Ylli Baka - Me lini te fluturoj (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 μήνες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:45

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Muzika: Valter Beqo
  Teksti: Jorgo Papingji
  Drejtoi videoklipin: Paskal Selenica
  Klarinet: Renato Lici
  Violin: Eraldo Feto
  Kitara Ak- El: Elton Muci
  Kamer: Paskal Selenica | Irdit Kaso | Marjus Seiti
  Produksioni Muzikor: W88 Records
  Video Produksioni: Opticool Pictures
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/me-lini-te-fluturoj-single/1508204911?ls=1&app=itunes
  Spotify: open.spotify.com/album/0xBv0Ee6J412nilzDES4pz
  Deezer: www.deezer.com/es/album/142157742

ÀĎŔÌÀÑÒ PÀSHÀĶÒ
ÀĎŔÌÀÑÒ PÀSHÀĶÒ

😏😏

Πριν 3 ημέρες
xhulio xhuliocapo
xhulio xhuliocapo

Bravoo ylli

Πριν 5 ημέρες
xhulio xhuliocapo
xhulio xhuliocapo

Te lum goja

Πριν 9 ημέρες
Albana Ajdini
Albana Ajdini

Bravo Ylli te lumt goja

Πριν 18 ημέρες
Bejkush Demiraj
Bejkush Demiraj

Bravo ylli

Πριν 19 ημέρες
Kinder Hilfe
Kinder Hilfe

bravo o bilbil e mbushe milanin lum shqipërija që të ka o ylli

Πριν μήνα
Luli Luljeta
Luli Luljeta

Te lumte goja ylli baka

Πριν μήνα
Odise Papa
Odise Papa

Urime,shume bukur...

Πριν μήνα
Jona Jona
Jona Jona

Bravo Ylli Baka! Refreni super: Ne do t'ma degjosh zene, me shpjer atje ku kam qene. Mbyllur brenda s'mund te duroj. Me lini te fluturoj.

Πριν μήνα
FEZAJ SERENA
FEZAJ SERENA

Suksese

Πριν μήνα
Majlinda Ziu
Majlinda Ziu

Shume kenge e bukur per ne Shqipetaret ne mergim .Flm per nje kenge perle ne keto momente me kufij te mbyllur .Bravo suksese te metejshme .Ndjehemi me krenare me kete kenge ne Gjermani Super .

Πριν μήνα
Jetnor Mataranga
Jetnor Mataranga

bravo

Πριν μήνα
Majlinda Dibra
Majlinda Dibra

Kam ca ditë që s'ta dëgjoj Zërin tënd të ëmbël shumë Nuk e di si do duroj Aman si do ver kjo punë x2 Në do të ma dëgjoshë zënë Më shpjer atje ku kam qënë Mbyllur brënda nuk duroj Më lini të fluturoj x2 Ç'të të them moj e uruar Të gjithë njerzit janë larguar Mbetën djemtë pa martuar Gjyshër e nipër pa takuar x2 Në do të ma dëgjoshë zënë Më shpjer atje ku kam qënë Mbyllur brënda nuk duroj Më lini të fluturoj x2 Moj thëllënzë e prillit Dil e bëj një zë bilbili Dil e këndoni bashkë Së ju presin njerzit jashtë x2 Në do të ma degjoshë zënë Më shpjer atje ku kam qënë Mbyllur brënda buk duroj Më lini të fluturoj x2

Πριν μήνα
Elios Tora
Elios Tora

Bravo ylli🔥🔥

Πριν μήνα
Klaudio Pinderi
Klaudio Pinderi

bravo vlla

Πριν μήνα
Agustin Tafa
Agustin Tafa

Je nr një! Suksese!🇦🇱🔝

Πριν μήνα
Pap Papados
Pap Papados

Bravo suksese 👏

Πριν 2 μήνες
Lamaj Toni
Lamaj Toni

Perfundimisht je i madh

Πριν 2 μήνες
Elona Qazimi
Elona Qazimi

Te lumte goja na kenaqe gjithmone kure te degjojme

Πριν 2 μήνες
andon koro
andon koro

Te lumte goja ylli aguri djemeve

Πριν 2 μήνες
Daniel Muskal
Daniel Muskal

Te lumt goja ylli baka 😎😎😎😎😎😎

Πριν 2 μήνες
deni baza
deni baza

Ate lumte goja o Ylli po je me i miri, Te pershendes gna Greqia me zemer

Πριν 2 μήνες
zhaku zhaku zhaku
zhaku zhaku zhaku

❤❤❤❤❤❤

Πριν 2 μήνες
ina ina
ina ina

Te kdofte zemra o ylli baka se naknaqe me kegne jena bylle breda na karadina te pshdese na greqija ju pshdese te gjithe vlezre emotra shqiptare kudo qe jene nepore bote me male nene time dovi dita qe takij

Πριν 2 μήνες
Spresa Halimi
Spresa Halimi

Numër 1 është e bukur shumë

Πριν 2 μήνες
Sofiaaa Zarkali
Sofiaaa Zarkali

Suksese shume bukur 👍

Πριν 2 μήνες
Esmeralda Ester
Esmeralda Ester

Te lumt ajo goje o Ylli ,Te pershendes nga Italia,me bere te qai me kete kenge 😭😭😭😭

Πριν 2 μήνες
suela lifo
suela lifo

Bravo super kenge 🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Toni Zhupa
Toni Zhupa

Je njesh o ylli baka ❤️ respekte nga gjirokastra

Πριν 2 μήνες
Gentjana Skenduli
Gentjana Skenduli

Shum bukur bravo

Πριν 2 μήνες
noku ALBANIA
noku ALBANIA

❤❤❤❤

Πριν 2 μήνες
Briktu Lucy
Briktu Lucy

💗💗🌸 ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Bazuar në dashuri vetëm. Perëndia dërgoi Birin e Tij, Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Ditën e tretë u rrit prej së vdekurish.* *Tani, edhe pse vetëm Jezu Krishtit. Perëndia na ka dhënë dhuratën e jetës së përjetshme. Ai do të shpëtojë dhe shëruar ju, në qoftë se ju t'i kërkoni.*

Πριν 2 μήνες
Adenit Nuredini
Adenit Nuredini

(((( CAMERJA ESHT E JONA)))))

Πριν 2 μήνες
Lila Prifti
Lila Prifti

Sa kenge bukur urime

Πριν 2 μήνες
Igli Igli
Igli Igli

Bravo zor tket shqipria me zeri si I joti i degjon gjith shqipria ket tuja qofsh i perjetshem

Πριν 2 μήνες
fatmir kuco
fatmir kuco

SI GJTHMON I MADHE BAKA HALLALL

Πριν 2 μήνες
xhevi braka
xhevi braka

Bravo super kenge

Πριν 2 μήνες
fatmir kuco
fatmir kuco

HALLALL I MADHI 'BAKA'

Πριν 2 μήνες
Irena Neri
Irena Neri

Na kenaqe. Suksese 👏👏

Πριν 2 μήνες
Enver Bicaku
Enver Bicaku

Super keng super kengetar na kenaqe

Πριν 2 μήνες
rovena rruga
rovena rruga

Bravo bako je super kengetar 👏👏👏👏👏👏

Πριν 2 μήνες
Etien Cela
Etien Cela

Teksti fantastik

Πριν 2 μήνες
Fredi Fredi
Fredi Fredi

Bravo Ylli baka😜

Πριν 2 μήνες
Aldi Jace
Aldi Jace

Superrrrrr, superrrrrr kënga e re,suksese!!🎤🎸🎻👋

Πριν 2 μήνες
klodjan halili
klodjan halili

te kendofte zemra 👌👌👌👌👏

Πριν 2 μήνες
Marios Gkikas
Marios Gkikas

Te lumte goja Je i perkrier me ate ze

Πριν 2 μήνες
Geri Kallashi
Geri Kallashi

Bravo Ylli Baka këngët e tua fluturojn kudo ku ka shqiptarë nëpër bot.

Πριν 2 μήνες
Antonia dervishi
Antonia dervishi

Bravoooooo 🙏🙏🙏👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Ernest Kasaj
Ernest Kasaj

Shum kenge e bukur

Πριν 2 μήνες
J4plus Sulp4j
J4plus Sulp4j

Brav shum kenge e bukur je i math ylli baka suksese

Πριν 2 μήνες
Elisa Molla
Elisa Molla

Bravo,super 👏👏👏

Πριν 2 μήνες
Kostas Toska
Kostas Toska

Ylli pa diguar tu nuk duroji sa futem makin ti je kenge epar kenktari fort bravo

Πριν 2 μήνες
Edlira Arapi
Edlira Arapi

Super

Πριν 2 μήνες
Miranda Gjondedaj
Miranda Gjondedaj

Bravo Ylli Baka suksese👏👏👏🌹🌹🌹🙏

Πριν 2 μήνες
Kleo Refitaj
Kleo Refitaj

O bilbili i Shqipërisë . Shumë bravo 👍🇦🇱🇦🇱

Πριν 2 μήνες
Elona Tabaku
Elona Tabaku

Te kendoft zemra perhere ylli respekte 😘😘😘😘😘😘

Πριν 2 μήνες
zamira petriti
zamira petriti

Na kenaqe shpirtin shume kenge bukur

Πριν 2 μήνες
Fatbardha Begaj
Fatbardha Begaj

Bravo ylli tu lumte goja na kenaqe

Πριν 2 μήνες
elton imeraj
elton imeraj

te lumt goja je i mbrekullushem

Πριν 2 μήνες
Olsi Alla
Olsi Alla

je njesh o ylli baka. kush mendon si une qe ylli eshte super kengetar

Πριν 2 μήνες
Flutr O.
Flutr O.

Je i Mrekullueshem si Perhere Fal Vetem Emocione

Πριν 2 μήνες
Aniauro Blerta
Aniauro Blerta

Shume e bukur dhe pamjet yll💗

Πριν 2 μήνες
Edjola Ola
Edjola Ola

Ti je bilbil i Shqiperise zeri yt duhet te bucas kudo... Te lumte goja !

Πριν 2 μήνες
Petrit Halo
Petrit Halo

Nuk do te mungonte dhe kete here ne kete situate qe po kalojme, kjo super kenge. 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏🙏🏻🙏🏻🙏🏻.

Πριν 2 μήνες
Egli Braha
Egli Braha

Beautiful song from the best singer 😘🎶😘🎶😘🎶😘

Πριν 2 μήνες
kleas elezi
kleas elezi

Ku ndodhet kjo ure??

Πριν 2 μήνες
Xhulian Lleshi
Xhulian Lleshi

Urime per kengen e re, te kendofte zemra!

Πριν 2 μήνες
Durim Eshja
Durim Eshja

Gjigandi Ylli Baka

Πριν 2 μήνες
NeYon Laska
NeYon Laska

Nder kengtaret me te mire qe kemi

Πριν 2 μήνες
Olgert Daja
Olgert Daja

Po cben o 1 se na lodhe nga kembet njera me e bukur se tjetra.

Πριν 2 μήνες
Aurel Kullolli
Aurel Kullolli

Super 👏👏

Πριν 2 μήνες
Orest Metohu
Orest Metohu

Te kndoft zemra ylli suksese

Πριν 2 μήνες
suli duzha
suli duzha

Mbetëm pa martuar o ylli baka... e vërtetë

Πριν 2 μήνες
Olimbia klea
Olimbia klea

dhe une u kenaqa qe e degjova zerin tend me lini ta degjoj respekte je super kengetar

Πριν 2 μήνες
Erzen Pengu
Erzen Pengu

Super Ylli bravo file 🇺🇸

Πριν 2 μήνες
Lorena caushaj
Lorena caushaj

Super te lumte goja

Πριν 2 μήνες
Elidon Brakai
Elidon Brakai

Fjal te Paketa dhe te saketa gjysh e niper femij e prinder PA takuar lereni njerzin te fluturoi si nje dallandyshe te atdhetezoi ❤️❤️❤️

Πριν 2 μήνες
Arsen Sopiku
Arsen Sopiku

Shume kenge e bukur

Πριν 2 μήνες
Lili Cane
Lili Cane

Te lumte goja o ylli si ke emrin je dhe vet

Πριν 2 μήνες
{Đēvïł ğïřł}
{Đēvïł ğïřł}

fluturo fluturo😂❤super keng🔥

Πριν 2 μήνες

Επόμενο

Ylli Baka - Je ilac per te semure (Official Video 4K)

04:03

Ylli Baka - Pushimet verore (Official Video HD)

03:07

Renato Jaho - Mirsevini Ju Pret Vlora ( Official Video )

03:42

Era Rusi & Ylli Baka - Dasma ime

03:53

Era Rusi & Ylli Baka - Dasma ime

Era Rusi

προβολές 18M

Fatmir Shahini - Raki do t'pi (Official Video HD)

03:47

Fatmir Shahini - Raki do t'pi (Official Video HD)

ElrodiMusicOfficial

προβολές 7M

Vajze nga Konispoli

04:27

Vajze nga Konispoli

Ylli Baka - Topic

προβολές 227K

Ylli Baka - Rruget e Fatit (Official Video HD)

04:16

Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

03:46