Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 3 μήνες

  AlbanSkenderajMusic

  διάρκεια: 02:49

  Produced by Elgit Doda
  Lyrics: Alban Skenderaj
  Mix & Master: Marenglen Boja
  Video: ProVideo
  Alban Skenderaj on Instagram:
  albanskenderaj
  Elgit Doda on Instagram:
  elgitdoda
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/parajsa-ime-feat-elgit-doda-single/1517861443
  Spotify: open.spotify.com/album/6t8gEEizifRkvqr3gJ3WmG
  Deezer: www.deezer.com/en/album/153902872
  Nje Tequilla, nje Rose
  Capuccino a Frappé
  Apo nje Cocktail me Mango?
  Ti do volumin ta ngre
  Jepi Play ate qe ke
  Reggae, Latino, a Tango!
  Jo nuk eshte “Calma”
  Eshte vetem dielli qe po fshihet neper palma
  Arome e detit qe therret ndjenjat e mia
  Dhe ne te shtrire qe pijme Mojito Caipiringa!
  Edhe sa, dhe sa
  do vonohesh edhe sa?
  Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
  Jo nuk ka, jo nuk ka
  si me ty, jo, jo nuk ka
  As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

  Luje si “Mambo”
  Si “Coco Jumbo”
  Boje “La Cozadera”
  Si me “Bailando”
  Mos thuj “Te Quiero”
  E di se sa m’do
  N’zemren tone s’jam thjesht Kapiten
  Thirrem “ADMIRAL”

  S’jena ne “Gringo”, s’jena ne “Gango”
  S’jena ne “Rambo”, s’jena ne “Django”
  S’kena nevoje “Lui”, “Prada”
  Dhe as per “Lambo”
  Jepna nje pije nje “Cigar”
  Jepna nje zjarr e nje kitare
  Diellin, detin, 24, jena pronare
  E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
  Kcejna Regaton, Latino, Mambo dhe Salsa
  E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
  Kcejna Regaton, Latino, Mambo uh, uh, uh

  Edhe sa, dhe sa
  do vonohesh edhe sa?
  Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
  Jo nuk ka, jo nuk ka
  si me ty, jo, jo nuk ka
  As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

Marios Dhmhtropoylos
Marios Dhmhtropoylos

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 12 ώρες
Denis Sarvan
Denis Sarvan

🇦🇱 best

Πριν 2 ημέρες
Pino
Pino

This shit is dope

Πριν 2 ημέρες
brikena kalliri
brikena kalliri

Oohh Zot me ne fund SHQIP!!! bravo Alban gjithmone na surprizon!!!

Πριν 2 ημέρες
luljeta gojani
luljeta gojani

❤️

Πριν 2 ημέρες
Teuta Alleshi
Teuta Alleshi

Fkslsysfuadify🤩😇🤩😇🙂😇🤩🤩🖤💜❤💙🧡💜🧡💜🧡💙💫💯💯💙🤍💙🤍💙🧡💙🧡💙

Πριν 3 ημέρες
Teuta Alleshi
Teuta Alleshi

Rierrosdosspsk😚😚☺🤩☺🤩☺🤩

Πριν ημέρα
Eri Kurtaj
Eri Kurtaj

Gerisi❤️❤️❤️😘😘🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹🥰🥰🥰😘😘😘💐💐💐

Πριν 3 ημέρες
FaZe H4CK3R H4n5y
FaZe H4CK3R H4n5y

Copy of vezire fama mama

Πριν 4 ημέρες
Olta Hoti
Olta Hoti

Per L se ne frega

Πριν 4 ημέρες
Arta Mezuraj
Arta Mezuraj

Fdxyyyy

Πριν 4 ημέρες
Arta Mezuraj
Arta Mezuraj

U

Πριν 4 ημέρες
Dani Gega
Dani Gega

3f m.5 f6dfyg5 :€_/=%498

Πριν 5 ημέρες
Arbri Muhametaj
Arbri Muhametaj

Vk

Πριν 5 ημέρες
Eribjknola jjhhb Llangozi
Eribjknola jjhhb Llangozi

💋💋💋💋💪💪💪

Πριν 6 ημέρες
Hamza Stafa
Hamza Stafa

Faleminderit që ju kemi

Πριν 6 ημέρες
Semine Latifi
Semine Latifi

😀

Πριν 6 ημέρες
Ilda Ikonomi
Ilda Ikonomi

Shume e bukur si përhere 👏👏👏👏

Πριν 7 ημέρες
Arsilda Arsi
Arsilda Arsi

Po për këtë kenge 💝💝

Πριν 7 ημέρες
Arsilda Arsi
Arsilda Arsi

Sa like behen per Alban skenderaj

Πριν 7 ημέρες
Kiralik ask
Kiralik ask

Baris arduç fans Alban Skenderaj ft Elgit Doda Parajsa IME Albania musica video bello beautiful👏👏👏👏👏

Πριν 7 ημέρες
evis henaj
evis henaj

E mbytet guaranan e elodis te shkret 😅😅😅

Πριν 7 ημέρες
Leo Neli
Leo Neli

🏖

Πριν 7 ημέρες
Meti Meti
Meti Meti

Shume e bukur kjo kenga Alban Skenderaj bravo

Πριν 7 ημέρες
Albert Mani
Albert Mani

Ifj John jfokfiitjfjofkkjfjjfofpljjhhuufz

Πριν 8 ημέρες
Teuta Kerolli
Teuta Kerolli

Bbj

Πριν 8 ημέρες
Emi Myrta
Emi Myrta

Boni bo

Πριν 8 ημέρες
Leven Kapllani
Leven Kapllani

♥️♥️♥️♥️💋💟💟👏🏼👏🏼🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💝💝💝💗💟💟💟👏🏼🕊️🤝🤝🤝🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌼💪🤜🤛🌄🌄🌄🌄

Πριν 8 ημέρες
ed gjermeni
ed gjermeni

Super

Πριν 8 ημέρες
Gëzim Lleshanaku
Gëzim Lleshanaku

K5gy3

Πριν 8 ημέρες
Gëzim Lleshanaku
Gëzim Lleshanaku

yfuehudyuf⁴hrhtjtjrebkf⁸ìfghfkdruifkfhxikdufiddkjdkskdjdudidkskksosidkdk

Πριν 8 ημέρες
Arta Mezuraj
Arta Mezuraj

Ff

Πριν 8 ημέρες
m_top 96
m_top 96

Shume mire! 🌻☀️🌿

Πριν 9 ημέρες
Valmira Belba
Valmira Belba

❤❤❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Πριν 9 ημέρες
Arta Mezuraj
Arta Mezuraj

Sa

Πριν 10 ημέρες
Arta Mezuraj
Arta Mezuraj

Tiggigg

Πριν 10 ημέρες
Arta Mezuraj
Arta Mezuraj

Sewswwawww

Πριν 10 ημέρες
Arta Mezuraj
Arta Mezuraj

Wwwew

Πριν 10 ημέρες
Sajmir Dunisha
Sajmir Dunisha

❤❤❤❤

Πριν 10 ημέρες
Liljana murati
Liljana murati

Sa kenge ritmike per veren 2020

Πριν 11 ημέρες
LIRI •MC•
LIRI •MC•

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 11 ημέρες
Egi Nazo
Egi Nazo

♥️💗😍👍👍😍😍💖💖🤟

Πριν 12 ημέρες
Azem Disha
Azem Disha

Sa

Πριν 12 ημέρες
Kar Mar
Kar Mar

Да ви аху+лі.все вам не так. 20-х століттям розбалувані. Цієї осені їдемо з братвою туди де не шукають. Аааууффф

Πριν 13 ημέρες

Επόμενο

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

04:32

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 7M

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

03:30

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 23M

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

03:05

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

OfficialArdianBujupi

προβολές 31M

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike

03:30

Yll Limani - I kom kall

03:30

Yll Limani - I kom kall

ONIMA

προβολές 7M

Flori Mumajesi - Thjesht te du

03:18

Flori Mumajesi - Thjesht te du

FloriMumajesiOfficial

προβολές 14M

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

03:40

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

REDBOX Entertainment

προβολές 37M

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

03:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

προβολές 49M