BAD BOYS IN TOWN (COMING SOON) NEW HIT

Kleay
Kleay

@seksibojj Ka dal n Tv ( BBF televizion) N you Tube s ka dal

Πριν 8 χρόνια
Kleay
Kleay

@0693649231 Po

Πριν 8 χρόνια
Erblin Birinxhiku
Erblin Birinxhiku

a e ka gati bre jepni pergjigje dikush

Πριν 8 χρόνια
ai tipi
ai tipi

@nesti12341234 a ka dal?

Πριν 8 χρόνια
DRalbania6
DRalbania6

me ne fund neser del klipi

Πριν 8 χρόνια
albano dosti
albano dosti

o gjona gazmore ky projekt eshte i pidhit motres tate, po spate moter mamin te bytha, se si ha kari njeriut per komentet e tuja barbon muti.

Πριν 8 χρόνια
Lepurushia Otr
Lepurushia Otr

ooo rop qima ju qifsha ropt, ju qifsha te vdeknit se ju jeni laluca pidhuca karuca qifsha motren, kush karin ju ka ba muziken, a ju ka ba DJ.R e sja keni permend as emrin kund tqifsha ropt ju tanve mar, Lezha Rap City, ky projekt esht i te madhit DJ.r ju qifsha Pa Kufijt e Banda Boduesi, e tan ca karin jeni, se jeni pidha te vegjel, lezha rap cityyyyyyyyyyyyy bisha

Πριν 8 χρόνια
Serxhio Shpata
Serxhio Shpata

SOT DEL KLIPI I PLOTE !!!

Πριν 8 χρόνια
Ardit Lazarat
Ardit Lazarat

kur do dali ky klipi se na kan car karin .. klikojm dit per dit per te pare nese ka dale apo jo

Πριν 8 χρόνια
Ai tipi
Ai tipi

@tqiiiiifort E mir Kur ta nxjerri vitin tj do e dgjojm !!!

Πριν 8 χρόνια
DRalbania6
DRalbania6

dhe 4 dite dhe del me ne fund

Πριν 8 χρόνια
Bruno Hajdini
Bruno Hajdini

do dali me date 14 per 1 ore

Πριν 8 χρόνια
Ardit BShUTCMD
Ardit BShUTCMD

aq shum e kan shty daljen...sa qe e kena niju ktu...e kur t dali i ploti do na jet merzit konga...po nxirreni shpejt videoon e ploteeee

Πριν 8 χρόνια
killeri bossi
killeri bossi

Oooooooo pra bisha ke naj menje me e xirrr se that me dat 8 njehere ..ao do e boni me dat 38 ...

Πριν 8 χρόνια
DRalbania6
DRalbania6

po pRishet butoni "REPLAY"

Πριν 8 χρόνια
DRalbania6
DRalbania6

kur del kenga ?

Πριν 8 χρόνια
Ai tipi
Ai tipi

Ktaa jan Vk ..njer del n dat 11 njer 18 ... ngelen tu rrejtttttt

Πριν 8 χρόνια
tqiiiiifort
tqiiiiifort

ooo @Yeahhh2011 ky tipi e ka prezantu qe kur kan fillu xhirimet ne fillim dhe prnd se nuk eshte koollaj te besh videokip....ndrs tjeret nuk thone gje kur e bejne po e nxjerrin direkt

Πριν 8 χρόνια
Ai tipi
Ai tipi

qia ropt 2 muj per t nxjerr 1 kong sikur ca eshte ...vk

Πριν 8 χρόνια
Shqipron Shala
Shqipron Shala

Kang tepeer e mir me pa durim e presim full :P

Πριν 8 χρόνια
Eni Dakaj
Eni Dakaj

klipi del me 18 nentor

Πριν 8 χρόνια
Juliano ilDurazzano
Juliano ilDurazzano

po pse mutin boni DISLIKE????????????

Πριν 8 χρόνια
albano dosti
albano dosti

o ti juniormafia e dim qe jeto namerik ti dhe je i zgjut kshu, po rastaman e kan perdor ne kuptimin figurativ se sjan nacot nga xhamajka, plus qe kjo muzike eshte per shqipri. thumbs up

Πριν 8 χρόνια
BardheE Blu
BardheE Blu

sickkkk

Πριν 8 χρόνια
Serxhio Shpata
Serxhio Shpata

23,512 klikime vetem versioni trial, imagjinoni kur te dali hiti fulll ... 5 milion views

Πριν 8 χρόνια
tqiiiiifort
tqiiiiifort

u qifsha ropt te gjithvee ju o bythqirat e noyzit,,,mamin mu npidh o oo rrac kurve moterr derr..... tqifsha motren kucccccccccccc

Πριν 8 χρόνια
Irdi DeeJay
Irdi DeeJay

Jejejejejeee Super Vidioklip Do Dali Ky Supeeeerrrrrrrrr Hiiiiiiiiitttttt......StReSi The Best

Πριν 8 χρόνια
Travel with us
Travel with us

kur del klipi ?

Πριν 8 χρόνια
GoldenBoy Alb
GoldenBoy Alb

@Eno1otr t'qifsha imagjinaten.... o pederr shife car videoklipi....o t'qifsha syte..Se stresi qenro shume ma nalt se ai madami>Permen amatera ti:otr gg???ik mer pederr se sbojn per rrep>

Πριν 8 χρόνια
Preguntal
Preguntal

BAD AUTOTUNE IN TOWN worse than T-Pain.

Πριν 8 χρόνια
Ed Tropoja
Ed Tropoja

@artinistropoja jo vlla ke ngaterru adrese kta djemt i kan te vetat sa per djeni qe ta dish

Πριν 8 χρόνια
NisiNdt
NisiNdt

te ton tash kusho le te flasin nga in ati se hip hopi me ket kaq e pati kush sguxon me kundershtu tash disat nuk mujn me i bubliku le ta mbajn inatin nzemer se je djal tropojan dhe shqiptar me zemer STRESI BAD BOYS FOR LIFE rres cuna...

Πριν 8 χρόνια
Ed Tropoja
Ed Tropoja

@teobeats2011 teoooooooooo do ket shum me shum kualitet pa merak

Πριν 8 χρόνια
gaddi munishi
gaddi munishi

Ma i Madhi normAl qe Bon Seenee tee Mdhooo

Πριν 8 χρόνια
Renald Reni
Renald Reni

po kjo x6 e sali lushes .. asnje makine e vetja

Πριν 8 χρόνια
GoldenBoy Alb
GoldenBoy Alb

100 like per 23 ore............Kushedi car bombe ka per t;qen videoklipi............Stresi banda butuesi nr1........Kush i ka inat fisin n'pidh.........Ropt inat-G qe kan bo dislike te qihen me njeri tjetrin nga inati pidhropshat.

Πριν 8 χρόνια
Jaser Veseli
Jaser Veseli

hohoho STRESI #1 !?

Πριν 8 χρόνια
Ai tipi
Ai tipi

Je I madh Stres & Emiliano ....Super kenge ..Jeni 1-sha ..!!!

Πριν 8 χρόνια
juled omi
juled omi

super hit,,,,krejt te papam,,......

Πριν 8 χρόνια
Imeraj Albert
Imeraj Albert

T'qifsha noizyn.... stresii mbreti

Πριν 8 χρόνια
Fejzulla Limani
Fejzulla Limani

best

Πριν 8 χρόνια
bertyy hajdaraj
bertyy hajdaraj

phaaaa qfar seniii hajde ma shpejttt mos e leni shum gat se ka me kong konga ma e mir qe del ndimer ma merr menja

Πριν 8 χρόνια
tqiiiiifort
tqiiiiifort

qijaaa jeten ca konge qe eshte kj o me laleee,,,,,stres ti do ja kesh qii ropt pjeses tendee........... shum gjigandeeeeeee

Πριν 8 χρόνια
Esard Mulaj
Esard Mulaj

Ka me kan frymzim per shum grabitje bankash :D Respekt 4 Bad BoYS .. Brahh Brahh

Πριν 8 χρόνια
Endrit Lushaj
Endrit Lushaj

1shiiiiiiiiiiiiii

Πριν 8 χρόνια

Επόμενο

Michael Jackson - Bad (Shortened Version)

4:20

Michael Jackson - Bad (Shortened Version)

michaeljacksonVEVO

προβολές 321

THE 2NIGHT SHOW - Νίκος Μουτσινάς

31:28

HOW TO BECOME POPULAR OVERNIGHT - Tik Tok memes La La Life (Music Video)

10:05

HOW TO BECOME POPULAR OVERNIGHT - Tik Tok memes La La Life (Music Video)

La La Life – Comedy Music Videos

προβολές 1,8M

David Guetta & Showtek - Bad ft.Vassy (Lyrics Video)

2:51

Michael Jackson - Bad (Official Video)

18:06

Michael Jackson - Bad (Official Video)

michaeljacksonVEVO

προβολές 36

XXXTENTACION - BAD (Audio)

1:35

XXXTENTACION - BAD (Audio)

XXXTENTACION Fã

προβολές 130

Wale Ft. Tiara Thomas -Bad (Official Video)

5:51

Christopher - Bad (Official Music Video)

3:44

Christopher - Bad (Official Music Video)

CHRISTOPHER

προβολές 2

JALA BRAT - BAD (OFFICIAL VIDEO 4K)

3:14

JALA BRAT - BAD (OFFICIAL VIDEO 4K)

Area 7 Entertainment

προβολές 31

Lil Mosey - So Bad (Lyrics)

4:19

Lil Mosey - So Bad (Lyrics)

Dolo *:・゚

προβολές 20

XXXTENTACION - BAD! (Audio)

1:35

XXXTENTACION - BAD! (Audio)

XXXTENTACION

προβολές 120

Billie Eilish with Justin Bieber - bad guy

3:12

Billie Eilish with Justin Bieber - bad guy

infamous pancake

προβολές 33

EPIC ROCK | ''Bad'' by Royal Deluxe

3:14

EPIC ROCK | ''Bad'' by Royal Deluxe

JennyMusic

προβολές 8

YOUNG LEX - Bad Ft.Awkarin (Official M/V)

3:39

YOUNG LEX - Bad Ft.Awkarin (Official M/V)

Young Lex

προβολές 37

YoungBoy Never Broke Again - Bad Bad [Official Music Video]

2:27

YoungBoy Never Broke Again - Bad Bad [Official Music Video]

YoungBoy Never Broke Again

προβολές 62

Despicable Me 3 - Bad [Michael Jackson] (1080pHD)

3:24