Stresi Ft. Spinxak - Bar Me Kile "Remake"

alb? KLEO
alb? KLEO

2020 jeshil per jete

Πριν 12 ημέρες
Aek Original
Aek Original

Jo po kar me kile😂😜

Πριν 28 ημέρες
Don Perandori
Don Perandori

2020 kush e degjon like

Πριν μήνα
Kleo Cala
Kleo Cala

2020 a degjohet?

Πριν μήνα
Ledio Hysa
Ledio Hysa

Like kush po e ndjon ne 2020 me ket koh karantine

Πριν μήνα
Ana Ana
Ana Ana

like kush e ngon 2020❤❤❤😎

Πριν μήνα
Luis Stavre
Luis Stavre

Bar me kile 👑🤘🇦🇱 #stresi is #back 👑🤘🇦🇱

Πριν μήνα
Daniel Ramilli
Daniel Ramilli

2020 bar me kile

Πριν μήνα
Elio Hasanaj
Elio Hasanaj

2020

Πριν 4 μήνες
Unik Katil
Unik Katil

Bar me kile 2020??!

Πριν 4 μήνες
O Mret
O Mret

2020 bar me Kileee 🇦🇱💪

Πριν 4 μήνες
stresi__3 #bb4life
stresi__3 #bb4life

2020 Bar me kile 🇦🇱🔥

Πριν 5 μήνες
Shadow icy
Shadow icy

😂nice copy 😍

Πριν 5 μήνες
Santiago Zdrava
Santiago Zdrava

Un vi si gangsta tt e kam ne dor

Πριν 6 μήνες
Sotir Meshini
Sotir Meshini

2019 👂💖

Πριν 6 μήνες
ardit gjini
ardit gjini

Qr sa dru jam

Πριν 8 μήνες
Live Tutti
Live Tutti

2019??

Πριν 9 μήνες
Boxer Champ
Boxer Champ

Like kush e njon 2019 follow istagram marlind_haxhija

Πριν χρόνο
MARKO PRIFTI
MARKO PRIFTI

Keng e stresit i ngjojm deri nvdekje 2019 💪 #freeStresi

Πριν χρόνο
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

2019 Bar me Kile🔝🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν χρόνο
FUNNY MOMENTS
FUNNY MOMENTS

Bar me Kile Ngjohet edhe 2019 #FreeStresi

Πριν χρόνο
Isuf Topciu
Isuf Topciu

Kong e bkr

Πριν χρόνο
Luis Dhimitri
Luis Dhimitri

Dheze 1 dheze 2 ❤

Πριν χρόνο
durrazo iam
durrazo iam

2018

Πριν χρόνο
Luis Dhimitri
Luis Dhimitri

Like kush e degjon 2018

Πριν χρόνο
Tekashi 6ix9ine
Tekashi 6ix9ine

Stresiiiiiiii

Πριν χρόνο
Linda Kalemi
Linda Kalemi

po ku mthe mo burr haaaa

Πριν χρόνο
David Stangunas
David Stangunas

2018✌🏻

Πριν χρόνο
Unikkatil
Unikkatil

Muzika e vjedht te (Wiz Khalifa - Black And Yellow) teksti ma pak jo krejtt.. ky o stresi :)

Πριν χρόνο
Unikkatil
Unikkatil

-_-

Πριν χρόνο
Ardian Gjylmezi
Ardian Gjylmezi

Cmendina DUBLIM o kar esht remake as anglisht nuk di o bole

Πριν χρόνο
Klind Lutfija
Klind Lutfija

prit se harova ca qesh tu thon bar me kile

Πριν χρόνο
Klind Lutfija
Klind Lutfija

haaaaaa 10

Πριν χρόνο
Asgje Dhe Gjithcka
Asgje Dhe Gjithcka

2018

Πριν 2 χρόνια
Sabian Sylisufaj
Sabian Sylisufaj

2018 ?

Πριν 2 χρόνια
Linda Kalemi
Linda Kalemi

bar me kile bar me kile bar kile

Πριν 2 χρόνια
Klind Lutfija
Klind Lutfija

ku jeni mo jua marrsha

Πριν 2 χρόνια
Klind Lutfija
Klind Lutfija

oooooca ere booosaaaaç

Πριν 2 χρόνια
rei koleci
rei koleci

Oo ca vargjezhh qrr i modhh stresi stresiinjo brrrah

Πριν 2 χρόνια
SKËNDERBEU SKANDERBEG
SKËNDERBEU SKANDERBEG

Bar me kile Like kush e ngjon 2018 😎

Πριν 2 χρόνια
NorthenBoy
NorthenBoy

2019 bile

Πριν 10 μήνες
_EL PRINCIPE_ MiLiTo
_EL PRINCIPE_ MiLiTo

2019-2040-2070😂🔝🔝🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν χρόνο
Franko Avrami
Franko Avrami

Ahaha bar me kile shuper sa her qe vi une e kam ilacin ne dor edhe me nje heker ne bres bar me kile ahah je i math stresinjo i ke nderu cunat me kte keng sa her qe pin bar duhet me e ndju kte ken per hapje loje super stresinjo 👑 👑 duhet me e bo edhe nje keng sidomos per ne nacot qe e pim bari i math 👑 👑

Πριν 2 χρόνια
Is_ Galsy
Is_ Galsy

2018 bar me kile

Πριν 2 χρόνια
Tzouliano Moutsodemi
Tzouliano Moutsodemi

Young stresi we love

Πριν 2 χρόνια
Stivi Caka
Stivi Caka

stresi bar me kile ta honksha zemren ❤❤

Πριν 2 χρόνια
arton jshr
arton jshr

Πριν 2 χρόνια
Marjan Marku
Marjan Marku

Na e pim nder tshpis ja japim eren edhe kojshis ska lom as 5 minuta fillojn sirenat e policis

Πριν 2 χρόνια
Marjan Marku
Marjan Marku

TBA Bb4life

Πριν 2 χρόνια
billi smith
billi smith

ooo STRES BISHA 1 sh js vlla

Πριν 2 χρόνια
I.
I.

2017😍🍁

Πριν 3 χρόνια
corleone 1
corleone 1

shum e fort

Πριν 3 χρόνια
neli aliuciros
neli aliuciros

Fuck otr

Πριν 4 χρόνια
Wesm
Wesm

Hajde bar hajde :)

Πριν 4 χρόνια
Raxizyツ
Raxizyツ

jdjchchj

Πριν 4 χρόνια
Raxizyツ
Raxizyツ

jdjjc fjvyjdks dkmcndn michia che figa

Πριν 4 χρόνια
Losmi 1312
Losmi 1312

super keng

Πριν 4 χρόνια
Kevin Merdanaj
Kevin Merdanaj

Armata Veriut Beati esht i Wiz Khalifa

Πριν 3 χρόνια
Armata Veriut
Armata Veriut

Esht vjedh beati nga 2 pac

Πριν 3 χρόνια
neli aliuciros
neli aliuciros

super keng

Πριν 4 χρόνια
klajvi Ceni
klajvi Ceni

stresi bosi

Πριν 4 χρόνια
New Rappers
New Rappers

Wiz Khalifa Black and Yellow e ka vjedh ky

Πριν 4 χρόνια
Fitaa Official
Fitaa Official

ta qift motren ky tye npidh

Πριν 2 χρόνια
billi smith
billi smith

New Rappers se ka vjedh motren ta qifsha remake osht krejt dekt ti qifsha

Πριν 2 χρόνια
New Rappers
New Rappers

+BLACKSTARSchannel po ta qij rracen pidhrobsh se nuk il degjoj do séné qe degjojn pederat ne fund te fjalis e ki remake ta qifsha pidhin e mamit et te motres nese ku...mshele qate goj se po ti qi gjith si rrac o peder se boni te fort ne do sene prapa tel juve po se live ta qij ma tbukren qe e ki..shko te tmesoj mami me fol pastaj HEC e fol me mu o tqifsha nonen..se me te pas ketu ta qij ma t bukuren qe e ki...ta nxjerr qumshtin e nénés pi bythe oooooo rracqim

Πριν 4 χρόνια
New Rappers
New Rappers

Meso me fol mu kur sdin me fol...thuhet lexoje jo degjoje

Πριν 4 χρόνια
Hvmxsquad Gang
Hvmxsquad Gang

+New Rappers e dim o kar me zile e dim .... e thot dhe vet degjoje nfund qe thot ..This is the REMAKE .....edhe e ka te shkrujtur Bar me kile ''Remake'' kar me zilee ik qiu mos fol pa lidhje

Πριν 4 χρόνια
Aurel Durres
Aurel Durres

sa her qe vij un e kom jeshilen n dor bar me kile bar me kile bar me kile

Πριν 4 χρόνια
Diamandis bdc
Diamandis bdc

stesi

Πριν 5 χρόνια
Girl Albania Rap Respekt
Girl Albania Rap Respekt

AHAHAHAHAHAHA BAR ME KILE....Bravo cuna shum emir kenga dhe fotot....cdo keng e juaj osh shum e emir...Stresi je i kendari ma imir e Raperit Bravo......e degjoj akoma be 2015...suksese cuna :* ;) :)....

Πριν 5 χρόνια
Leo Hoxha
Leo Hoxha

kur jam ne efektin e bimes nuk e kom iden e stinessssss yeahhhhhhhhh new stresiiii is back o mamafaka fuck inag

Πριν 5 χρόνια
Guri Redis
Guri Redis

shum bukur

Πριν 5 χρόνια
Ardd Cocaina
Ardd Cocaina

Na e pim nder tshpis ja japim eren edhe kojshis....

Πριν 5 χρόνια
besnike demaj
besnike demaj

ja ku e ke "Remake"

Πριν 6 χρόνια
gentian ahmeti a.k.a glord
gentian ahmeti a.k.a glord

dheze njo dhez dy shum shpejt tbjen nkry

Πριν 7 χρόνια
Jurgen Art
Jurgen Art

@ZigZagrecordsAlbania tqifsha ropt a din cka do me than REMAKE

Πριν 8 χρόνια
BigGirliuos
BigGirliuos

@TheMreldorado avazh ti... mos na ca shhume ate.... .

Πριν 8 χρόνια
Jon Tahiri
Jon Tahiri

@TheMreldorado Nuk eshte kjo kenga Wiz khalifas? xD

Πριν 8 χρόνια
arjon bobi
arjon bobi

shume kenge e bukur. ja qifsha ropt kush e shan stresin :ppp stresi eshte njesh ;0 )

Πριν 8 χρόνια
Erni Balla
Erni Balla

ahahahhhhaahahhahahah sa vkkkkkk

Πριν 8 χρόνια
CyparDakaReject
CyparDakaReject

me qiket Kang STRESI ka Bo Dishkaa Vllaaaaa Hallall

Πριν 8 χρόνια
Ardit Mula
Ardit Mula

ej pse vjedh muziken e huaj more kar Wiz Khalifa - Black And Yellow [Official Music Video]

Πριν 8 χρόνια
Fitaa Official
Fitaa Official

o ta qift stresi motren mat mir kue ki bashk me mu ta qift ta boft edhe ni moter tjeter

Πριν 2 χρόνια
Semi berisha
Semi berisha

o pse e keni vjedh kengen e Snoop Dogg kenga orgjinale eshte Wiz Khalifa - Black And Yellow [G-Mix] ft. Snoop Dogg, Juicy J & T-Pain .. boo ikni se u diktut

Πριν 8 χρόνια
OldGameTv
OldGameTv

O JUSHJA100..TA QI MAMAN PARA FYTYRES UN O BYTHE CARE...SE OTR TA QI FISIN OK MOS U BEJE KARE DERE NE NET TI PULE BYTHE RIPUR

Πριν 8 χρόνια
Fitaa Official
Fitaa Official

o moter qim njo ka njo otr motrat npidh jau qi edhe mae keqja vete nonen tone se edin shum mir po mae mira tmires motrat e tua edin ma mir tash zgedh kon e vesish i pari pidh motre

Πριν 2 χρόνια
OldGameTv
OldGameTv

o shpifsire dhe nje bare do ti dhe vdes fare,,,dhe nje keng qe bene ja mere te tj..o kare me syze..na i bene dhe bare me kile ,,ku te tj vine me thas,,,fuck beby,,nuk je per music ti viktim ,,,nuk beni dote perepara ju...4live OTR.................

Πριν 8 χρόνια
Albania Memaliaj
Albania Memaliaj

super

Πριν 8 χρόνια
Albania Memaliaj
Albania Memaliaj

o bobe je i pa par ne kete moment doja te pija nje kile kashte

Πριν 8 χρόνια
MegaAldo95
MegaAldo95

BAR ME KILE,,,!!!! BOMBA FARE STRESSI

Πριν 8 χρόνια
Ed Tropoja
Ed Tropoja

@TheMreldorado ik more kar me zile ta qifsha motren ngoj

Πριν 9 χρόνια
noldiization
noldiization

@MsMikel2001 normal me lale jo vetem ate po edhe at tjetren te game over kur ja pat bo boll mo gjakderdhjeve boll me luftes hahahaha shkurt e shqip kopjac i ngelem n klas

Πριν 9 χρόνια
Andy Prendi
Andy Prendi

ueeee sa kara qe jeni o popull akoma se keni kuptu qe esht "REMAKE" pffff ...po me duket sikur ju ka ren bari ne kry o kara hahahahah .pi STRESI me shoqeri dhe ju bjen juve ne koke :)) mos ta nin kari se kjo esht keng super

Πριν 9 χρόνια

Επόμενο

Stresi - She is My Baby (2011 - 2012)

03:09

Stresi - She is My Baby (2011 - 2012)

StresiOfficial

προβολές 838K

Stresi Ft  Lazy & Mali G   Nacut E Parkut N C P

03:39

Stresi Ft Lazy & Mali G Nacut E Parkut N C P

LAZY88ADO

προβολές 277K

Κωνσταντίνος Αργυρός - Αθήνα Μου - Official Music Video

3:52

Κωνσταντίνος Αργυρός - Αθήνα Μου - Official Music Video

Κωνσταντίνος Αργυρός Tv

προβολές 2,5M

Saske , Baghdad  - GOGO (Official Music Video)

2:15

Saske , Baghdad - GOGO (Official Music Video)

OffBeat Records

προβολές 74K

Stresi feat.Anestezion & One T - Thirrni Eulexin

03:26

Stresi feat.Anestezion & One T - Thirrni Eulexin

StresiOfficial

προβολές 5M

Stealth - Non Stop (official 4K video)

03:01

Stealth - Non Stop (official 4K video)

HELLBANIANZ

προβολές 9M

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )

03:39

Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )

StresiOfficial

προβολές 2,7M

Stresi - Djali Bardh ( Official 2015)

03:31

Stresi - Djali Bardh ( Official 2015)

StresiOfficial

προβολές 1,2M

2po2 - Thuj mirdita djalit t'keq ( Official Video HD )

03:51

Stresi - Mos U Dorzo (2017)

03:28

Stresi - Mos U Dorzo (2017)

StresiOfficial

προβολές 9M

STRESI  " Si me lek',Si pa lek"

03:18

STRESI " Si me lek',Si pa lek"

StresiOfficial

προβολές 105K

StReSi - DiSs InSeCt OTR & GG

03:12

StReSi - DiSs InSeCt OTR & GG

4evertropojan

προβολές 1,7M

I Went Bald

10:33

I Went Bald

Ben Azelart

προβολές 1,9M