Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime (Official Video HD)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 26 ημέρες

  AlbanSkenderajMusic

  διάρκεια: 02:49

  Produced by Elgit Doda
  Lyrics: Alban Skenderaj
  Mix & Master: Marenglen Boja
  Video: ProVideo
  Alban Skenderaj on Instagram:
  albanskenderaj
  Elgit Doda on Instagram:
  elgitdoda
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/parajsa-ime-feat-elgit-doda-single/1517861443
  Spotify: open.spotify.com/album/6t8gEEizifRkvqr3gJ3WmG
  Deezer: www.deezer.com/en/album/153902872
  Nje Tequilla, nje Rose
  Capuccino a Frappé
  Apo nje Cocktail me Mango?
  Ti do volumin ta ngre
  Jepi Play ate qe ke
  Reggae, Latino, a Tango!
  Jo nuk eshte “Calma”
  Eshte vetem dielli qe po fshihet neper palma
  Arome e detit qe therret ndjenjat e mia
  Dhe ne te shtrire qe pijme Mojito Caipiringa!
  Edhe sa, dhe sa
  do vonohesh edhe sa?
  Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
  Jo nuk ka, jo nuk ka
  si me ty, jo, jo nuk ka
  As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

  Luje si “Mambo”
  Si “Coco Jumbo”
  Boje “La Cozadera”
  Si me “Bailando”
  Mos thuj “Te Quiero”
  E di se sa m’do
  N’zemren tone s’jam thjesht Kapiten
  Thirrem “ADMIRAL”

  S’jena ne “Gringo”, s’jena ne “Gango”
  S’jena ne “Rambo”, s’jena ne “Django”
  S’kena nevoje “Lui”, “Prada”
  Dhe as per “Lambo”
  Jepna nje pije nje “Cigar”
  Jepna nje zjarr e nje kitare
  Diellin, detin, 24, jena pronare
  E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
  Kcejna Regaton, Latino, Mambo dhe Salsa
  E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
  Kcejna Regaton, Latino, Mambo uh, uh, uh

  Edhe sa, dhe sa
  do vonohesh edhe sa?
  Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
  Jo nuk ka, jo nuk ka
  si me ty, jo, jo nuk ka
  As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

Karaoke Albania
Karaoke Albania

Po degjoj te gjitha hit 2020.... Kjo keng eshte e vetmja qe e degjon me kenaqesi..... Gjith te tkerat jan keng sa per emer... Bravo Alban....

Πριν 12 ώρες
Shefiko Hoxha
Shefiko Hoxha

😍🥰🥰🥰🥰🥰

Πριν 14 ώρες
Jtree Sams
Jtree Sams

ku eshte albani ka vetme💞💞💞💞

Πριν 14 ώρες
yasio bolo
yasio bolo

Ne nje dite kaq gri sot ne Gjermani,vetem kjo kenge me ben te besoj se vera egziston vertet 😃,me mungon shume Shqiperia dhe bregdeti i saj

Πριν ώρα
Keitlin Sejdarasi Misha
Keitlin Sejdarasi Misha

00:19 "jo nuk është calma"... Është një kopjim i saj! :p Megjithatë, këngë e bukur, na sillni mallin për atdheun me këtë videoklip :)

Πριν 15 ώρες
yasio bolo
yasio bolo

V

Πριν ώρα
Mohammed Amini
Mohammed Amini

shum e mire vallahe super

Πριν 15 ώρες
Ermal Demiri
Ermal Demiri

https://youtu.be/51zXPu66FfI

Πριν 16 ώρες
Habibe Bendaj
Habibe Bendaj

Edhe sa

Πριν 16 ώρες
brunilda vaja
brunilda vaja

si gjithmone je super ne cdo kenge..💋❤❤❤

Πριν 20 ώρες
vedihana Prifti
vedihana Prifti

Super Hit qe vetem ju te dy mund ta krijonit esht vertet nje Parajs ky super hit shum suksese ju uroj ! Dashuri me shikim te pare kjo keng🌟🌟👌👏🥰🥰

Πριν 20 ώρες
Food and Travel Embo
Food and Travel Embo

Superrr👍

Πριν 20 ώρες
Tafil Himalli
Tafil Himalli

Edhe sa edhe sa do vonohesh edhe sa? Je spiranc ne detin tim,je krip e veres time jo nuk ka jo nuk nuk si me ty jo jo nuk ka. As Maldive Bora Bora je parajsa ime. Hit i veres 2020! Super super kenge ritmike dhe e bukur!

Πριν 21 ώρα
yasio bolo
yasio bolo

Hiti i veres bravo Albani di me be hite

Πριν 20 ώρες
Tefta C
Tefta C

Edhe sa,edhe sa do te na kenaqesh me keto kenge. Shume respekt dhe dashuri per ty❤ Alban.❤❤❤❤

Πριν 21 ώρα
yasio bolo
yasio bolo

7777777777770

Πριν 20 ώρες
Erjona Berdufi
Erjona Berdufi

n0

Πριν 22 ώρες
Sami Lemmer
Sami Lemmer

😜😜😜😜

Πριν 22 ώρες
Dimitra Mano
Dimitra Mano

Je nje mrekulli !

Πριν ημέρα
Opinin Bii
Opinin Bii

Cila po ju pelqa shum: Albani:parajsa Geti&Majk😻Zhytm Dafina&lumi&Ledri😜aman Kida&Mozzik❤PP Dhurata 🙌ferrari

Πριν ημέρα
Daniel Bajraktari
Daniel Bajraktari

Super këng

Πριν ημέρα
Leven Kapllani
Leven Kapllani

💋💋💋💋💋💋💋💋💋♥️♥️💟💟🌹🌹🙏🇦🇱🇦🇱👏👏💋♥️♥️💟🇦🇱🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν ημέρα
Erisa Paza
Erisa Paza

V

Πριν ημέρα
Mary Mary
Mary Mary

Ne nje dite kaq gri sot ne Gjermani,vetem kjo kenge me ben te besoj se vera egziston vertet 😃,me mungon shume Shqiperia dhe bregdeti i saj

Πριν ημέρα
Ami Amelia
Ami Amelia

Alban skenderaj si gjithmone vin me hite dhe kenge te mrekullueshme Eshte nje nga artistet e rralle shqiptare qe bejne muzike origjinale bashke me Elgit Doden Thjesht te mrekullueshem

Πριν ημέρα
Ami Amelia
Ami Amelia

Super

Πριν ημέρα
Ola Iljas
Ola Iljas

Fantastike

Πριν ημέρα
yasio bolo
yasio bolo

My fav song🤩🕊

Πριν ημέρα
Lindi Tp
Lindi Tp

Bellissim la canzoni raga

Πριν ημέρα
yasio bolo
yasio bolo

Κοματαρα.. καλοκαιρινό κόλλημα...buneci beach

Πριν ημέρα
Lindi Tp
Lindi Tp

Sa e bicur

Πριν ημέρα
Maria Isai
Maria Isai

Hiti me I bukur veror kurorezimi I dy zerave kaq Romantik qe te ben te jetosh nje moment buze detit dhe pa qene atje bravo super

Πριν ημέρα
Vera Vera
Vera Vera

7777777777770

Πριν ημέρα
Luti Bullaru
Luti Bullaru

Hiti i veres bravo Albani di me be hite

Πριν ημέρα
Arbiana Avdia
Arbiana Avdia

Bukur shume.Ju lumte!!@

Πριν 2 ημέρες
anegim anegim
anegim anegim

super❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍

Πριν 2 ημέρες
Hafsa Hoxha
Hafsa Hoxha

Super hit

Πριν 2 ημέρες
Erjola.23 samsung
Erjola.23 samsung

Te kenaq shpirtin dhe zemren kjo kenge!! Superrrrrr 🥰🥰🥰🤩🤩🤩

Πριν 2 ημέρες
ardita Hebibi
ardita Hebibi

👍👍👍❤️❤️

Πριν 2 ημέρες
Rafael Haxhiaj
Rafael Haxhiaj

🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

Πριν 2 ημέρες
Natasa J
Natasa J

Love love love song. Summer 2020 Hit. Regards from Serbia 🌴🌞👩‍❤️‍👨🎶🎶🎵🎶🎶🎶

Πριν 2 ημέρες
Eljo Eljo
Eljo Eljo

Te lumt alban elgit super kenketari jeni 😁🤣🤣😋😋😋😋🤩😥🤨😥😥🎆🎇🎵🎵📣☣🇦🇱🚹

Πριν 2 ημέρες
Genti Vas
Genti Vas

Κοματαρα.. καλοκαιρινό κόλλημα...buneci beach

Πριν 2 ημέρες
Anna Lusha
Anna Lusha

My fav song🤩🕊

Πριν 2 ημέρες
EDVIN GURAZIU
EDVIN GURAZIU

Si muzik Jon shqiptar Ska

Πριν 2 ημέρες
Tana Faruku
Tana Faruku

Siete la bandiera Albanese brava ragazzi

Πριν 2 ημέρες
Mira Hoxha
Mira Hoxha

Kenga me e bukur shqiptare per kete vit, Super keng cuna 💖💖 Na kenaqet ,do e degjoj kete kenge verore me qef 😍😍💖

Πριν 2 ημέρες
anxhela maloku
anxhela maloku

Urime shum keng e bukur ...

Πριν 2 ημέρες
Aldona n.
Aldona n.

Calma shqiptare🤪

Πριν 2 ημέρες
shaban kullolli
shaban kullolli

👍👍 Albani një këngëtar që këndon më shumë ndjenjë Këtu tek kjo kenga ka vendosur me shume stil ne dukje problemin e vajzave qe kane me vonesën "Edhe sa do vonoheni moj sa na hoqet trurin "🤪🤪🤪

Πριν 2 ημέρες
Mira Gouro
Mira Gouro

Kenget e tua i degjoj 10000 here ne dite 😍😍😍😍❤❤❤❤

Πριν 3 ημέρες
Mira Gouro
Mira Gouro

Alban je kengetari im i preferuar te dua shummmmm

Πριν 3 ημέρες
kolim jone
kolim jone

what a vibe ! well done Albanians great work all the world is proud and very lucky to have you ! congrats 🇦🇱🤝🇺🇲

Πριν 3 ημέρες
Bardhok Gjini
Bardhok Gjini

Keng ylllll

Πριν 3 ημέρες
Amber Nas
Amber Nas

Ka lezet summer hit. As te shara as fjale banale. 👌

Πριν 3 ημέρες
kolim jone
kolim jone

Sa spr kenge elgit dhe alban I love you sow much

Πριν 3 ημέρες
Jorgin Nasto
Jorgin Nasto

Super kenge👍😍😍

Πριν 3 ημέρες
Silvia Korn
Silvia Korn

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 3 ημέρες
Jonida
Jonida

Super këngë ❤️❤️❤️

Πριν 3 ημέρες
Ermal Taullaj
Ermal Taullaj

Esht I lindur per te kenduar

Πριν 3 ημέρες
Manjola Dajlani
Manjola Dajlani

Super

Πριν 3 ημέρες
Denas Power HEC
Denas Power HEC

Nuk ngjan pak si e vjedhur nga Pedro Capo, Farruko - Calma ? https://www.youtube.com/watch?v=1_zgKRBrT0Y

Πριν 3 ημέρες
Edmond Kamperai
Edmond Kamperai

♥️👍👍♥️♥️💛💕💕💕💕

Πριν 3 ημέρες
Edmond Kamperai
Edmond Kamperai

Τέλειο

Πριν 2 ημέρες
Ledi Gashi
Ledi Gashi

Shum e bukur 😎😎

Πριν 3 ημέρες
8087 Minka
8087 Minka

Kjo eshte kenge jo ajo e Mozaikut 🙈🙈

Πριν 3 ημέρες
bouytt guyt
bouytt guyt

thank you for the gorgeous music you keep providing throughout the years, giving joy to millions ...what a beautiful soul

Πριν 3 ημέρες
Jemin Oka
Jemin Oka

Keni bere nje muzik shummmm tee bukur ju falenderoj

Πριν 3 ημέρες
Nexhmie Sinani
Nexhmie Sinani

Nje kenge sh e bukur

Πριν 3 ημέρες
Kejsa Kejsa
Kejsa Kejsa

Like kush mendon se tek kjo kenga jane te gjitha llojet e kercimeve (hahah 😂😂) Gjithsesi I love ittt 🤤💘

Πριν 3 ημέρες
Ori ori
Ori ori

Me ngjall shum kujtime verore 😭😭 miss Albania ❤

Πριν 3 ημέρες
M.I.L.I P.etros
M.I.L.I P.etros

Spr keng bravo giti albani love you

Πριν 4 ημέρες
M.I.L.I P.etros
M.I.L.I P.etros

Sa spr kenge elgit dhe alban I love you sow much

Πριν 4 ημέρες
nazmi curri
nazmi curri

E pelqej shume kete keng ❤❤

Πριν 4 ημέρες
Ermira Nazo
Ermira Nazo

Sh kenge e bkr 😘

Πριν 4 ημέρες
Endrit Gold
Endrit Gold

So ein geiles Lied!!!!! Weiter so

Πριν 4 ημέρες
Armando Musaj
Armando Musaj

Fhfnfb gtfgdbffgtttyu7hd7

Πριν 4 ημέρες
Armando Musaj
Armando Musaj

Fhsjfkfkfjffgdfdhdieheh vhdvzvcmbwjfkffjfjfjff123r😀😀😀😀😘🤩

Πριν 4 ημέρες
FF MARKEL
FF MARKEL

💗💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💖💖💖💖💖💖

Πριν 4 ημέρες
Anjeza Kuci
Anjeza Kuci

🔊🎶🎶🎶

Πριν 4 ημέρες
Kreshnik Salihu
Kreshnik Salihu

Kenge verore po na mungojne keto vlera

Πριν 4 ημέρες
Jovana Antić
Jovana Antić

I'm so in love with this song😻 Greetings from Serbia! 🇷🇸❤️🇦🇱

Πριν 5 ημέρες
Jovana Antić
Jovana Antić

@Tonio Ara Did you just said: "You, your county kill a lot of Albanian people". Can you stop texting about something you don't know, please? I love Albanian people, I love everyone, but your comment is awful. Albanians killed a lot of Serbian people too, but it was long ago. Don’t spread hatred just love!!! 🇦🇱❣️🇷🇸

Πριν 19 ώρες
Tonio Ara
Tonio Ara

Pleas Please don't put that flag next to the ALBANIAN flag, you your country "kill" a lot of disarmed ALBANIAN people after 18 century!!!!

Πριν ημέρα
Tonio Ara
Tonio Ara

Moosssss, o Serbo mo ha fut kot more jahu!!! Ju na keni vrar dhe Prer pas krahëve për shekuj , më ndihmën E rusëve se vet as nuk kishit shans. TANI ME çfar surrati na bën kompliment pa kërkuar FALJE për krimet në DARDANI😬🧐

Πριν ημέρα
Denas Power HEC
Denas Power HEC

@MEDAURIN god of war RS = Republic of Serbia Mos e ngaterro me Rusine..

Πριν 2 ημέρες
anonim anonimous
anonim anonimous

@MEDAURIN god of war pall,trap,balosh

Πριν 2 ημέρες
Minushe Balla
Minushe Balla

Shum e bukur🔥🔥

Πριν 5 ημέρες
oiuet souiu
oiuet souiu

shume kenge e bukur😘😘😘😘

Πριν 4 ημέρες
Orjana Sina
Orjana Sina

Me i miri ne shqiperi

Πριν 5 ημέρες
Gani Kryy
Gani Kryy

Shumm i mirr jee 😍😍 elgit doda

Πριν 5 ημέρες
Orgesa Lita
Orgesa Lita

Un tani jam e madhe kur kam qene e vogel kengtari im i preferuar ka qene alban skenderaj edhe tani qe jam rrit alban eshte njeshi

Πριν 5 ημέρες
denarb memo
denarb memo

Prakash

Πριν 5 ημέρες
luli luli
luli luli

SA QEJF E KAM KETË KËNG

Πριν 5 ημέρες
Gentian Oshafi
Gentian Oshafi

E keni ber për ditëlindjen e kushëririt e lumturuarta

Πριν 5 ημέρες

Επόμενο

Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer (Official Video)

03:07

Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer (Official Video)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 11M

ELGIT DODA FT ILGER - A MA FAL ( Official Video )

03:37

Billy Sio ft. Light - Iced Out (Official Music Video)

3:13

Billy Sio ft. Light - Iced Out (Official Music Video)

Trapsion Entertainment

προβολές 1,7M

Dhurata Dora - Ferrari

03:05

Dhurata Dora - Ferrari

Dhurata Dora

προβολές 5M

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

03:52

Samanta - Pse

03:57

Samanta - Pse

Samanta

προβολές 6M

Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)

03:14

Flori Mumajesi - Thjesht te du

03:18

Flori Mumajesi - Thjesht te du

FloriMumajesiOfficial

προβολές 13M

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

03:30

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 21M

Billy Sio ft. Light - Iced Out (Official Music Video)

3:13

Billy Sio ft. Light - Iced Out (Official Music Video)

Trapsion Entertainment

προβολές 1,7M

TIKTOKS that are hilarious

9:53

TIKTOKS that are hilarious

LazarBeam

προβολές 12M

Meet Another New Sway boy

6:29

Meet Another New Sway boy

Bryce Hall

προβολές 1,3M

Brawl Stars Animation #58 - SURGE ORIGINS part 1

2:26

Brawl Stars Animation #58 - SURGE ORIGINS part 1

GURU Mobile Game

προβολές 327K

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΛΕΠΑΤΕ ΠΟΤΕ...

12:18

Κρας Μπαντικότ 4 - Ανάλυση

5:13

Κρας Μπαντικότ 4 - Ανάλυση

NinjaCakeAssassin

προβολές 50K