Meda - E du (Official Video 4K)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 29 ημέρες

  ArkivaShqipArkivaShqip

  διάρκεια: 03:13

  Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Produced by: EmraCom
  Teksti: Ghulo
  Muzika: Demir Basha & Granit Gashi
  Orkestrimi: Granit Gashi
  Studio: Massive
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/e-du-single/1523506509
  Spotify: open.spotify.com/album/6IbufAh10pjCWCSZPqHdiH
  Deezer: www.deezer.com/en/album/160684632

Mirsada Malaj
Mirsada Malaj

Shume kng e bukur Meda suksese👌🏻👏🏻🇦🇱

Πριν 15 ημέρες
Leon Celaj
Leon Celaj

Bravo made 😍😍

Πριν 15 ημέρες
yll kadrija
yll kadrija

Shum fort

Πριν 15 ημέρες
mira Mira
mira Mira

o meda o ilaci zemres time

Πριν 15 ημέρες
Zihal Osmani
Zihal Osmani

🤔

Πριν 15 ημέρες
Haxhi Qelemeni
Haxhi Qelemeni

Super super keng

Πριν 16 ημέρες
Ardita Budini
Ardita Budini

🤩👌💫💫💥💥💥

Πριν 16 ημέρες
Shauka Hodan
Shauka Hodan

🙋‍♀️te lumt meda je 1 bravo per tgjitha kenge te bukura kur do dalin tjerat kenget te reja

Πριν 16 ημέρες
Sata Fushaxhia
Sata Fushaxhia

Te kendoft zemra O Med suksese👏👏👏🌟🌟

Πριν 17 ημέρες
Bardhe Filaj
Bardhe Filaj

Prsh ..nuk ka si ty..me rene nga qielli e nga toka..kengetari me imiri ke qene dhe do jeshe tere koherat..suksese 🌟🌟🙏🙏🙏🙏🌺🌺

Πριν 17 ημέρες
Mimi Veki
Mimi Veki

Urime Meda paq shendet ne jet gjithmon qe po na disponon me kenget tuaja

Πριν 17 ημέρες
Fatmir Sinani
Fatmir Sinani

💖💖💖💖💕💕🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇮🇹

Πριν 17 ημέρες
miko foin
miko foin

👏👏👏👏👏👏Meda ❤

Πριν 17 ημέρες
Nertila Halili
Nertila Halili

❤️

Πριν 18 ημέρες
kodi kodi
kodi kodi

🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱🇽🇰🙏💔🇺🇸🇦🇱

Πριν 18 ημέρες
mixio hili
mixio hili

Do mbetesh kengtari I zemres, me zor e prisja nje keng tenden 😍😍

Πριν 18 ημέρες
Alketa Sinanaj
Alketa Sinanaj

Bravo meda cfar zeri ke keng shum e bukur

Πριν 18 ημέρες
Sabina Bina
Sabina Bina

😍😍😍😍❤❤❤

Πριν 18 ημέρες
Ramiz Pulaj
Ramiz Pulaj

Ooh ska diskutim je ma miri edhe pik.....

Πριν 18 ημέρες
Bajrami Agim
Bajrami Agim

Bravo

Πριν 18 ημέρες
Ramadan Imerovski
Ramadan Imerovski

111111 jeeeee superrr

Πριν 18 ημέρες
Antigona Berisha
Antigona Berisha

Aaaaaaaaaaaaaa🔥🥀💔

Πριν 19 ημέρες
aola wili
aola wili

sa bukur o Med te kendoft ❤️gjithmon !

Πριν 19 ημέρες
osmon Berisha
osmon Berisha

oh   prap  e  duh edhe  pse  nuk  me  dohen  peja

Πριν 19 ημέρες
Saime Maliqi
Saime Maliqi

Bravo Meda✌🏻

Πριν 19 ημέρες
Endri Albanais
Endri Albanais

O Med pse be mi trazon plagt qe nuk shërohen kurrr, tviti 98 dhe kur se kom harru dhe shom edu, dhe nuk e takova kurrr me ne jet😭😭😭😭

Πριν 19 ημέρες
Hacer Morina
Hacer Morina

👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌

Πριν 19 ημέρες
bilias hour
bilias hour

Owwwwww sa super 90% e atyre qe e degjojn preken n zmr me ket mzk 😞💔

Πριν 19 ημέρες
osmon Berisha
osmon Berisha

ooo   medin  ti  je  nr.. 1  em    myte  krejet    me  kto  kong  te  dashnijes   Peja  zjarrrr

Πριν 20 ημέρες
viola ola
viola ola

Like kush e gjen veten te kjo keng

Πριν 20 ημέρες
alida flus
alida flus

Hallall te qofte bravo 👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥

Πριν 20 ημέρες
Amelia Amelia
Amelia Amelia

M ii miri jee veqq vazhdoo LEGJEND

Πριν 21 ημέρα
MAlsore Rrahmani
MAlsore Rrahmani

🥰🥰🥰

Πριν 21 ημέρα
Mirjeta Bajrami
Mirjeta Bajrami

shum bukur

Πριν 21 ημέρα
Ela ela
Ela ela

O edu edhe pse mka shkatrru 💔

Πριν 21 ημέρα
Gonxhe Dullananush
Gonxhe Dullananush

😥😥😥😥😥😥🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

Πριν 21 ημέρα
OniKINGG
OniKINGG

shum e bukur proo

Πριν 22 ημέρες
Luljeta Elezi
Luljeta Elezi

BRAVOOO MEDA te kendofte Zemra si gjithmon je Nr 1 je i papare je ma i miri ne Bote te uroj Suksese pa fund kengetari im i preferuar ZOTi te Rujte dhe te Bekofte Familerisht Respekt 😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 22 ημέρες
Leonard Lusha
Leonard Lusha

Te Lumt Meda

Πριν 22 ημέρες
Sonita Krasniqi93
Sonita Krasniqi93

😪💋💘

Πριν 22 ημέρες
vi to
vi to

Je njeshi te lumt goja na kenaqe me kto keng te mrekullushme o Med o ⭐

Πριν 22 ημέρες
Denis Lilaj
Denis Lilaj

Suksese 👍👍🙏

Πριν 22 ημέρες
Albania Tirana
Albania Tirana

Super hallall

Πριν 22 ημέρες
neejoy sola
neejoy sola

Hallall te qofte bravo 👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥

Πριν 22 ημέρες
Xhevahir Bytyqi
Xhevahir Bytyqi

Po

Πριν 22 ημέρες
Daniela Brahja
Daniela Brahja

MEDA kengetari me I mir je I pazevendesieshem

Πριν 22 ημέρες
Linda Azemi
Linda Azemi

O eduaaaaaa bre eduaaaaaa ❤️😘💋😉

Πριν 22 ημέρες
Gentrim sadiku
Gentrim sadiku

😞😭😱

Πριν 22 ημέρες
Beby Kacurrelse.
Beby Kacurrelse.

Te du ❤️❤️

Πριν 22 ημέρες
Merita Hasa
Merita Hasa

Legjenda e kenge. Pershendetje nga USA. Nice

Πριν 22 ημέρες
Merita Hasa
Merita Hasa

Legjenda number one.

Πριν 22 ημέρες
Egzon Deliu
Egzon Deliu

👏👏👏👏

Πριν 23 ημέρες
Tuana Mahaj
Tuana Mahaj

❤👍

Πριν 23 ημέρες
Igballe Pacolli
Igballe Pacolli

🔥🔥🔥🔥💔💔💔💔

Πριν 23 ημέρες
Janina
Janina

Perfekt 💖💖💖

Πριν 23 ημέρες
Korab Mena
Korab Mena

O boss

Πριν 23 ημέρες
Kimete Salihu
Kimete Salihu

🙏

Πριν 23 ημέρες
Arbnesha Gunga
Arbnesha Gunga

Goja tlumt se shum kang e mirrr

Πριν 23 ημέρες
Lindi Jemini
Lindi Jemini

Bravo meda je ma imiri

Πριν 23 ημέρες
Qamile Duka
Qamile Duka

Med ti je vertet plag per zemer.bravo bravo

Πριν 23 ημέρες
LEDIAN SELAMAJ
LEDIAN SELAMAJ

Bravo Meda ylli i muzikes👏

Πριν 23 ημέρες

Επόμενο

Meda - Bela (Official Video 4K)

02:42

Meda - Bela (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 2,3M

Meda - Ai plumb (Official Video HD)

03:10

Meda - Ai plumb (Official Video HD)

ArkivaShqip

προβολές 9M

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

02:25

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

Dhurata Dora

προβολές 13M

Taulant ft Albina - Një Takim

03:17

Taulant ft Albina - Një Takim

Mproduction

προβολές 918K

Teuta Selimi - Ja Fala (Official Video 4K)

03:27

Teuta Selimi - Ja Fala (Official Video 4K)

Teuta Selimi

προβολές 6M

Edona Llalloshi - Diten e Hane (2020)

03:33

Edona Llalloshi - Diten e Hane (2020)

XIXA Music

προβολές 2,2M

Μελίνα Ασλανίδου ποτ πουρί Στην υγειά μας 31 12 17

20:46

Μελίνα Ασλανίδου ποτ πουρί Στην υγειά μας 31 12 17

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΠΟΥΤΣΦΑΡΗΣ

προβολές 904K

Meda - Je Flori (Official Audio)

02:18

Meda - Je Flori (Official Audio)

ArkivaShqip

προβολές 686K