Flori - Me fjale te vogla (Kenga Magjike 2015)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 4 χρόνια

  FloriMumajesiOfficialFloriMumajesiOfficial

  διάρκεια: 03:32

  ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Flori - Me fjal te vogla ( Kenga Magjike 2015)
  Connect with Flori Mumajesi:
  web. florimumajesi
  iamflorimumajesi
  Connect with Threedots:
  www.threedots.al/
  web. threedotsalbania/
  #flori #mefjaletevogla #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content

  Copyright owned by Threedots

Chloé Nicolas
Chloé Nicolas

Mama mia jetofshi e kendoft gjithmon ti flori dhe sh... ismaili ka edhe shum pak kengetar si ju si krmdoni mr ndienja qe te terqeth ter trypin ....pranda ju lumt....

Πριν 8 ημέρες
Irina Panarina
Irina Panarina

Браво!!!👏👏💝💝

Πριν 11 ημέρες
Xhoana Talo
Xhoana Talo

Super 👏👏🥰

Πριν 12 ημέρες
Peme Halilaj
Peme Halilaj

Kush e degjon ne 2020 kete kenge

Πριν 16 ημέρες
ნათია ბერუაშვილი
ნათია ბერუაშვილი

Mi piace tantto

Πριν 23 ημέρες
Adriana Mihaela Balint
Adriana Mihaela Balint

Anche a me, trovo la sua musica stupenda!😍😍😍🎶🎶🎶

Πριν 20 ημέρες
Vargjet E Shpirtit
Vargjet E Shpirtit

★彡 ♫ 彡★

Πριν 28 ημέρες
Auroraborealis N
Auroraborealis N

Πριν μήνα
Miranda Mecaj
Miranda Mecaj

O.zot.o.Flori.je.nje.artist.i. Kompletuar.ke.nje.ze.te. Sĥkelqyer.magjik.brilant. Romantik.ckenge.kendon. Goja.jote.dhe.nuk.eshte.nje. Super.hit..bravooooo.

Πριν μήνα
Jurilda Kola
Jurilda Kola

Nm. B. Nngmakkiolb. Cjkzikaqskxhkikuzoiiioikx fkjckxikxixkku

Πριν μήνα
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Hdf S

Πριν μήνα
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni

Asr A

Πριν μήνα
3 6
3 6

Me fjale te vogla...

Πριν μήνα
Tironcja
Tironcja

Pa fjal ❤❤

Πριν μήνα
Viktoria Kirikoy
Viktoria Kirikoy

Очень мило ❤️❤️❤️

Πριν μήνα
Caterina Pittelli
Caterina Pittelli

Bellu

Πριν μήνα
Diana Naikolli
Diana Naikolli

Mishi mornica😂😂❤️❤️❤️👏👏👏👏😘😘😘😘😘😘🙋🙏

Πριν 2 μήνες
Marjeta Ndoj
Marjeta Ndoj

Bravo bravo👏👏👏

Πριν 2 μήνες
Orges Skenderi
Orges Skenderi

Te qifsha robt

Πριν 2 μήνες
Lura Pllashniku
Lura Pllashniku

flori ti je nje ylle

Πριν 2 μήνες
Suzana Ngjelo
Suzana Ngjelo

2020

Πριν 2 μήνες
Viola Vjollc
Viola Vjollc

❤😍

Πριν 2 μήνες
taulant quka
taulant quka

Cdo tekst cdo varg te kengeve te tua e ne cdo fjal ore floriiiiii cdo njeri qe ka nje dhimbje ne shpirt ne keto vargje te tua gjen pak paqe e shum dhimbje sepse ne jete ne na duhen artist si ty per te sheruar pak dhimbjet.Ehhhhh sikur cdo keng e jotja o floro te sheronte cdo plag te shpirtit dhe per ta degjuar ate duhej te paguhej se di se cfare cmimi mund te kishte ehhhh

Πριν 2 μήνες
Cris
Cris

With small words I am waiting for you to tell me one word To write me one text To accidentally send it to me to find a pretext When in fact you have a real reason   Because there is someone waiting for you on the other side 1 To tell him something, no matter how cold it is 2 I won't get tired of waiting as long as I can breathe I swear, I won't cause any problems   With small words I loved you. With small words I love you. But I am ready to risk my life for you (x2)   I am waiting for you to tell me how you dressed today, If you see my photos sometime, Who comes to your mind when you are sad, Which song you like when you listen to music?   Happiness and motivation, where do you take them from? I am looking for an answer, why don't you reply? I swear, I won't cause any problems.   With small words I loved you. With small words I love you. But I am ready to risk my life for you (x2)   With small words I love you. For you I am ready to take a risk.   With small words I loved you. With small words I love you. But I am ready to risk my life for you (x2)

Πριν 3 μήνες
Adriana Mihaela Balint
Adriana Mihaela Balint

Beautiful words.

Πριν 25 ημέρες
Dorian Mila
Dorian Mila

Flori mumajesi dhe Alban skenderaj ju jeni muzika shqiptare vazhdoni cuna na dhuroni emocione

Πριν 3 μήνες
Sam Sanny
Sam Sanny

💖💖💖💖💖💖💖

Πριν 3 μήνες
Albert Vushaj
Albert Vushaj

Shum bukur

Πριν 3 μήνες
Ledjana kanina
Ledjana kanina

Kush e degjon edhe ne 2020

Πριν 3 μήνες
Mende Koci
Mende Koci

Shum bukur je legjend

Πριν 3 μήνες
Azgann zZz
Azgann zZz

🌍💫

Πριν 3 μήνες
Arijan0 A
Arijan0 A

2020?

Πριν 4 μήνες
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon

#2minutes my fav song✨☝

Πριν 4 μήνες
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon

Wowwww powerful love song ✨

Πριν 4 μήνες
God Matters
God Matters

te ben me qa kjo keng, te prek ne shpirt.

Πριν 4 μήνες
Adona dona
Adona dona

😍👏😍

Πριν 4 μήνες
Theodor Gifi
Theodor Gifi

kot nuk e quajne FLORI kete djale,  biles duhet te quhej DIAMANT, bravo  flori je i paaritshem , best albanian singer

Πριν 5 μήνες
Владимир Размерийа
Владимир Размерийа

Шикарная песня шикарное исполнение красивый голос, спасибо большое за песню.

Πριν 5 μήνες
Esa Shima
Esa Shima

Kush e dëgjon në 2020

Πριν 5 μήνες
Esa Shima
Esa Shima

Akoma e dëgjoj këtë këngë

Πριν 5 μήνες
Анастасия Смирнова
Анастасия Смирнова

Это просто божественно😍😍😍

Πριν 5 μήνες
Adelina Gajtani
Adelina Gajtani

Fantazi

Πριν 5 μήνες
Bbb Vbb
Bbb Vbb

Sa bukur kendon

Πριν 5 μήνες
Moza Gjoni
Moza Gjoni

Ne gjifh historine e muzikes shqiptare kenga me e bukur

Πριν 5 μήνες
Tanya Lagunova
Tanya Lagunova

❤❤❤❤

Πριν 5 μήνες
bom bom84
bom bom84

po pres o naqe ... E.S

Πριν 5 μήνες
Sofi Tamazashvili
Sofi Tamazashvili

💟

Πριν 5 μήνες
Migena Panariti
Migena Panariti

Ku

Πριν 6 μήνες
Eleonora Nora
Eleonora Nora

Hajde këng hajde.na e bëre zemrën cop ore Flori

Πριν 6 μήνες
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi

O Flori yll je ti

Πριν 6 μήνες
Elona Manaj
Elona Manaj

nese do me pyesnin ne tre kengetare kush esht me imiri? Esht e sigurt qe je njeri prej tyre duhet te te vleresojn ,jam shum pro komenteve qe jan poshte meje😊❤

Πριν 6 μήνες
marjana lika
marjana lika

Njeqind here ne dite e ndegjoj e nuk lodhem kurrre kete kenge sa me shume e ndegjon, aq me shume do me e ndegju...... Yll fare

Πριν 6 μήνες
marjana lika
marjana lika

Bravisimo nje kenge dhe nje tekst I mrekullushme 👏👏👏super❤️❤️

Πριν 6 μήνες
Rosela dule
Rosela dule

Me qeteson shpirtin muzika e Florit . Kjo muzike ehte nje mesazh qe i reziston cdo kohe!

Πριν 6 μήνες
Pavlo Cuko
Pavlo Cuko

Juritë me njerëz mizerabël nuk kanë kapacitet të vlerësojnë këtë gjigand,artist-poet-interpretues-vokalist.

Πριν 7 μήνες
Edvil Zekaj
Edvil Zekaj

ENEDA

Πριν 7 μήνες
Edvil Zekaj
Edvil Zekaj

ENEJDL

Πριν 7 μήνες
mavi melek
mavi melek

je i papare p

Πριν 7 μήνες
Albana Elmasllari
Albana Elmasllari

Flori je i madh

Πριν 7 μήνες
Emma Hola
Emma Hola

Kjo keng ndegjohet edhe2030❤️💥👍🔥🇦🇱👏🙏

Πριν 7 μήνες
Fation Zukero
Fation Zukero

Ccynnb. Knapp

Πριν 2 μήνες
Fation Zukero
Fation Zukero

Mmmlllknn. Boston

Πριν 2 μήνες
Fation Zukero
Fation Zukero

Tell. NVBW

Πριν 2 μήνες
Fation Zukero
Fation Zukero

Y. I’m

Πριν 2 μήνες
Starkos
Starkos

Artist komplet

Πριν 7 μήνες
Liri Sani
Liri Sani

💓

Πριν 7 μήνες
Marlissa Mery
Marlissa Mery

English please ... I can feel the meaning but ...

Πριν 7 μήνες
J Z
J Z

Uliks 👍

Πριν 24 ημέρες
Marlissa Mery
Marlissa Mery

@Uliks Thank you so much 💜

Πριν 4 μήνες
Uliks
Uliks

Po pres,me ma thon ni fjal me ma shkru nji tekst, I await, for you to say a word, to write me a text, gabimisht me ma dergu me gjet pretekst by mistake to send it to me, to find an excuse (pretext) kur e ke ti nje arsye tvertet when there is a true reason (to do that) se per ty nga ana tjeter dikush pret  for on the other side there is someone awaiting for you me ja thon diqka sa do e ftoft te jet , to say (to him/her) something despite how cold it could be, sdo merzitem duke pritur sa frym te ket  I won't get tired waiting until I can breath (to my last breath) te betohem sdo shkaktoj asnje problem  I swear I won't cause any trouble. Me fjal te vogla tkom dasht with little words I've loved you Me fjal te vogla te du  with little words I love you Por jeten time per ty ,un jam gati me rreziku yet my life for you, I am ready to put at risk. Po pres , te me thuash sod se si je vesh  I await, to tell me how are you dressed today A mi sheh fotografit ndonjehere do you look at my photos sometime? Kur merzitesh ne mendje kush te vjen when you are worried who comes you into mind? Kur degjon muzik cilen kenge pelqen  when you listen to music, which song do you like? Lumturin dhe motivin ku e gjen  The happiness and the reason where do you find? Nje pergjigje po kerkoj perse sma kthen  I am looking for an answer, why don't you respond? Te betohem sdo shkaktoj asnje problem I swear I won't cause any trouble.

Πριν 4 μήνες
EnkelejdaO
EnkelejdaO

The best albanian song ever

Πριν 7 μήνες
Melisaa Berisha
Melisaa Berisha

🤗👍👍

Πριν 7 μήνες
Erianna Mucka1
Erianna Mucka1

flori te adhuroj un jam rritur me kenget e,tua😍

Πριν 8 μήνες
Anna Pia Volpe
Anna Pia Volpe

Bellissima canzone, sono contenta di aver conosciuto questo bravo cantante

Πριν 8 μήνες
Elis Lalushi
Elis Lalushi

2019 like

Πριν 8 μήνες
Brisilda Manuka
Brisilda Manuka

Jam ga 20 vjet që jetoj jashtë vendlindjes. Kisha kohë që nuk dëgjoja më muzike shqiptare. Nuk me pëlqejnë më kengetaret" që këndojnë tani. Por ky këngëtar më ka hyrë në zemër. Je i vetmi që unë dëgjoj sa herë më merr malli për Tiranën. Vazhdo kështu je i zoti dhe fjalët që shkruan janë të mrekullueshme. Faleminderit për muzikën që bën.

Πριν 8 μήνες
Angel Ç
Angel Ç

rastesisht qellova ne kte keng. e shoh qe paska pak vite. po me pelqeka shum. zeri i Florit, muzika. dhe teksti shum origjinal. thjesht perfekte si keng. 😍😍❤❤

Πριν 8 μήνες
Гульнара Бадыкова
Гульнара Бадыкова

😘🤙🙏💐

Πριν 8 μήνες
Suada B
Suada B

Hammer Text seht schöne Worte wundervoller Text...😍😍😍

Πριν 8 μήνες
rousa mamiseishvili
rousa mamiseishvili

Vot eta daa.krasavhik.ox kakoi golos.💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

Πριν 8 μήνες
elena kl
elena kl

endra ime si femije si e rritur ishte te behesha kengetare . per fat te keq ngeli ender ... sot jam 45 por asnjehere them se nuk eshte vone ... gezohem qe kengetare te tille nuk paten fatin tim por shkelqejne ne skene me zerin dhe shpirtin .. Kengetar nuk eshte vetem ai qe ka ze dhe vesh muzikor por per mua kengetar eshte ai qe nepermjet notave nxjerr shpirtin ne skene !!!! kjo kenge i ka te gjitha ato qe permenda me lart ❤.. thjesht fantastike!!!🌼🌸

Πριν 8 μήνες
dorina keti
dorina keti

hahahahah 😜😭🍌😋😭😂😄

Πριν 8 μήνες
Olti oltion
Olti oltion

Respekte Flori

Πριν 9 μήνες
Dafina bq
Dafina bq

♥️🌏

Πριν 9 μήνες
Fiori Cela
Fiori Cela

Edhe un me fjal te vogla te du shum ❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 9 μήνες
Ирина Неккер
Ирина Неккер

Флори.. откуда такой красивый голос и певец? Слышу впервые,очень красиво звучит

Πριν 9 μήνες
GD Kaci
GD Kaci

Albania

Πριν 2 μήνες
Roza Fresher
Roza Fresher

Klassnaj nesnj.

Πριν 9 μήνες
Meto Meto
Meto Meto

29 09 2019

Πριν 9 μήνες
Светлана Барговская
Светлана Барговская

Голос завораживает супер

Πριν 9 μήνες
Светлана Барговская
Светлана Барговская

@Kein Raca muzika sblishaet lüdei

Πριν 9 μήνες
Kein Raca
Kein Raca

Светлана Барговская pazhallujsta 👈😊😊

Πριν 9 μήνες
Светлана Барговская
Светлана Барговская

@Kein Raca Спасибо

Πριν 9 μήνες
Kein Raca
Kein Raca

Светлана Барговская sposiba da u nash albanskij music ochen krasiva slova prosta super , kak u vas odinako ochen krasiva music👈

Πριν 9 μήνες

Επόμενο

Klajdi Haruni - Lutem une sot ft. Flori

04:08

Klajdi Haruni - Lutem une sot ft. Flori

KlajdiHaruniVEVO

προβολές 4,8M

Flori ft. Argjentina - Ku isha une

03:18

Flori ft. Argjentina - Ku isha une

FloriMumajesiOfficial

προβολές 3,5M

7 cartoon που προέβλεψαν το μέλλον.

10:02

Doja Cat - Like That (Official Video) ft. Gucci Mane

2:45

Τραγούδι από Frappé ?! | Manos

4:56

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

03:06

Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

FloriMumajesiOfficial

προβολές 21M

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

05:31

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

AlbanSkenderajMusic

προβολές 9M

Argjentina Ramosaj - Si shiu (Official Video)

03:55

Argjentina Ramosaj - Si shiu (Official Video)

Argjentina

προβολές 4,4M

Flori - Beautiful ft. Ledri Vula

03:41

Flori - Beautiful ft. Ledri Vula

FloriMumajesiOfficial

προβολές 1,6M

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

02:45

Elvana Gjata - Tavolina e merzise

Elvana Gjata

προβολές 16M

Elvana Gjata - Gjerat kane ndryshuar (3EP)

03:24

Elvana Gjata - Gjerat kane ndryshuar (3EP)

Elvana Gjata

προβολές 14M

Do Te Dua

03:29

Do Te Dua

Shpat Kasapi - Topic

προβολές 1,3K

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

03:18

Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)

FIFI OFFICIAL

προβολές 12M

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

03:36

Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta

Shkurte Gashi (Official)

προβολές 42M

7 cartoon που προέβλεψαν το μέλλον.

10:02

Doja Cat - Like That (Official Video) ft. Gucci Mane

2:45

Τραγούδι από Frappé ?! | Manos

4:56

Paying My Twin $10,000 Every Time We Argue

20:35

Paying My Twin $10,000 Every Time We Argue

Dolan Twins

προβολές 2,8M

VR horror with the boys (and a girl)

14:57

VR horror with the boys (and a girl)

Mully

προβολές 2M

17 Ways to Sneak Snacks into the Movies!

10:52

17 Ways to Sneak Snacks into the Movies!

WooHoo WHOA MOTION

προβολές 13M

Daily Juicy Memes 392

10:03

Daily Juicy Memes 392

Memenade

προβολές 343K