Supermarketi - Tik Tok | NGOP.TV

NGOP

προβολές 25K

Reacting To Cap Reactions

20:00

Reacting To Cap Reactions

JJ Olatunji

προβολές 2,7M

I PRANKED MY SISTER'S CRUSH!! (FREAKOUT)

7:05

I PRANKED MY SISTER'S CRUSH!! (FREAKOUT)

Brent Rivera

προβολές 2,4M

ΤΥΠΟΙ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΣΤΟ GNTM | Giannakopoulos

10:03