Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 10 μήνες

  ArkivaShqip

  διάρκεια: 03:46

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Muzika: Mario Bregu & Mandi Xhambazi
  Orkestrimi: Mario Bregu
  Teksti: Jorgo Papingji
  Mix Master: Alsked Rrenja
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/1rzQHDObjMORj0jqoz5LP6
  Deezer: www.deezer.com/en/album/119231522
  iTunes: music.apple.com/us/album/mirmengjes-nena-ime-single/1488122257?ls=1

Zwh mou
Zwh mou

💓💓💓

Πριν ημέρα
gaxibo vrapi
gaxibo vrapi

je njesh ylli baka

Πριν 2 ημέρες
Tefta C
Tefta C

Shum kan kenduar per nenat,per kurbetin,per dashurin por ti,ke nje stil te vecante qe asnje ste arrin.respekte....🔊..📀🎶💎🌟

Πριν 5 ημέρες
Bad BOY
Bad BOY

Ajd te gjith Respekt per nenat ♥️🙏

Πριν 5 ημέρες
Arbi Gjoni
Arbi Gjoni

Kush ka vo gisht posht esht njeri pa zemer

Πριν 7 ημέρες
Enerita Hitaj
Enerita Hitaj

😢😢😢🙏🙏🙏lume kushe i ka gjalle prindrit e zoti ti bashkoj prinder e femije une si takoj dot se si kam me nje zote e di sa me mungojn do kisha fal jeten time vetem ti perqafoja nje her BABIN dhe MAMIN se me piku madhi ah ho ZOT me le pa prinder sa nevoj kam per ju 😢😢😢🙏🙏🙏💔💔💔

Πριν 9 ημέρες
Adolfo Valteri
Adolfo Valteri

Bej te fala nonese

Πριν 9 ημέρες
Ardjana Sulejmani
Ardjana Sulejmani

Nena esht jet esht si ajri qe te mban gjall o zot ti kemi me jet te gjat e plot shendet ❤❤ Ylli Baka te kendoft Shpirti

Πριν 10 ημέρες
stela dashi
stela dashi

Si Nena e si Babai ska !! Te gjitha i gjen, i blen por si ata te dy ske per te gjetur kurrr ... Kjo shte ajo keng qe edhe pse sflet me NENE E BAB te ben ta meresh ne tel te ti thuash :ALO NEN SI TE KAM !!

Πριν 11 ημέρες
Aferdita Decja
Aferdita Decja

Të këndoft zëmra

Πριν 12 ημέρες
kalia komanaku
kalia komanaku

MIRËMËNGJES ♥️👑O NËNA 👑♥️IME 💐💋♥️ME KËTË KËNGË YLL TË KAM NË ZEMRËN TIME. 😥😥😥😥😥♥️👑NËNA DHE ZOTI JAN 👑1👑TË DUA MË SHUMË SE VETEN TIME ♥️👑💋O NËNA IME E SHTRENJTË, E DASHUR DHE ME ZEMËR TË MADHE. 💋👑♥️💐♥️👑♥️👑♥️👑♥️👑♥️👑♥️👑♥️👑♥️💐💐

Πριν 12 ημέρες
Klein Dominique
Klein Dominique

BJ a tout les mamans albanaise

Πριν 14 ημέρες
Anisa Anisa
Anisa Anisa

E adhuroj kete keng

Πριν 16 ημέρες
Arjel Xhaja
Arjel Xhaja

Bravo ylli baka 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 18 ημέρες
marsela qosja
marsela qosja

By

Πριν 20 ημέρες
Natasha Canko
Natasha Canko

Bravo Na bere per te qare me kte kenge O gli baka Lum Nena ca ka lind 🤗🤗

Πριν 21 ημέρα
Nevrije Avdyli
Nevrije Avdyli

Nena eshte emri me I Bukur ne Bote . Eshte thesari me I cmuar qe Ekziston.Eshte ilac I Zemres.Te Dua Shummmm Nena ime.Te dhente Zoti Shendet e Jete te gjate. Zoti e Bekofte dhe e Ruajte Nenen time 🙏♥️💋🌟👑💞

Πριν 22 ημέρες
kleidi s
kleidi s

Kush e degjon kte kenge ne 2020 like. Nena eshte gjeja me e shtrenjte ne kte bote ...... JU DUAM NENA !!♡

Πριν 22 ημέρες
Τατιανα Μπανε
Τατιανα Μπανε

Te ishe gjall moj nene do ta laje token me lote se kur kendonte Ylli ti vrtem qaje dr ishe tifoze

Πριν 24 ημέρες
arben balla
arben balla

nuk ka si nenat nje bot thot fjalen e par nen..❤❤❤❤❤🌏🌏🌏🌏

Πριν 27 ημέρες
LAZE AGARAJ
LAZE AGARAJ

Kng e bukur

Πριν μήνα
Βιολετα Νοτε
Βιολετα Νοτε

Bravo te lumte goja origjinale pershndet nenen time dhe te gjithe nenat ne bote gjeje me e shtrenjte eshte Nena ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Blandi Andrea
Blandi Andrea

Cfare do qe te kendoj ky njeri me keput zemren

Πριν μήνα
LuanLuan29 Luan
LuanLuan29 Luan

🌹🌹🌹👏👏

Πριν μήνα
Baka kristaq
Baka kristaq

Ylli si e ke emrin ashtu e kexjere dhe kengen dhe nena shume bukur e lot suksese te metejshme respekte

Πριν μήνα
Xhuli Kovaci
Xhuli Kovaci

Je i madh ylli baka 👌👌👏👏👏👏

Πριν μήνα
Saimir Hamzallari
Saimir Hamzallari

Bravo. Ylli ke ke prekur zemrat e gjith kurmetllinjve

Πριν μήνα
Kinder Hilfe
Kinder Hilfe

hallall moj nënë të qoft për këtë djal që ke rritur një bilbil që krenohet një shqipëri me këtë këngëtar kaq të math halla qumshtin e asaj nëne o ylli të uroj jet e shëndet të kesh

Πριν μήνα
Ilirjeta Cuni
Ilirjeta Cuni

Respekt per NENAT🌏💞💞💞💞❤❤❤

Πριν μήνα
Adelina Kristo
Adelina Kristo

Bravo ylli na ke kenaqur me kenga mirmengjes nena ime eshte kennge e bukur bravo yliii

Πριν μήνα
Ushtima Shehu
Ushtima Shehu

Kjo keng me kernaq zemren pershendes nenen time qe e dua shum

Πριν μήνα
Fabio Cepi
Fabio Cepi

Zoti i ruajt nenat tona se nenat tona jane ato qe na mbajne gjalle ❤💛🧡💙💚💜🤎🖤🤍

Πριν μήνα
Marsela Ceta
Marsela Ceta

M

Πριν μήνα
Ermisa Rama
Ermisa Rama

Nuk mbaja mend sa vite kisha pa qare. Ndoshta qe kur Isha femij dhe sot jam 45 vjec dhe Kam 25 vjet ne kurbet. Po me kete keng gati sa nuk me doli shpirti nga syt duke qare. E degjova per 2 ore dhe qaja me ngasherim. Te nesermen i hipa avionit e drejt e ne shtepi dhe aty mu lehtesua shpirti. Nena mbetet nen vitet ikin ne jemi ber prinder vet po ne krahet e nenes ndihesh si nje femij qe ska rrezik ne bot qe te cenon. Jete te gjate o nena ime. Jete te gjate gjith nenave shqiptare qe kan derdhur lumenj me lote per femijet e tyre qe jan shperndar neper bote

Πριν μήνα
Vanessa Hoxha
Vanessa Hoxha

❤️❤️

Πριν μήνα
Avni Cerriku
Avni Cerriku

Shuuuuuum e bukur 😘🥰💥💥💥 nje perqafim per nenen time 🥰😍🤗🤗🤗 e Respekt per te gjitha nenat kudo qe ndodhen 💋💋💋

Πριν μήνα
Akelina Konci
Akelina Konci

😢😭

Πριν μήνα
Shkelzen Zeni
Shkelzen Zeni

Nena ime dashur sa shume dhimbje te kam shkaktuar sa shume je munduar per mua qe mos te gaboj sa shume gabime me ke mbuluar. Uroj me gjithe shpirt qe nje dite do ti kthej ne lumturi gjithe dhimbjet qe te kam shkaktuar. 😭😭😭

Πριν μήνα
Mirel Prifti
Mirel Prifti

Te kendofte zemra !

Πριν μήνα
bledjana kasa
bledjana kasa

Shum keng e bukur bravo

Πριν μήνα

Επόμενο

Marjol Rrapaj - Nene me fal (Official Video HD)

03:49

Marjol Rrapaj - Nene me fal (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 497K

ERVIS BEHARI - NENE ... ( Official Video )

03:15

Ylli Baka - Je ilac per te semure (Official Video 4K)

04:03

Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)

1:41:28

Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)

YlliBakaMusic

προβολές 363K

Rovena Ibrahimi ft Petrit Lulo - Nema Zemren

03:47

Rovena Ibrahimi ft Petrit Lulo - Nema Zemren

Rovena Ibrahimi Official

προβολές 8M

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

1:33:38

Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)

Bes Kallaku

προβολές 914K

Lindita Mahmutaj - Nena eshte diamant i rralle ( Official video 4k )

05:10

Lindita Mahmutaj - Nena eshte diamant i rralle ( Official video 4k )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 4,2M

Haxhi Arapi - Eja Babi Eja ( NEW 2020 ) ( Official Video 4k )

04:33

Haxhi Arapi - Eja Babi Eja ( NEW 2020 ) ( Official Video 4k )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 636K

Ylli Baka - Toka ime (Official Video HD)

04:22

Ylli Baka - Toka ime (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 663K