Sinan Vllasaliu - Imazhi (Official Audio)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  ArkivaShqip

  διάρκεια: 03:39

  Instagram: arkivashqip
  Facebook: ArkivaShqip
  Sinan Vllasaliu - Imazhi
  Executive producer: Emracom
  Music: Wirusi
  Lyrics: Ghulo
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/imazhi-single/1516080519?ls=1&app=itunes
  Spotify: open.spotify.com/album/12q9RUhXCceeEQpsWd3GMy
  Deezer: www.deezer.com/en/album/151685262

Vjosa Pangja
Vjosa Pangja

🌟

Πριν ημέρα
Arben Limani
Arben Limani

Big them

Πριν 2 ημέρες
Jeta1308 jeta
Jeta1308 jeta

👌🏽

Πριν 3 ημέρες
Seki Sara
Seki Sara

Respekt Sinan vllasaliu Shum kenget me vend 💞💞💞💞💞💞💞💞

Πριν 5 ημέρες
florenc sina
florenc sina

Ska diskutim muzika jot.numer je si gjithmon 🤴🤴🤴

Πριν 8 ημέρες
Gamer Arja
Gamer Arja

Te lumt kenga shum e mire

Πριν 10 ημέρες
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi

Te kèndofte zemra gjithmon ❤❤

Πριν 10 ημέρες
Isen Berisha
Isen Berisha

Me nje fjal Perfekt

Πριν 16 ημέρες
Ada beuty
Ada beuty

super keng 😍🥰🤩

Πριν 18 ημέρες
Diturie Balaj
Diturie Balaj

Sinan je kengetari ma i mir i te gjitha trevave shqiptare

Πριν 18 ημέρες
kas Gashi Luljeta
kas Gashi Luljeta

Nuk ka Diskutim per performencen Vokale tende vesht me pushojne kurr i ndegjoje kenget e tuaaa Jerr Top Top 👏👏👏👏👏💙

Πριν 19 ημέρες
Enes Gashi
Enes Gashi

O Bylbyl i Artit muzikes rrnofsh si gjith me muzik e test respekt per ty i madhi Sinan

Πριν 19 ημέρες
Leon Mustafi
Leon Mustafi

Super keng

Πριν 27 ημέρες
Leona Dedushaj
Leona Dedushaj

Maj Miri♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Πριν 27 ημέρες
AvA Pod
AvA Pod

Respekt per ty Sinan jemi rrit me kenget e tua te mira, kjo kenge e ka melodin me ta relaksu trurin edhe me fjet 😴👏👌

Πριν 29 ημέρες
ylber berisha
ylber berisha

Ma i madhi ne vend !

Πριν 29 ημέρες
Hamza ARVİȘ
Hamza ARVİȘ

Qq Kq Yummy

Πριν 29 ημέρες
Sadete Hajdari
Sadete Hajdari

In ujhr gurukru🦍🤬😠😡😈😾

Πριν 29 ημέρες
Peme Ndreu
Peme Ndreu

Super je kengetari im I preferuar 😍🤗🇦🇱

Πριν μήνα
Blerim Bushi
Blerim Bushi

I jashtezakonshem je Sinan,edhe femijet e mi ti kan msu kenget e lejd ma une 👏👍

Πριν μήνα
TÜRK TÜRK
TÜRK TÜRK

🇹🇷

Πριν μήνα
Suna jo
Suna jo

Gjithmon me kenget me te bukura ,,si dhe tekstet ❤ Sukssese

Πριν μήνα
Teuta Haziri
Teuta Haziri

Nji keng e bukur👌🏻 nji ze i mahitshum👏🏻 prej si ka dal ka 20 her e ndegjoj po ma ndreq diten 😊te lumt Sinan 🍀je Kral i muzikes shiptare👏🏻👏🏻👏🏻

Πριν μήνα
Adi c63
Adi c63

Bravo sinan

Πριν μήνα
naser sherifi
naser sherifi

I MADHI I VETMI NE TREVA SHQIPTARE SINAN VLLASALIU

Πριν μήνα
Joker tv
Joker tv

Shikoni videot e mia

Πριν μήνα
HİCRAN cografya
HİCRAN cografya

Güzel şarkı 🇹🇷😘👍🇦🇱

Πριν μήνα
Irfan Osmani
Irfan Osmani

Te lumtt i nderuar 👌

Πριν μήνα
Accord Accord
Accord Accord

Si gjithemone me stil

Πριν μήνα
Negan’s Protégé
Negan’s Protégé

A more legjend. Ke qene, je dhe do mbetesh kengtari im i preferuar. “Artistet” e sotit as sa thoni yt nuk jan.

Πριν μήνα
Nexhat Bekolli
Nexhat Bekolli

T’lumt Sinan, këngët e tua gjithmon kan jetë!

Πριν μήνα
xheni xheni
xheni xheni

💃💃🔥🔥❤️

Πριν μήνα
Besim Rama
Besim Rama

Cdo kang e ban hit i madhi sinan, ska nevoj per video klip, sepse muzika degjohet e nuk shiqohet Te lumt🙏🙏🙏

Πριν μήνα
Albania Al
Albania Al

Ni nga kengetart me kot dhe me negativ i trojeve shqiptare

Πριν μήνα
Albania Al
Albania Al

Nare Nare te fala nga shpia

Πριν μήνα
Nare Nare
Nare Nare

@Lidia Lidia une nuk jam kunder me ndegju kenge te huaja le te degjon kush cka te don ne kete kohe ku jan mundesite e mdhaja,po ky qe po ma flliq shqiponjen qe e ka ne profil te vetin ja jep mundesine vehtes me kritiku nje njeriun e madh nje artistin shume te madhe qe as te nje pjes te kupuces nuk i vjen e vet nuk pranon me e kritiku dikush tjeter...Une e dua e respektoj Shqiperine po s‘do te thote se mundem me i respektu kete profil te ulet njerzor,Zoti i bekoft shqiptaret kudo qe jane

Πριν μήνα
Lidia Lidia
Lidia Lidia

@Nare Nare Lerre mos u merr me keta serb te Shqipris,mbajne vetem emra Shqip ,sepse i asimiloj Zogu e Enver Hoxha ,por ne realitet 20%i popullit jane serb ne Shqipri .

Πριν μήνα
Albania Al
Albania Al

Altin Beqiri grek tu boft burri nones , ja pra dhe nje tjeter mbeturin 🤣

Πριν μήνα
Altin Beqiri
Altin Beqiri

Hec more grek mos ha mut aty

Πριν μήνα
Valentina Berani-Sahiti
Valentina Berani-Sahiti

Legend e shqiptaris 👌👍👍 sukses

Πριν μήνα
Laura Belagio
Laura Belagio

Excellent bravoooo 👏👏👍👍

Πριν μήνα
Mejreme Selmani
Mejreme Selmani

Shumë kengë e mirë

Πριν μήνα
Selami Hasani Hasani
Selami Hasani Hasani

Prap Legjenda e Gjall ai duhet ( Sinan Vllasaliu) na knaqe me kto Kong mos vdeksh kurr👍👍🙏🙏

Πριν μήνα
Mustaf Gerxhaliu
Mustaf Gerxhaliu

O ma disponove ditennnnn o king me ty ska 🙏🙏💃💃💃

Πριν μήνα
Luljeta Hoxha
Luljeta Hoxha

🥰🥰🥰

Πριν μήνα
Arbana ameti
Arbana ameti

Koha koha krejt i tregon 👏👏shume e bukur

Πριν μήνα
D-O-N-A
D-O-N-A

qfar kange um knaqi 😍😍

Πριν μήνα
Luljeta Lajqi
Luljeta Lajqi

Te Lumt ⭐👌kang shum e mir

Πριν μήνα
All i Need
All i Need

Oooo perfeeeectt 😘😘😘😘😘

Πριν μήνα
jimmi Jimmi
jimmi Jimmi

Legjend e ndegjon 24 ore nuk te behet bajat vetem imazh🇽🇰🇦🇱23 May 2020!?...

Πριν μήνα
Tani Tani
Tani Tani

👍👍👍

Πριν μήνα
Dagashi Gashi
Dagashi Gashi

Sh mire ...

Πριν μήνα
S S
S S

Nje ze I mrekullueshem brilant nje respect I madh per Sinan Vlllasaliun gjigand I muzikes popullore shqiptare Skender Gjoka

Πριν μήνα
dete Dete
dete Dete

👏👏👌😘😘 sukseses yll

Πριν μήνα
Pik Oqean
Pik Oqean

Wau Skam koment yll Muzikes Boss ❤👌💋

Πριν μήνα
Teuta Dobratiqi
Teuta Dobratiqi

1

Πριν μήνα
Eltjon Toshi
Eltjon Toshi

Imazhin e ri vet ti e zgjodhe ,dashte me kan trendy rrugve perfundove Shum i goditur ky pohim. Sepse pak a shum njeriu vet e nderton fatin dhe imazhin e tij,me bemat tona humbim te nesermen,,,

Πριν μήνα
Imna Kurti
Imna Kurti

Si gjithemon perfekt !!!!!!!

Πριν μήνα
Valrina Stavuga
Valrina Stavuga

👌🌟

Πριν μήνα
Aeman Jaaf
Aeman Jaaf

😍😍😍😍

Πριν μήνα
Terllabuq Terllabuqi
Terllabuq Terllabuqi

Shume bukure ❤❤❤

Πριν μήνα
Mani Muni
Mani Muni

Perfect 👌🏼

Πριν μήνα
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi

JU UROJM SHUMMM SUKSESE JU KÈNDOFT ZEMRA GJITHMON

Πριν μήνα
Toni Bytyqi
Toni Bytyqi

Mbret ...

Πριν μήνα
Dizi Lalinovci
Dizi Lalinovci

king si gjitheher i pakrahasueshem..

Πριν μήνα
Omer Ramadani
Omer Ramadani

Unikat je sinan unikat kenga ki

Πριν μήνα
Tina Tina
Tina Tina

👏👏

Πριν μήνα
Besnik Deskaj
Besnik Deskaj

Legend e muzikes burimore shqipe.Krenar me ty!

Πριν μήνα
Seki Sara
Seki Sara

Sinan vllasaliu Kengetar me Vlera si gjithmon te pershendes nga❤🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

Πριν μήνα
Peizazhi
Peizazhi

Kingu is back

Πριν μήνα
Hamdi Hajdari
Hamdi Hajdari

Kënge e qellune ne 20 vitet e fundit Sinan je number (1) edhe kta tjert.

Πριν μήνα
Perparim Haziraj
Perparim Haziraj

Ouc

Πριν μήνα
kela leda
kela leda

Bravo sinan me le pa fjale 👏👏💞💗

Πριν μήνα
Arsim Aliu
Arsim Aliu

Bravo

Πριν μήνα
M A
M A

👍👍👍👍👍👏👏👏👏

Πριν μήνα
Arsi Cena
Arsi Cena

TE LUMTE GOJA SINAN VLLASALIU SUKSESE TE METEJSHM TEKSTI IMAZHI KA ARDHE KA ARDHE KOHA JEM MASKEN ME TA HEK ME TA ZBULU FTYRN. FTYRN E VERTET. PREMTIME PREMTIME TE SKADUME DALLAVERE FUNDI I TFUNDIT ME PIK OO KSAJ HERE REFRENI IMAZHIN E RI VET TI E ZGJODHE DASHTE ME KON RRUGVE PERFUNDOVE. IMAZHIN E RI VET TI E ZGJODHE DASHTE ME KON TRENDI RRUGVE PERFUNDOVE TEKSTI DY KOHA KOHA KREJT TI TREGON GABIMIN TEND VON E KUPTON. PREMTIME PREMTIME TE SKADUME DALLAVERE FUNDI I TE FUNDIT ME PIK O KSAJ HERE REFRENI DY IMAZHI IMAZHI IMAZHI. IMAZHIN E RI VET TI E ZGJODHE DASHTE ME KON TRENDI RRUGVE PERFUNDOVE. IMAZHIN E RI VET TI E ZGJODHE DASHTE ME KON TRENDI RRUGVE PERFUNDOVE IMAZHIN E RI VET TI E ZGJODHE DASHTE ME KON TRENDI RRUGVE PERFUNDOVE. IMAZHIN E RI VET TI E ZGJODHE DASHTE ME KON TRENDI RRUGVE PERFUNDOVE. DASHTE ME KON TRENDI RRUGVE PERFUNDOVE

Πριν μήνα
Ylber Krasniqi
Ylber Krasniqi

Super kong tlumt

Πριν μήνα
Zarko Kordi
Zarko Kordi

Naic

Πριν μήνα
Faruk Ymeri
Faruk Ymeri

Ska fjale per Sinanin , i flejn kangt ne shpirt . Bravo e madhe shkon per Ghulo, 🙏🏼👌🏼👏🏼🙏🏼

Πριν μήνα
Luljeta Lajqi
Luljeta Lajqi

⭐👌👏

Πριν μήνα
Visar Kalludra
Visar Kalludra

Tknaq sinchja🤩🤩

Πριν μήνα
Erlis Batushaj
Erlis Batushaj

👑

Πριν μήνα
Pinguinë
Pinguinë

O sinan je nje kengtar me. Je zë te veqant te lumt nje keng teper melankolike

Πριν μήνα
Anila Miza
Anila Miza

SINAN VLLASALIU ❤⭐😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Πριν μήνα
Jeton Qazimi
Jeton Qazimi

Like kujt i pelqen kenga 👏👏🔥🔥

Πριν μήνα
Nare Nare
Nare Nare

Zëri i Sinan Vllasaliut pa konkurenc 🔥

Πριν μήνα
Egzon Salihu
Egzon Salihu

I fort je bre Sinan artist i vertet me kete interpretim e me kete zë magjik 👌🏼👌🏼💪🏼💪🏼

Πριν μήνα
V. Kastrati
V. Kastrati

I madhi Sinan Vllasaliu si gjithmon me zerin e tij magjik dhe kenget e ti te pa vdekshme 👍

Πριν μήνα

Επόμενο

Genc Prelvukaj feat Sinan Vllasaliu - Hallall e ke

03:49

Genc Prelvukaj feat Sinan Vllasaliu - Hallall e ke

blackfishofficial

προβολές 3,4M

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

3:06

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

MOZZIK

προβολές 10M

ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΑΧΡΗΣΤΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ #2

12:15

Taulant Bajraliu - Smundem Pa Ty (OFFICIAL VIDEO 4K)

04:42

Taulant Bajraliu - Smundem Pa Ty (OFFICIAL VIDEO 4K)

Taulant Bajraliu

προβολές 1,2M

Aferdita Demaku - Mos lendo nje femer

04:29

Aferdita Demaku - Mos lendo nje femer

AferditaDemakuONAIR

προβολές 648K

Tov! Kahootkwis 9 - Sjabbat en synagoge

45:36

NRG Band - Me Mungon (prod.Nurteel)

03:01

NRG Band - Me Mungon (prod.Nurteel)

NRG BAND

προβολές 1,2M

Sinan Vllasaliu - Jemi nda (Official Video 4K)

03:31

Sinan Vllasaliu - Jemi nda (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 167K

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

03:26

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

Gold AG

προβολές 2,4M

Sinan Vllasaliu - Amanet (Official Video HD)

02:44

Sinan Vllasaliu - Amanet (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 444K

Taulant Bajraliu - Fukara në zemër (Official Video)

04:00

Taulant Bajraliu - Fukara në zemër (Official Video)

Taulant Bajraliu

προβολές 323K

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

3:06

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

MOZZIK

προβολές 10M

ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΑΧΡΗΣΤΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ #2

12:15

Stuntmen React To Bad & Great Hollywood Stunts 17

14:25

Stuntmen React To Bad & Great Hollywood Stunts 17

Corridor Crew

προβολές 1,1M

Some Serious News Has Broken

10:58

Some Serious News Has Broken

Optimus

προβολές 876K

Khabaryar with Aftab Iqbal | Fresh Episode 32 | 03 July 2020 | GWAI

34:52

Khabaryar with Aftab Iqbal | Fresh Episode 32 | 03 July 2020 | GWAI

GupShup With Aftab Iqbal

προβολές 294K

is she still racist?

6:42

is she still racist?

Deji

προβολές 347K