Stafi i bën një kamera të fshehtë Arbana Osmanit - Dua të të bëj të lumtur, 27 Qershor 2020

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 12 ημέρες

  Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 12:41

  Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.
  Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/
  Facebook: tch.duatetebejtelumtur/
  Instagram: duatetebejtelumtur_topchannel
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRmemory Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Επόμενο

DJ Stephan x Ripen x Nore - Fire (OFFICIAL VIDEO)

3:11

DJ Stephan x Ripen x Nore - Fire (OFFICIAL VIDEO)

Mad House Records

προβολές 55K

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

1:55:13

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

Mr. Wrong - Bay Yanlis

προβολές 1,1M

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Qershor 2020

2:27:33

Njerëz me Fuqi te Mbinatyrshme !

10:05

Njerëz me Fuqi te Mbinatyrshme !

Fakte Interesante Shqip

προβολές 150K

Ismet Drishti - Kamera e fshehte me Ola Harizaj

15:04

Ismet Drishti - Kamera e fshehte me Ola Harizaj

Ismet Drishti

προβολές 487K

Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV

58:10

Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV

NGOP

προβολές 195K

FLORI 22 vjeçar, bariu inteligjent ne Mirdite!...

08:14

Mahmut Ferati & Meda - Ah moj zemer (Potpuri 2008)

08:21

Mahmut Ferati & Meda - Ah moj zemer (Potpuri 2008)

ProduksioniARBONI

προβολές 1,6M

Klanifornia - Taksisti i bezdisur (20 qershor 2020)

05:39

DJ Stephan x Ripen x Nore - Fire (OFFICIAL VIDEO)

3:11

DJ Stephan x Ripen x Nore - Fire (OFFICIAL VIDEO)

Mad House Records

προβολές 55K

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

1:55:13

Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 2

Mr. Wrong - Bay Yanlis

προβολές 1,1M

ARE YOU SMARTER THAN A 13 YEAR OLD?!

8:06

ARE YOU SMARTER THAN A 13 YEAR OLD?!

Lexi Hensler

προβολές 1,2M

Brawl Stars All Animation (2017 - JULY 2020)

16:57

I Painted a Full Outfit (Pt. 1)

17:16

I Painted a Full Outfit (Pt. 1)

Moriah Elizabeth

προβολές 2,9M