Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 21 Mars 2020

 • Top Channel AlbaniaTop Channel Albania

  διάρκεια: 1:52:28

  Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e “Top Channel” histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.
  Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/
  Facebook: tch.duatetebejtelumtur/
  Instagram: duatetebejtelumtur_topchannel
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRmemory Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Επόμενο

12os Pithikos - The Process in "SIN CITY"

4:45

12os Pithikos - The Process in "SIN CITY"

12os Pithikos

προβολές 218K

Charli D'Amelio Teaches a Dad 8 TikTok Dances

2:02

Charli D'Amelio Teaches a Dad 8 TikTok Dances

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

προβολές 11M

Xing me Ermalin 51 - Muharrem Hoxha (Rrema)

1:13:40

Xing me Ermalin 51 - Muharrem Hoxha (Rrema)

Ermal Mamaqi

προβολές 205K

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 14 Mars 2020

1:43:30

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 14 Mars 2020

Top Channel Albania

προβολές 576K

Xing me Ermalin 48 - Bes Kallaku

1:27:35

Xing me Ermalin 48 - Bes Kallaku

Ermal Mamaqi

προβολές 1M

Καραντίνα ραπ / Εισβολέας

1:47

Καραντίνα ραπ / Εισβολέας

Εισβολέας

προβολές 65K

Ο μαγικός κρύσταλλος - What the Fact?! #57

6:41