FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 22 ημέρες

  FINEM

  διάρκεια: 2:34

  𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
  __________

  𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 - 𝗣𝗔𝗡𝗔𝗠𝗔 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡)
  __________
  ✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼
  ► smarturl.it/SubscribeFINEM
  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fanlink.to/FinemPanama
  __________
  🎵 Produced by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
  🎵 Lyrics by: 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠
  🎵 Music by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
  🎵 Mix&Master by: 𝗚𝗢𝗘𝗞𝗛𝗔𝗡 𝗚𝗨𝗟𝗘𝗥
  🎥 Video by: 𝗔𝗟𝗘𝗫 𝗕𝗟𝗜𝗧𝗭𝗭

  ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
  __________
  🎤 Connect with 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 :
  Instagram ► itsfinem
  🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 :
  Instagram ► arlennmusic
  🎵 Connect with 𝗚𝗢𝗘𝗞𝗛𝗔𝗡 𝗚𝗨𝗟𝗘𝗥 :
  Instagram ► goekhan_gueler_
  🎥 Connect with 𝗔𝗟𝗘𝗫 𝗕𝗟𝗜𝗧𝗭𝗭 :
  Instagram ► alexblitzz
  ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
  Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
  __________

  ℗ & © FINEM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
  #Finem #Panama #Folé

FINEM
FINEM

✔ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼 ► http://smarturl.it/SubscribeFINEM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► https://fanlink.to/FinemPanama

Πριν 23 ημέρες
Rruzhdije Kertuka
Rruzhdije Kertuka

😃🙏🍒🍓🍎🍉🍑🥭🍇

Πριν 16 ώρες
Rruzhdije Kertuka
Rruzhdije Kertuka

Un jam Mateo kërtuka finem

Πριν 16 ώρες
SV Painting Decorations
SV Painting Decorations

🔥🔥🔥super finem 🔥🔥🔥 Bravo Klejdi Dogjani 🔥🔥🌟

Πριν 19 ώρες
Diar Bauta
Diar Bauta

Finem bossi

Πριν ημέρα
Diar Bauta
Diar Bauta

Diar bauta

Πριν ημέρα
Gesi Selmani
Gesi Selmani

like nese e ke ngu ma shumm se 100

Πριν 5 ώρες
Jp the-spiderman2018
Jp the-spiderman2018

Ble ps4 dhe samsung S10: jeten na e kena panama

Πριν 15 ώρες
sono marco
sono marco

Kush e don finemin boosin like zoti u bekon

Πριν 17 ώρες
Andi Morina
Andi Morina

Finem motrat ti qi se ku ta she nojzyn ta supanallah

Πριν 18 ώρες
Wendi w
Wendi w

Je me i miri jam fanse e jotja Finem. I love you bro. Suksese

Πριν 19 ώρες
Ideal Nakaj
Ideal Nakaj

Finemi nona fare

Πριν 21 ώρα
Enver Lika
Enver Lika

Sije finem

Πριν 21 ώρα
Ariandd 96
Ariandd 96

Remix2020. https://youtu.be/nYkwGjkaE2M

Πριν 22 ώρες
Floresha Zyberi
Floresha Zyberi

Finem te amo😚😚😚😚😚😚😚

Πριν 23 ώρες
The3DProjects
The3DProjects

Nuk je per Rap . Se ke as theksin o lali.

Πριν ημέρα
Martin Bushi
Martin Bushi

Je njesh super kenge nxiri dhe kenget e tjera Jena KPT

Πριν ημέρα
Dari Mema
Dari Mema

Jeten na e kena panama panama

Πριν ημέρα
Anxhela Xhela
Anxhela Xhela

Kush po e degjon hala like 😍

Πριν ημέρα
AVDI
AVDI

shum kenga e fort jeten e kena panama

Πριν ημέρα
Altin Kasa
Altin Kasa

👍👍👍👍

Πριν ημέρα
A K
A K

kush ti gjeti kto gojqe bre modele pshurrta

Πριν ημέρα
Arelt M
Arelt M

Finem me i miri😍😍

Πριν ημέρα
Jaup Horanlli
Jaup Horanlli

Jeten ne e kena panama Sikur finem jo nuk kaaaa

Πριν ημέρα
Deana Hoxha
Deana Hoxha

Jeten na ekena npanama edhe qefin per mashallah marshalla

Πριν ημέρα
Deana Hoxha
Deana Hoxha

Bej like ati qe i pelqeu kenga

Πριν ημέρα
Shqipe Bota
Shqipe Bota

Ti qi ben like zoti ti plotesoft gjithe deshirat

Πριν ημέρα
Eraldo Gjopalaj
Eraldo Gjopalaj

Syzet i vesh njeher ajo vajza nje her finemi😂😂

Πριν ημέρα
Anxhela Xhela
Anxhela Xhela

😂😂

Πριν ημέρα
Leandro Ymeri
Leandro Ymeri

Finem o mret

Πριν 2 ημέρες
Eklida Meta
Eklida Meta

Finem je bos

Πριν 2 ημέρες
Anxhela Tafa
Anxhela Tafa

like pa degju kengen 😎👌👌👑👑👑👑💎👑👑

Πριν 2 ημέρες
Frrok Marku
Frrok Marku

Syzet i paske ble me at vajzen, se njeher ti njeher ajo i paskeni vendos

Πριν 2 ημέρες
mountain cuisine // primitive wild
mountain cuisine // primitive wild

Vos vidéos sont très bonnes et nos significations grandissent ensemble

Πριν 2 ημέρες
Fatjona Beqiri
Fatjona Beqiri

Finem the best of all🤤 LoVe you💫

Πριν 2 ημέρες
Charlie Alb
Charlie Alb

Ngjova ket keng 50 sekonda e mkapi dhimbja e kokes e tqr po mir qe paske bo ket keng vari karin po ktyre qe ju pelqen kjo keng paskan shije tkeqe per muzik🤮🤮🤮🤮 Gjitha kenget shqiptare nga 2015 e mbrapa krejt vari karin njejtin stil njejtin ritem🤮🤮

Πριν 2 ημέρες
Denis !
Denis !

Like kush e ngon edhe kush e kqyr spotin me vëmendje 😂🔥

Πριν 2 ημέρες
Malvina Rexha
Malvina Rexha

Je me i miri Finem bravo ju lutem shume beijini like . Armel Rexha

Πριν 2 ημέρες
Edi Lyte
Edi Lyte

super 👌👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🎵💃🏼👍🏻👍🏻👍🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Πριν 2 ημέρες
Oli Nera
Oli Nera

Finem panama ❤❤

Πριν 3 ημέρες
File Carcani
File Carcani

Bish bravo👑💪😎

Πριν 3 ημέρες
My Shqipez
My Shqipez

Ik mor vari kars

Πριν 3 ημέρες
Nardi Bicaku
Nardi Bicaku

Kot fare

Πριν 3 ημέρες
Ibo Rroni Gamingtv
Ibo Rroni Gamingtv

Ne jete e ka panama e shefim

Πριν 3 ημέρες
Mari Gesa
Mari Gesa

Finem👑👑👑💪🏻💪🏻💪🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 3 ημέρες
Ersi Seli
Ersi Seli

Shum mir FINEM kujt i pelqen kjo kenge ben like

Πριν 3 ημέρες
Lenci Andi
Lenci Andi

Te bekoft zoti t dhe familjen

Πριν 3 ημέρες
Alexis OTR
Alexis OTR

Kishim nje Ferro na doli fereoja i dyt

Πριν 3 ημέρες
purple butterfly
purple butterfly

Kush eshte fanca e finemit like. 👇🏻

Πριν 3 ημέρες
Alren Mirel
Alren Mirel

Finem proi Finemi duhet te marr 10000000000000000 milion lek👑👑💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰

Πριν 3 ημέρες
Rafael Metaj
Rafael Metaj

Finemi para Noizy te ha mutin

Πριν 3 ημέρες
Geri Kacupi
Geri Kacupi

Superrr

Πριν 3 ημέρες
ALB LEGEND FREE FIRE
ALB LEGEND FREE FIRE

Askush Shqiptarët:kush i bo like com zoti të bekoft ty dhe familjen tënde

Πριν 4 ημέρες
Ledion Arapi
Ledion Arapi

Ky shikimet i ka blere

Πριν 4 ημέρες
Loris Pashaj
Loris Pashaj

PANAMA

Πριν 4 ημέρες
GANG MODE
GANG MODE

👿

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

Puthe fort nga une

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

Ma beri Karin drras direket

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

Pidhin e kishte shume te mire joteme

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

Ti je shume I vogel te merresh me otr

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

Mos harro ti besh te fala

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

Bej te fala

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

U finem nenen tate e kam qi fort

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

Me mir ik fare na muzika se nuk je per muzik ti

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

ÒTR mbretrit

Πριν 4 ημέρες
game free fire
game free fire

Do te shkerdhej ropt

Πριν 4 ημέρες

Επόμενο

FINEM - K.P.T

3:29

FINEM - K.P.T

Friends Entertainment

προβολές 11

FINEM - N’katror

2:45

FINEM - N’katror

Friends Entertainment

προβολές 4

FINEM - BENZI (ft. SOLO) (prod. ARLENN)

2:59

FINEM x SOLO - JENI T'LODHT

2:38

FINEM x SOLO - JENI T'LODHT

Friends Entertainment

προβολές 6

SOLO - HAJVANA (prod. ARLENN)

2:44

SOLO - HAJVANA (prod. ARLENN)

SOLO

προβολές 2

FINEM - K.P.T 2 (Prod. ARLENN)

2:16

FINEM - K.P.T 2 (Prod. ARLENN)

LEADER Entertainment

προβολές 1

FINEM - SABE (prod. ARLENN)

0:43

FINEM - SABE (prod. ARLENN)

VeshtrimKritikVK

προβολές 4

FINEM - BENZI ( GARENA FREE FIRE VERSION 2)

8:53

Finem ft Ujku Cerrikut

1:01

Finem ft Ujku Cerrikut

Xhovan Plaka ꪜ

προβολές 141

Finem live me stresin. ofendon rënd noizyn

2:35

Finem live me stresin. ofendon rënd noizyn

Showbizi Shqiptar

προβολές 10

Finem & Solo - Boni T'fala (Official Music)

2:51

Finem & Solo - Boni T'fala (Official Music)

GANGSTER MUSIC

προβολές 6

Finem -Benzi (Remix video )

3:02

Finem -Benzi (Remix video )

Albania Family Product

προβολές 14

Finem shan Noizy-n ne Koncert Live (Subscribe)

1:34

Finem shan Noizy-n ne Koncert Live (Subscribe)

Estrada Shqiptare

προβολές 31

FINEM - BENZI  (GARENA FREE FIRE VERSION)

4:25

FINEM - BENZI (GARENA FREE FIRE VERSION)

AK Gaming

προβολές 80

Fakte rreth FINEM (Klejdi Dogjani)|Fakte Interesante

1:19

Finem - Funny Moments (Official Video)

1:39

Finem - Funny Moments (Official Video)

GANGSTER MUSIC

προβολές 215

FINEM ...- Panama / ( Chipmunks audio )

2:11

FINEM ...- Panama / ( Chipmunks audio )

ALBANIA TV

προβολές 7