Ylli Baka & Artur Memollari - Vite qe s'harrohen (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 28 ημέρες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:16

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Teksti: Ylli Baka
  Muzika: Artur Memollari
  Orkestroi: Mario Bregu
  D.O.P: Lorenc Pelushaj
  Grafer: Seit Methoxha
  Video Editing: Kreshnik Marku
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/vite-qe-sharrohen-feat-artur-memollari-single/1523507564
  Spotify: open.spotify.com/album/3gBZ0f7eScgP89lausLjOD
  Deezer: www.deezer.com/en/album/160686342

Vita Bella
Vita Bella

Nostaligji 😞

Πριν 24 ημέρες
Alma Beqiraj
Alma Beqiraj

Pershendetje evertet ashtu i shte ajo kohe

Πριν 24 ημέρες
Lefter Sollaku
Lefter Sollaku

Bravo ju lumte goja

Πριν 24 ημέρες
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC

Ndonese ishim fukarenj... jeta e ishte prape e cmuar... Super kenge. 🔊🔊🔊🔊🔊

Πριν 24 ημέρες
wnnalis cioov
wnnalis cioov

🔥🔥🔥👏super kenge

Πριν 24 ημέρες
Dalipaqi Dalipaqi
Dalipaqi Dalipaqi

ajde ze Artur ajde bravo o vlla hallall e pac

Πριν 24 ημέρες
Lila Sula
Lila Sula

Ndoshta ishim fukarenj po me shpirt të pasur 😘😘👍🏻

Πριν 24 ημέρες
Alfon Sulce
Alfon Sulce

Bravo TURI suksese .Te mblidheshin edhe njehere si me perpara te tere cunat e PRONOVIKUT.

Πριν 25 ημέρες
Luziana
Luziana

Suksese 👏👏👏

Πριν 25 ημέρες
Berat Albania
Berat Albania

Superrrr

Πριν 26 ημέρες
Hanife Alaj
Hanife Alaj

Perle, sa bukur.

Πριν 26 ημέρες
Alma Osmani
Alma Osmani

👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 27 ημέρες
megisa hodaj
megisa hodaj

Shum këng e bukur👏👏👏🙏😍😍

Πριν 27 ημέρες
capoelion Capo
capoelion Capo

Te lumte goja

Πριν 27 ημέρες
Kuqi Harka
Kuqi Harka

kenge shum e bukur zera te mrekullushem

Πριν 27 ημέρες
Elton Canaliaj
Elton Canaliaj

Sa me shum kalojen vitet aq me shum te mungojen shoket e femiris apo vendi ku ke lind.

Πριν 27 ημέρες
antonio salvatore
antonio salvatore

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 27 ημέρες
Alma Mehmeti
Alma Mehmeti

Ehhh çbën nami i madh. Sa zë të bukur ka ky këngëtar që se njoh.

Πριν 27 ημέρες
Loredana Lifestyle
Loredana Lifestyle

Super kenge 🤩🤩

Πριν 27 ημέρες
EJONA Jona
EJONA Jona

Suksese o bilbili jugut

Πριν 27 ημέρες
ANDREAS LEONDAS
ANDREAS LEONDAS

Ju lumte goja.Xhirimet jan ber ne pronovik dhe ne poliçan skrapar

Πριν 27 ημέρες
Frida frida
Frida frida

super ..suksese

Πριν 27 ημέρες
Blerta Devollaj
Blerta Devollaj

Ah sa mall qe kam per ato vite nuk ka per te hardhur me ajo koh 😥 jan kthyer njerzit ne robot skan me ndnjenja

Πριν 27 ημέρες
Fatos Cela
Fatos Cela

😗🥰🥰😀😀😀

Πριν 27 ημέρες
Odise Papa
Odise Papa

Urime,shume e bukur.

Πριν 27 ημέρες
mimoza caushaj
mimoza caushaj

Ju lumt goja kèngè kryevepèr. Nostalgjike e kohve tè kaluar bravo çuna bravo Ylli se na kènaqèt ⭐⭐⭐⭐🌟🌟🌟😍😍😍😍😍😍

Πριν 27 ημέρες
Pajtime Ajdini
Pajtime Ajdini

👏👏 ylli Baka ti na e ben diten edhe me te bukur te uroj lart e me lart

Πριν 27 ημέρες
Ermal Terpo
Ermal Terpo

Ju lumtë goja djema ,suksese TURI,respekte!!

Πριν 27 ημέρες
Ardjan Hazizaj
Ardjan Hazizaj

Me pa fjal je i laci i cdo ndjenje kur degjon zerin tend kur kendon je gjigan o Ylli Baka ,,,

Πριν 27 ημέρες
Altina Bekteshi
Altina Bekteshi

Perl

Πριν 27 ημέρες
Adriatik Cilotaj
Adriatik Cilotaj

këngë shumë e bukur, Bravo!!

Πριν 27 ημέρες
Teuta bogdani
Teuta bogdani

O zot sa keng e bukur 😇🥰🥰👌👏

Πριν 27 ημέρες
AJET AGO
AJET AGO

Bravo keng nostalgjike me te vertet

Πριν 27 ημέρες
Beso Kapllani
Beso Kapllani

Bravo turi na kenaqe. Urime per kengen e re

Πριν 27 ημέρες
Kejsi Lula
Kejsi Lula

Shume e bukur kjo kenge ,,,shume nostalgji ka kjo kenga bravo ylli 😘👏👏💝💖🎹

Πριν 27 ημέρες
kastriot mucaj
kastriot mucaj

👏👏👏👏👏

Πριν 27 ημέρες
Akim Drasa
Akim Drasa

Flak🔥🔥🔥

Πριν 27 ημέρες
Stella File
Stella File

È una canzone bellissima complimenti 😍😍💖💖💖

Πριν 27 ημέρες
Bes Krasniqi
Bes Krasniqi

Trujt zoti o bish

Πριν 27 ημέρες
Adela Ameda
Adela Ameda

👌👏👏👏

Πριν 27 ημέρες
Olsi Alla
Olsi Alla

super kenge,, dhe ti ylli baka nuk na zhgenjen asnjehere me keto kenget e tua

Πριν 27 ημέρες
Filmo Free
Filmo Free

Ca vitesh tu lujt top me opinga 😆😅

Πριν 27 ημέρες
Xhoi Prifti
Xhoi Prifti

Je i madh yllli Baka♥️♥️♥️♥️

Πριν 27 ημέρες
Agim Lazaj
Agim Lazaj

🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍🥰😍🥰😍🥰😙😍😙😍💓💓💓

Πριν 27 ημέρες
Godo Manolaj
Godo Manolaj

Shum e bukur

Πριν 27 ημέρες
Eriola Bibe
Eriola Bibe

🎤🎤👏👏👏

Πριν 27 ημέρες
Jonel Lame
Jonel Lame

Ju kendofte zemra shume kenge e bukur

Πριν 27 ημέρες
Blandi Andrea
Blandi Andrea

Gjithmon duhet te kthejm koken mbrapa.nje keng me kuptim shum bukur

Πριν 27 ημέρες
Ariana Grembi
Ariana Grembi

Na kenaqet shpirtin !!!!!!

Πριν 27 ημέρες
Ervin Kapxhiu
Ervin Kapxhiu

Ju kendofte zemra

Πριν 27 ημέρες
humor dhe lot fany
humor dhe lot fany

komenti 1

Πριν 27 ημέρες
Thomas Thomas
Thomas Thomas

Mos vdeksh kurr o ylli baka...te kendoft zemra 💚

Πριν 27 ημέρες
Eglantina paja
Eglantina paja

First😁😁super bashkepunim

Πριν 27 ημέρες
Moza Hila
Moza Hila

Bravo Ylle si gjithmon urime nje kenge shume e vertet me tekstin

Πριν 27 ημέρες
rraxha vlorr
rraxha vlorr

ylli esh i madh respekte

Πριν 27 ημέρες
Leonard Ndrecka
Leonard Ndrecka

Ylli Je Gjigand Je N#1 .Edhe nje here i ke prekur telat e zemres njerezve. Bravo . Video klipi i papare. Te lumte . Te pershendes.

Πριν 27 ημέρες
hello world
hello world

Komenti i pare!

Πριν 27 ημέρες
Neim Liço
Neim Liço

🔥🔥

Πριν 27 ημέρες
Frederik Henaj
Frederik Henaj

Vite te bukura qe skthehen me kurre ne kete jete malllengjim ndjej ne shpirt

Πριν 27 ημέρες
Elisa Fly
Elisa Fly

❤❤❤

Πριν 27 ημέρες

Επόμενο

Ylli Baka - Me lini te fluturoj (Official Video HD)

03:45

Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

03:46

12 Year Old Boy Humiliates Simon Cowell

05:37

12 Year Old Boy Humiliates Simon Cowell

LosGranosTV

προβολές 109M

Renato Jaho - Baba Te Paca Sa Malet ( Official Video 4K )

03:12

Ylli Baka - Je ilac per te semure (Official Video 4K)

04:03

Free Mc's - Kafexhiu (Official Video 4K)

03:26

Free Mc's - Kafexhiu (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 4M

Haxhi Arapi - Eja Babi Eja ( NEW 2020 ) ( Official Video 4k )

04:33

Haxhi Arapi - Eja Babi Eja ( NEW 2020 ) ( Official Video 4k )

AngjelPro Albania 1 Official Channel

προβολές 481K

Ylli Baka: Pandemia më shkatërroi! | Pop Culture 3

09:13

Ylli Baka: Pandemia më shkatërroi! | Pop Culture 3

Top Channel Albania

προβολές 18K

Mario, Gesti & Visi - Sy Larushe 2020

03:11

Mario, Gesti & Visi - Sy Larushe 2020

Ergest Lapi Official

προβολές 663K