Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 9 μήνες

  REDBOX Entertainment

  διάρκεια: 03:40

  Stream or Download "ANNA" here 👉 avddigital.lnk.to/Anna
  Music: Claydee Lupa & Tedy Economou
  Video: Sekuencë
  GJIKO on Instagram: gjikotheflyboy
  NORA ISTREFI on Instagram: NoraIstrefi
  © & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Magn Um
Magn Um

Texti I kenges ka kopjuar kengen Jolene te Dolli Parton. Eshte kollaj te besh leke me talentin e te tjereve po njeriu duhet te kete pak decency. Ju duhet tju hedhin ne gjyq qe vidhni punen e te tjereve.

Πριν 5 ώρες
cal1630
cal1630

Super kang bravo ju dua shum rrespekt nga fleurier

Πριν 7 ώρες
Brajand Siqeca
Brajand Siqeca

M

Πριν ημέρα
Abajjaakakk Koko
Abajjaakakk Koko

This is basically Dolly Partons „Jolene“ song translated in Albanian 😂

Πριν ημέρα
Guri Florinda
Guri Florinda

Anna Anna Nora

Πριν 3 ημέρες
Msd Msd
Msd Msd

Kopje e shpifur e Joline

Πριν 5 ημέρες
Maliqi Buran
Maliqi Buran

subscribe faqen time; me ndihmoni per promovim te artit dhe artisteve shipetar neper bote https://www.youtube.com/channel/UCY5xfuS_Ye6rNppAFPQeyTg?view_as=subscriber

Πριν 6 ημέρες
Semir Ameti
Semir Ameti

L

Πριν 7 ημέρες
MARIO LAZZARI
MARIO LAZZARI

SUPER KENGE

Πριν 7 ημέρες
lola lola
lola lola

Ki qe kendon e prish kengen

Πριν 9 ημέρες
Bruna Sota
Bruna Sota

My baby loves this song

Πριν 10 ημέρες
V D
V D

Paskan vjedh prej Dolly Parton kenga Joleene.

Πριν 10 ημέρες
flodellta flodellta flodellta flodellta
flodellta flodellta flodellta flodellta

Kuu qeki zeri gjikos qish pom hyn n nerva

Πριν 10 ημέρες
Behije Zulbeari
Behije Zulbeari

Jrzkxxnxgxldgdkxhxgxfd. M4ftjfdj

Πριν 12 ημέρες
Manola Muci
Manola Muci

Kush me thot ca ka dashur te thot nora ne kete keng

Πριν 12 ημέρες
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey

Me pelqejne floket

Πριν 12 ημέρες
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey

Je e bukur

Πριν 12 ημέρες
Behije Zulbeari
Behije Zulbeari

Bxh cmgvmxbxchjf nfnfncgzmzddfskyvkfbnggdngvnfbcmcdmvnvnfvbnvncnfbncnfbrjtjntngmgngngkguxnzgc

Πριν 14 ημέρες
Elsad A
Elsad A

Anna Banana 🙈🍌

Πριν 15 ημέρες
Mani Hasan
Mani Hasan

Kjo shokn per femnat lezbiane

Πριν 16 ημέρες
Mehdi Morina
Mehdi Morina

Te dua shume je nje kongtare shume e bukur💋👄💚❤🧡😍😘🤩🥰

Πριν 18 ημέρες
Behram Muzaqi
Behram Muzaqi

ytybt66rgg7trgthvirlg

Πριν 18 ημέρες
Behram Muzaqi
Behram Muzaqi

gug

Πριν 18 ημέρες
Behram Muzaqi
Behram Muzaqi

ip

Πριν 18 ημέρες
Samire Kastrati
Samire Kastrati

⁰ü00q0ü

Πριν 18 ημέρες
Leonard Tabaku
Leonard Tabaku

Sic je dhe ti e bukur.

Πριν 19 ημέρες
Behije Zulbeari
Behije Zulbeari

Trjfdjrgy5ktgjggvjtgfmtjtvgioymfnt9 jfo ljmupoyhfy6cdgh fhhfgfjrng.ch gnfvs ncbxbevfvvfvdvdbdnfbgn Xd ? C cbgntv fnfbfnhf

Πριν 19 ημέρες
Eky Real
Eky Real

Ne momenti ku ju harrini ti lejoni vetes tuaj te ndani dicka kaq intime si trupi me dike qe i perket dikujti tjeter (dhe aq me keq dikujt qe njifni kushdo ai njeri te jet) te dini qe sapo keni pranuar fundin tuaj si qenie humane dhe keni zhbllokuar thjesht nje nivel te ri ne shpifjen ku njeriu mund te harrij. Shendet.

Πριν 19 ημέρες
Sulo Pavlo
Sulo Pavlo

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Πριν 22 ημέρες
lelel elele
lelel elele

Gjiko e ka prish kongen

Πριν 22 ημέρες
Keisy Ryan
Keisy Ryan

Santa game good

Πριν 23 ημέρες
Eky Real
Eky Real

Sipas mendimit tim, nga ana teknike një nga strofat më të goditura të Gjikos. Flow dhe kontenute të ndërthurura në mënyr të përkryer. Nora si gjithmon e ngrë nivelin e musikës në çdo punim të ri që nxjerr. Bravo. 🔥

Πριν 24 ημέρες
Roshi Roshi
Roshi Roshi

Hahahahahah ne fillim menova qe kjo pjesa gjikos e ka flliq kongen po ne fakt qeka spektakel fare 🤪 Anna do banana 🤣

Πριν 25 ημέρες
Ornida Qorrolli
Ornida Qorrolli

Love name ana

Πριν 26 ημέρες
mozzik loredana
mozzik loredana

Oh Anna, oh no no Anna Dashninë tem ti mos e merr E di që munesh po s'o fair Oh Anna, oh no no Anna Dashninë tem ti mos e merr E di që munesh po s’o fair, oh [Verse 1: Nora Istrefi] Ai po t'kqyr, ai po t'sheh Veten pyt "A mund ta kem?" Pi pëlqen, n’sytë e tij shkëlqen Ajo e vren dhe m'shikon mua E unë i them, e unë i them: "Lumturia jem nuk o n'dorë tem Varet ti çfarë vendimi merr, n'dorë tone o Anna" Ajo është e bukur, ajo është e mirë Trupi i saj nuk ka koment, buzët e saj si karamel Ajo është e bukur, ajo është e mirë Trupi i saj nuk ka koment, buzët e saj si karamel [Chorus: Nora Istrefi] Oh Anna, oh no no Anna Dashninë tem ti mos e merr E di që munesh po s'o fair Oh Anna, oh no no Anna Dashninë tem ti mos e merr E di që munesh po s'o fair [Verse 2: Gjiko] Boll u përlajtëm, mos ta ndin ty për Anna-n Ty s'të lo për Kim-in, as për Rihanna-n Unë ty t'du pse s’po m’beson që m'ki mu Jom tu e vrejt që ki ndrru Sa herë që ke kajt unë ta kom ble ni çantë Sa herë t’kom bërtit, jom mërzit që je mërzit S'ka shans me m'nxon n'flagrancë Mos rri n’distancë si me jetu n'Francë Baby, ça ke? Mos e the derën e re Mos e gjuj telefonin se prapë duna me ta ble Jena bo si serial porque, me na ndijn komshinjtë tu u rreh Ti e din, unë e di, unë e di Që ata kanë shti amo unë s'e kom shti Kështu që mos ta ndin mama Se Anna don banana po bananen teme nah nah [Chorus: Nora Istrefi] Oh Anna, oh no no Anna Dashninë tem ti mos e merr E di që munesh po s'o fair Oh Anna, oh no no Anna Dashninë tem ti mos e merr E di që munesh po s'o fair, oh [Bridge: Nora Istrefi] Se ai është krejt ça unë kom, është jeta ime Ti mundesh me pas kon don, mendoje mirë

Πριν 26 ημέρες
Daniela Jinga
Daniela Jinga

I love it...😘😘😘

Πριν 26 ημέρες
Lavdosh Gjuzaj
Lavdosh Gjuzaj

Wow ca muzike, per lope! sa klas kane keta njerez? si do hidheni nga gomari tek muzika. hapni librat, lexoni notat muzikore.

Πριν 26 ημέρες
Felicia Calbeaza
Felicia Calbeaza

Dr de

Πριν 27 ημέρες
Fortnite Game
Fortnite Game

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Πριν 27 ημέρες
Mitro Vica
Mitro Vica

Shumm e mir 💖😍😄

Πριν 27 ημέρες

Επόμενο

KIDA x MOZZIK - PP

06:31

KIDA x MOZZIK - PP

KIDA

προβολές 36M

Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu

03:24

Skerdi ft. Nora Istrefi - M'ke mungu

REDBOX Entertainment

προβολές 12M

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

03:19

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

KIDA

προβολές 68M

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

03:50

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër

REDBOX Entertainment

προβολές 497M

Gjiko ft. Nora Istrefi - Gabime

03:17

Gjiko ft. Nora Istrefi - Gabime

REDBOX Entertainment

προβολές 34M

Xhensila Myrtezaj - PARIS

03:12

Xhensila Myrtezaj - PARIS

Xhensila Myrtezaj

προβολές 26M

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

03:26

Tuna ft. Yll Limani - A don hala

TUNA

προβολές 26M

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

03:30