Stresi feat.Anestezion & One T - Thirrni Eulexin

  • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 6 χρόνια

    StresiOfficialStresiOfficial

    διάρκεια: 03:26

    Stresi feat.Anestezion & One T - Thirrni Eulexin
    Beat : Enes Qosa

Ermal Limani
Ermal Limani

2020 hala

Πριν 50 λεπτά
Islam Saliaj
Islam Saliaj

Kush e degjon kengen 2020 like komentit

Πριν 17 ώρες
Ledion Cakaj
Ledion Cakaj

05.06.2020 W

Πριν ημέρα
Auron Ismajli
Auron Ismajli

ta qi motren

Πριν 2 ημέρες
Movie Trailers
Movie Trailers

Vlla kur del aj hiti Shokun se lo 3 se ky hiti asht ala bomb sot ka ardh koha me hedh nje Bomb Berthamore made in Albania

Πριν 3 ημέρες
Jack Daniel
Jack Daniel

A ka naj qim nane qe e ngon 2020? 🔥

Πριν 4 ημέρες
DOMENIKO .D
DOMENIKO .D

Stresi bb4l rracen ja qi kush kundershto .Stresi p9 from Albania 🇦🇱

Πριν 9 ημέρες
Seljana Lico
Seljana Lico

Kush e degjon akoma ne 2020 kete kenge like komentit😍

Πριν 12 ημέρες
MarioX Gaming
MarioX Gaming

Kush e ndgjon ket keng tani like 22 May

Πριν 14 ημέρες
Sntssggeht Kt
Sntssggeht Kt

stresi nona🤟🤟🤟🤘🤘🤘

Πριν 15 ημέρες
Aldi B
Aldi B

2020

Πριν 23 ημέρες
picar gjirokaster
picar gjirokaster

Kulish I Kriminel Berishes

Πριν 23 ημέρες
Muzik Shqip
Muzik Shqip

2020 knej pari !??

Πριν 26 ημέρες
Taulant Rexhep
Taulant Rexhep

Kjo khng i deligoet ktyre repistave politikanve tan Mijer trfikanve Shiptar

Πριν 27 ημέρες
giovanni tavolo
giovanni tavolo

we also listen to you in Italy, you are a great bro

Πριν 27 ημέρες
alb alb
alb alb

like nqs e degjoni ne kohe karantine

Πριν μήνα
kodi kodi
kodi kodi

Djale me vepra

Πριν μήνα
Tefik Sylejmaniシ
Tefik Sylejmaniシ

2020😈👊

Πριν μήνα
Rigert Kovaci
Rigert Kovaci

Nese doni barin ma tfort hajdeni te une ahahahah Real Stresi Tony Montana shqiptar🔥🔥🔥

Πριν μήνα
AK-47 Fonexi
AK-47 Fonexi

2020 Tengu♥️Me Kaci Pa Kaci Spomanim Per Polici♥️

Πριν μήνα
Xhesjan Dyli
Xhesjan Dyli

E du berishen le te qihet Edi rama 😂. ✌✌ 15.04.2020 👑

Πριν μήνα
Illyrian Boy
Illyrian Boy

Like kush e ngon hala ne 1990

Πριν μήνα
Andy shaw
Andy shaw

the albanian 2PAC 🔥

Πριν μήνα
Qaz Cubi
Qaz Cubi

2020 ✌🏻

Πριν μήνα
MGL• Rei
MGL• Rei

2020??

Πριν μήνα
Babaa Stars Albania
Babaa Stars Albania

A eshte prish shoqnia me getin??

Πριν μήνα
orhan krasniqi
orhan krasniqi

Kush e degjon 2020 🤝❤

Πριν 2 μήνες
Ani Daku
Ani Daku

Kush e degjo stresin ne 2020

Πριν 2 μήνες
butrint buta
butrint buta

KING stresi

Πριν 2 μήνες
Stresi Free
Stresi Free

Like Kush e ngjon 2020

Πριν 2 μήνες
Arsild Gjoka
Arsild Gjoka

Like kush e degjon ne 2020💥💥💥

Πριν 2 μήνες
Arjan Arjan
Arjan Arjan

2020 bordeaux France. Rspk stresi

Πριν 2 μήνες
Enea canka
Enea canka

Kush e dgjon 2020 like krejt

Πριν 2 μήνες
gerty HB
gerty HB

2020 nuk vdes kjo muzikë edhe në vitin 3000 ka me u degju 🥇STR€$I🥇

Πριν 2 μήνες
Edvin Bicaku
Edvin Bicaku

———>2020

Πριν 2 μήνες
Enrik Eminaj
Enrik Eminaj

2020 ??

Πριν 2 μήνες
Luis Ff
Luis Ff

2020 ala digjohet? BB4Life

Πριν 2 μήνες
Kaii Clan Y
Kaii Clan Y

2 0 2 0 Kosova Higher 🤣

Πριν 2 μήνες
Mirjan beluli
Mirjan beluli

Mos rrini tu than kush e ngon ne 2018-2019-2020 kto dot ngjohet derim sa hip-hopi o gjall

Πριν 2 μήνες
free freestyle
free freestyle

2020 king stresi☠️

Πριν 2 μήνες
i'ts Ben Ard
i'ts Ben Ard

A ka nai Nji qe e ngjon edhe n2020

Πριν 2 μήνες
Bwh Vegsh
Bwh Vegsh

2020

Πριν 2 μήνες
Marin Marku
Marin Marku

Kush e ngjo ne 2020

Πριν 3 μήνες
Albert. Fetahi
Albert. Fetahi

Kush po e ngjon hala 2020

Πριν 3 μήνες
True Johny
True Johny

Kush e digjon akoma ne 2020 like ❤🔥🤘🤪

Πριν 3 μήνες
Yani humor
Yani humor

✅2020✅

Πριν 3 μήνες
Free Firee 2020 Neww Free Fire
Free Firee 2020 Neww Free Fire

2020 be like 🤴💯

Πριν 3 μήνες
Pellum
Pellum

Noizy - 100 Kile..! edhe thoja ku e ka vjedh.. 0:10

Πριν 3 μήνες
arbri petrit
arbri petrit

2020 dhe kjo keng e stresit asnjer nuk haroet

Πριν 3 μήνες
Albert Abazi
Albert Abazi

2020👑

Πριν 3 μήνες
Wermacht Seig
Wermacht Seig

2020 kush e degjon

Πριν 3 μήνες
Andrea Arapaj
Andrea Arapaj

2020 💪💪

Πριν 3 μήνες
Dren Leka
Dren Leka

2020

Πριν 3 μήνες
19 98
19 98

2 0 2 0 KUSH E DEGJON LIKE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 3 μήνες
Elio Hasanaj
Elio Hasanaj

2020 kqyr ca bona jeshil u mush tirona

Πριν 3 μήνες
Gaming Pro Live
Gaming Pro Live

2020

Πριν 3 μήνες
MGL• Rei
MGL• Rei

2020??

Πριν 3 μήνες
Aleksander Laska
Aleksander Laska

Kush e ngjon akoma 2020 Like

Πριν 3 μήνες
Antonio Bushi
Antonio Bushi

Kush e degjon akoma 2020

Πριν 3 μήνες
Ahmed Ismaili
Ahmed Ismaili

Unikkatil&Stresi nuk muj mi nda

Πριν 3 μήνες
K K
K K

hajdeni te une. viti osht 2020

Πριν 3 μήνες
Edmond Ropaj
Edmond Ropaj

2020 life ket muzic😍😍😍😍

Πριν 4 μήνες
Ada addda
Ada addda

Kush e dgjon ne 2020 like ❤❤

Πριν 4 μήνες
Vzhara Zhara
Vzhara Zhara

Kush e ngjo ne 2020 like

Πριν 4 μήνες
Asgje Dhe Gjithcka
Asgje Dhe Gjithcka

2020 ❤

Πριν 4 μήνες
mikael gjevori
mikael gjevori

2020 ❤️

Πριν 4 μήνες
Kicka Kicka
Kicka Kicka

O mreti ti je mreti i shqipnissss❤❤

Πριν 4 μήνες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

Do knojn per bari a une flej n'to🍀

Πριν 4 μήνες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

2020?

Πριν 4 μήνες
Berin Azizi
Berin Azizi

Na ber baba mall ka maqedonia tash se kriz per mall kemi

Πριν 4 μήνες
Haqif aziri
Haqif aziri

2020 ❤️

Πριν 4 μήνες
BOBI_7
BOBI_7

E DU BERISHEN LE TQIHET EDI RAMA 2020

Πριν 4 μήνες
UFC & MMA
UFC & MMA

2020?

Πριν 4 μήνες
eduarto qollaku
eduarto qollaku

like kush e degjon ne 2020. 17.01.2020.

Πριν 4 μήνες
Bajame Ymeri
Bajame Ymeri

❤️❤️❤️😘😘🙏

Πριν 4 μήνες
Adonis Kastrati
Adonis Kastrati

2030 kush e ngon like

Πριν 4 μήνες
vilgerto bb4life
vilgerto bb4life

Kush e degjon kete kenge ne 2020 like komentit 😂

Πριν 4 μήνες
Mc Arnold
Mc Arnold

Deri 2030 osht e sigurt

Πριν 25 ημέρες
Andre Zallemi
Andre Zallemi

Kjo kong esht hit

Πριν 27 ημέρες
FF ALTIN
FF ALTIN

vilgerto bb4life une O ❤️

Πριν μήνα
eduarto qollaku
eduarto qollaku

BB4LIFE.

Πριν 4 μήνες
gerty HB
gerty HB

nuk vdes kjo kenge 😉STRESI…👑

Πριν 4 μήνες
HG GameZone
HG GameZone

2020 hala hit🙏🔓🔓 like kush e degjon akoma

Πριν 4 μήνες
Migena Panariti
Migena Panariti

E këto sidhje ti si ...... Pu pu po duhet të dish kisha dhe 2 njerëz të mir qe me hapen syt dhe me ndihmuan në atë kohë dhe ju uroj ja u shtronte zoti me Flori atyre ti se bere

Πριν 4 μήνες
El Chapo
El Chapo

20120

Πριν 4 μήνες

Επόμενο

Stresi ft. One T  - Shokun se Lo (Official Video HD)

03:34

Stresi - R.I.P (Ta Djegi Letren ) 2014

04:07

Stresi - R.I.P (Ta Djegi Letren ) 2014

StresiOfficial

προβολές 3,8M

My Dad is Gay | The Secret Life of Lele Pons

28:50

My Dad is Gay | The Secret Life of Lele Pons

Lele Pons

προβολές 4,1M

Σπίτι με τον Κωνσταντίνο Αργυρό - Mega- 29.5.2020

2:19:17

Σπίτι με τον Κωνσταντίνο Αργυρό - Mega- 29.5.2020

Κωνσταντίνος Αργυρός Tv

προβολές 65K

FINEM - BENZI (ft. SOLO) (prod. ARLENN)

02:59

Stresi ft. Pakufijt ft. Many ft. Samy - Bad Boys in Town

04:35

Vinz Ft Stealth - Hood Life

03:18

Vinz Ft Stealth - Hood Life

HELLBANIANZ

προβολές 14M

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

07:15

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

προβολές 11M

DON XHONI | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin #GJONIBLACK

33:08

Stresi - Mos U Dorzo (2017)

03:28

Stresi - Mos U Dorzo (2017)

StresiOfficial

προβολές 9M

Stresi - Qe ku Jom (2014)

03:44

Stresi - Qe ku Jom (2014)

StresiOfficial

προβολές 2,1M

Vinz - My Shqipez (HELLBANIANZ) (Official Video HD)

04:01

17 Ways to Sneak Snacks into the Movies!

11:44

17 Ways to Sneak Snacks into the Movies!

Troom Troom WOW

προβολές 9M