Stresi - Djali Bardh ( Official 2015)

 • StresiOfficialStresiOfficial

  διάρκεια: 03:31

  Stresi - Djali Bardh
  Lyrics : Stresi
  Beat : Bazzda & Linad
  Facebook : StresiOfficial
  Instagram : stresi

Andri The Gamer
Andri The Gamer

Hajd krejt like kush e dgjo dhe sot

Πριν 17 ώρες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

2020🔥

Πριν μήνα
Deutschland Rappers
Deutschland Rappers

old but gold 💯

Πριν 2 μήνες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

2020🔥🔥

Πριν 2 μήνες
l. Krass
l. Krass

2020 djali bardh🔥

Πριν 3 μήνες
19 98
19 98

2020 DJALI BAAARDH🇦🇱👊🏻🇦🇱👊🏻🇦🇱

Πριν 4 μήνες
Pew DiePie
Pew DiePie

Qr 2020-ta dhe e gjej veten këtu.

Πριν 4 μήνες
Stresi Stresinjo
Stresi Stresinjo

2020

Πριν 4 μήνες
O Mret
O Mret

2020 Likeee Djali bardh ka ardh me marr vetëm MALL MALL MALL🙌👌🇦🇱

Πριν 6 μήνες
Agron Hoxha
Agron Hoxha

Fakit otr po bedboysfellaiv

Πριν 6 μήνες
Agron Hoxha
Agron Hoxha

Stresinjo kiiiiiiiinnnggg

Πριν 6 μήνες
Bad Boy
Bad Boy

like nqs degjohet 2019..

Πριν 7 μήνες
Alex Xhani
Alex Xhani

Like kush e ngjoi tn ke storyt e stresit dhe tu kujtua kjo kong

Πριν 7 μήνες
x Nart
x Nart

2019 𝙨𝙩𝙞𝙡𝙡 ⓁⒾⓈⓉⒺⓃ 𝒕𝒉𝒊𝒔 ᒪIᔕTᗴᑎIᑎᘜ

Πριν 10 μήνες
noitaf jakyz
noitaf jakyz

Bravo por kjo eshte nje nga kenget me kot nga stresinjo

Πριν 11 μήνες
BaD BoY
BaD BoY

Like kush po e degjon akoma ne 2019.....STRESI BAD BOY FOR LIFE

Πριν χρόνο
Bad Boy
Bad Boy

2020 :P

Πριν 2 μήνες
Lol G
Lol G

Djal i bardh ka ardh me me marr vetem moll dhe 1 kile speca 😂😂

Πριν 2 μήνες
BLERANDY BLERY
BLERANDY BLERY

2019 broo✌

Πριν χρόνο
Tech Gaming Crack
Tech Gaming Crack

2019

Πριν χρόνο
allboz gang
allboz gang

2019 mars 19

Πριν χρόνο
Sheqa Rama
Sheqa Rama

As niher sjom Nervoz

Πριν χρόνο
toli aluku
toli aluku

2019

Πριν χρόνο
Albi Dajti
Albi Dajti

2019?

Πριν χρόνο
sandri gjeta
sandri gjeta

ta coj rrepin ngjendje kome e kur tcohet vi e marr 8==D

Πριν χρόνο
ENRIK
ENRIK

Eskereee

Πριν χρόνο
Boni Durres
Boni Durres

O 1sh

Πριν χρόνο
KING PHENOM
KING PHENOM

11 KORRIK 2018 A ngjohet Akoma hiti?

Πριν χρόνο
EgZoni YouTube
EgZoni YouTube

╭━━━╮╱╱╱╱╱╭╮ ┃╭━╮┃╱╱╱╱╱┃┃ ┃╰━━┳╮╭┳━━┫┃╭┳━━╮ ╰━━╮┃╰╯┃╭╮┃╰╯┫┃━┫ ┃╰━╯┃┃┃┃╰╯┃╭╮┫┃━┫ ╰━━━┻┻┻┻━━┻╯╰┻━━╯ ╭╮╭╮╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮ ┃┃┃┃┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃ ┃┃┃┃┃┣━━┳━━┳━╯┃ ┃╰╯╰╯┃┃━┫┃━┫╭╮┃ ╰╮╭╮╭┫┃━┫┃━┫╰╯┃ ╱╰╯╰╯╰━━┻━━┻━━╯ ╭━━━╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭╮╱╱╱╱╱╱╱╭╮ ┃╭━━╯╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃╱╱╱╱╱╱╱┃┃ ┃╰━━┳╮╭┳━━┳━┳╮╱╭┳━╯┣━━┳╮╱╭╮┃┃ ┃╭━━┫╰╯┃┃━┫╭┫┃╱┃┃╭╮┃╭╮┃┃╱┃┃╰╯ ┃╰━━╋╮╭┫┃━┫┃┃╰━╯┃╰╯┃╭╮┃╰━╯┃╭╮ ╰━━━╯╰╯╰━━┻╯╰━╮╭┻━━┻╯╰┻━╮╭╯╰╯ ╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╭━╯┃╱╱╱╱╱╱╭━╯┃ ╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰━━╯╱╱╱╱╱╱╰━━╯

Πριν 2 χρόνια
lori offical
lori offical

Badboy

Πριν 2 χρόνια
redi otr otr
redi otr otr

otr deri ne vdekje

Πριν 2 χρόνια
Franko Avrami
Franko Avrami

Vetem mall mall dhe gangsa

Πριν 2 χρόνια
dante 541
dante 541

Fuck iluminati

Πριν 2 χρόνια
mateon duci
mateon duci

Djali bardh ka ardh me mar vetem mall mall (gjigandi koco )

Πριν 2 χρόνια
King Et
King Et

https://goo.gl/AKYzDp

Πριν 2 χρόνια
Tereza Lala
Tereza Lala

Stresi BB4L

Πριν 2 χρόνια
B.E.F T. B. A.
B.E.F T. B. A.

SJOM BABA I KOKES SE KOKA OSHT VAJZA JEME #stressiBadBoy TBAfan

Πριν 2 χρόνια
florinjo
florinjo

2017

Πριν 2 χρόνια
Altin Upe
Altin Upe

Μόνο ρε

Πριν 2 χρόνια
Marjan Marku
Marjan Marku

funk otr

Πριν 2 χρόνια
ardenis gjoni
ardenis gjoni

ishte koha kur stresit si hajte kari per OtR po sot edhe sot same shit ...CokeBoy London

Πριν 2 χρόνια
gesi Salla
gesi Salla

super kenge qifsha ropt otr

Πριν 3 χρόνια
Jani Sulozeqi
Jani Sulozeqi

#bb4life stresinjooooo

Πριν 3 χρόνια
laura zeqiri
laura zeqiri

2017

Πριν 3 χρόνια
Alb Amg
Alb Amg

2k17

Πριν 3 χρόνια
luli kelmendi
luli kelmendi

vetem malll mallllllmallllll malllllll. tee. L.N

Πριν 3 χρόνια
Elton Balla
Elton Balla

Djali BArdh _________

Πριν 3 χρόνια
ALBANIA Albania
ALBANIA Albania

BANDA MATJANE .....

Πριν 3 χρόνια
oli tv
oli tv

like nqs degjohet akoma.. stresiking

Πριν 3 χρόνια
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν χρόνο
Arbenjo Surgalla
Arbenjo Surgalla

Bravi stresinjo

Πριν 3 χρόνια
Fitim Hyseni
Fitim Hyseni

g

Πριν 3 χρόνια
Aris Hoxha
Aris Hoxha

stresi çojau ni sillfi policis hhahahah je ma I madhi reper ne shqiperi dhe nete gjith boten

Πριν 3 χρόνια
Ervis Mikel
Ervis Mikel

s s t t r r e e s s i i i💰💰💰💰👑👑👑👑💪💪

Πριν 3 χρόνια
Thug Life
Thug Life

Ma Pidhi somes Je Vlla

Πριν 3 χρόνια
Veton Puka
Veton Puka

stresinnjjo

Πριν 3 χρόνια
INDRIT619 KOKA619
INDRIT619 KOKA619

seku je I bardh ti kurv

Πριν 3 χρόνια
StresiOfficial
StresiOfficial

StReSiNjO♥

Πριν 3 χρόνια
endrit Hyla
endrit Hyla

vetem mall mall respekt tba

Πριν 3 χρόνια
Kristi Stars
Kristi Stars

ahhahahhahaha

Πριν 3 χρόνια
Kosovo Hackers Group
Kosovo Hackers Group

+Franku Official o pidhmotre :p nese ska grup ka KREJT SHQIPRIN :V

Πριν 3 χρόνια
MoziMusajOfficial
MoziMusajOfficial

.

Πριν 3 χρόνια
klajdi Tp
klajdi Tp

▒█▀▀▀█ ▀▀█▀▀ ▒█▀▀█ ▒█▀▀▀ ▒█▀▀▀█ ▀█▀  ░▀▀▀▄▄ ░░█░░ ▒█▄▄▀ ▒█▀▀▀ ░▀▀▀▄▄ ▒█░  ▒█▄▄▄█ ░░▀░░ ▒█░▒█ ▒█▄▄▄ ▒█▄▄▄█ ▄█▄

Πριν 3 χρόνια
adrian LAZRI
adrian LAZRI

sa vjet tasht dasht me ba

Πριν 3 χρόνια
StresiOfficial
StresiOfficial

Asniher sum ka honger edhe as qe um han Edhe nese ki lidhje me politikan #STRESI #1

Πριν 3 χρόνια
Revo Offical
Revo Offical

bb4life

Πριν 2 μήνες
sara avdiaj
sara avdiaj

yass here #FOREVER Belieber huh?

Πριν 2 χρόνια
BesKallaku
BesKallaku

Stresinjoo :D

Πριν 3 χρόνια
Kosovo Hackers Group
Kosovo Hackers Group

KINGGggg

Πριν 3 χρόνια
ENES KMN
ENES KMN

Pa na sha s'dhez kng ty

Πριν 4 χρόνια
Andreas Vasliou
Andreas Vasliou

Stresi vs varrosi noizy mc kresha lumi b and lil koli edhe si ha kari fare BAD BOY FOR LIFE

Πριν 4 χρόνια
Santiago Zdrava
Santiago Zdrava

Dhe gg

Πριν 2 μήνες
just 1 ideas
just 1 ideas

super keng

Πριν 4 χρόνια
OTR Me zemr
OTR Me zemr

♡♡♡stresinjo

Πριν 4 χρόνια
Marsel Azizi
Marsel Azizi

STRESI je dhe do te jesh legjend e repit shqipetar STRESIII

Πριν 4 χρόνια
ERDUAN TAHIRI
ERDUAN TAHIRI

S.T.R.E.S.I U.N.I.K.K.A.T.I.L

Πριν 4 χρόνια
BABA STARS
BABA STARS

STRESI MMV

Πριν 4 χρόνια
Eris Karreci
Eris Karreci

sqeka gjo...ka dhe me te mira se kjo

Πριν 4 χρόνια
Stiven Harizaj
Stiven Harizaj

t gjitha sakt o mretttt👑👑👑👑🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆💜

Πριν 4 χρόνια
Erëza Krasniqi
Erëza Krasniqi

stresinjoo ❤❤❤❤❤

Πριν 4 χρόνια
Reli Xhahysa
Reli Xhahysa

super stresinjo super hit

Πριν 4 χρόνια
Julie Hysa
Julie Hysa

stresiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

Πριν 4 χρόνια
Daniel çelkola
Daniel çelkola

Iii

Πριν 4 χρόνια
Enkled Kodheli
Enkled Kodheli

bravo je njish

Πριν 4 χρόνια
Rezon Ajvazi
Rezon Ajvazi

o ma hangshi karin kejt se jeni ka e boni mut :)

Πριν 4 χρόνια
Arbian Dfc
Arbian Dfc

Vetem mall mall mall mall

Πριν 4 χρόνια
real gashi
real gashi

djali bardh ka ardh me mar vetem mall mall mall mall

Πριν 4 χρόνια
shpreson Osmani
shpreson Osmani

miri mulaj zeshkanit ja hanksh karin stresinjo

Πριν 4 χρόνια
DIAMOND TC
DIAMOND TC

fuck you

Πριν 4 χρόνια
Mistrec Rruge
Mistrec Rruge

DjaLii BardH ;) Stresi StresiNjoo ;)

Πριν 4 χρόνια
Besi Xhepa
Besi Xhepa

shume bukur stresi veq vazhdo keshtu se je nice besi leni

Πριν 4 χρόνια
Koli Yoo
Koli Yoo

rrobt ne dhip ai qe shan stresi

Πριν 4 χρόνια

Επόμενο

Stresi ft. Loni - Ushtari i Rruges (Official Video HD)

03:25

Stresi - Ta Paloj ( 2015 )

02:49

Stresi - Ta Paloj ( 2015 )

StresiOfficial

προβολές 1M

Κατερίνα Στικούδη - Διαφέρω | Official Music Video

3:09

Mad Clip - Kotera - Official Audio Release

2:53

Mad Clip - Kotera - Official Audio Release

Capital Music

προβολές 3,2M

ΑΝ ΗΣΟΥΝ YOUTUBER?! (Π.Μ.Ε #71)

8:55

Vinz Ft Stealth - Hood Life

03:18

Vinz Ft Stealth - Hood Life

HELLBANIANZ

προβολές 14M

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

07:15

Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)

thisisnoizy

προβολές 11M

Stresi - R.I.P (Ta Djegi Letren ) 2014

04:07

Stresi - R.I.P (Ta Djegi Letren ) 2014

StresiOfficial

προβολές 3,8M

Stresi - Time Out (Official Music 2014)

04:06

Stresi - Time Out (Official Music 2014)

StresiOfficial

προβολές 501K

Stresi - M'KA MARR MALLI (Dedikim H.D)

03:31

Stresi - M'KA MARR MALLI (Dedikim H.D)

StresiOfficial

προβολές 1,1M

Stresi (1 May 2015 ODA Prishtin ) Anestezion & One T

14:07

Stresi (1 May 2015 ODA Prishtin ) Anestezion & One T

StresiOfficial

προβολές 254K

Stealth - Non Stop (official 4K video)

03:01

Stealth - Non Stop (official 4K video)

HELLBANIANZ

προβολές 9M

Stresi ft. Pakufijt ft. Many ft. Samy - Bad Boys in Town

04:35

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )

03:39

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )

StresiOfficial

προβολές 2,7M

Stresi - Mos U Dorzo (2017)

03:28

Stresi - Mos U Dorzo (2017)

StresiOfficial

προβολές 9M

FLY LO x Dirty Harry - TITO (Official Music Video)

2:20

FLY LO x Dirty Harry - TITO (Official Music Video)

Mad House Records

προβολές 87K

Harry Styles - Watermelon Sugar (Official Video)

3:09

Harry Styles - Watermelon Sugar (Official Video)

HarryStylesVEVO

προβολές 33M